Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leczenie wodą utlenioną
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 16 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm ciekawe to co opisujesz o lekarzu. Smile

Po 4 dniach przerwy postanowiłem ponownie rozpocząć picie wody utlenionej od jednej kropli. Około 3 godziny po wypiciu pierwszej dawki zaczęła spływać wydzielina z zatok lub jakiś przegród nosowych czy innych mi nie znanych, nie wszystko zdołałem wypluć, następnie wystąpiły odczucia nudności żołądka jednak tym razem bardzo delikatne. Czy mogą być one wynikiem obciążenia żołądka w skutek oczyszczania ciała? Wygląda na to że w chwili obecnej jedna kropla dziennie to dla mnie dawka optymalna, może nawet mniej. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 16 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mogą być one wynikiem obciążenia żołądka w skutek oczyszczania ciała?

Nie , nudności są spowodowane nie występowaniem lub bardzo małym występowaniem pewnych enzymów w żołądku dla tego mogą się pojawić takie rzeczy i stąd właśnie się wzięło zaczynanie od jednej kropli 3x dziennie i stopniowe podnoszenie tej dawki do swojego optymalnego poziomu a nie zaczynanie od razu od 5 czy 7 kropel. Pamiętaj aby pić na pusty żołądek.

Wygląda na to że w chwili obecnej jedna kropla dziennie to dla mnie dawka optymalna, może nawet mniej.

Więc bez pośpiechu. Zażywaj taką dawkę aż uznasz że tolerancja się zwiększyła. Nie ma co szarżować. ( Pamiętaj o witaminie C )

Po reakcji lekarza postanowiłem że gdy tylko będę miał okazje porozmawiać z obojętnie jakim lekarzem zawsze będę pytał o wodę utlenioną. Zapytam konkretną grupę lekarzy i wyciągnę wnioski.
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 17 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nudności są spowodowane nie występowaniem lub bardzo małym występowaniem pewnych enzymów w żołądku

Czy można jakoś wspomóc żołądek w produkcji tych enzymów? Jaką rolę podczas picia wody utlenionej ma witamina C w posiłku?
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 17 01:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autor nie sprecyzował dokładnie o co chodzi lecz dało się odczuć dość duży nacisk na tą kwestię. Jest napisane że organizm między innymi z witaminy C też pozyskuje atomy tlenu.

Z mojego doświadczenia bo na początku przyznam się że tak mnie pochłonęło pisanie tego wszystkiego , zastanawianiem się nad tematem , jak i samo zainteresowanie dalszą częścią książki że sam zapomniałem o tej witaminie do czasu aż zaczął mnie pobolewać żołądek. Od tego czasu jak amen w pacierzu łykam czosnek , w pracy aby nie śmierdzieć co jest związane z oddechem jak i potem kupuję cytrynę i wyciskam ją do 1,5 l wody i spokój mam.
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 17 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Od tego czasu jak amen w pacierzu łykam czosnek , w pracy aby nie śmierdzieć co jest związane z oddechem jak i potem kupuję cytrynę i wyciskam ją do 1,5 l wody i spokój mam.

Spożywanie czosnku i cytryny dla witaminy C to bardzo istotna część całego procesu, tak sobie teraz myślę. Smile Wcześniej często moim posiłkiem był warzywno owocowy szejk, którym wierzę, że dostarczałem mnóstwa witamin. Dzisiaj wcisnąłem nieco cytryny i w moim odczuciu znacznie wpłynęło to na tolerancję organizmu na wodę utlenioną, pisząc inaczej- po spożyciu H2O2 i później po posiłku nie wystąpiły symptomy takie jak delikatne mdłości czy obniżenie energii życiowej. Smile
Z czosnkiem nie jestem za bardzo zaprzyjaźniony, ponieważ w moim przypadku po jego spożyciu znacznie wzrasta popęd seksualny. Smile

Zacząłem też dzisiaj odczuwać delikatne kłucie w części brzusznej znajdującej się około 5cm pod pępkiem i jakieś 2-3cm w głąb ciała, nie wiem dokładnie jaki to organ, ale poszukam.
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 18 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc się wyjaśniło Smile
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 18 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czosnek i cytrynę spożywasz zawsze w posiłku po przyjęciu wody utlenionej, czy raz dziennie, czy nie masz zasady na to?
Wraz z przyjmowaniem większej ilości witaminy C zwiększyło się jakby działanie wody utlenionej. Dzisiaj z przyjemnością zaobserwowałem np. zmiane zapachu moczu, gęstości kału, wymazy z kanałów nosowych i kilka innych drobnych. Wszystko to po spożyciu zaledwie dwóch kropli (2x po1) w ciągu dnia. Smile
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 18 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz dziennie. Nie mam jakieś pory dnia na to wyznaczonej ale na pewno nie łącze tego z normalnym posiłkiem.

Ja w ogóle się lepiej czuje. Więcej siły, bardziej zrównoważony emocjonalnie , mniej snu potrzebuje , lepsze samopoczucie , mniej się męczę . Powiem szczerze że każda z tych rzeczy zdumiewa mnie i coraz bardziej zastanawia.

Szok a to dopiero początek.

Ostatnio zmieniony przez Rafał dnia 2013 04 08 23:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 21 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy oprócz wymienionych powyżej, należy jeszcze spełniać jakieś warunki? Niestety pomimo spożywania soku z cytryny i czosnku moja tolerancja nie podnosi się a obniża. Fakt że na początku sok z cytryny i czosnek wprowadził dużą poprawę jednak nie jest to brakujące ogniwo. Myślę że po kilku dniach przerwy znowu podniosła by się tolerancja organizmu. Na samym początku przyjmowania była wysoka jednak obniżała się w miarę postępu. Zupełnie odwrotnie niż być powinno. Teraz nawet pół kropli na dzień to za dużo.
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 21 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli liczę dobrze po wpisach to dolegliwości zaczęły się u ciebie po 10 dniach przyjmowania wody utlenionej. Nie ma przeciw wskazań do przyjmowania wody utlenionej ( nawet to co napisałem na początku o przeszczepach było dmuchanie na zimne bo starałem się być odpowiedzialny i nie chciałem ryzykować nikogo zdrowia) . Ty też nie spełniłeś żadnych kryteriów gdy zaczynałeś pić wodę a dolegliwości pojawiły się dopiero po 10 dniach. Jak już pojawiają się jakieś dolegliwości to na początku co jest skutkiem oczyszczania organizmu.

Napisz mi dokładniej jak wygląda u ciebie picie tej wody. Ile godzin przed posiłkiem ile po posiłku i jak się czujesz po niej. Może na coś wspólnie wpadniemy. Do tej pory zrób sobie przerwę ale witaminę C dostarczaj codziennie. Miej na uwadze aby to była naturalna witamina a nie "farmaceutyczna" w postaci tabletek.
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 22 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak przyznaję na początku nie spełniałem wymogów przez pierwsze około 10 dni. Jednak po tym zrobiłem około 5 dniową przerwę i zacząłem ponownie. Pierwszego dnia 1 krople rano i jedną wieczorem, 40 minut przed posiłkiem. Wieczorem gdy poczuję głód, zazwyczaj bywało to około 2 godzin po posiłku. Do posiłków dołączyłem wodę z sokiem z jednej cytryny każdego dnia i jeden ząbek czosnku co drugi dzień. Trzeciego dnia pojawiło się delikatne i na bardzo krótko ( około jednej minuty) odczucie zgagi a czwartego dnia po śniadaniu odczucie lekkich nudności żołądka. Również delikatny spadek sił witalnych i energii.
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 22 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma do czego za bardzo się przyczepić ale też nie ma co się męczyć. Zrób dłuższą przerwę i wtedy zdecyduj co dalej. Może jest tak jak ja kiedyś miałem , winem uwaliłem się jak bąk ( domowej roboty więc power był hehe ). Na sam jego zapach cofało mi się jedzenie w żołądku przez spory czas. O wlaniu w siebie tego wspaniałego trunku nawet mowy nie było Smile

Może co nie którzy śmiechem to skwitują lecz jest to jedyna myśl która mi do głowy obecnie przychodzi Smile
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 24 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak też zrobię, tym bardziej, że tak czuję. Smile Przerwa minimum 1 miesiąca dobrze mi zrobi. Myślę, że niema także przeciwwskazań do picia ziółek (ziela tymianku, kłącza tataraku, korzenia omanu, ziela liści mięty pieprzowej, liści orzecha włoskiego, piołunu) podczas gdy nie piję wody utlenionej? W moim przypadku czuję, że niema, pytałem jednak bardziej ogólnie. Pozdrawiam serdecznie. Smile
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 27 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyniki zrobione wyniki odebrane i wszystko w normie szczególnie się cieszę z Hematologi OB - 3 Smile
Powrót do góry
krzysztof

PostWysłany: 2012 06 30 10:24    Temat postu: Re: Eksperyment (Leczenie wodą utlenioną) Odpowiedz z cytatem

WITAM Surprised
Rafał napisał:

Uważaj na informacje o dawkowaniu jakie są podawane na temat wody utlenionej na forach czy innych stronach internetowych. Bardzo często podawane tam dawki znaczne przewyższają te które podaje autor metody Iwan Nieumywakin w książce "Woda utleniona. Na straży zdrowia"

Iwan Nieumywakin
- "Woda utleniona na straży zdrowia"
http://www.scribd.com/doc/80859321/Iwan-Nieumywakin-woda-utleniona-na-stra%C5%BCy-zdrowia

Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 30 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł Krzysztof

Emanuel jeżeli by pojawiły się jeszcze kiedyś jakieś dolegliwości związane z przyjmowaniem wody utlenionej to mam pomysł, mianowicie wypij trochę Oliwy z oliwek ( extra Virgin ). To jest wyłącznie mój wymysł lecz mam powody podejrzewać że załatwi sprawę.

Reszcie mogę tylko powiedzieć że są dwa wydania powyższej książki. Jeżeli ktoś na ową książkę trafi gdzieś indziej to warto na to zwrócić uwagę.
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2013 01 20 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam temat. Jak najbardziej podtrzymuje to co pisałem i zachęcam do przekonania się na własnej skórze.
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2013 02 25 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kolejnych doświadczeniach człowiekowi mogło by się wydawać że wszystko już wie na temat leczenia wody utlenionej. Niestety nie , stąd też kolejny post. Sytuacja jest o tyle dziwna że to co się zdarzyło , zdarzyło się po długim stosowaniu wody utlenionej jako środka zapobiegawczego. W skrócie rano wstałem do pracy , po południu czułem się lekko osłabiony a gdy wieczorem wróciłem do domu byłem na w pół przytomny. Ciekawe jest to że czas w jakim wszystko się rozegrało i że się w ogóle rozegrało jest niebywale krótki. Nie chcę tu pisać analiz , jest to nie potrzebne. Jeżeli ktoś chorował tydzień na grypę lub ma kogoś kto chorował tak długi czas na tą chorobę i mówię tu o tych cięższych przypadkach to niech sobie wyobrazi skrócenie całej akcji z 168 h do 72 h. w tym czasie się rozchorowałem i jak to ujął lekarz skutecznie wyleżałem to najpotrzebniejsze wraz z pozbyciem się gorączki. Oczywiście cały czas popijałem wodę utlenioną jako lekarstwo nie biorąc przy tym żadnych leków na grypę. Zabawne że pierw pojawiła się gorączka a po pozbyciu się gorączki dopiero zaczął się pojawiać delikatny problem z głosem. Można powiedzieć że to jak by oś czasu pokazującą przebieg grypy odwrócić w drugą stronę. Reakcja organizmu można powiedzieć była zdecydowana i w miarę szybka. Około 15 zacząłem odczuwać pierwsze oznaki że coś się dzieje. O 23:00 leżałem pół przytomny w łóżku z gorączką ponad 39 C . Na drugi dzień było już lepiej gorączka wahała się od 37- 38,5 C a wieczorem już prawie śladu po niej nie było. Brak apetytu doskwierał nadal. Kolejnego dnia coś tam w gardle zaczęło delikatnie drapać. Dzisiaj byłem u lekarza aby upewnić się czy nic na płucach nie zostało. Powiedział że skutecznie wyleżałem grypę lub coś grypo podobnego. Pojawił się jeszcze jeden powód dla którego warto było lekarza odwiedzić a mianowicie ból oczu przy podnoszeniu wzroku w górę. Akurat tu dostałem i kupiłem krople do oczu ponieważ nie widziałem żadnej poprawy przez ostatnie dni przy piciu samej wody utlenionej.

Do czego to wszystko zmierza. A no do tego że jeżeli ktoś mówi słowo "zapobiegawczo" znaczy to że na wszelki wypadek bo gdy..... to tak jak z chuchaniem na zimne. Tu słowo zapobiegawczo nabiera innego znaczenia.
Tu określa czas reakcji. Podczas pica zapobiegawczego wody utlenionej człowiek może zachorować jak każdy kto nie pije wody utlenionej na co dzień lecz reakcja organizmu jest o wiele szybsza i o wiele szybciej wracamy do zdrowia.

Większość postów jest o piciu wody lecz pamiętajcie że nie tylko picie wody utlenionej ma znaczenie w tej filozofii leczenia lecz także zakraplanie uszu jeżeli nie roztworem 3% ( kropelka góra dwie na ucho ) takim jaki dostajemy w aptece to dodatkowo rozcieńczonym ( na jedną łyżkę stołową wody 7 kropel wody utlenionej ).

Pamiętajcie również że picie wody utlenionej nie rozwiąże problemów zdrowotnych które wynikają z braku witamin. Woda utleniona to nie suplement diety.

Kolejną kwestią którą chciałem poruszyć jest fakt że terapia wodą utlenioną stanowi alternatywę dla nie których sposobów leczenia , nie próbuje ich zwalczać. Jak już ktoś próbował wszystkiego i się zawiódł to jeszcze jest szansa którą daje ta "terapia".

Ostatnio zmieniony przez Rafał dnia 2013 03 02 17:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
toga

PostWysłany: 2013 02 26 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za opisy i wszystkie relacje z kuracji.

Ponieważ się właśnie przymierzam do rozpoczęcia mam techniczne pytanie jaką wodę kupić i jak dozujecie. W książce jest opis o ciemnej butelce i pobieraniu przez igłę żeby woda nie wietrzała. Ale jakoś sobie nie wyobrażam latać ze strzykawą do pracy na przykład.

Tomasz
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2013 02 26 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idziesz do apteki i mówisz że chcesz wodę utlenioną. Tu nie ma w czym przebierać. Etykietki naklejane przez producentów mogą być różne jedne mniej drugie bardziej kolorowe ale woda utleniona to woda utleniona. Oczywiście dla ścisłości prosisz o tą do przemywania ran (3%).

Też sobie bym nie wyobrażał latać ze strzykawką. O tym wietrzeniu słyszałem i może coś w tym jest. W tym przypadku normalnie pakuj buteleczkę i tyle. Po tygodniu wymień na nową 2 zł to nie wielka strata. Ktoś by mógł powiedzieć że to marnotractwo no trudno ale właśnie słyszałem od któregoś faceta od kursów pierwszej pomocy że woda utleniona jest ważna tydzień po jej otwarciu. Sam zacząłem od niedawnao co tydzień , dwa kupować nową a starą wywalać. Oczywiście jest data ważności na butelce ale najwyraźniej dotyczy to zamkniętej szczelnie butelki a nie już otwartej. Ma się wrażenie że dawka z nowo napoczętej butelki silniej działa niż ta z której korzysta się już twa tygodnie.
Powrót do góry
toga

PostWysłany: 2013 02 26 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wskazówki.

Nabyłem i jedna kropla już poszła w ruch, a zakup za całe 96 groszy.
Więc będę robił jak radzisz.

Ponieważ myję od niedawna zęby sodą oczyszczoną to może tę niewykorzystaną wodę będę czasem dodawał do mycia lub przepłukania.
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2013 03 23 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś jest z poza forum i ma jakiś bagaż doświadczeń związany z piciem wody utlenionej może się tym podzielić pisząc na adres IneedApowerUp@gmail.com. Bez bawienia się w rejestrację. To w jakiej formie dostanę info w takiej formie zamieszczę tutaj
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2013 04 09 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastosowanie zewnętrzne wody utlenionej

Jako kompresy, wcierania w do-
wolne chore miejsce (okolica serca,
stawy itd.), smarowania powierzchni
skóry przy chorobie Parkinsona, stwar-
dnieniu rozsianym: 1-2 łyżeczki 3%
roztworu nadtlenku wodoru [standar-
dowa woda utleniona] na 50 ml wody,
ze stopniowym zwiększeniem stężenia
roztworu aż do 3% [czyli do stężenia
nierozcieńczonej wody utlenionej]

Do płukania jamy ustnej. Stoso-
wać 1 łyżeczkę 3% roztworu na 50 ml
wody.

W chorobach skóry (egzema, łu-
szczyca i inne) można stosować nie ty-
lko nierozcieńczoną wodę utlenioną
[3% roztwór nadtlenku wodoru], ale i
15-25-33% nadtlenek wodoru, przygo-
towany z tabletek Hydroperytu, który
można nabyć w sklepach z odczynni-
kami chemicznymi. Należy smarować
wysypki 1-2 razy dziennie, aż do całko-
witego ich ustąpienia.

Jeśli cierpicie na grzybicę stóp
albo innych części ciała, lub brodawki
na ciele i inne wykwity, należy je sma-
rować 3% roztworem H2O2[nieroz-
cieńczoną wodą utlenioną] przez kilka
dni, a dolegliwości znikną.

Wykorzystanie nadtlenku wodo-
ru w kąpielach
W celu zażycia jednej ciepłej
kąpieli należy wziąć 5-6 buteleczek
wody utlenionej (po 40 ml). Czas
kąpieli to 30-40 minut. Następnie nale-
ży dolać trochę ciepłej wody i umyć
się. Pamiętajcie jednak, że mydła i
szampony, szczególnie zza oceanu,
zawierają w swym składzie zasady, i
zmywając z powierzchni skóry kwaśną
warstwę ochronną, czynią nas napra-
wdę nagimi wobec infekcji, które mogą
przeniknąć przez skórę. Cykl zabie-
gów - 5-6 kąpieli co drugi dzień - moż-
na powtórzyć po upływie dwóch tygod-
ni.
Jak zatem działają kąpiele z
nadtlenkiem wodoru? Normują stolec,
wypędzają glisty, regulują powłokę
skórną w egzemie, łuszczycy, zapale-
niach skóry i wrzodach troficznych,
łagodzą ból kręgosłupa, stawów i mię-
śni.
Uwaga! Podczas kąpieli z nad-
tlenkiem wodoru możliwe jest zaobser-
wowanie podwyższonej temperatury
ciała, pojawienie się zaróżowień na
skórze, niewielkie kłopoty ze stolcem.
Nie ma w tym nic niepokojącego - są
to oznaki zanieczyszczenia organiz-
mu. Im większe zanieczyszczenie, tym
bardziej wyrażą się te objawy. Nato-
miast zdrowy człowiek po takiej kąpieli
odczuje jedynie ulgę.

Zastosowanie w kosmetyce.
Wszystkie istniejące środki kosmety-
czne - kremy, żele i balsamy - wyka-
zują jedynie zewnętrzne działanie. A
przecież zaburzenie funkcji komórki
zależy od wewnętrznego stanu orga-
nizmu - od jego zanieczyszczenia. A
ono z kolei zależy przede wszystkim
od tego, czy komórki otrzymują odpo-
wiednią ilość tlenu. Suchą skórę, za-
skórniki, zmarszczki i wiele innych lik-
widuje się dobrze przy pomocy nad-
tlenku wodoru.
Należy przemywać twarz ciepłą
wodą, dobrze ją wytrzeć i - zmoczy-
wszy watkę w nadtlenku o stężeniu
1-2%, a potem 2% - wymasować twarz
i szyję. Po 20-30 minutach należy po-
nownie opłukać twarz w ciepłej wo-
dzie.
Identyczny zabieg możecie wy-
konać przy cellulicie, wzmocnijcie tylko
działanie nadtlenku wodoru za pomo-
cą masażera lub aplikatora Kuznieco-
wa, a najlepiej Lyapko [każda inna rę-
kawica lub gumowa gąbka do cellulitu
spełni tu swą rolę]. Należy wymaso-
wać biodra, brzuch, ręce i nogi, a na-
stępnie zwilżyć powierzchnię skóry 3%
nadtlenkiem wodoru.

źródło : Iwan Nieumywakin - woda utleniona na strazy zdrowia
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2013 04 09 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na kasację mojego konta na tym forum które odbędzie się na moją prośbę wszelkie pytania piszcie na IneedApowerUp@gmail.com Oczywiście jeżeli tak owe się pojawią. Nie ma za dużo do dodania w tym temacie ale w razie czego służę doświadczeniem.
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2013 08 01 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie sobie uświadomiłem przyczyne moich niepowodzeń w leczeniu wodą utlenioną. A przy najmniej tak teraz to interpretuje i tłumaczę sobie dlaczego nie mogłem przyjmować więcej niż jedną krople dziennie i nie było na to wyjaśnienia. Kilka tygodni temu przeszedłem test który wykazał, że mam zamkniętą czakre splotu słonecznego. Prawdopodobnie było tak przez kilka lat także podczas gdy przeprowadzałem oczyszczanie wodą utl. W moim rozumieniu niefizyczny narząd jakim jest czakra odpowiada za doprowadzenie energii do poszczególnych partii ciała. W przypadku czakry splotu doprowadza ona energie do głównych narządów układu trawiennego. Nic dziwnego, że przy zamknietej czakrze mój żołądek nie chciał przyjmować więcej niż 1 krople dziennie. Zawsze dobrze reagowałem na posty i głodówki. Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: