Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Inedia - moja droga do zdrowia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Muuman882

PostWysłany: 2014 07 10 06:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niedzielę i poniedziałek wypiłem mineralną z fluorem. (Pisało na etykietce zawiera fluorki a ja piłem dalej błędy to chyba powinno być moje drugie imię) Jak to potrafi zmęczyć i osłabić. Teraz już chyba będę wiedział jak rozpoznać po zapachu że coś jest z wodą nie tak.

Staram się spać pod 1 cienkim kocem albo odkryty, chłód (15 stopi na zewnątrz) źle to znoszę, zdecydowanie niewygodnie xD ale się do tej pory nie przeziębiłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2014 07 10 10:21    Temat postu: gdzie kupiona Odpowiedz z cytatem

W Polsce kupiona ta woda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Muuman882

PostWysłany: 2014 07 10 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w Polsce kupiona i jest to jedna z najbardziej dostępnych wód mineralnych niegazowanych w województwie podkarpackim. Powiem tak na 6 lokali w których byłem ta woda była w 4. Na etykietce pisze wyraźnie że zawiera fluorki i ich stężenie. CZYTAĆ! a co z maluchami, ludźmi nie znającymi polskiego? Fluor i jego szkodliwe działanie na naszą szyszynkę sporo informacji na ten temat jest w sieci. Woda z dodatkiem fluoru ma podobny zapach jak woda chlorowana. Jeżeli twoja woda mineralna pachnie chlorem to radzę nie spożywać.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2014 07 10 21:29    Temat postu: hm Odpowiedz z cytatem

No to jest gorzej niż spodziewałem się w przypadku wód sprzedawanych w Polsce. Pogorszenie zamiast poprawy, dla zdrowia ludzi pijących te wody.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Muuman882

PostWysłany: 2014 07 16 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

16-07-2014 zjadłem dziś kilka jabłek papierówek i 2 większe ogórki. Lubię jeść ale czas mnie goni, więc postanowiłem zacząć swój post od godziny 19:00. Ważę 49kg Spędzam dużo czasu na powietrzu, lekko się ubieram, chłód na mnie dobrze wpływa, w zimniejsza noc bywa ciężko, bardzo mną trzęsie (za dużo drożdży chyba w życiu zjadłem), nie jest wygodnie, zresztą za dużo słońca też potrafi zmęczyć, przekonamy się jak mi to wyjdzie.
Powrót do góry
Szafir

PostWysłany: 2014 07 19 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie od dawna wszystkie po za 3 wodami (2 mineralne, 1 źródlana) mają w składzie fluorki w tym jedna bez fluorków oraz chlorków (wersja gazowana, niegazowana już fluorki zawiera). Zastanawia mnie, jaką wodę powinno się pić; tylko mineralną, tylko źródlaną, a może obydwie?
Powrót do góry
Blaz

PostWysłany: 2014 07 19 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szafir napisał:
Zastanawia mnie, jaką wodę powinno się pić; tylko mineralną, tylko źródlaną, a może obydwie?

chyba najważniejsze jest która akurat jest Tobie potrzebna i w tym momencie służy do równoważenia takich a nie innych emocji......
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2014 07 20 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przerwałem post po 3dniach i 19godz. Słońce mnie bardzo męczyło, nigdzie już nie mogłem kupić mineralnej bez fluoru wszędzie ta sama woda z fluorem. Dużo czasu spędzałem na dworze działka, wieś. Siedząc w samych spodenkach w cieniu, czy w nocy kładąc się spać moje ciało powoli się regenerowało czułem jak odzyskuję siły. Ale takie siedzenie, czy spanie w chłodzie też mnie męczyło bo nie mogłem w nocy spać prawie całe noce czuwałem, trząsłem się z zimna, byłem przytomny, nie mogłem po prostu zasnąć. 20-07-2014 o godz 14 dojechałem rowerem do babci i zjadłem kilka papierówek, to mnie specjalnie nie wzmocniło, Dojechałem do domu 18:30 wycisnąłem sobie sok z ogórków. Od razu lepsze samopoczucie. Spróbuje przejść pierw na soki. Będę jadł czosnek, może też spróbuję pić wodę utlenioną, postaram się też zdobyć piołun w zielarskim. Spróbuję zrobić taką rotację tych środków co 4dni co innego. Candida muszę się od niej uwolnić. Chcę też zrezygnować z gotowanych ziemniaków, ryżu, grochu, wszystkiego co jest bogate w węglowodany. A i woda spróbuję zamówić sobie przez internet mineralną. Czytałem też o szkodliwości sieci wi-fi, mieszkam w bloku, jak sprawdzam na laptopie to mam dostęp do 14 sieci. Nie ma lekko.
Powrót do góry
Szafir

PostWysłany: 2014 07 20 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowałeś tego: http://rowno-waga.blogspot.co.uk/2013/05/struktura-wody-i-jej-niezwyke-wlasiwosci.html ?
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2014 07 20 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś w internecie znalazłem trochę inny sposób na zmianę struktury wody, sprawdzę ten sposób jak się przeprowadzę, W tej chwili mieszkam u starszych (rodziców) są trupożercami, mają mnie za dziwaka i nie są zbyt tolerancyjni co do moich eksperymentów. Woleliby żebym według nich odżywiał się normalnie i znalazł sobie pracę, nie darzymy się zbytnią estymą a ich zamrażarka jest pełna mięsa.
Powrót do góry
NiewiernyTomasz

PostWysłany: 2014 07 20 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muuman882 napisał:
a ich zamrażarka jest pełna mięsa.

Siddhartha Gautama też jadł mięso Very Happy A z twojej wypowiedzi wynika jakbyś czuł się lepszy bo eksperymentujesz z jedzeniem.
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2014 07 20 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siddhartha Gautama nie znam typa, wcale tez nie czuje sie przez to lepszy od nich ze nie jem miesa. Ja po prostu chce byc wegetarianinem, a inedia to ciekawosc. Moi rodzice uwazaja ze marnuje sobie zycie. Jako DJ w table dance klubie w Szwajcarii dosc sporo zarabialem, dla mnie to jest zwykly wyzysk ludzi nie jestem z siebie dumny. I nie chce zeby zycie ludzi tak wygladalo jak wyglada teraz. Nie zmuszam nikogo na sile zeby szedl w moje slady, ale tez nie lubie jak ktos probuje ograniczac moja wolnosc wyboru.
Powrót do góry