Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głód mój przyjaciel ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2020 01 23 06:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 101,3 kg
Dzięki Matek i Kaos że napisaliście coś Smile U mnie wszystko w porządku, wiadomo że coś boli i strzyka ale w moim wieku trzeba się do tego powoli przyzwyczajać. Wczoraj byłem w Sandomierzu z kumplami i pograliśmy trochę w tenisowego debelka. Pobiegałem dużo i czuję teraz trochę nogi. Za parę dni wszystko będzie ok. Dni są coraz dłuższe i cykl powtarza się. A prawdziwej zimy jak nie ma tak nie ma Confused cdn

https://www.youtube.com/watch?v=SYcLzu97BLg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pablo1961

PostWysłany: 2020 01 30 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 101,5 kg
Czasami piszę o tak nietypowej porze. Całą noc przespałem jak nigdy, potem oglądałem mecze tenisowe z turnieju w Australii, dalej jak zwykle milion spraw do załatwienia. Ale teraz mam trochę spokojnego czasu i piszę co nieco. To już ostatni czwartek styczniowy w tym roku. O 18-tej idę pograć trochę w bilarda. Potem zapraszam graczy do garażu na małe co nieco Smile Chciałem teraz napisać coś o porządku. Otóż porządek stał się dla mnie od pewnego czasu priorytetem. Po prostu dobrze się czuję gdy porządkuję różne rzeczy. Wiem, że mam jeszcze dużo do zrobienia ale z nadzieją czekam na kolejny dzień. cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 01 31 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://i.pinimg.com/564x/65/db/fb/65dbfbfe4ecf90a416843d1f4e9d74a1.jpg
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 02 04 02:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

15 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Matek

PostWysłany: 2020 02 04 19:11    Temat postu: ? Odpowiedz z cytatem

Yy...co 15?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kobra

PostWysłany: 2020 02 04 21:46    Temat postu: 150 000 Odpowiedz z cytatem

Matek - nie piętnaście, a sto pięćdziesiąt tysięcy: )

Pablo pozostaje bezsprzecznym królem forum: )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Matek

PostWysłany: 2020 02 06 00:50    Temat postu: gratulacje:) Odpowiedz z cytatem

A, to gratulacje!Smile
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 02 06 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 101,8 kg
Dzięki Kobra i Matek za dobre słowo Smile Rzeczywiście liczba wyświetleń jest już imponująca, ale do Gisana mi jeszcze trochę brakuje. Jeżeli tylko zdrowie mi dopisze, będę co czwartek pisał co nieco. Wczoraj znowu byłem w Sandomierzu pograć z kumplami w tenisa. Pograliśmy porządnie 2 godziny i czuję trochę nogi. Mamy dzisiaj pierwszy czwartek lutego a prawdziwej zimy jak nie ma tak nie ma. Nadal porządkuję moje otoczenie ale nie jest to łatwa praca. Niektóre siły (moce) Evil or Very Mad przeszkadzają mi w tym. Ważne, żeby się nie spieszyć bo pośpiech nie jest dobrym doradcą. Jest takie przysłowie: "Spiesz się powoli" które pasuje do tej sytuacji. cdn

https://i.pinimg.com/originals/fe/f1/9a/fef19ae234cf3d84e1043b52f85c4a36.jpg
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 02 13 04:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 102,0 kg
I znowu mamy kolejny lutowy czwartek. Jutro Walentynki Smile trzeba pomyśleć o róży dla kochanej żonki. Zabrałem się za porządkowanie zdjęć które leżały sobie w pudle ładnych parę lat. Kupiłem parę albumów i powoli je zapełniam. Zajmie mi to na pewno jeszcze parę dni. Mam ogromną satysfakcję z tego powodu Very Happy Od pewnego czasu zacząłem znajdować na Youtubie bardzo ciekawych ludzi którzy mają coś do powiedzenia. Codziennie słucham ich wypowiedzi które zmieniają moje życie. Zacząłem zapisywać sobie zdania które pojawiły się w trakcie ich słuchania. Oto one:

1. Nie spiesz się.
2. Nie miej wyrzutów sumienia.
3. Porządkuj swoje otoczenie.
4. Kochaj bliźniego jak siebie samego.
5. Módl się i dziękuj.
6. Pamiętaj: Jak ból przyszedł tak i wyjdzie.
7. Obserwuj samego siebie.
8. Obserwuj swoje otoczenie.

cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 02 20 05:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 102,3 kg
Dzisiaj mamy "Tłusty czwartek", ostatni czwartek Karnawału. Za tydzień będą moje urodziny. Oj będzie się działo Smile Nie mogę się już doczekać. Przyzwyczaiłem się już do tego, że tak krótko śpię. Tyle ciekawych rzeczy można zrobić w nocy gdy inni smacznie śpią. Panuje taka przejmująca cisza. I piwo smakuje inaczej niż w dzień. Wczoraj byłem na basenie i nie żałuję. Jestem spod znaku Ryb i kontakt z wodą jest dla mnie bardzo ważny. W zeszłym tygodniu napisałem osiem moich wniosków które pojawiły się w mojej głowie. Dzisiaj chciałbym rozwinąć temat: "Nie spiesz się". Są takie przysłowia: "Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy", "Co nagle, to po diable". Diabła ma podobno każdy "za skórą". Coś w tym musi być i warto się nad tym zastanowić. A może tym złym w nas jest nasze Ego? Ale co to jest to Ego, jakie ma metody działania, co lubi a czego nie lubi. Ale o tym postaram się napisać w niedalekiej przyszłości cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 02 21 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najtrudniej zacząć pisanie. Ale do rzeczy: Ego lubi jak się oczywiście spieszę, jak mam wszędzie bałagan, jak nienawidzę innych istot, jak się nie modlę, jak cierpię bo mnie coś boli, jak nie obserwuję siebie i swojego otoczenia, jak nie piszę na Forum. Lubi oczywiście sprośne filmy, gdy piję alkohol i przeklinam. Mógłbym tak długo wyliczać i wyliczać. Po prostu lubi ono złe rzeczy. Nie lubi dobrych zachowań. Ale Ego jest częścią mnie i nie należy z nim walczyć. Mało tego można i należy go uważnie obserwować, dbać o niego i starać się go polubić Smile Ktoś kiedyś powiedział: "Miłujcie waszych nieprzyjaciół". Dlatego czasami postępuję tak, aby było ono zadowolone. Trochę się dzisiaj rozpisałem ale muszę już kończyć. cdn
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2020 02 21 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo1961 napisał:
Ale Ego jest częścią mnie i nie należy z nim walczyć. Mało tego można i należy go uważnie obserwować, dbać o niego i starać się go polubić Smile

Tez do podobnych wnioskow doszedlem Smile
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 02 22 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Kaos że napisałeś. No to jest nas już dwóch Smile którzy podobnie myślą na ten temat. A może Ego się bawi ? Joachim kiedyś mówił na podobny temat. Tylko że taka zabawa ma niestety skutki uboczne które bardzo odczuwamy. Na przykład Ego lubi gdy gram w tenisa. Dlaczego? Po pierwsze boję się porażki, denerwuję się jak popełniam błędy, chcę pokonać przeciwnika, czasami go oszukam. Ale ja także lubię sobie pograć i to jest fajne. cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 02 24 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie mogę trochę postukać w klawiaturę. Zauważyłem że jak się spieszę to ciężko mi jest utrzymać porządek, nie mam czasu na modlitwę, trudno mi jest obserwować siebie i moje otoczenie. Inni ludzie też mnie czasami pospieszają co nie jest fajne.
Teraz trochę o "Nie miej wyrzutów sumienia". Pojawiają się one u mnie gdy zrobię coś złego. Wtedy Ego się oczywiście cieszy. Teraz podstawowe pytanie: Czy Ego nakłania do złego ? Myślę, że niestety tak. Nakłania oczywiście poprzez myśl która pojawia się w mojej głowie. Co wtedy należy zrobić ? Ja zaczynam obserwować taką myśl, jestem jak gdyby z boku. Jest to wbrew pozorom bardzo łatwe chociaż Ego będzie robiło wszystko żeby wmówić, że jest to bardzo trudne. Oj nie lubi ono gdy staję się obserwatorem. cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 02 25 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojawiające się myśli są z reguły negatywne, niektóre są tak złe że może pojawić się lęk. Ale ja jestem świadomy tego, że to robota Ego, ono się po prostu w ten sposób bawi, taka jest jego natura. Obserwując pojawiające się myśli sprawiam, że się one jak gdyby rozpuszczają, nie mają już na mnie wpływu. cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 02 27 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 102,5 kg
Dzisiaj szczególny dla mnie dzień, ponieważ dzisiaj są moje urodziny Smile Rano byłem w kościele na Mszy Świętej, pomodlić się trochę. Niedawno zadzwoniła do mnie z życzeniami moja córka i moja żonka też złożyła mi już życzenia. Gości spodziewam się jutro ponieważ dzisiaj nie wszystkim pasuje. Może dzisiaj pojadę na basen, jeszcze się zastanowię. Jutro prawdopodobnie pojadę z kumplami do Sandomierza na tenisowego debelka. Trochę się ostatnio rozpisałem ale miałem taką potrzebę. cdn
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2020 02 28 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sto lat Pablo!!!
W zdrowiu, szczesciu i nieustajacej radosci z zycia Very Happy
Powrót do góry
Kobra

PostWysłany: 2020 02 29 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę spóźnione, ale najlepsze życzenia dla Ciebie, Pablo!^^

Przelicytuję Kaosa i życzę Ci 1000 lat!

A właściwie to tyle, ile będziesz chciał, Pablo - więcej nie zawsze znaczy lepiej: )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pablo1961

PostWysłany: 2020 03 02 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Kaos i Kobra za życzenia Very Happy
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 03 05 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 102,6 kg
Jak ten czas leci Confused Tydzień temu były moje urodziny. Goście przyszli w piątek wieczorem do garażu i było bardzo fajnie. Ale wcześniej pojechałem z kumplami do Sandomierza na tenisowego debelka. Niestety dobiegając do piłki poczułem ból w prawej pięcie i od tego czasu kuśtykam trochę. Mam nadzieję, że ta dolegliwość minie za jakiś czas. Trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość. Dzisiaj od rana świeci pięknie Słońce, aż chce się żyć Smile Cieszę się bo udało mi się zrobić porządek ze zdjęciami (ok. 1000 zdjęć) posegregowałem je i powkładałem do albumów. Wziąłem się także za porządkowanie koncertów i filmów muzycznych które miałem na płytkach CD i DVD. Miałem takich płytek około 90 sztuk. Przeglądnąłem wszystkie i zostało mi 35. Opisałem wszystkie i jest teraz tak jak być powinno. Mam dużą satysfakcję, że udało mi się tego dokonać Smile Nie było łatwo, Ego nie było oczywiście zadowolone z moich działań, przeszkadzało na różne sposoby ale o tym napiszę wkrótce cdn
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2020 03 08 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo1961 napisał:

4. Kochaj bliźniego jak siebie samego.

W tym zdaniu jest zawarta wielka madrosc.

Zeby kochac innych, trzeba najpierw bezwarunkowo kochac samego siebie, zarowno swoja jasna, jak i ciemna strone.

I od siebie trzeba zaczac, zanim przejdzie sie do innych - inaczej wychodzi z tej milosci paradia...

Mam wrazenie, ze niewielu ludzi rozumie te slowa.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 03 09 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Kaos, że napisałeś parę mądrych zdań. Masz rację, że miłość do innych istot pojawia się gdy najpierw pokochamy samego siebie. Ego dobrze o tym wie i robi wszystko, żeby do tego nie doszło. Stara się skupić naszą uwagę na przeszłości i przyszłości i odciąga nas od chwili obecnej, w której jest ono bezradne. Bombarduje nas negatywnymi myślami które powodują w nas poczucie niskiej wartości. Jak już pisałem należy obserwować pojawiające się myśli i mieć świadomość skąd one przychodzą. Wtedy łatwiej będzie nam wzbudzić miłość do nas samych i do innych istot.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 03 12 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 102,4 kg
Coraz więcej mówi się o koronawirusie. Jak to się mówi "Lepiej dmuchać na zimne niż gorącym się sparzyć". Myślę, że świat poradzi sobie z tym problemem. Równo za miesiąc będziemy mieli Wielką Niedzielę i zacznie się Wielkanoc Smile Jak dopisze pogoda to w sobotę zacznę z kolegami przygotowywać kort do nowego sezonu. Czuję jeszcze piętę którą sobie odbiłem w Sandomierzu. Ale jest już dużo lepiej i jestem dobrej myśli. Jak już pisałem, moje kochane Ego nie było zadowolone z tego, że wziąłem się za porządkowanie koncertów i filmów muzycznych, które miałem na płytkach CD i DVD. Najpierw odwodziło mnie od prób zaczęcia porządkowania mojej kolekcji. Gdy już zacząłem, bombardowało mnie myślami, że nie dam rady tego zrobić. Oczywiście byłem przygotowany na taki rozwój sytuacji. Przede wszystkim nie spieszyłem się ponieważ Ego na pewnym etapie mojej pracy zaczęło mnie poganiać. I tak powolutku zakończyłem to moje porządkowanie i mam teraz dużą satysfakcję, że tego dokonałem ( z "pomocą'' mojego Ego) cdn
Powrót do góry
Matek

PostWysłany: 2020 03 14 00:22    Temat postu: przespałem! Odpowiedz z cytatem

Kurcze, chwilę nie zaglądałem na forum i przegapiłem imprezę urodzinową Pablo:D

Wszystkiego Dobrego, Pablo, z okazji nadchodzącej wiosny!Smile
Pablo, masz urodziny w ten sam dzień co mój (a właściwie nasz - mój i Kobry) ojciec:D

a koronawirus to taka ściema...aktualni administratorzy Ziemi chcą sprawdzić, na ile można kontrolować ludzkość w warunkach paniki:)
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2020 03 14 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Matek za serdeczne życzenia Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Strona 16 z 17

Skocz do: