Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ALENARA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wideo, film, zdjęcie, dźwięk i podobne pliki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arima

PostWysłany: 2015 12 20 01:01    Temat postu: ALENARA Odpowiedz z cytatem

Witam Słonecznie

Zawitałam do Was.
Cieszę się

Kiedyś wsiadłam do pociągu
zmierzającego donikąd.
Nigdy nie dojechałam do celu.

Zrozumiałam
Jestem własnym celem.

Czuję radości istnienie..
.

Poniżej dzielę się z Wami fragmentami tekstów, które przepisałam podczas oglądania seminarium z ALENARĄ - " Życie Światłem ” na YouTube.

Ze Słonecznym pozdrowieniem

ALENARA - "ŻYCIE ŚWIATŁEM"

Życie Światłem, Living on Light - part 1
https://www.youtube.com/watch?v=3Usv3M_RmRY&spfreload=10

/W 2007 Alenara zaczęła odżywiać się światłem/

Czym jest światło ?
Jest to najpotężniejszy i kompletny materiał we wszechświecie. Ze światła wszystko jest zbudowane.
Po przejściu przez pryzmat, światło rozszczepia się na kolory, światło zawiera kolory.
Kolory to strona widoczna, którą widzimy. Światło i każdy kolor składa się z drgań. Czerwony drga najsłabiej. Biały kolor ma najwyższą wibrację. Wszystkie częstotliwości drgań dają białe światło. W fizyce kolor reprezentuje określony atom. Atomy łącząc się z innymi tworzą inne substancje.
Wszystko pochodzi ze światła. Kolory i drgania są we wszystkim, ale my tego nie widzimy. Niejedzący żyją tym światłem.
W jaki sposób światło i kolory tworzą nasz organizm ? Jeżeli przyjrzymy się głębiej atomom, zobaczymy że drgają i są kolorami. Drgania można utożsamić z dźwiękiem. Kolor jest widocznym aspektem. Drgania są również dźwiękami.

Zycie Swiatlem, Living on Light - part 2
https://www.youtube.com/watch?v=jRbN8E-y3SQ

Niefizyczne formy ciała to czakramy. Są związane ze światłem, życiem.
Jak to możliwe, że ludzie są światłem ?
DNA to kod drgań, fala dźwięków. Ściśnięte ze sobą w kompleks chemiczny. Jeżeli siedem czakr występuje u człowieka, to jest w nim światło. DNA będzie używała tego światła . Każda grupa DNA będzie wyciągała ze światła określony kolor. DNA która jest grupą dźwięków będzie też grupą fal. Miliony kolorów składają się na atomy, części naszego ciała. W organizmie jest potrzeba dostarczenia kolorów. DNA będzie wciągało do środka nowy materiał ze światła.

Kiedy światło jest rozczepione na kolory, pojawia się złoty kolor, kolor DNA /widać w aurze człowieka/. DNA używa światła żeby zamanifestować ciało.

Pierwsza i druga czakra najczęściej nie są zablokowane.

Czakra żółta, splot słoneczny jest u ludzi najczęściej zablokowana /nie rozumieją relacji międzyludzkich/ Niskie poczucie własnej wartości i strach. Problemy ze zrozumieniem co świat czyni nam.
Czakra serca – za każdym razem gdy coś zrozumiemy, boimy się że ludzie mogą nas zranić. Może być zablokowana przez emocje.
Czakra gardła niebieska – nie wyrażanie siebie samego.

Trzecie oko - zablokowane - choroby umysłowe, zaprzeczenie intuicji.
Siódma czakra rozpatruje związek z Bogiem.

Strach, depresja, wypieranie siebie – to rak, czy duże ciśnienie krwi. Jest podłożem zaburzeń emocjonalnych, to blokada czakr.
Człowiek o zablokowanej czakrze, ma problemy, zaprzecza temu co jest prawdziwe. Dzieci zabija, gdy do nich mówimy co mają robić, a czego nie.
Zmiany w niefizycznej stronie, powodują w ciele te same zmiany.
Jeżeli zmienisz stronę emocjonalną, druga fizyczna też opada.

W niejedzeniu chodzi o podniesienie strony fizycznej i emocjonalnej. Za myślami i emocjami podąża ciało.
Jedzenie powoduje, że strona fizyczna jest mniej doskonała. Jedzenie zabija ciało fizyczne.

Alkohol jest potrzebny emocjom, żeby ciało się tak samo się poczuło.
Anorektyk robi to samo, lecz odwrotnie. Tacy ludzie chcą żeby ciało umarło, nie lubią siebie
Pod wpływem depresji potrzeba dużo jedzenia.

Są to przykłady ludzi, którzy chcą za pomocą wyżywienia uzewnętrznić swoje emocje wewnętrzne.

Jedzenie i picie zmienia nasz organizm. Jak jemy dużo tłuszczu, stajemy się tłuści.
Kiedy emocjonalna strona opada, jemy i pijemy by fizyczna strona była na takim samym poziomie, wytwarza się stan równowagi.

POWODY JEDZENIA

1/ emocje / niefizyczna potrzeba/ zablokowane czakry to koniec życia
2/ fizyczne jedzenie – brak kontaktu z ciałem
3/ towarzyska
4/ przyzwyczajenia
5/ wierzenia
6/ smak
7/ uzależnienie
8/ nuda
9/ potrzeba zmian
10/ zaciekawienie

Gdy czujesz głód, wyobraź sobie, że nie będziesz jadł. Jeżeli czujesz emocje, tzn że nie jesteś głodny. Nie jest to fizyczna strona potrzeb organizmu. Jeżeli nie jemy, to emocja się powiększa. Ta nierównowaga może zabić człowieka.
Jemy z powodów emocjonalnych by ciało było słabsze i chorowało, ponieważ tak się czujemy.
By żyć bez jedzenia trzeba pozbyć się powyższych powodów

Zycie Swiatlem, Living on Light - part 3
https://www.youtube.com/watch?v=16QvzpY2zSg

Mleko uszkadza system immunologiczny

Gdy zjesz cukier, na początku energia wzrasta, to jest twoja własna energia, która potem opada. Zaczynasz być zmęczony i chce ci się spać.
Mięso jest trudne do zaakceptowania, bo ma inną strukturę i zaczyna gnić w jelitach.
Pożywienie dzieli się na takie, które odżywia lub zatruwa.
To które potrzebujemy w danym momencie odżywia, inne zatruwa, zwłaszcza w dużej ilości.
Potencjalnie człowiek może być w stanie równowagi. Tak jest zaprogramowane DNA. To brak chorób, potrzeby jedzenia...
Gdy zaprzeczamy kim jesteśmy /jesteśmy na minusie/, zostajemy zablokowani. Gdy udajemy kim nie jesteśmy, myślimy, że jesteśmy lepsi /jesteśmy na plusie/. W obu przypadkach jesteśmy w stanie nierównowagi. To się odzwierciedli w stronie fizycznej.
1/ Jeżeli w stronie fizycznej jesteśmy na minusie, to umieramy z głodu, czyli czujemy głód. Tutaj występuje wiele chorób, starzenie się, niedowaga, głód, cierpienia emocjonalne.
2/ W stronie dodatniej mamy nadwagę, cierpienia emocjonalne, trucizny w organizmie.
Ad 1/Ciało traci swój budulec - atomy których nie potrafi wyprodukować, budować ze światła. To powoduje, że mamy potrzebę jedzenia - głód fizyczny

3/ Natomiast emocje wywołują głód emocjonalny /+, - /.

Jeżeli mamy zbyt dużo pokarmu w organizmie, organizm chce się tego pozbyć. Mamy więcej dróg eliminowania trucizn niż nam się wydaje.
1/ systemem jest system trawienny
2/ wiele substancji toksycznych jest wydalanych przez oddychanie i skórę
3/ wydzielina w postaci wosków uszu

Ciało zawsze stara się wyrzucić to czego nie potrzebuje. Gorzej jest z brakiem czegoś w organizmie.
Jeżeli organizm nie dostaje to, czego potrzebuje to np. nasze kości stają się słabsze, wytracamy wagę i zbliżamy się do śmierci głodowej albo odwadniamy się. Zawsze cierpimy, gdy nie znajdujemy się w równowadze. Jeżeli nasze emocjonalne ja nie znajduje się w równowadze, to organizm też się tam nie znajdzie. Fizyczne cierpienia oparte są na niefizycznych cierpieniach.

Pokarm ludzi odżywiających się stałym pożywieniem, zostaje rozłożony na cząstki chemiczne, atomy. W ten sposób DNA otrzymuje te wibracje, drgania, które potrzebuje.
Ludzie odżywiający się światłem - bezpośrednio ze światła tworzą swój organizm.

Różnica między praną a światłem:
1/ białe światło to największa wibracja z czego wszystko się składa
można żyć praną a nie światłem. Prana substancja żółto biała, jest formą energii, jest tak wysokich drgań, że nasze ciało nie odbiera jej jako materiał fizyczny. Obejmuje wszystkie rzeczy które żyją. Więc możemy mieć ludzi którzy żyją bez jedzenia, praną, ale nie mają światła. Mają emocjonalne problemy i ich DNA nie syntezuje organizm. Nie czują głodu, ale się starzeją, chorują, nie żyją światłem.

Dla nich może być trudne do odróżnienia, czym jest prana a światło.
Białe światło wpada przez głowę i promieniuje ze wszystkich komórek ludzkiego ciała. Prana jest pochłaniana przez ręce i stopy. Większa część energii pochłaniana jest przez ręce i stopy. Tacy ludzie promieniują kolorem złotym. Na biało promieniują ludzie odżywiający się światłem. Nie jest to to samo, bo prana nie będzie w stanie podtrzymać całego organizmu, choć jest źródłem energii.

Białe światło można sobie wyobrazić tylko wtedy, gdy się to najpierw poczuło.
Prana może wpływać przez całe ciało. Może być pochłaniana przez organizm bez poruszania się.

Ja kiedy chcę poruszyć energią, po prostu to robię. Nie muszę wykonywać ruchów.
Jak można wytwarzać materię z powietrza ?
Jeżeli wyobrazisz sobie kolor i czujesz, że jest rzeczywisty, to ten kolor staje się dźwiękiem, potem atomem a następnie zamanifestuje się to co chcesz. Jeżeli sobie wyobrazisz światło, to powoduje, że światło zostaje tworzone. W ten sposób DNA pracuje. DNA cały czas wizualizuje jak wygląda ciało fizyczne.
Jeżeli spojrzysz na roślinę, spoglądasz głęboko w roślinę i widzisz DNA, które jest wibracją tej rośliny. Jeżeli pamiętasz w jaki sposób czujesz to DNA, to możesz go stworzyć tutaj. Możesz spowodować, że to zacznie żyć i w ten sposób się zamanifestuje. Wiąże się to z odczuwaniem. W ten sposób ciało funkcjonuje, gdy żyje światłem. Energia jest wszystkim. Materialne rzeczy też są energią i zawsze wpływają jedne na drugie.
Możemy czuć nie dotykając.

KIEDY CZŁOWIEK JEST W STANIE RÓWNOWAGI, 100% MÓZGU JEST AKTYWNE. KIEDY JESTEŚMY W STANIE RÓWNOWAGI, MOŻEMY CZUĆ I WIDZIEĆ WSZYSTKO. POTENCJAŁ LUDZKI JEST NAJWIĘKSZY, JAKI TYLKO MOŻEMY SOBIE WYOBRAZIĆ. MOŻEMY SŁYSZEĆ WSZYSTKIE DŹWIĘKI KTÓRE ISTNIEJĄ, WIDZIEĆ AURĘ, TWORZYĆ RZECZY ZE ŚWIATŁA, I ŻYĆ ŚWIATŁEM.

CZYM JEST ŻYCIE ?
TO ZBIERANIE DOŚWIADCZEŃ.
ŻYCIE TO NIE JEDZENIE. JEDZENIE NIE DAJE ŻYCIA.
JEDZENIE NIE JEST ŻYCIEM W NAS.
WSZYSTKO JEST BIAŁYM ŚWIATŁEM. JEŻELI WSZYSTKO ZŁOŻYĆ RAZEM, BĘDZIE WYGLĄDAĆ JAK BIAŁE ŚWIATŁO, KTÓRE JEST PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ. WSZYSTKO CO WOKÓŁ WIDZIMY, TO RÓŻNE PRZEJAWIENIA ENERGII.
WSZYSTKO CO MOŻEMY DOŚWIADCZYĆ JEST W TYM ZAWARTE.
NASZ DUCH NIE JEST ODDZIELONY OD BIAŁEGO ŚWIATŁA. PLANETA ZIEMIA JEST ŚWIADOMĄ ISTOTĄ.
WSZYSTKO JEST ŚWIADOMOŚCIĄ, RÓWNIEŻ MINERAŁY. WSZYSTKO JEST CAŁOŚCIĄ. JEŻELI SOBIE TO UŚWIADAMIAMY, MOŻEMY CZYNIĆ WSZYSTKO. JESTEŚMY KOMÓRKĄ CAŁOŚCI, MOŻEMY TWORZYĆ MATERIĘ Z POWIETRZA. WÓWCZAS LUDZIE STAJĄ SIĘ BOGIEM.

LUDZIE STARZEJĄ SIĘ WTEDY, GDY NIE SĄ W STANIE IDEALNEJ RÓWNOWAGI. JEŻELI LUDZIE CIERPIĄ TO UMRĄ.
STARZENIE NIE JEST NATURALNE.

WSZYSTKO DOTYCZY ŚWIADOMOŚCI. CHODZI O TO BYŚMY WIEDZIELI KIM JESTEŚMY.
TYLKO LUDZIE KTÓRZY KOCHAJĄ SIEBIE, MOGĄ OSIĄGNĄĆ SWÓJ PEŁNY POTENCJAŁ.

KIEDY NIE KOCHAMY SIEBIE W PEŁNI, ŻYCZYMY SOBIE, ŻEBY COŚ NIE POWSTAŁO I WTEDY POWSTAJĄ PROBLEMY.
JEŻELI ŻĄDAMY COŚ OD INNYCH LUDZI, TO ZNACZY, ŻE SAMI TEGO NIE POSIADAMY.

JEŻELI INNI ZACZĘLI BY IM OKAZYWAĆ MIŁOŚĆ, TO TEŻ BY ICH NIE WYLECZYŁO, BO JEDYNĄ RZECZĄ JEST ODNALEZIENIE TEJ MIŁOŚCI W SOBIE.
LUDZIE SZUKAJĄ CZEGOŚ W INNYCH LUDZIACH, W JEDZENIU, A TO WSZYSTKO MAJĄ W SOBIE.
JEŻELI W PEŁNI SIEBIE KOCHASZ, TO W PEŁNI AKCEPTUJESZ. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK BŁĄD.

Zycie Swiatlem, Living on Light - part 4
https://www.youtube.com/watch?v=Ch_B65gBols

RAK JEST STANEM EMOCJONALNYM . CHORZY NIE UMIEJĄ WYRAZIĆ LUDZIOM JAK SIĘ CZUJĄ. TO CZEGO IM TRZEBA, TO KOCHAC SAMYCH SIEBIE. POTRZEBUJĄ RAKA, BO TO JEST SPOSÓB JAK SIĘ CZUJĄ.

JEDZENIE POD WPŁYWEM EMOCJI.

JAK MOŻEMY TO OGRANICZYĆ ?

DOWIEDZ SIĘ NA CO MASZ OCHOTĘ. CO TO ZA JEDZENIE I PICIE. POTEM WYOBRAŹ SOBIE CO SIĘ STANIE, GDY BĘDZIESZ BEZ TEGO POŻYWIENIA. JEŻELI NIE MA EMOCJI, POWINIENEŚ JEŚĆ.
JEŻELI MASZ EMOCJE SMUTKU, DEPRESJI TO POWIEDZ SOBIE, ŻE TAK SIĘ CZUJĘ TO SĄ MOJE EMOCJE I NIE BĘDĘ JEŚĆ POD WPŁYWEM TYCH EMOCJI, BY JE WEPCHNĄĆ DO ŚRODKA.
PONIEWAŻ ZE STANU RÓWNOWAGI STRONA EMOCJONALNA OPADŁA, A MY CHCIELIŚMY ZJEŚĆ, ŻEBY STRONA FIZYCZNA OPADŁA - TO TY SOBIE POWIESZ - ŻE NIE CHCESZ JEŚĆ BY STRONA FIZYCZNA OPADŁA, TYLKO WZNIOSĘ DO GÓRY STRONĘ EMOCJONALNĄ, BY ZRÓWNOWAŻYŁA SIĘ.

TO ZNACZY, ŻE MASZ CZUĆ TE EMOCJE I WTEDY CIĘ TO OPUŚCI.
JEŻELI NIE MASZ POTRZEBY JEDZENIA EMOCJONALNEGO, WÓWCZAS SYSTEM ŚWIATŁA JEST AKTYWNY, ODŻYWIA ORGANIZM I ZACZYNASZ ŻYĆ ŚWIATŁEM NIE MAJĄC POTRZEBY FIZYCZNEJ JEDZENIA.

CIAŁO ENERGETYCZNE CZAKR PRZEJAWIA SIĘ W NASZYM ORGANIŹMIE, A DNA UŻYWA GO DO PRODUKCJI ATOMÓW. ŻYCIE ŚWIATŁEM TO NIE TO SAMO CO NIEJEDZENIE.
TO ŻE PRZESTAJESZ JEŚĆ, NIE ZNACZY, ŻE W PEŁNI ODŻYWIASZ SIĘ ŚWIATŁEM.
NIE ŻYJESZ ŚWIATŁEM, JEŻELI ZAPRZECZASZ GŁODOWI. NIEJEDZĄCY NADAL MOGĄ JEŚĆ, ALE NIE MUSZĄ I NIGDY NIE CZUJĄ GŁODU. TO JEST CZĘŚĆ POTENCJAŁU LUDZKIEGO.
ZA KAŻDYM RAZEM GDY BLOKUJEMY SIEBIE, BLOKUJEMY ŻYCIE KTÓRE PRZEZ NAS PRZEPŁYWA.
KAŻDA MYŚL, EMOCJA KTÓRĄ POSIADAMY, TO CZĘŚĆ NAS.
BLOKOWANIE JEJ, TO TAK, JAKBY BLOKOWAĆ JAKIŚ SWÓJ WEWNĘTRZNY NARZĄD. WSZYSTKIE NASZE NIEFIZYCZNE STRONY POCHODZĄ OD CZAKR. BLOKOWANIE ICH, TO BLOKOWANIE CZĘŚCI SIEBIE. WSZYSTKIE CZAKRY SĄ PRZEJAWEM ŚWIATŁA W CIELE LUDZKIM. WSZYSTKIE ONE SĄ POTRZEBNE, ŻEBY TEN PROCES W PEŁNI ZACHODZIŁ.

Czakry najczęściej są blokowane przez ludzi.
Czakra żółta – niskie poczucie wartości, poczucie winy, wstyd. To nie jest dobre, bo ludzie są doskonali
Żielona czakra dotyczy emocji, problemy pochodzą z blokad. Nie ma nic niewłaściwego w odczuwaniu myśli i odczucia. Blokowanie tej czakry wywołuje duże poczucie bólu.

Czakra niebieska – pozwala nam samo wyrażać się, kim jesteśmy. Ludzie którzy nie odkrywają siebie samego, mają zablokowaną tą czakrę. Szczególnie kobiety, które żyją dla kogoś innego mają tą czakrę zablokowaną.
Usuwanie jakiegoś koloru z tęczy blokuje przepływ światła

Ludzie są białym światłem i tam znajdujemy życie, kiedy rezygnujemy z jedzenia.
Trudność polega na tym, że wierzymy, że nasze problemy, ból są właściwe. To pojawia się w formie głodu. Kiedy jesz? bez jedzenia i pojawiają się problemy, te problemy są przejawem wewnętrznych problemów.
Ludzie decydują się jeść i pić - przyczyna jest emocjonalna.
/ strach, emocje, depresja/
Większość rzeczy na które czujemy głód - ciało nigdy by nie wybrało. Są to substancje powodujące problemy ciała fizycznego. Występuje też fizyczna potrzeba odżywiania i nie powinniśmy zaprzeczać temu faktowi. Za każdym razem, gdy ciało się czegoś domaga, powinieneś mu tego dostarczyć. Nie jesteśmy tu po to, by walczyć z ciałem. Niejedzenie to nie jest zdobywanie określonego celu przez walkę. Jest to świadoma rzecz którą robimy łącznie z ciałem.
Ciało będzie z radością żyć światłem, kiedy mu w tym pomożesz. Później następują wszystkie godne wyśmiania przyczyny dlaczego ludzie jedzą. Jeżeli jesz jedzenie spowodowane jedną z tych przyczyn
1/ emocje / niefizyczna potrzeba/ zablokowane czakry to koniec życia
2/ fizyczne jedzenie – brak kontaktu z ciałem
3/ towarzyski
4/ przyzwyczajenia
5/ wierzenia
6/ smak
7/ uzależnienie
8/ nuda
9/ potrzeba zmian
10/ zaciekawienie

Jeżeli nie będziesz jadł z powodów emocjonalnych, ciało fizyczne nie będzie cierpiało. Jeżeli będziesz jadł tylko te rzeczy, których organizm się domaga, będziesz blisko możliwości życia światłem.
Mówiliśmy o stanie doskonałej równowagi. DNA tego chce.
DNA w ten sposób chce budować nasze ciało. Z różnych powodów kończy się to najczęściej nadmiarem albo stanem niedoboru czegoś . Niefizyczna i fizyczna strona są praktycznie tym samym. Jeżeli nasza emocjonalna strona opada, staje się mniej doskonała, to fizyczna strona podąży za nią i też stanie się mniej doskonała.
Tylko wtedy, kiedy wiesz kim jesteś, możesz żyć światłem.
Świadomość – wiesz, kim jesteś. Ludzie nie wiedzą kim są. Kiedy naprawdę wiesz, kim jesteś, możesz żyć światłem. I to cię utrzymuje przy życiu
.
Niejedzenie nie jest dla każdego. Ale jest w potencjale każdego człowieka.
Niektórzy ludzie, którzy chcą być niejedzącymi – cierpią. Przykładem jest to, że nie powinieneś czuć zimnych rąk, problemów emocjonalnych, tracić masy ciała /za wyjątkiem usuwania zbędnych toksyn i tłuszczu/ nie masz żadnych komplikacji, nie wpływa na ciebie fakt, że inni jedzą.
Ludzie myślą, że problem dotyczy jedzenia. Tu nie chodzi o jedzenie czy niejedzenie. Możesz jeść lub nie, to nie ma znaczenia. Chodzi o to, że albo wiesz kim jesteś, albo nie. To dotyczy ludzi przygotowanych do tego by iść w tym kierunku. Wszystko co jest potrzebne, to przypatrzyć się swojemu głodowi, spójrz na niego. Wcześniej czy później cię opuści. A jeżeli nie – to jedz.
Z jakiego powodu ludzie chcą żyć światłem ?
Niezależność. Jest z tego wiele korzyści. Powód duchowy. Niektórzy czują, że Bóg ich odżywia.

Przygotowanie do odżywiania światłem:
1/ czujesz, że jest to właściwe
2/ zastanowić się nad tym, co to dla ciebie znaczy, wszystkie zmiany w życiu. Co się staje gdy przestajesz jeść. Twoje ciało rozpoczyna proces leczenia. Strona fizyczna zawiera wiele trucizn.
3/ oczyszczanie organizmu

Zycie Swiatlem, Living on Light - part 5
https://www.youtube.com/watch?v=GzBN3EcnAJA

PRZYGOTOWANIE DO ODŻYWIANIA ŚWIATŁEM

1/ czemu potrzeba
2/ zastanowienie
3/ oczyszczanie energetyczne
4/ oczyszczanie
5/ post
6/ ludzie ..

Żeby żyć światłem nie możesz czuć głodu, kiedy emocje potrzebują jeść . Aby przestać jeść, trzeba znaleźć swoje głody. Ludzie do jedzenia przyciągani są przez emocje.

METODY BEZ METODY /NATURALNY PROCES/

1/ Użycie siły, przemocy na ciele i poszczenie, głodówka. Ciało może się domagać posiłku, kiedy wymuszasz na ciele, może nastąpić odwodnienie. Nie osiągniesz powodzenia przez walkę z ciałem, nie zaprzeczaj fizycznej potrzebie ciała, bo nastąpi odwodnienie, starzenie, choroby, niedowaga, głód i nastąpi zanieczyszczenie toksynami
2/ Proces 21 dniowy, 7 dni nie pijesz i nie jesz, 14 dni pijesz. To co zabija ludzi nie gotowych - to głód emocjonalny, symptom odwodnienia to paraliż
3/METODA NATURALNA- STOPNIOWA REZYGNACJA
W naszym ciele zmagazynowany jest głód emocjonalny, fizyczne trucizny.
4/ metoda duchowa prosisz Boga
5/ Post
6/ metoda świadoma

Niektórzy ludzie czują jedzenie zamiast siebie. Kiedy przestajesz jeść, posuwasz się do warstwy głodu emocjonalnego, którego należy być świadomym, choć bardzo pragnienie dokucza. Trzeba do tego głodu emocjonalnego podejść indywidualnie, bo można umrzeć.
W tym przypadku należy się przyjrzeć uczuciu głodu i pragnienia, czuć je / ja tak zrobiłam, dzięki temu żyję Odczuwałam potrzebę picia w 1 tygodniu i umierałam z powodu odwodnienia. Uświadomiłam sobie, że to jest tylko emocja, zmagazynowana w moim ciele przez tak długi okres czasu. I teraz mogłam to poczuć, ponieważ poprzez jedzenie i picie – wsuwamy głębiej nasze odczucia. W momencie, gdy sobie uświadomiłam, że moje pragnienie i głód, to moje emocje – natychmiast to zaniknęło. Poczułam jak Bóg daje mi pokarm poprzez żyły, przez które przenikał, a także bezpośrednio do moich nerek. Od tego momentu głód zniknął, zniknęło uczucie pragnienia, emocje umierania zniknęły i wstałam z łóżka nic nie pijąc.

Kiedy sobie uświadomiłam, że moje pragnienie jest emocją, dostałam płyn. Więc umieramy z głodu, bo nie zwracamy uwagi na siebie. I kiedy swoją uwagę zabierzemy od jedzenia i skierujemy na samego siebie to żyjemy sami sobą i już tego jedzenia nie potrzebujemy.
W 5-7 dniu moje zęby się poluzowały i dużo nieprzyjemnego śluzu zaczęło spływać. To spływało również ze ślinianki i było bardzo nieprzyjemne. Przez pierwsze dni nie czułam pragnienia, oprócz chwil gdy umierałam. TO BYŁO EMOCJONALNE ODTRUWANIE SIĘ.

SIÓDMEGO DNIA WYGLĄDAŁAM STRASZNIE – CZARNE POD OCZAMI, KOŚCI POLICZKOWE WYSTAWAŁY, WYGLĄDAŁAM JAK SZKIELET. MOJA WYTRZYMAŁOŚĆ OPADŁA, PULS SERCA BARDZO WZRASTAŁ, KILKA RAZY UPADŁAM. TO CZEGO SIĘ PRZESTRASZYŁAM TO BADANIA APARATEM CIŚNIENIA ITD – WYNIKI WYCHODZIŁY POZA SKALĘ. SZÓSTEGO I SIÓDMEGO DNIA WĄCHAŁAM KWIATY, PERFUMY Z POWODU NUDY I TO DZIAŁAŁO.
JADŁAM TEŻ MUZYKĘ PO TO BY CZUĆ COŚ Z ZEWNĄTRZ.
TERAZ MUZYKA I JEDZENIE MAJĄ TO SAMO ZNACZENIE.
ÓSMEGO DNIA PIŁAM SOK - JEDNĄ ŁYŻECZKĘ. BYŁ ZBYT SILNY, WIĘC
DUCH WRÓCIŁ DO MOJEGO CIAŁA. STARE JA ZMARŁO, URODZIŁAM SIĘ NA NOWO. MÓJ POPRZEDNI DUCH BYŁ TAKI MALUTKI, TERAZ POCZUŁAM, ŻE JESTEM WSZĘDZIE W CAŁYM WSZECHŚWIECIE.
MOJE WIDZENIE, SŁYSZENIE BYŁO KRYSTALICZNIE CZYSTE.
Wróciłam do normalnego stanu / puls, ciśnienie / Wszystkie problemy powodujące potrzebę jedzenia wypłynęły na wierzch i to albo powoduje śmierć fizyczną albo się nimi zajmiesz. W siódmym dniu myślałam, że umarłam.
Ja mogę się przyjrzeć ciału ludzkiemu, widzieć jego strukturę, jak jest zbudowane, jak funkcjonuje poszczególna komórka organu. To światło w moim całym ciele przestało istnieć, jakby moja krew stanęła.

Zycie Swiatlem, Living on Light - part 6
https://www.youtube.com/watch?v=1fJltSIpqpc

Więc zaczęłam się modlić. Byłam w kontakcie telepatycznym z istotami, które wiedzą więcej na temat tego procesu. Powiedziały, my się tym zajmiemy. A ty leż spokojnie. Cały głód, pragnienie wypłyną. Wszystkie emocje wypłyną i mogą cię zabić jeśli się nimi nie zajmiesz.
Ja /mówi uczestnik/ dużo się kąpałem. Zębów wyszły z dziąsła dwa kawałki, spływała ropa, śluz nagromadzony w zatokach. On nigdy się nie oczyszcza, a jak człowiek przestaje jeść, to on wypływa przez szczeliny zębów, które nieco się rozluźniają dając uczucie poruszania się.

Ad 3
3/METODA NATURALNA- STOPNIOWA REZYGNACJA
TO JEST SPOSÓB NA DOSTOSOWANIE SIĘ DO WYŻSZYCH ENERGII TZN.
NAJPIERW JESZ DUŻO REZYGNUJĄC Z JEDZENIA MIĘSA, PÓŹNIEJ Z MLEKA I JAJEK, ORAZ WSZYSTKICH PRODUKTÓW MLECZNYCH NP. LODY, JOGURTY. PRZESUWASZ SIĘ DO JEDZENIA WEGETARIAŃSKIEGO, WEGAŃSKIEGO. POTEM ZOSTAJESZ TYLKO NA OWOCACH. NASTĘPNIE TYLKO NA PŁYNACH, POTEM ZOSTAJESZ NIEJEDZĄCYM.
Co krok dostosowujesz się do wyższych energii.
Ta metoda nie jest najlepsza, bo ludzie jedzą to, czego nie powinni jeść. np. chcesz jajko, a jesteś na wegetarianiźmie. To wówczas powinnaś się kierować uczuciem z ciała. Jesz to co ciało potrzebuje, a nie jesz czego ciało nie potrzebuje.

Ja mogę widzieć strukturę chemiczną, kolory aury i inne jej aspekty.
Ale mogę też widzieć inne powiązania w stronę większych przedmiotów, struktur, galaktyki.
Np. jabłko - jego aura jest biała, wokół jest prana. Jak jesz jabłko, przyswajasz jego energię i wszystko co ono posiada. Ponieważ energia i związki chemiczne to to samo.
Dostajesz również dźwięk, bo jego kolory to dźwięk. Więc jeżeli twoja energia jest niska i zjesz jabłko, to troszeczkę cię to podniesie. Np grillowane mięso – aura jest ciemna, nie promieniuje jak jabłko. Jak zjesz takie mięso, to spowoduje twój upadek. Przejmujemy również wibracje zwierzęcia, które żyjąc pod wpływem stresu, wszystko nam przekazało.
Np. mleko - aura biała i żółta, nie jest promieniujące. Zawiera ciemne cząsteczki, hormony, którymi krowy były karmione. Samo mleko jest piękne, zawiera całe życie. Ludzie nie powinni pić mleka, bo nie są krowami i dziećmi. Pasteryzowane jest trudno przyswajalne przez organizm.
Miód ten na naszym stole - może podrażniać gardło, niedobre dla żołądka, dużo ma cukru, może spowodować palpitacje serca.

Co się staje gdy jesz, czego nie potrzebujesz? Weganie np. mają nadmiar minerałów. Przestrzegam przed frutarianizmem. Ludzie jedzą dużo owoców, mają głód na warzywo czy chleb.
Jedzenie zbyt dużo owoców może źle wpłynąć na ciało, zimne ręce, utrata wagi. To co w nadmiarze, uszkadza ciało. Kiedyś moje ciało chciało pomarańczę, zjadłam ją.
Niebezpieczeństwo polega na tym że mięso, jajka, mleko, warzywa, owoce, napoje i niejedzenie – polega na zatrzymaniu się na jakiejś metodzie. Trzeba słuchać ciała.

4/ metoda duchowa prosisz Boga DOSTAJESZ OCHRONĘ
5/ post

6/ METODA ŚWIADOMA
Najprostsza metoda, gdy wiesz kim jesteś, nie cierpisz wówczas
.
Tu nie chodzi o jedzenie i niejedzenie. Jedzenie jest symbolem fizycznym. Jedz kiedy czujesz głód. Nie jedz, gdy nie czujesz głodu.
Chyba, że ciało będzie się domagać. Jedz - gdy ciało będzie się domagać jedzenia.
Istnieje fizyczny głód potrzeby jedzenia i psychiczny głód potrzeby jedzenia.
Za każdym razem, gdy przychodzi fizyczny głód, trzeba jeść, ponieważ twoja fizyczna potrzeba niejedzenia będzie zanikać. Więc nie zagładzaj na śmierć ciała.
Emocjonalne jedzenie – jeżeli odsuniesz to od siebie, będziesz czuł głód, gdy się temu przyjrzysz, to zniknie.
Uświadom sobie, czy jest to potrzeba emocjonalna czy fizyczna jedzenia.
Jeżeli czujesz potrzebę jedzenia, wyobraź sobie, że nie dostajesz jedzenia oraz picia. Jeżeli czujesz emocje, jest to potrzeba emocjonalna, jeżeli nie ma w tym żadnych emocji – wówczas to ciało się domaga i trzeba jeść.

Jeżeli jest to potrzeba emocjonalna, bo emocja spadła w dół, czyli jest reprezentowana przez głód który czujemy, czyli chcemy jeść pożywienie, które spadnie do takiego poziomu co emocja, która ciągnie ciało w dół / reprezentuje poziom emocji/
Zamiast pociągnąć organizm w dół, trzeba zrobić inną pracę, która podciągnie psychikę. Robi się to przez świadomość, poprzez podnoszenie energetyki ciała poprzez świadomość. Poczuj co chcesz zjeść, co to jest co chciałbyś zjeść, jak się poczujesz, gdy nie dostaniesz tego jedzenia. Głód jest emocją.
Nie chodzi o to, że ciało powoduje takie a nie inne uczucia: złość strach, uczucia strachu, depresję...

To nie brak jedzenia spowodował negatywne uczucie depresyjne, lecz fakt, że zawsze z tym żyłeś.

Więc możesz zdecydować, doświadczasz uczucia głodu emocjonalnego i przyjmij to, aż sobie uświadomisz, że zawsze to czułeś. Bądź świadomy, że już nie potrzebujesz jedzenia które powoduje, że czujesz się źle.
CZUJ GŁÓD, PRZYJMIJ TO. UŚWIADOMISZ SOBIE WÓWCZAS, ŻE ZAWSZE TO CZUŁEŚ.
KOCHAJ SIEBIE. BĄDŹ ŚWIADOMY CO I JAK CZUJESZ. JUŻ NIE BĘDZIESZ POTRZEBOWAŁ JEDZENIA, PO KTÓRYM CZUJESZ SIĘ ŹLE.
UŻYJESZ JEDZENIA, KTÓRE ODZWIERCIEDLI TWÓJ MIZERNY ŚWIAT WEWNĘTRZNY.

Zycie Swiatlem, Living on Light - part 7
https://www.youtube.com/watch?v=cIreQXLuxIM

Np. anorektyk - problemem jest, że oni nienawidzą siebie, a więc zaprzeczają fizycznej potrzebie jedzenia. Jeżeli sobie uświadomią i spojrzą na swoje ciało, zobaczą, że oni sami są już martwi – to tak jakby ktoś powiedział – spójrz na siebie to jest tak jak wyglądasz wewnątrz siebie. Wtedy uświadamiają sobie jak się czują i to by ich uleczyło. Przestaną głodować na śmierć. A więc czuj to, nie odkładaj tego ani nie zjadaj tego by od siebie to odsunąć.

UŚWIADOM SOBIE SIEBIE

ŚWIADOMIE CZUJ SWÓJ GŁÓD.
JUŻ NIE BĘDZIESZ POTRZEBOWAŁ JEDZENIA JAKO FIZYCZNY SYMBOL SWOICH EMOCJI.
TO JUŻ JEST NIEJEDZENIE, NIE POTRZEBUJESZ JEŚĆ.

ROZWIĄZAŁEŚ PROBLEM WSZYSTKICH CZAKR. MASZ OTWARTE WSZYSTKIE CZAKRY. DNA JEST AKTYWNE. MASZ ŚWIATŁO W CIELE. DNA WYCIĄGA KOLORY ZE ŚWIATŁA. KOLORY SĄ ATOMAMI. I MASZ SWOJE FIZYCZNE CIAŁO. TAK SIĘ DZIEJE. LUDZIE NIE UMIERAJĄ BEZ JEDZENIA. LUDZIE UMIERAJĄ, BOWIEM ZATRACAJĄ SIEBIE.
JEŻELI MASZ SIEBIE SAMEGO, MASZ WSZYSTKO.
I DOCHODZISZ DO TEGO W SPOSÓB ŚWIADOMY, BEZ ODSUWANIA SWOICH EMOCJI. W TEN SPOSÓB NIE BĘDZIESZ CIERPIAŁ. NIC CI NIE BRAKUJE. ODNAJDŹ SWOJE BLOKI, POCZUJ JE. JESTEŚ WÓWCZAS ULECZONY.
KLUCZEM JEST CZUĆ GŁÓD, ZAGŁĘBIAĆ SIĘ W NIEGO, A NIE GO ODSUWAĆ POSTEM CZY GŁODÓWKĄ.
I CO SIĘ WTEDY STANIE ? ZACZYNAMY ŻYĆ ŚWIATŁEM, GDZIE NIE MA JUŻ POTRZEB EMOCJONALNEGO ODŻYWIANIA. TO POWODUJE, ŻE FIZYCZNA POTRZEBA ORGANIZMU ZANIKA, GDYŻ ŻYJESZ ŚWIATŁEM.

NIE MASZ JUŻ EMOCJONALNYCH POTRZEB JEDZENIA BO ŻYJESZ ŚWIATŁEM, CHOĆ NADAL MOŻESZ JEŚĆ, BO LUBISZ ROZKOSZOWAĆ SIĘ SMAKIEM.
JEDZENIE NIE MUSI CIĘ JUŻ ZABIĆ BO MASZ WSZYSTKO, NIE MUSISZ ODSUWAĆ JEDZENIA.

NP. JAK SIĘ ZDENERWUJĘ MAM GŁÓD NA JAJKO. A GDY MAM OCHOTĘ NA ORZESZKI ZIEMNE I KURCZAKA – CZUJĘ, ŻE ŚMIERĆ SIĘ ZBLIŻA, UŚWIADAMIAM SOBIE, ŻE ZŁOŚĆ SIĘ ZBLIŻA.
KIEDYŚ CZUŁAM GŁÓD NA CZEKOLADĘ. PO PEWNYM OKRESIE UŚWIADOMIŁAM SOBIE JAK JA SIĘ CZUŁAM – TO BYŁA DEPRESJA.

CELEM NIE JEST ŻYCIE BEZ JEDZENIA, LECZ BYŚ SOBIE UŚWIADOMIŁ KIM JESTEŚ.

ZBLIŻAJĄ SIĘ ZMIANY FIZYCZNE, BYŚ WRÓCIŁ DO TEGO KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ. ŻOŁĄDEK BĘDZIE SIĘ KURCZYĆ LUB ZANIKNIE, JEŻELI NIE BĘDZIESZ JADŁ. OCZY STANĄ SIĘ KLAROWNE, KREW PRZECZYSZCZA SIĘ, JESTEŚ W PEŁNI NAWODNIONY. KOLOR MOCZU SIĘ ZMIENIA. TWÓJ ZMYSŁ SŁUCHU BĘDZIE KLAROWNY. BĘDZIESZ WIDZIEĆ DŹWIĘKI I JE CZUĆ. BĘDZIESZ WIDZIEĆ RZECZY Z WIĘKSZEJ PERSPEKTYWY. BĘDZIESZ WIDZIEĆ BIAŁE ŚWIATŁO, AURĘ. MÓZG ZAKTYWIZUJE SIĘ O 100%. ŻYCIE BĘDZIE CZYMŚ INNYM.
SKÓRA STANIE SIĘ CIEŃSZA I MNIEJ GĘSTA . WÓWCZAS WYMIANA ATOMÓW MIĘDZY TWOIM CIAŁEM I ŚWIATŁEM BĘDZIE PRZEBIEGAĆ INTENSYWNIEJ.
WĄTROBA I NERKI BĘDĄ SIĘ KURCZYĆ.
GRUCZOŁY BĘDĄ WZRASTAĆ.
OSOBOWOŚĆ BĘDZIE SIĘ ZMIENIAĆ.
WSZYSTKO WRACA DO STANU NATURALNEGO. JEŻELI ŻYJESZ ŚWIATŁEM, MOŻESZ JEŚĆ. NIE MA POŻYWIENIA DOBREGO CZY ZŁEGO. LUDZIE ŚWIATŁA CZUJĄ TYLE WŁASNEJ ENERGII, ŻE NIE CHCĄ JEJ ZAKŁÓCAĆ.

NIE MA ZNACZENIA CZY JESZ CZY NIE.

JEŻELI CZUJESZ IZOLACJĘ OD LUDZI TZN, ŻE SIĘ OD NICH ODDZIELASZ, LEPIEJ BYŚ JADŁ.

PROBLEMEM JEST TEŻ ZANIECZYSZCZENIE POWIETRZA.
NIEJEDZĄCY NIE MOGĄ BYĆ, GDZIE SĄ LUDZIE Z PROBLEMAMI.
/POCZUJ SIEBIE, NIE MUSISZ ODCZUWAĆ LUDZI/
CYWILIZACJE POZAZIEMSKIE NIE JEDZĄ, WSZYSTKO WYKONUJĄ POPRZEZ ŚWIADOMOŚĆ.
JEŻELI BĘDZIEMY MIEĆ SERCE I KREW, TAK DŁUGO BĘDZIEMY JEŚĆ.
ŻYCIE ŚWIATŁEM JEST CZYMŚ NATURALNYM.
MATERIA MOŻE BYĆ TWORZONA ZE ŚWIATŁA.
JEŻELI TWORZYMY FALE DŹWIĘKU, TO WYGLĄDA JAK DNA, TO BĘDZIE WYCIĄGAŁO DOWOLNY MATERIAŁ ZE ŚWIATŁA . TO BĘDZIE WYCIĄGAŁO DOWOLNĄ MATERIĘ, KTÓRĄ BĘDZIEMY CHCIELI. ROZMNAŻANIE MOŻE TEŻ ODBYWAĆ SIĘ W TEN SPOSÓB. BĘDZIE SIĘ TO ODBYWAĆ W SPOSÓB BARDZIEJ ŚWIADOMY.
DNA ZACZYNA SIĘ AKTYWIZOWAĆ. ZMIENIA STRUKTURĘ NA TAKĄ, KTÓRA ZACZYNA ISTNIEĆ W WIĘKSZEJ ILOŚCI WYMIARÓW. TO JEST SPOWODOWANE PRZEZ NASZĄ WŁASNĄ ŚWIADOMOŚĆ.

- KRĘGI ZBOŻOWE BUDZĄ ŚWIADOMOŚĆ, DLATEGO SĄ TAM INFORMACJE ODZWIERCIEDLAJĄCE W NAS UNIWERSALNĄ ŚWIADOMOŚĆ, SĄ JEZYKIEM NAUKI.

Z ANDROMEDY LUDZIE SĄ Z 12 WYMIARU.

CZWARTY WYMIAR, NP KRZESŁO – WIDZIAŁABYM Z WSZYSTKICH KIERUNKÓW 360 %. WIDZI SIĘ CO JEST ZA MUREM. JAKBYM BYŁA WSZĘDZIE.
MOGLIBYŚMY BYĆ DUCHAMI I ISTNIEĆ WSZĘDZIE.

ZNAJDŹ SIEBIE, WÓWCZAS TWOJA ŚWIADOMOŚĆ SIĘ POSZERZY I BĘDZIESZ MIAŁ WSZYSTKO CO BĘDZIESZ CHCIAŁ...

Zycie Swiatlem, Living on Light - part 8
https://www.youtube.com/watch?v=2ueGCRLOVCg

NICZEGO ZE ŚWIATA ZEWNĘTRZNEGO NIE BĘDZIESZ CHCIAŁ, NIE POTRZEBUJESZ LUDZI, JEDZENIA A POTEM BĘDZIESZ SIĘ BAWIŁ.

LUDZIE PRZYCHODZĄ NA ZIEMIĘ PO TO BY POZBYĆ SIĘ OGRANICZEŃ. KAŻDA DUSZA JEST TYM SAMYM.
WYMIAR NIE JEST METODĄ MIERZENIA CUDZEJ ŚWIADOMOŚCI. LUDZIE NIE SĄ W STANIE POJĄĆ INFORMACJE Z GŁĘBSZYCH WYMIARÓW.

GDYBY Z 12 WYMIARU KTOŚ WSZEDŁ DO NASZEGO CIAŁA, CIAŁO BY SIĘ ZDEMATERIALIZOWAŁO.

JEST TAKA ISTOTA, KTÓREJ DUSZA JEST W DWÓCH CIAŁACH. JA WIDZĘ TO CO ONA, ONA TO CO JA.

KAŻDY JEST CZĄSTKĄ TEJ SAMEJ DUSZY. ON JĄ CZUJE, JEST ZWYKŁĄ OSOBĄ.

NASZE ŻYCIE ROZRZUCAMY WOKÓŁ SIEBIE .

JEŻELI PATRZMY NA SAMEGO SIEBIE – TO ZBIERAMY CAŁE ŻYCIE Z POWROTEM I NICZEGO NAM NIE BRAKUJE.
JEŻELI CZEGOKOLWIEK NAM BRAKUJE, TO NASZEJ UWAGI NA NAS SAMYCH.
JEST TO JEDYNA RZECZ, KTÓRĄ TRZEBA ODNALEŹĆ.
ŻYCIE BEZ JEDZENIA ZNACZY, ŻE ZACZYNASZ TO ZNAJDOWAĆ. TO CIĘ UTRZYMUJE PRZY ŻYCIU.
W TEJ CHWILI ŻYJESZ ŚWIATŁEM.

CZUJ TĄ SEKUNDĘ, CZUJ SIEBIE A NIE BĘDZIESZ CZUŁ GŁODU. TO STRACH, DEPRESJA POWODUJE, ŻE JESZ,
I TO SIĘ STAJE FIZYCZNĄ RZECZĄ. FIZYCZNA STRONA ODZWIERCIEDLA TO CZYM JESTEŚMY.

NIE TRZEBA ODDYCHAĆ. TO AKTYWIZUJE SZYSZYNKĘ, PRZYSADKĘ I POWODUJE, ŻE CIAŁO STAJE SIĘ NIEŚMIERTELNE. JEŻELI TWOJA ŚWIADOMOŚĆ JEST TAK WIELKA, TO NIE POTRZEBUJESZ ODDYCHAĆ. NIE POTRZEBUJESZ UCZYĆ SIĘ ŻADNYCH ZASAD, WSZYSTKO POCHODZI OD CIEBIE. ŻYCIE NIE POLEGA BYŚ CZYTAŁ KSIĄŻKI, BO I TAK MASZ TEN SAM POTENCJAŁ W SOBIE – BĄDŹ SOBĄ.

JEDZENIE I PRZEDMIOTY ZEWNĘTRZNE
TO SĄ PRZEDMIOTY DZIĘKI TEMU MOŻEMY WRÓCIĆ DO SIEBIE. NAWET NIE MUSIMY SIĘ UCZYĆ JĘZYKA, BO ISTNIEJE JĘZYK UNIWERSALNY.

WÓWCZAS SIĘ AKTYWIZUJESZ. WSZYSTKO NA CO SPOJRZYSZ – DAJESZ MU ŻYCIE. JAK SIĘ KONCENTRUJESZ NA JEDZENIU DAJESZ MU ŻYCIE.

JAK NAM BĘDZIE CZEGOŚ BRAKOWAĆ, TO UWAGI NA NAS SAMYCH.

JEŻELI BĘDZIESZ SIĘ CZUŁ JAK OSOBA KOMPLETNA, TO WSZYSTKO CZEGO POTRZEBA WPŁYNIE.
POTRZEBUJESZ NIC OPRÓCZ SIEBIE, BO NIE MA NIC OPRÓCZ CIEBIE.

POTRZEBUJESZ NIC OPRÓCZ SIEBIE, BO NIE MA NIC OPRÓCZ CIEBIE.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wideo, film, zdjęcie, dźwięk i podobne pliki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: