Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tachniki samoleczenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dipsy50

PostWysłany: 2014 11 10 00:30    Temat postu: Tachniki samoleczenia Odpowiedz z cytatem

Czy komus z was udalo sie wyleczyc z jakiejs choroby,czy to glodowka,czy oddechem?

Ja z mojej strony moge powiedziec ze kiedys udalo mi sie wyleczyc bole trzustki sila umyslu.

Teraz mam kilka "nieuleczalnych" dolegliwosci i szukam technik ktore maga pomoc.

Dyskopatia,skrzywienia kregoslopa,problemy ze stawami,zwyrodnienia stawow biodrowych,nerwica,kolatanie serca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szafir

PostWysłany: 2014 11 11 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o kręgosłup chodzi można by nad odpowiednimi mięśniami popracować. Siedzenie na piłce gimnastycznej jest niezłe, np przed komputerem.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2014 12 05 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żylaki ... kołatanie serca ... wyleczyłem tylko surową dietą Smile))
Powrót do góry
iluke

PostWysłany: 2014 12 12 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje doświadczenie: jak poszerzysz sferę świadomości to i choroby znikną.

Zadaj sobie pytanie: kim jestem? czy tu i teraz jestem absolutnie szczęśliwy, spełniony i rozluźniony? Jeśli nie to dlaczego?

Ja miałem nerwicę i bóle kręgosłupa takie, że nie mogłem siedzieć, biegać, "dźwigać" siatki z zakupami... Teraz biegam 10km bez problemu, robię martwy ciąg itp itd. ponadto mogę siedzieć w medytacji wiele godzin.

Jak to możliwe? To tylko kwestia odpuszczenia ograniczeń emocjonalnych ale by to zrobić najpierw trzeba poczuć to co Cie ogranicza... znaczy trzeba mieć dość uważności (i szczerości) aby ujrzeć swój stosunek do świata TU i TERAZ. Większość z nas jest tak zaprogramowana, że nawet nie zna swoich intencji. Po prostu działąmy jak automaty. A każda emocja oddziaływuje na ciało i w drugą stronę: pamięć komórkowa generuje stany emocjonalne. Twoja "choroba" objawia się w każdej chwili Twojego istnienia. Ból kręgosłupa, nerwica, nadciśnienie i reszta chorób jest tylko tego rezultatem.
Podejrzewam, że Twoj stan emocjonalny jest mniej więcej taki: tak bardzo chcesz czegoś (może zmienić przeszłość), że się napinasz, jesteś tu a chciałbyś być juz tam... powinieneś był zrobić to, to i jeszcze to... Czyż nie tak? Smile

Tak więc samoleczenie to oczyszczanie z zapisów emocjonalnych, wtedy ciało fizyczne samo się uleczy gdyż porzucisz programy wysyłające sygnały i napinające mięśnie, ścięgna itp. Rozluźnienie mięśni pozwoli by kręgosłup wreszcie wrócił na swoje miejsce, serce przestanie kołatać bo chciejstwo zniknęło... Chociaż np. hatha joga może Ci pomóc w tym procesie. Jeśli jednak nie rozluźnisz wyższych ciał niż fizyczne (astralne, mentalne, przyczynowe itd) to joga będzie kolejnym środkiem przeciwbólowym. Można takich ludzi spotkać co jak nie zrobią asan danego dnia to już nie mogą funkcjonować - całkiem jak nałogowe picie kawy.
A ból w kręgoslupie to tylko ból emocjonalny, którego uparłeś się nie czuć. Jak nie odpuszczasz na poziomie emocjonalnym to choroba wchodzi w ciało. Tak to działa. Materializujesz sobie swój ból Smile

Recepta: praktyka uważności energii emocjonalnych - pytanie: kim jestem i jaki mam stosunek do świata tu i teraz?

Fantazjowanie (czyli wizualizacja bez odczuwania pełni istnienia, jedynie obrazki życzeniowe bez gotowości do realizacji) oraz tzw pozytywne myślenie na nic się nie zdadzą jeśli w instynkcie nadal masz stare blokujące programy. Wtedy świadomie skręcasz w lewo ale instynkt idzie w prawo. Tak można w nieskończonośc się bawić Smile

To tak w skrócie. Jak szczerze (warunek konieczny!) podejdziesz do tematu to jesteś skazany na sukces i zdrowie. Smile

Polecam:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/13212/naturalna-terapia-bolu-kregoslupa
http://www.ezosfera.pl/leszek/artykul/40
Powrót do góry
Immortal

PostWysłany: 2014 12 15 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zrobiłem to używając tych wskazówek (click)

Serdecznie polecam Smile
Powrót do góry
Dipsy50

PostWysłany: 2015 02 02 01:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
Żylaki ... kołatanie serca ... wyleczyłem tylko surową dietą Smile))

Tez zauwazylem ze jak zaczynam jesc surowo to objawy znikaja kondycja rosnie niemilsiernie,spada zapotrzebowanie na sen,i samopoczucie duzo lepsze.
Jednak ostatnio jem jak opetany,i wiem ze to na tle emocjonalnym.

Iluke jest dokladnie tak jak piszesz,chyba musze intensywniej sie wsluchac w odpowiedzi plynace z wewnatrz na moje pytania.

Immortal
Czytalem to kilka razy,i uwierz mi ze nie jestes wstanie sobie wmowic czegos co jest przeciw twemu wnetrzu.
Nie uwierze ze czlowiek ktory cale zycie zyl w biedzie,i nie wierzy w siebie,stanie sie bogaty od samego powtarzanie jestem bogaty,lub wyobrazania sobie bogactwa.

Te przemiany musza zajsc duzo glebiej.
Powrót do góry
iluke

PostWysłany: 2015 02 06 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote]Nie uwierze ze czlowiek ktory cale zycie zyl w biedzie,i nie wierzy w siebie,stanie sie bogaty od samego powtarzanie jestem bogaty,lub wyobrazania sobie bogactwa.

Te przemiany musza zajsc duzo glebiej.[/quote]

Tak i nie. Jeśli jesteś panem swego umysłu to wystarczy jedna decyzja bez powtarzania nawet, jeśli nie masz praktyki to oczywiście i powtarzanie nie pomoże. Ja ćwiczę tak, że dokonuję zmian najpierw w ramach prostych decyzji a później coraz łatwiej jest załatwiać "duże sprawy" jedną decyzją.

Na przykład kiedyś ciężko było mi sobie wyobrazić, że mogę wyleczyć się lub porzucić gniew kilkoma świadomymi oddechami. Teraz to codzienność, po prostu porzucam energię która jest mi zbędna. Mogę zdecydować czy będę przeziębiony czy też nie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: