Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Post Leczniczy - Kilka ważnych pytań - prośba o pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Na Razie Gość
Gość

PostWysłany: 2005 01 13 15:02    Temat postu: Post Leczniczy - Kilka ważnych pytań - prośba o pomoc Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar przeprowadzić długi post leczniczy ponieważ nabawiłem się choroby która zwie się mastocytoza - mam skórną "odmianę" czyli tak zwaną pokrzywkę barwnikową - nie da się jej leczyć przyczynowo - choroba skazuje mnie na ładowanie leków łagodzących objawy do końca życia plus ewentualnie jakieś miejscowe sterydoterapie gdyby się coś bardziej działo niż to co mam do tej pory.
Pokrzywka barwnikowa to ni mniej ni więcej jak "uczulenie na samego siebie" - tzn że gdy się zgrzeję - przez nawet nie duży wysiłek czy też na przykład podczas gorącej kąpieli obłażą mnie swędzące bomble na całym ciele tak jak od poparzenia pokrzywą. Ataki są nie do zniesienia - trwają krótko i znikają w ciągu kilku minut bez najmniejszego śladu.
Dla mnie jako człowieka bardzo młodego fakt że mam do końca życia uważać na siebie niczym dziadek żeby to przypadkiem się nie zgrzać to sytuacja całkowicie nie do przyjęcia - tak jak faszerowanie się przez całe życie lekami które po jakimś czasie też mnie "zjedzą".
Jako że interesuję się różnymi nietradycyjnymi metodami leczenia i ogólnie rzeczami "nie z tej ziemi" zdecydowałem że nie ma co się interesować a trzeba zacząć działać - i poszukać metody która mogła by mi pomódz.
Tak właśnie zacząłem kopać i trafiłem na posty lecznicze i postanowiłem spróbować.
Na razie nie jem drugi dzień - i chociaż nie czuję się źle to pewno po 3 - 4 dniach zakończę post ponieważ to pierwsze moje podejścia i wolę uważać żeby sobie nie zaszkodzić.
I mam kilka pytań odnośnie dalszych moich poczynań w tym temacie.

1.Ile powinna pościć osoba szczupła żeby liczyć na jakiś efekt -
mam 193 cm wzrostu przy wadze jakieś 75 kilo.
2. Tu już pytanie chyba najbardziej do Joachima jako najbardziej doświadczonego - co zamiast metody z prysznicem raz gorącą raz zimną wodą by było dobre - u mnie to odpada bo jak wejdę pod gorącą wodę to zaraz mnie "pokrzywy atakują"
3. Czy może mimo tego że jest to mój pierwszy post to gdy nie będę się czuł jakoś źle to czy nie pokusić się na przedłużenie go dopóki nie odczuję że jak na pierwszy raz to za dużo czy może "asekuracyjnie" nałożyć sobie jakiś limit żeby nie przedobrzyć?

I to w sumie tyle - liczę na pomoc, ponieważ dla mnie wyleczenie się z mojej dolegliwości to z pewnych powodów "być albo nie być", ale na razie tyle bo i tak się rozpisałem - jak mi się uda wyleczyć chętnie opiszę tutaj wszystko dokładniej, ale na razie sam potrzebuję rady i pomocy.

Pozdrawiam wszyskich
Powrót do góry
Sandra

PostWysłany: 2005 01 13 16:39    Temat postu: Re: Post Leczniczy - Kilka ważnych pytań - prośba o pomoc Odpowiedz z cytatem

Cześć Gościu (Na Razie)

Myślę, że warto przy odbywaniu postu i oczywiście przed jego podjęciem, zapoznać się z literaturą na ten temat, to daje szerszą wiedzę na temat postu, przyczyna sie do spokoju wewnętrzenego.
Mam spora bibliotekę @-książek [Małachow, Tombak, Suworin i jeszcze pare innych), w tym właśnie na temat postów, jeśli jesteś chętny na taką lekturę, podaj e-maila to Ci przeslę.
Te książki pomogą Ci samemu sobie odpowiedziec na niektóre pytania.....
Na Razie
Pozdrawiam
SANDRA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
JMW

PostWysłany: 2005 01 13 18:02    Temat postu: rada Odpowiedz z cytatem

Na Razie Gość napisał:
Ile powinna pościć osoba szczupła żeby liczyć na jakiś efekt - mam 193 cm wzrostu przy wadze jakieś 75 kilo.
Czas postu mniej od masy ciała zależy a więcej od tego, jak wtedy funkcjonuje ciało. Są przykłady osób chudych, które mogły pościć kilka miesięcy bez szkody dla ciała. Są też przykłady takie, że otyła osoba umierała "z głodu" po zaledwie kilkunastu dniach. Jak zawsze, to umysł decyduje, programy podświadomości.
Na Razie Gość napisał:
co zamiast metody z prysznicem raz gorącą raz zimną wodą by było dobre
Sam stwierdzisz, co najbardziej odpowiada ci. Ja proponowałbym ćwiczenia energetyzujące. Przy ich wykonywaniu człowiek nie musi pocić się. Można samemu sterować ich intensywnością. Możesz poczytać więcej o tym w książce z tego forum. Ważne, abyś posługiwał się więcej czuciem ciała i swojego "wnętrza duchowego", niż naśladował to, co inni robią albo ślepo szedł za radami innych.
Na Razie Gość napisał:
gdy nie będę się czuł jakoś źle to czy nie pokusić się na przedłużenie go dopóki nie odczuję że jak na pierwszy raz to za dużo
Uważam to za dobry pomysł. Jeżeli rozsądnie to poprowadzisz, bez strachu, to ciało da ci wyraźny znak, ile tym razem może pościć. Potem możesz zrobić przerwę i post powtórzyć, jeżeli będzie taka potrzeba.

Przy okazji radziłbym ci skontaktować się z doktorem Michałem Ziembowskim ze Swarzędza (gabinet: -61-6510272), żeby zbadał cię na obecność pasożytów i funkcjonowania układu energetycznego. Być może, że post jest niepotrzebny a wystarczy usunąć pasożyty. Jeżeli pasożyty są główną przyczyną, to sam post może nie pomóc.

Wierzę, że przejawisz wystarczająco mocy, żeby w pełni wyleczyć ciało z tej dolegliwości. Związki chemiczne zwane lekarstwami, jak sam czujesz, czynią ci więcej szkody niż pomagają.

Powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Toksyczny

PostWysłany: 2005 01 13 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi pasożytami to też dobry pomysł.
A jest jakaś dobra literatura na ten temat?, bo może zejść trochę czasu zanim będę miał możliwość wybrania się do proponowanego lekarza a może w tym czasie sam bym się coś więcej podreperował.

Ale tak czy siak post mi dobrze zrobi - bo co tu owijać w bawełnę - w przeszłości się nie oszczędzałem Sad i na pewno trochę się pozbędę balastu "grzechów przeszłości" - a jest tego sporo Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Światełko

PostWysłany: 2005 01 14 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o pasozytach mozna poczytac w "kuracji zycia" dr. Clark...( m innymi)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
JMW

PostWysłany: 2005 01 14 18:53    Temat postu: kopalnia informacji Odpowiedz z cytatem

Poza tym, jeżeli znasz angielski, to tu możesz znaleźć wiele przydatnych informacji:
www.curezone.com
Powrót do góry
Toksyczny

PostWysłany: 2005 01 15 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do tych pasożytów to pogrzebałem trochę i mam jeszcze pytanie

http://www.allegro.pl/search.php?string=zapper

tutaj jest kilka tych zapperów - czy wydawać tyle kasy na jakiś super "sterowany mikroprocesorem II generacji", który ma kilka różnych częstotliwości, czy po prostu wystarczy już sam ten na 30hz - raz, ze jest tani, po drugie pierwszy znajomy elektronik amator mi takie coś zrobi praktycznie na poczekaniu.
Pytam bo nie mam jeszcze tej książki "kuracja życia" - wygrzebałem tylko ogólną zasadę o co w tym chodzi (może ktoś ma tą książkę w wersji elektronicznej?)

Co do linka to nie jestem mistrzem w angielskim ale jakoś sobie radzę i conieco już tam znalazłem, chociaż nie dużo (lub z powodu za słabego angielskiego wiele przeoczyłem).

Tak więc dziękuję za kolejną pomoc
Powrót do góry
taiki

PostWysłany: 2005 05 10 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toksyczny napisał:
co do tych pasożytów to pogrzebałem trochę i mam jeszcze pytanie

http://www.allegro.pl/search.php?string=zapper

tutaj jest kilka tych zapperów - czy wydawać tyle kasy na jakiś super "sterowany mikroprocesorem II generacji", który ma kilka różnych częstotliwości, czy po prostu wystarczy już sam ten na 30hz - raz, ze jest tani, po drugie pierwszy znajomy elektronik amator mi takie coś zrobi praktycznie na poczekaniu.

Tak więc dziękuję za kolejną pomoc

Wyjątkowo tanie te zappery –ale czy skuteczne?
Zastanawiam się nad kupnem zappera za 130-150zł. 5 częstotliwości ewentualnie tego za 300zł –tylko po co ta ładowarka? To budzi moje wątpliwości.
Nie wiem też jakie elektrody są lepsze miedziane czy z stali chromoniklowej?
Idealne były by kuliste posrebrzane lub srebrne ale takich tam nie ma.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2005 05 10 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli myślisz poważnie o zapperze, to porozmawiaj z Lilianną, która jest jedną z nielicznych osób na Ziemi o tak dużej wiedzy na ich temat. Sama produkuje je i sprzedaje. Zobacz:
www.medi-flowery.dk

Z opisów doświadczeń Huldy Clark (wynalazczyni pomysłu zwalczania pasożytów prądem) wynika, że najprostszy układ jest wystarczająco skuteczny. Określone częstotliwości bardziej destrukcyjnie działają na jedne organizmy a mniej na inne, stąd pomysł regulatora częstotliwości.

Zapper możesz sam zbudować. Koszt samych elemetów to maksimum 20 zł. Taki będzie wystarczająco skuteczny.
Lilianna zbadała, że zastosowanie kul daje największą skuteczność, szczególnie srebrnych i złotych. Oczywiście, możesz też wziąć kule z innego przewodnika a jeżeli nie masz kul, masz sam drut, to lepiej to niż wcale nie używać zappera.
Powrót do góry
taiki

PostWysłany: 2005 05 14 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popytałem Liliany. Otrzymałem trochę materiału do przeanalizowania.
Co do elektrod –moje wątpliwości okazały się słuszne.

Informacja dla kupujących na alegro!
„Prosze absolutnie nie używac ze stali chromoniklowej. Wprowadza Pan ta stal do organizmu. Czyli pozostaja miedziane.”
Dodałbym jeszcze że należy poprosić o wykres oscyloskopu kiedy elektrody trzymane są w rękach.
Kilka wybranych informacji od Lilianna Bondarczuk Elmborg

„Zapper musi być na prąd jednokierunkowy. Ważne jest, by zapper pobierał energię z baterii, a nie z kontaktu elektrycznego za pośrednictwem transformatora, bowiem aparat podłączony do sieci przenosi na użytkownika wszystkie występujące w niej wahania i zakłócenia.”
Elektrody powinny być wykonane z takich materiałów i mieć taki kształt, który zapewnia maksymalny przepływ energii z aparatu do organizmu.

Najlepszymi przewodnikami prądu są złoto i srebro, dlatego optymalny przepływ energii uzyskujemy przy użyciu elektrod wykonanych w całości z tych metali. Na drugim miejscu należałoby umieścić elektrody wykonane z miedzi, ale podlegają one szybkiej korozji i dlatego powinny być posrebrzane lub pozłacane.
Elektrody z innych metali mogą powodować uczulenia i być szkodliwe dla organizmu.
Nawet pięknie wyglądające mogą zawierać np. nikiel lub chrom.

Kształtem, który zapewnia maksymalny i najbardziej równomierny przepływ energii jest kula. Elektrody takie dobrze przylegają do dłoni i oddziaływują pozytywnie na punkty akupunktury na całej ich powierzchni. Są przy tym łatwe do dezynfekcji.
Inny kształt elektrod powoduje znaczne straty energii (tak jest np. przy elektrodach walcowatych czy samoprzylepnych, w których utrata energii dochodzi do ponad 60%), czyni je niehigienicznymi w użyciu (szczególnie elektrody węglowe i samoprzylepne), może powodować podrażnienia skóry (zwłaszcza elektrody węglowe) czy wreszcie zwiększać koszty ich eksploatacji (elektrody samoprzylepne, które ze względów higienicznych powinno się właściwie zmieniać codziennie, gdyż są niemożliwe do oczyszczenia)........

Kable do elektrod powinny być proste i pojedyńcze. Kable spiralne i przewody umieszczone w jednej izolacji powodują tłumienie energii doprowadzanej do elektrod. Końcówki kabli (wtyczki) powinny mieć możliwie doskonały kontakt z aparatem i elektrodami. Dobrze jeśli są powleczone złotem, bo zapewnia to maksymalne przewodzenie prądu..........

Ważne jest także, by zapper wykazywał się dużą rozpiętością częstotliwości, bowiem zapewni to szerszy zasięg jego oddziaływania na organizm. Nasz zapper wytwarzający częstotliwości harmoniczne 800 kHz i więcej, jest czterokrotnie silniejszy od zapera skonstruowanego według wskazówek umieszczonych w książce dr Clark Kuracja życia.”
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: