Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przekonywanie -- wydzielone z bezprzewodowy przesył energii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Krytyka, Dysputy, Kłótnie, Narzekania, Żarty, Przezywanie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 10 09 23:31    Temat postu: przekonywanie -- wydzielone z bezprzewodowy przesył energii Odpowiedz z cytatem

-----------------

Ostatnio zmieniony przez Rafał dnia 2013 04 09 13:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 10 01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę Rafał że apelujesz do mnie bym przyjmował to co tu czasem czytam bez oceniania i kolejny raz jesteś niekonsekwentny. Bo sam właśnie oceniasz to co piszę, cały twój komentarz to jedna wielka ocena, choć mógłbyś skorzystać z twojej propozycji do mnie i nie oceniać moich komentarzy Smile

Jak coś budzi moje wątpliwości to to wyrażam i będę to robił nadal Smile

Ty się nabrałeś na perpetum mobile na magnesy stałe , właśnie przez to że nie analizowałeś tego i przez swój brak refleksji jeszcze innych wprowadzałeś w błąd, a ja ich wyprowadzałem z tego błędu.

I na koniec , ja się nie kieruje przy ocenie tym, czy tematy są często spotykane , czy powszechne lub nie, tylko tym czy mają sens , czy są realne, czy to tylko fantazje, lub celowa dezinformacja nie wiadomego celu dla mnie itp. I nikt mi za to nie płaci Smile Jestem hologramem , taki mi program wgrali i po prostu zgodnie z nim działam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wojan

PostWysłany: 2012 10 10 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio myślisz,że jesteś hologramem? Kto wgrał Tobie ten program? A z tym darmowym prądem sam chętnie bym chciał,żeby ktoś to łopatologicznie wyjaśnił bo tego nie pojmuję.
Pozdrawiam
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 11 03:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Programiści mi wgrali program, pewnie ich dane są w nanochipie jaki pewnie gdzieś mam wszczepiony, tam pewnie jest też mój typ i rok produkcji. Ja się tym nigdy nie interesowałem, bo nie mam takiego zadania w programie jaki mi zainstalowali. Fajnie jest być hologramem.*

A z darmowym prądem Wojan nic ci nie wytłumaczę, bo jak dotąd nigdy nie spotkałem się z takim Confused I całe szczęście , bo pewnie już by mnie zresetowali. Crying or Very sad Wink Rafał pisał kiedyś że wie jak zbudować wiatrak do generowania energii z magnesów stałych. Taki wiatrak nie potrzebuje ani wiatru, a i pewnie śmigło do niczego nie potrzebne.

* żart Laughing
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 10 11 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--------------------

Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 12 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tłumaczyłem koledze że magnesy same z siebie nie odpychają.

Odpychają tylko wtedy gdy będziesz tymi samymi biegunami je ściskał. I z taką siłą z jaką będziesz ściskał one będą odpychały i nic więcej. I dopóki nie włożysz sam energii, nic nie otrzymasz spowrotem Crying or Very sad Tak więc nie ma możliwości zbudować z tego perpetum mobile, bo jak? Musisz kiedyś wziąć prawdziwy magnes do ręki, pewnie pierwszy raz w życiu i sprawdzić że właśnie tak jest. Cała energia odpychania pochodzi ze ściskania. Więc gdzie tu naddatek energii na perpetum mobile?

Niczym to się nie różni od sprężyny, ona też będzie odpychać z proporcjonalną siłą z jaką będziesz ją ściskał. Wynika z tego że według ciebie można zbudować perpetum mobile ze sprężyn, bo to to samo. Very Happy

Dlatego wszystkie te kity z youtube to dla tych, co fizyki na poziomie podstawowym nie rozumieją Crying or Very sad
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 10 12 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=27-3TKKXsm4
W pierwszym lepszym filmie przecież widać, że to działa. Nakleili płytę CD na silnik z wiatraczka komputerowgo ... 4 magnesy i jeden odpychający w ręce i na 100% w kabelkach pojawi się prąd. Może i fizyka tego nie tłumaczy ... ale to działa ... tak jak pszczoły z punktu widzenia areodynamiki nie mają prawa latać Smile
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 12 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że na filmie działa, nie oznacza że film przedstawia to co zapewnia autor Smile

Tu masz proste i darmowe źródło energii i też działa Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=DFjcT2A05tk

Żyjemy w ciekawych czasach, w których samodzielne myślenie zastąpiły filmy z youtube.

Hunab-ku odblaski na szybie bierzesz za statki obcych, wierzysz w perpetum mobile na magnesy stałe, bo tak jest na youtube... ja tu nic nie zdziałam w twoim przypadku. Tak cie zaprogramowali programiści od teorii spiskowych, że teraz wierzysz w co chcą żebyś wierzył, jeszcze będziesz innych dezinformował.
Crying or Very sad

Pszczoły latają zgodnie z zasadami aerodynamiki, machają skrzydłami, to i latają Rolling Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=hGhjFGKdTEM
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 10 12 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tylko znajdę czas, to zbuduję coś podobnego jak to na filmie. Mam masę magnesów w domu więc wymontuję tylko wiatraczek ze starego komputera i zobaczymy kto tu celowo sieje dezinformację.
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 12 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pewien ze nie znajdziesz czasu na zbudowanie tego prostego perpetum mobile Crying or Very sad

A szkoda Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 10 12 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty wielu rzeczy jesteś pewien Laughing
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 12 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej sprawie jestem pewien nawet na 100% Very Happy Very Happy

Nawet jakbyś sobie pomyślał , a mam czas idę budować, to i tak podświadomość wycięła by ci na synapsach aksonów taki zamiar , w obawie przed szokiem i przekierowała uwagę na youtube i kolejny filmik, na którym odblaski na szybie są sprzedawane jako UFO Rolling Eyes Pewnie wiele razy już tak było Rolling Eyes
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 10 12 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwacznie to wszystko sobie tłumaczysz.
Nic mi nie przeszkodzi podjąć próbę zbudowania tego ... tym bardziej, że tak prosto jest to pokazane. Mam cały garaż narzędzi i dawno myślałem, żeby coś takiego zbudować, tyle że z normalnym silnikiem 500 watowym aby ... jeżeli już ... to jakiś pożytek mieć z tego. Ale ... skoro i tak tego nie potrzebuję do szczęścia ... to w taki prosty sposób z wiatraczkiem komputerowym , przy niskich nakładach będziemy się mogli wszyscy przekonać kto tu bredzi.
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 12 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówię ci że nie zabierzesz się za żadną budowę Very Happy

Na taką faktycznie działającą zabawkę z silniczkiem od komputera i przymocowaniem kilku magnesików, działającego wynalazku na miarę nagrody Nobla, potrzeba by kilka godzin czasu poświęcić Crying or Very sad . Aż tyle nie znajdziesz w całym swoim życiu Crying or Very sad

Mówię ci hunab-ku, nie ma mowy żebym się mylił i w tym przypadku Very Happy
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 10 12 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mylisz się Misiu i to bardzo Smile
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 12 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopóki nie zabierzesz się za budowę i nie pokażesz efektów, nie możesz powiedzieć że się mylę Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy bo do tego momentu, to wlaśnie ja mam rację Very Happy
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 10 12 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra ... na razie masz rację! Smile
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 10 12 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

----------------------

Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 12 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że koledze brak argumentów to zabrał się za obrażanie Crying or Very sad

Kolega mi pisze żebym ruszył tyłek i sam sprawdził to, czego on sam nigdy nie sprawdził i jeszcze innym kity sprzedaje o perpetum mobile na magnesy stale.

Ja nie muszę sprawdzać czy da się zbudować perpetum mobile na magnesy stałe, bo rozumie ich właściwości z których to wynika, że nie ma możliwości budowy czegoś takiego. Tak samo jak, nie muszę sprawdzać czy jakaś parzysta liczba 20-sto cyfrowa jest podzielna przez liczbę 2 bez reszty.

Kolega niech raz sam ruszy tyłek i poza filmikiem z youtube niech sam zbuduje perpetum mobile na magnesy stałe jak taki geniusz
Very Happy Nagroda Nobla czeka.
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 10 13 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-----------------

Ostatnio zmieniony przez Rafał dnia 2013 04 09 13:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 10 13 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam się chować z tym że coś wiem lepiej jak wiem lepiej? Very Happy
Jak piszesz bzdury na temat perpetum mobile na magnesy stałe to to komentuje i uważam że jest to więcej warte niż twoje mącenie ludziom w głowie.

Ty masz gdzieś to że mnie obrażasz pisząc jakieś farmazony nawalone, ja mam gdzieś twoje apele bym przestał komentować twoje głupoty czy kogokolwiek.

I pierwsze słyszę żeby JMW zbudował urządzenie o sprawności ponad 100% . Jeśli to prawda to podaj linki, bo ja stawiam na to że kolejny raz budujesz sobie obraz na nieprawdziwych informacjach i jeszcze chcesz te kity innym wciskać Crying or Very sad

Moje argumenty nie powalają , a twoje są zwyczajnie dziecinne...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Krytyka, Dysputy, Kłótnie, Narzekania, Żarty, Przezywanie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: