Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Woda utleniona

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2012 10 15 10:00    Temat postu: Woda utleniona Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem książkę Iwana Neumywakina "Woda utleniona na straży zdrowia" i zacząłem stosować ją według wskazówek w książce. Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia w ww. temacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzysztof

PostWysłany: 2012 10 15 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Surprised

zerknij tutaj
http://www.niejedzenie.info/forum/viewtopic.php?t=2483

Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2012 10 15 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Very Happy
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2012 10 15 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez wiele lat mialam problemy z gardlem i nawracajace anginy. Co prawda poradzilam sobie z tym inaczej, ale do dzis trzymam wode utleniona w lazience i jak mi sie zdarzy, ze mnie gardlo pobolewa, to wkrapiam troche do wody przy plukaniu zebow. Very Happy .dziala natychmiast!
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2012 10 16 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 10 29 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo1961 to jak już się przemogłeś i masz pewne doświadczenie z wodą utlenioną to może byś się tym podzielił ?

Może być w tym temacie albo w temacie założonym przeze mnie jak wolisz.

Dorota więc jak widzisz nic złego się nie dzieje a dawki przez ciebie przyjmowane nie różnią się od dawek przyjmowanych na inne dolegliwości więc może warto sięgać po wodę utlenioną też w poważniejszych przypadkach. Lecz to tylko taka uwaga Smile
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2012 10 31 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wodę utlenioną piję rozcieńczoną w szklance wody ok.5-6 kropel.Do tego szczypta soli himalajskiej w ustach.Takich szklanek wypijam w ciągu dnia ok.6. Nie mam żadnych nieprzyjemnych objawów a mam nadzieję, że zrobi ona porządek w środku mojego ciała.
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 10 31 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli czytałeś książkę to czemu się nie stosujesz do jej zaleceń ?

Na jedną kroplę wody 1 do 3 łyżek stołowych wody. Czyli przy 5-6 kroplach wyjdzie jakieś 1/6 szklanki wody a nie całą szklanka wody chyba że coś źle zrozumiałem.

Nie 6 razy ale 3 razy dziennie na 0,5 h przed posiłkiem i 2 h po posiłku. Codziennie dostarczać witaminę C ( ząbek czosnku , jabłko czy co ta wolisz )

Nie 36 kropel dziennie ( 6x6 to 36 ) a max 30 kropel.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2012 11 01 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat z książki:
"Wziąć szczyptę soli do ust i zalać ją szklanką wody z dodat¬kiem 10-15 kropel 3% nadtlenku wodoru [wody utlenionej], a jesz¬cze lepiej od razu wypić w ten sposób jeszcze jedną szklankę wody. Wkrótce odczujecie, że picie takiej wody jest nawet przyjemne.
Jest to konieczne z jednej strony po to, by w wystarczają¬cym stopniu uzupełniać wodę, utraconą podczas snu na od¬prowadzenie produktów me¬tabolizmu, a z drugiej - by wy¬dalić z pęcherzyka żółciowego zgęstniałą przez noc żółć, która jest głównym czynnikiem kamieniotwórczym."

Może jednak przesadzam z tymi 6 szklankami z h2 o2.
Dzięki za cenne informacje
Smile
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2012 11 01 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał! Problem (he,he- zebysmy tylko takie 'problemy' mieli) polega na tym, ze, praktycznie, nie ma 'powazniejszych przypadkow'. Wszystk osobie zalatwiam na biezaco dzwiekiem, ktory ma potezna moc i dziala fizycznie w ciele, na pooziomie komorkowym (mozesz zerknac na energiagongu.pl), a jak juz mam potrzebe inna, to wole jodyne- podobne dzialanie, ale lepsze i jest bardziej uniwersalna Smile
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 11 01 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo1961 faktycznie coś takiego było jak byś mógł podać nr strony to bym był wdzięczny. Może opiszesz co ci dolega i czy coś się zmieniło w tym temacie po kuracji z wodą utlenioną ?

Dorota Dzięki zerknę na stronę. Nie traktuj mnie jako konkurencje tylko alternatywę. Może to cie zaciekawi ale to już naprawdę na marginesie bo bałagan zaczyna się robić http://www.astromagia.pl/ezosfera/aura-i-czakramy/185-lecznicze-mantry-czakr papa Wink
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2012 11 02 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W e-booku z którego korzystam, jest to strona 150. Rozdział: Woda-podstawa życia, podrozdział: W jaki sposób najlepiej pić wodę.
Myślę, że trochę za wcześnie na moje uwagi nt. stosowania wody utlenionej.
Stosuję ją profilaktycznie i trudno mi na razie coś pisać Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: