Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana programów podświadomości

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EOL

PostWysłany: 2005 04 07 21:32    Temat postu: Zmiana programów podświadomości Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo zainteresowany wszelkimi sposobami programowania podświadomości. Zmiany starych programów podświadomości na nowe. Jeśli komuś z was udało się praktycznie to zrobić w sposób świadomy i celowy, proszę o podzielenie się swoim doświadczeniem. Myślę, że wiele osób może na takiej wymianie informacji skorzystać. Oczywiście mile widziane są linki do stron i tytuły publikacji o tej tematyce.

POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fakir

PostWysłany: 2005 04 08 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj:)
Sposobów oczyszczania emocjonalnego i przeprogramywania umysłu jest troszkę ,.......
W serwisie niejedzenie jak dobrze poszukasz znajdziesz opis do kontemplacji bierność , wizualizacja też została opisana ( przeprogramywania umysłu).......
Wielu ludzi z bardzo dobrymi skutkami stosuje także takie metody jak :
Modlitwa Huny ,
Sliva ,
Regresing http://www.anahata.pl/index.php?page=artykuly
Integracja Oddechem http://www.inteo.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
zosia23

PostWysłany: 2005 04 10 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chcę napisać pracę magisterską o tym jak pracując wlasnie nad umyslem zmienić swoje życie, wyjść z roli ofiary. z tego co wiem, jest to skuteczne i można wyjść z bardzo poważnych problemow. jeśli zmienisz myślenie o sobie, zmieniasz swoje zachowanie. homeopatia podobno jest niczym innym, jak dostarczaniem myślowych wzorców. praca jednak nie może być pracą krótką i jednotorowa, ponieważ zwykle widzimy wierzchołek góry lodowej.
pracuje się afirmacjami nad zmianą postaw, nad miłością do siebie ( ktora dużo "rozwiązuje" np przynosci akceptację wlasnych uczuć, uwalnia od lęków), często nad uwalnianiem się od przodkow oraz poprzednich wcieleń ( z tym ostrożnie), oraz nad wybaczeniem. osoby, z ktorymi się kontaktowalam dużo mają wspolnego z energią Reiki, problemy rozwiązują się nijako same.
mam nadzieję, że nie przekoroczę uprawnień odnośnie ogłoszeń jeśli napiszę tu, że szukam osób do badań.. resztę napisalam "rubryce" ogłoszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
irriz
Gość

PostWysłany: 2005 04 30 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zosiu jesli jestes dalej zainteresowana to moge Ci pomoc. (mam spore doswiadczenie w zmianie stylu zycia przy pomocy zmiany swiadomosci siebie - afirmacje & indegracja oddechem)
moj adres e-mail to irriz@tlen.pl
pozdrawiam
Powrót do góry
zosia23

PostWysłany: 2005 05 02 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super, dziękuję, juz piszę !!!!

a będę zainteresowana jeszcze poltora roku
Powrót do góry
grze$

PostWysłany: 2005 05 10 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zosia23 napisał:
ja chcę napisać pracę magisterską o tym jak pracując wlasnie nad umyslem zmienić swoje życie, wyjść z roli ofiary.

Również służę pomocą. Głównie dzięki Intergacji Oddechem i książkom Walscha i Niwińskiego wyszedłem z roli ofiary i wziąłem pełną ODPOWIEDZIALNOŚĆ za własne życie.
grzes@astraldynamisc.pl
Powrót do góry
zosia23

PostWysłany: 2005 05 15 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj mail zosia20@o2.pl
Wiadomości mi przekazane posłużą mi rownież w życiu, nie tylko w pracy mgr ....
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: