Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pasożyty i inne jelitowe przypadłości
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EOL

PostWysłany: 2005 04 07 21:11    Temat postu: Pasożyty i inne jelitowe przypadłości Odpowiedz z cytatem

Tym tematem mam zamiar zapoczątkować wymianę wiadomości - jak pozbyć się przykrych i niechcianych organizmów i substancji z naszych jelit (grzybów, bakterii, pasożytów, kamieni kałowych, plastrów kazeinowych, starego śluzu). Jestem tym bardzo zainteresowany i proszę wszystkich o podawanie linków do stron o tej tematyce, tytułów ciekawych publikacji oraz opisywanie własnych spostrzeżeń.

POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JMW

PostWysłany: 2005 04 08 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takim dość powszechnym i wielostronnym sposobem na ogólne oczyszczenie i pozbycie się większości pasożytów, jest post leczniczy. Od tego, jak zostanie wykonany, ile czasu potrwa, zależy skuteczność.

Jeżeli ktoś nie lubi pościć, to uczyni ogromną korzyść zdrowotną swojemu ciału, jeżeli odstawi wszystkie produkty pochodzenia mlecznego i mącznego, bo większość pasożytów lubuje się w nich i tym, co one w ciele produkują.

Jeżeli znasz angielski, to możesz zacząć np. od www.curezone.com . Dużo informacji zamieszcza też Dr Mercola na www.mercola.com .

Poza tym, Lilianna, Polka z Kopehagi, która na sobie (będąc kilkakrotnie ciężko chorą) wypróbowała wiele sposobów na oczyszczenie ciała z pasożytów i na samouzdrawianie, ma duże doświadczenie. Warto poczytać jej stronę firmową: www.medi-flowery.dk .

Jednym z najlepszych specjalistów na Ziemi, jeżeli chodzi o usuwanie pasożytów i innych zanieczyszczeń ciała, jest lekarz Michal Ziembowski ze Swrzędza, do którego zjeżdżają się ludzie z wielu krajów. Tel. do gabinetu -61-6510272 (nie ma serwisu internetowego).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
J A rtur
Gość

PostWysłany: 2005 04 10 00:35    Temat postu: odbiegne moze troche od tematu ale nie chce zakladac nowego Odpowiedz z cytatem

pare slow o mnie : stosuje integracje oddechem (swiadome oddychanie) od pewnego czasu i od paru lat samoobserwacje, dieta wegetarianska ze znacznym ograniczeniem spozywania jajek i mleka, waga ok. 65 przy ok. 178 wzrostu

mam pytanko, zauwazylem, ze kiedy spozywam wieksze ilosci chleba wieloziarnistego (np. razowy, slonecznikowy itp.) - bo tylko taki jem - mam hmm jak to okreslic ? Wink .. gazy Very Happy .. caly dzien az do zasniecia i czasami na drugi dzien

byc moze takze brzuch jest rozdety od tego (ale nie wiem czy to nie dlatego, ze ogolnie sobie "dobrze" pojadlem Laughing )

i tak, czy to znaczy, ze moj ogrganizm poprostu przestal tolerowac ten rodzaj pieczywa czy to cos w jelitach nie tak ... mysle, ze raczej to pierwsze, bo poza tym nie mam zadnych problemow tego typu

ps. wiem, ze to sie dzieje od dluzszego czasu lecz nie zawsze wiazalem gazy ze zjedzeniem chleba Wink

pozdrawiam serdecznie
i spodziewam sie odpowiedzi (m.in.) specjalisty JMW Very Happy
Powrót do góry
J A rtur
Gość

PostWysłany: 2005 04 10 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam 21 lat a co do brzucha to mowiac rozdety mam namysli wypukly (czasem nawet bardziej niz mniej Smile) ) bo lubie miec plaski - hmm ale lubie tez czasem zjesc Rolling Eyes
Powrót do góry
J A rtur
Gość

PostWysłany: 2005 04 10 02:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle , ze to moze za duza ilosc blonnika, bede wcinac mniej chleba i zobacze
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2005 04 10 22:08    Temat postu: Re: odbiegne moze troche od tematu ale nie chce zakladac now Odpowiedz z cytatem

J A rtur napisał:
mam pytanko, zauwazylem, ze kiedy spozywam wieksze ilosci chleba wieloziarnistego (np. razowy, slonecznikowy itp.) - bo tylko taki jem - mam hmm jak to okreslic ? Wink .. gazy
To wskazywałoby na możliwość istnienia w jelitach rozległej kolonii drożdży. Spróbuj, dla potwierdzenia, cały dzień nie jeść nic innego poza chlebem (nawet nie z masłem). Jeżeli gazy wystąpią, jak poprzednio, to będziesz miał potwierdzenie mojego przypuszczenia. Jednak, nie jest to 100% potwierdznie, to tylko jedna z możliwości, według mnie, najbardziej prawdopodobna.
Innym powodem może być to, że zjadasz pieczywo albo inne węglowodany (cukry) z dużą ilościa drożdży, które aktywizują się w układzie pokarmowym.
Trzecia możliwość (co nie wyczerpuje wszystkich) to mieszanie pokarmów, powodujące ich wzajemną reakcję, właśnie z produkcją gazów (dwutlenek węgla i metan) w przewodzie pokarmowym.
Powrót do góry
J A rtur
Gość

PostWysłany: 2005 04 12 10:36    Temat postu: Re: odbiegne moze troche od tematu ale nie chce zakladac now Odpowiedz z cytatem

sprobuje, moze jutro, jesc sam chleb, mam wrazenie, ze gazy (smierdzace) wystepuja wtedy kiedy jem dyzo chleba i pije dosc duzo herbaty z cukrem jednego dnia, kiedy jem chleb i pije zielona herbate bez cukru, gazy sa mniejsze albo nie wystepuja, podobnie dzieje sie kiedy jem chleb i ziemniaki jednego dnia (w zupie lub czasem frytki) wtedy rowniez gazy sa silniejsze niz zwykle, poza tym w mojej rodzinie tradycyjnie prawie co tydzien mama robi wypieki w wiec prawie co tydzien jem jakies ciasta z drozdzami

JMW napisał:
To wskazywałoby na możliwość istnienia w jelitach rozległej kolonii drożdży.

w takim razie, co zrobic zeby ta kolonia byla mniejsza lub, zeby jej nie bylo i jakie sa skutki zdrowotne zycia z taka kolonia
Rolling Eyes
Powrót do góry
J A rtur
Gość

PostWysłany: 2005 04 12 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.reiki.org.pl/PowrotDoZdrowia/Candida.doc
przeczytalem sobie to, i kurcze jestem wlasciwie pewien, ze to to
poradz cos prosze
------------------------

mialem tez powiekszony wezel chlonny pod pacha raz sie zmniejszal po paru miesiacach nawrot (a ja leczylem ten objaw oddechem i sie udalo Shocked )

od kilku miesiecy mam ogromne problemy z uczeniem sie, caly czas czuje sie zmeczony, otepialy a przeciez bylem kiedys jednym z najlepszych uczniow, caly czas myslalem, ze to pozostalosc po paleniu marihuany w szkole sredniej i sie mecze stosujac medytacje, integracje oddechem, zeby usunac te objawy z mizernym skutkiem, a tu ... drozdze Shocked

w tym artukule wyzej potrzebna jest dziwna dieta, zaraz lece po grejfruty, czy jest jakies inne wyjscie, bez stosowania takiej diety (a szczegolnie brak owocow itp.)

ps. moja dieta ostatnio to faktycznie glownie pieczywo i ziemniaki Shocked
Powrót do góry
J A rtur
Gość

PostWysłany: 2005 04 12 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialem tez w wakacje "skorupy" na spodniej stronie stop, teraz jest dobrze, nie stosowalem zadnych zabiegow oprocz codziennego mycia sie Laughing
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2005 04 12 21:35    Temat postu: odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Zatem wspólnie doszliśmy do wniosku, że to jednak pasożyty. Candida jest jednym z najpowszechniej występujących pasożytów. Jak wszystkie drożdże, żyje na węglowodanach więc, w uproszczeniu, cukier, miód, mąki i wszelkie ich wyroby.
Jest kilka skutecznych sposobów na usunięcie drożdży z ciała człowieka. Pierwsze, to jest podstawa, nie dawać im jeść i rozwijać się, czyli, jak zapewne domyślasz się, dieta nie zawierająca węglowodanów w ilości większej niż minimum dla twojego ciała "niezbędne".
Druga sprawa, to związki chemiczne występujące w ziołach albo nieszkodliwe chemikalia. Dużo to trochę do opisu.
Po więcej informacji, jak to usunąć, zobacz tutaj:
www.curezone.com (po angielsku)
a także tutaj, konkrety z medykamentami ziołowymi:
www.medi-flowery.dk
Przy okzaji, będąc przy sklepie ziołowym albo aptece, możesz kupić ziele piołunu. Pij napar na czczo rano a potem przed posiłkami. Drożdże nienawidzą tego, to dla nich śmiertelne.
Tak samo przygotować możesz sobie, i pijać, napar z goździka.

Jeżeli popijesz trochę tego i będziesz trzymał dietę, to Candida poniesie poważne straty, może nawet uda ci się ją usunąć.

Jeżeli wolisz skonsultować się z jednym z najlepszych na Ziemi specjalistów od pasożytów, to możesz to zrobić w Swarzędzu koło Poznania. Lekarz Michał Ziembowski, tel. do gabinetu -61-6510272 .
Powrót do góry
J A rtur
Gość

PostWysłany: 2005 04 13 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki serdeczne Very Happy
Powrót do góry
taiki

PostWysłany: 2005 07 29 01:56    Temat postu: Re: odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Przy okzaji, będąc przy sklepie ziołowym albo aptece, możesz kupić ziele piołunu. Pij napar na czczo rano a potem przed posiłkami. Drożdże nienawidzą tego, to dla nich śmiertelne.
Tak samo przygotować możesz sobie, i pijać, napar z goździka.

Jak przyrządzić napar z piołunu , czy goździków. Na opakowaniu ziela piołunu pisze gotować 5 min. Czy więc lepiej gotować czy tylko zaparzyć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2005 07 29 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyrządzałbym dany roztwór tak, jak jest napisane na opakowaniu. Chociaż jeżeli zastosowanie jest inne niż opisane na opakowaniu, to być może inny sposób przyrządzania byłby korzystniejszy.
Powrót do góry
Światełko

PostWysłany: 2005 07 29 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piołun jest okropny w smaku , ale to moze moje pasozyty Go nie lubia a nie ja Smile

pozdrawiam Kochani
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
RS

PostWysłany: 2010 04 14 15:42    Temat postu: walka z pasozytami Odpowiedz z cytatem

Diety antypasożytnicze - Wypraszamy intruzów

Jak zwalczać pasożyty - polowanie na robale
Powrót do góry
Anusia

PostWysłany: 2010 04 15 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używam piołunu w mieszance, może to Ci bardziej posmakuje.

Kuracja na pasożyty i oczyszczenie wątroby, jelit i innych zapewne schorzeń
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?PHPSESSID=9192ec0865453314e8fd469c3fbd36c2&action=printpage;topic=388.0
“Skład:
50 gr ziela tymianku
50 grkłącza tataraku
50 gr korzenia omanu
25 gr ziela liści mięty pieprzowej
25 gr liści orzecha włoskiego
10 gr piołunu

Wszystkie składniki wymieszac.
Dwie łyżki mieszanki wsypać do termosu i zalać 2-3 szklankami wrzątku.
Po godzinie mozna pić 3xdz po pół szklanki między posiłkami–przez TYDZIEŃ.
Póżniej 1 x dz minimum tydzień/ale mamy adnotacje na oryginale,że im dłużej tym lepiej/-napewno nie zaszkodzi!
Łącząc w/w przepis z zapperem /w “operowaniu” nim mamy półtoraroczne doświadczenie/-EFEKT MUROWANY.
Wszystkie w/w składniki są osiągalne w Herbapolu za grosze-i najważniejsze-to się da naprawdę wypic.
Pozdrawiam."
Powrót do góry
jesiennylisc

PostWysłany: 2010 08 19 07:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Jako że niedawno natrafiłem na film który zrobił na mnie duże wrażenie więc wrzucam go tutaj. Dotyczy on tematu pasożytów w ludzkich organizmach. Prawdę mówiąc to wcześniej myślałem, że aby być wolnym od pasożytów wystarczy przestrzegać podstawowych zasad higieny. Jak się dowiedziałem z filmu od pasożytów człowiek nie jest się w stanie w 100% uwolnić i zawsze jakieś zalegać w organiźmie będą. Za to można ich populację zredukować do minimum. Z tego co wiem to najlepszym naturalnym lekarstwem na pasożyty jest czosnek.

http://video.google.com/videoplay?docid=-5383532827703250596#
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2010 08 19 09:19    Temat postu: dobre źródło Odpowiedz z cytatem

Ten film jest jednym z lepszych źródeł informacji podanych w "normalnym" języku, które widziałem. Warto go rozpowszechniać szczególnie wśród ludzi zajmujących się leczeniem. Wielu chorych nie cierpiałoby tak i zostałoby wyleczonych, gdyby lekarze ich obsługujący wiedzieli więcej o pasożytach i ich usuwaniu. Często choroba określana jako "nieuleczalna" albo "genetyczna", jest spowodowana przez pasożyty.
Powrót do góry
jacek65

PostWysłany: 2010 08 21 10:32    Temat postu: pasożyty obok nas Odpowiedz z cytatem

dziewczynka zaraziła się groźnymi pasożytami w piaskownicy:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8276499,Wojna_o_brytyjskie_psie_kupy.html
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2010 08 21 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy każdego pasożyta nie da sie wyleczyć np postem na czosnku i wodzie 40 dni takiej kuracji chyba pozbawi każdego chęci do przesiadywania u nas w ciele:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
vapaus

PostWysłany: 2011 01 22 00:11    Temat postu: warto wiedziec Odpowiedz z cytatem

http://www.e-grzybica.eu/pokaz/35.html
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 01 22 10:23    Temat postu: przyroda uleczy Odpowiedz z cytatem

Sportowiec napisał:
a czy każdego pasożyta nie da sie wyleczyć np postem na czosnku i wodzie 40 dni takiej kuracji chyba pozbawi każdego chęci do przesiadywania u nas w ciele:)

Wiele pasożytów doskonale radzi się podczas kiedy człowiek, ich żywiciel, pości czy nawet jest inedykiem. Takich gości usuwa się ziołami, prądem elektrycznym, chemikaliami. Przyroda dała nam wszystko co potrzeba, do usunięcia każdego pasożyta z ciała.
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2011 01 31 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałem ze picie vódki i spirytusu co jakiś czas dobrze oczyszcza jelita, a co do ziół to wszędzie piszą co innego które są w końcu skuteczne i jaka jest ostateczna kuracja?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 02 01 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sportowcu, przecież to nie po sportowemu Smile

Jeden taki, co był przekonany o skuteczności dezynfekcji alkoholem, skutecznie ją wykonał, tylko że jego wątroba, nerki i śledziona padły wcześniej. Jak już spoczywał w pokoju pod powierzchnią ziemi, to i pasożyty zdechły, bo nie miały co jeść.

Nie, alkohol nie działa w tym przypadku, przede wszystkim dlatego, że nie dojdzie do jelita, zostanie wchłonięty przez ciało w większości bezpośrednio z ust, z przełyku i żołądka.
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2011 02 01 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domyśliłem sie jmw;)ale znajomi polecają hehea tak serio zabieram sie do tej kuracji oczyszczającej z pasożytów bo już mięsa nie jem sporo ale kompletnie nie wiem jakie zioła zakupić i jak te kuracje przeprowadzić
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: