Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Inedia - moja droga do zdrowia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Muuman882

PostWysłany: 2016 06 18 07:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

17-06-2016 otrzymałem wyniki badań. Od 17-05 do dnia 19-05 2016.
Rozpoznanie:
Nieżyt żołądkowo-jelitowy, diagnostyka niekompletna K52,9 wypis na prośbę pacjenta.
Wyniki badań:
https://www.facebook.com/Boguslaw.Muuman.Maciolek/media_set?set=a.1682683948653448.1073741831.100007355771835&type=3 kilka wyników jest poza normą...
pasożytów, jaj pasożytów nie znaleziono
Zastosowano leczenie:
PWE, 0,9%NaCl, (1xSterofundin czemu tego tutaj nie ma?)
Zalecenia:
*Zgłosić się po wyniki badań będących w opracowaniu (to już podobno wszystkie)
*Dieta lekkostrawna
*Kontrola ambulatoryjna
Słowne zalecenia:
*Zgłosić się do lekarza rodzinnego...

Wyspa: Czyli jadłeś kiedyś zbyt dużo, teraz jesz zbyt mało...
nie widziałeś jedzenia szpitalnego, cały czas kleik ryżowy (zdecydowanie mniejsze porcje od moich) i 1kromka jakiś: chleb tostowy. Gdy zapytałem o jakąś sałatę/zieleninę to od salowej usłyszałem że pan doktor zabronił... (źle się wyraziła) bo później zapytałem doktora i powiedział że nie ma przeciwskazań... ale w szpitalu podaje się posiłki masowo...

Ostatnio zmieniony przez Muuman882 dnia 2016 06 30 16:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muuman882

PostWysłany: 2016 06 20 04:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemyślenia własnych doświadczeń:

*Wapń (Ca) marzec/kwiecień 2009 Szwajcaria
Kości - jadłem wapń w sporym nadmiarze, (1-2 jajka dziennie, czasami co drugi dzień przez miesiąc?, zblendowane całe ze skorupkami - to węglan wapnia, dodatkowo fosfor i magnez) Jaki to miało wpływ na mój organizm, kości, zęby. Miesiąc później zacząłem srać krwią, jakieś 3-7 miesięcy później zaczynają mi się psuć/ścierać szkliwo z zębów, chociaż wciąż myłem zęby i używałem pasty z fluorem... (5 wypełnień w Szwajcarii, wyrwanie zepsutej 7 i przez to samej 8. Później robiłem/naprawiałem u dentystki w Polsce 18-19 zębów w ciągu tygodnia albo dwóch uzupełnianie startego szkliwa) Później dziewczyna złamała mi nos (który to był rok?), już wtedy wydawało mi się że jakoś dziwnie lekko to poszło... w tym czasie już nie ćwiczyłem na siłowni, starałem się nie wykonywać gwałtownych ruchów/skoków. 30/08/2013 złamanie kości łódkowatej upadłem na rękę z 1 metra... jak to możliwe... to nie było jakieś zaskoczenie, źle ułożona ręka, po prostu kość (może mięśnie, kiedyś robiłem 20 pompek na jednej ręce) niewytrzymała tego podparcia. Chirurg dawał mi 30% szans na zrośnięcie, straszył operacją i wstawianiem jakichś śrub. Zastosowałem chyba 3 albo 5dniowy post. Ręka sprawna obyło się bez operacji.

Jak organizm usuwa nadmiar wapnia z organizmu? Zużywa do tego fosfor? Gdzieś kiedyś do uzupełnienia...

Zęby na organic rawfood, kolor, czarne dziury, ból i ogólny stan...
trochę się wybieliły, ból zanika, czarne dziury/próchnica nie powiększa się.
Jedzenie gotowanego/smażonego mięsa, mąki i cukru. Trzeba myć zęby po posiłku, inaczej się psują... W wieku 7-9lat miałem wyrwane 2 zęby naraz... To bolało. Moi mięsożerni rodzice nie mają już swoich zębów, stracili kły ale dalej jedzą mięso - a to bezczelne bluźnierstwo, wynaturzenie jakieś Wink

Elektrolity 17-05-2016 Uganda po półtora miesiącu na prawie surowym? Jak długo starałem się unikać soli 1-2 lata? później może poszukam... Jestem głupi i zaślepiony, nie potrafiłem nawet dostrzec potrzeby na sód/zwykłą sól potrzebowałem do tego wizyty w szpitalu/pomocy innych (o mało się nie wykończyłem) doprowadziłem się do nieżytu żołądka...
*Sód (Na) 135L mmol/l [136 - 146]
*Chlorki (Cl) 95L mmol/l [101 - 109]
20-06-2016 Pani lekarka domowa powiedziała mi że te braki są nieznaczące i nie powinny mieć aż takiego wpływu na mój stan... Więc są to jakieś dziwne zbiegi okoliczności
1 - W Ugandzie po zjedzeniu ogórków małosolnych poprawa na drugi dzień po zjedzeniu
2 - W szpitalu po podpięciu kroplówki z NaCl również, widoczna poprawa na drugi dzień
3 - Wróciłem do domu i do swojej wegańskiej diety dodałem sól himalajską, gotowane kasze i ziemniaki, soczewice i groch, B12 w tabletkach. Od wypisania do tej pory nie miałem gorączki ani uczuć zimna, ale wciąż jestem dość słaby... WitB12 niema w podstawowych badaniach, lek. rodzinny też mi nie dała skierowania na badania, wiedząc o tym że jestem weganinem. Zrobiłem je sobie prywatnie, o wyniki pytać za tydzień. Dostałem skierowania na:
*pobranie krew i mocz
*USG jamy brzucha i przestrzeni zaotrzewnowej
*kardiologa (niskie ciśnienie 90/60albo 55 nie pamiętam, poprzednie RR w Dębicy 90/70 90/60 85/60 95/60)
*Dębica/Rzeszów chorób zakaźnych (streptococcus mitis [Kategoria nadrzędna: Paciorkowce] - wynik epidemiologiczny: patogen alarmowy, jestem 40 dni w domu, w Polsce nikogo niczym nie zaraziłem?)

Aleksandra M.S. Ale to tez zależy. Ja nie używam soli od 6 lat i przestałam jej używać z dnia na dzień - jest witarianką od nastu lat. Czyli dodawanie soli do gotowania pozwala nam jeść termicznie przetworzone jedzenie. Inaczej byśmy chorowali z braku elektrolitów? Gotowanie wypłukuje sole z jedzenia? Dlatego organizm jest zmuszony zużywać własne zapasy?

Szyszynka i 3 oko
*Fluor (F) Fluorek sodu robi z szyszynką coś na podobieństwo marskości wątroby. To znaczy, że zahamowanie czynności szyszynki, jej komórki obumierają. Fluor odkłada się w szyszynce tworząc zwapnienia jest to efekt picia fluorowanej wody, używania pasty do zębów z fluorem... fluoru mogą dodawać także do soli, piwa...
Inni piszą że obrzęd chrztu pieczętuje/zamyka nasze 3oko.
Wizje/Sny?... do dokończenia
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2016 06 24 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne linki: Odzyskiwanie świadomości? chelacja - terapia chlorofilem
Dorosła osoba (studentka) zapada na AUTYZM po szczepieniu przeciwko Meningokokom. Była całkowicie zdrowa, a po szczepieniu zupełnie znienacka miała objawy równoległe do autyzmu. Po detoksie z metali ciężkich i suplementacji Wit A wraca do zdrowia.
https://www.youtube.com/watch?v=kzVrrA7tsco
Jak Joshua wyszedł z autyzmu po oczyszczaniu z metali ciężkich.
Ten niesamowity zbiór nagrań domowych jest dowodem na to, że autyzm poszczepienny jest uleczalny, kiedy oczyści się organizm z metali ciężkich i wprowadzi odpowiednie suplementy do diety. Zdumiewająco w ciągu 6 miesięcy od czasu rozpoczęcie chelacji, Joshua stracił 70% swoich objawów "autyzmu", a po roku już 90%! Dzisiaj jest nastolatkiem i piątkowym uczniem, który nic nie pamięta z czasu, kiedy był pogrążony w swoim świecie, struty rtęcią, aluminium i wieloma innymi toksynami ze szczepionek. Jeśli to pomogło jemu, to być może również pomoże innym dzieciom skazanym na terapie behawioralne i leki psychotropowe, które tłumią jedynie objawy, a nie docierają do przyczyny. Medycyna alopatyczna nie chce przyznać istnienia związku autyzmu ze szczepionkami, dlatego nigdy nawet nie próbują leczyć tego jako zaburzenie o podłożu medycznym, tylko winę zgania się na wadliwe geny i porzuca cierpiące dziecko, jako nieuleczalne lub faszeruje je psychotropami dla "świętego spokoju"...
http://www.cda.pl/video/72882608
aż Sód:201.00 mg? Wartości odżywcze: botwinka surowa
http://www.fitwit.pl/ile-kalorii/33,307,warzywa/botwinka-surowa.html
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2016 06 24 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

24-06-2016 Ważę 53kg czyli od powrotu z Afryki 10-05-2016 przytyłem 5kg. Przejadam się! Często nie potrafię zapanować nad łaknieniem. W dalszym ciągu na weganizmie, jem za dużo gotowanego, +50%, kasz jaglanej/gryczanej i ziemniaków (powinienem przestać jeść ziemniaki!), a za mało zieleniny. Piję za mało wody! 0,2-1L/1dzień. Suplementacja Vegevit Witamina B12 5ug/1tab (500% zalecanego dziennego spożycia).
Powrót do góry
Wyspa