Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

żylaki podudzi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sportowiec

PostWysłany: 2011 10 25 16:21    Temat postu: żylaki podudzi Odpowiedz z cytatem

witam
czy macie jakieś sprawdzone sposoby na żylaki >??mam prace stojącą czasem po 12 godzin dziennie w ciepłej kuchni, zauwazyłem że mam strasznie popękane naczynka i nie trochę mnie to zaczyna martwić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
marek

PostWysłany: 2011 11 06 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według Małachowa zylaki leczy doskonale głodówka.
Ja stosowałem kurację octem jabłkowym i była poprawa.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pielgrzym

PostWysłany: 2011 11 07 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, potwierdzam z obserwacji - post leczniczy regeneruje tkanke skorna, leczac przy okazji zylaki. Glodowka - nie koniecznie, zalezy jak zdefiniujemy pojecia. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 11 07 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie ....
Smile Smile
Surowa Dieta!
Leczy wszystko!
Głodówka zapewne też .... ale to taki "okres", który jak się nie jest Joachimem trzeba zakończyć i wrócić do "syfiastego żarcia"
Moje żylaki to już zaprzeszła historia ...
W 2003-4 samochodu już nie mogłem prawie prowadzić, a w pracy bez opaski elastycznej ustać przy pacjencie.
teraz owszem .... żyły powierzchowne widać w postaci resztkowej jeszcze na nogach ... ale zero dolegliwości i jakiś tam ....
Po co się katować octem jabłkowym ... skoro można smacznie jeść i ŻYĆ
Pozdrowionka dla Wszystkich !
Powrót do góry
draq

PostWysłany: 2011 11 07 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre przeżuwanie.. naprawdę ciężko uwierzyć jak mocno może wpłynąć na organizm. Jest to jednak bardzo skuteczny sposób na obchodzenie sie z pożywieniem. Jedzenie takie jest wtedy jakby "prawidłowo"przetworzone, naładowane energia. W surowej diecie problem ten jest trochę mniejszy, ponieważ żywy owoc czy warzywo ma już wysokie wibracje na wstępie. Z tego co się orientuje, stosowałeś surowa dietę. Jeżeli będziesz przetwarzać jedzenie w ustach na płyn, pozytywnie je energetyzować to zobaczysz podobne efekty oczyszczania i lekkości. Nie miałem doświadczenia z żylakami, ale jestem przekonany że zauważysz poprawy. Najlepiej tez jest ograniczyć "kwasowe" potrawy i pic odpowiednią dla Twojego organizmu ilości strukturyzowanej wody. To tyle jeśli chodzi o jedzenie. Ważniejsze jest wdg mnie unikanie stresu i działanie na poziomie niefizycznym. Jeżeli utrzymasz w swej wyobraźni obraz nóg bez żylaków, to nieważne jakim sposobem, ale pozbędziesz sie ich. Może intuicyjnie będziesz sięgał po coś innego do jedzenia, albo trafi Ci sie praca mniej stojąca i stwierdzisz, że jest dla CIebie lepsza.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 11 07 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ten Pan też ma rację Smile
Pozdrowienia draq'u
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: