Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leczenie wodą utlenioną
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 05 19 15:01    Temat postu: Leczenie wodą utlenioną Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś jest z poza forum i ma jakiś bagaż doświadczeń związany z piciem wody utlenionej może się tym podzielić pisząc na adres IneedApowerUp@gmail.com. Bez bawienia się w rejestrację. To w jakiej formie dostanę info w takiej formie zamieszczę tutaj

Korzystając z okazji że rozwaliło mnie jakieś g### postanowiłem przetestować nowo przeze mnie poznaną metodę. ( próbowałem znajomych namówić ale skończyło się na tym abym się w czoło popukał co jest nawet zrozumiałe ).

Objawy : ból zatok , przedniej i tylniej części głowy , katar który mi spływa niestety przez buzie , suchota w nosie i jamie ustnej ( z katarem na przemian , naprawdę ciekawe doświadczenie które zdarza mi się poraz pierwszy) , gorączka , gól pleców ( okolice kręgosłupa ) , karku , osłabienie , jestem w pół obecny

Metoda leczenia :

http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_woda_utleniona_cz2.html

Przy czym dodatkowo zakroplenie oby dwu uszów również paroma kroplami wody utlenionej. Sok z marchwi z sokowirówki też może się przyczyni do szybszego efektu. Poza tym zwykła szklanka wody starcza mi na 15 min i znów uczucie jak by mnie ktoś ciął żyletkami zobaczymy jak z sokiem będzie.

Zakraplać będę uszy co 1,5 h

1 kropli na dwie-trzy łyżki wody 3 x dziennie przed jedzeniem lub 1.5 - 2 godziny po posiłku

4 szklanki ( 1L ) soku z marchwi.

Dziewczyny w aptece wpadły w zdumienie jak się zapytałem czy już spotkały się z przypadkiem picia wody utlenionej Smile

Jak się coś poprawi to od razu napiszę. Mam nadzieje że zadziała bo ryzykuje przesiadkę na antybiotyki jak się to rozwinie.

EDIT:

Zażywać, zaczynając od 1 kropli na 2-3 łyżki wody (30 - 50 ml) 3 razy dziennie, 30 minut przed posiłkiem lub 1,5-2,0 godziny po posiłku, codziennie zwiększając dawkę o jedną kroplę, aż do 10 kropel dziesiątego dnia. Przerwać kurację na 2-3 dni i przyjmować już 10 kropel, robiąc przerwę co 1-3 dni. Niektórzy nie robią przerw.
Podczas przyjmowania wody utlenionej należy pamiętać aby codziennie dostarczać do organizmu witaminę C. Ząbek czosnku powinien to załatwić

Uważaj na informacje o dawkowaniu jakie są podawane na temat wody utlenionej na forach czy innych stronach internetowych. Bardzo często podawane tam dawki znaczne przewyższają te które podaje autor metody Iwan Nieumywakin w książce "Woda utleniona. Na straży zdrowia" [/u]

Ostatnio zmieniony przez Rafał dnia 2013 03 23 16:32, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 05 19 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

7 h później.

Robiłem jak napisałem. Samopoczucie dużo lepsze. Jestem w końcu obecny. smak wrócił, z gorączki w stan podgorączkowy chodź wedle tych elektronicznych termometrów 37 to norma Smile g### jak nie wiem co Smile rtęciowe dużo dokładniejsze.

Pozostał ból głowy i delikatny katar ( w końcu normalny , nic po bokach nie leci ). Smak wrócił ( W końcu mogę posmakować nowej potrawy mojej drugiej połówki. 4 h temu nie byłem nawet w stanie naczyń pomyć ).

Aby była jasność nie brałem żadnych wspomagaczy z apteki.

Wniosek :

Bym chciał aby jeszcze ktoś poza mną ( oczywiście przy okazji , nikomu nie życzę choróbska ) wypróbował tą metodę.

Po skulaniu się rano z wyra jeżeli czas pozwoli napisze kolejne relacje ( jak nie to po 15 na pewno coś się znajdzie dla zainteresowanych tematem )
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 05 20 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

15 h później jestem zdrów. Wszystkie dolegliwości minęły.

Elektroniczny termometr pokazuje 36, 7

Jeżeli mam być szczery miałem pewne obawy co do picia wody utlenionej bo człowiek przyzwyczajony aby stosować ją na skórę a nie pić lecz nic złego się nie stało.

Zachęcam resztę użytkowników forum do przekonania się na własnej skórze.
Powrót do góry
xplus

PostWysłany: 2012 05 21 06:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy tego typu dolegliwościach stosuję sok z cebuli do nosa i do uszu, katar znika po kilku razach, chociaż ulga jest natychmiastowa. Podobnie jest z zatokami, ulga niemal natychmiast.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 03 02:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od trzech dni piję wodę utlenioną. Zacznę od tego, że nie miałem żadnych dolegliwości, które by mnie zmuszały do działania natychmiastowego.
Już po pierwszym dniu przyjmowania mogłem zauważyć duże zmiany: o wiele szybsza regeneracja organizmu po wysiłku; intelekt jest bardziej wyciszony i skoncentrowany; emocjonalnie jestem bardziej stabilny; fizycznie odczuwam dużo więcej energii. W każdym kolejnym dniu przyjmowania pozytywne zmiany delikatnie się nasilają.
Od jakiegoś czasu podejrzewam, że coś poważniejszego może dolegać mojemu ciału, co jest związane z trawieniem ale co dokładnie tego nie mogę być pewien, może wrzody żołądka, może jakieś bakterie lub coś innego.
Czuję jednak ewidentnie, że picie wody utlenionej zgodnie z opisem służy mojemu ciału i to bardzo. Czy mogą być ku temu jakieś przeciwwskazania lub skutki uboczne? Pytam siebie i czuję, że niema takowych dla mnie, chętnie jednak poznam opinię innych osób wiedzących nieco więcej na ten temat. Smile
Od pierwszej chwili gdy tylko natrafiłem na ten post czułem, że jest to istotne dla mnie w najbliższym czasie. Dziękuję. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Waldek B

PostWysłany: 2012 06 03 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.grupy.otopr.pl/woda-destylowana-i-utleniona,usn,531076.html

Cytat:
czy wode destylowana mozna pic?
jesli nie to dlaczego?
wody zas utlenionej pewnie pic nie mozna,
ale tez nie wiem dlaczego? co mogloby
spowodowac wypicie wody utlenionej?

Cytat:

Woda destylowana to poprostu czyste H2O,
pozbawione "dodatkow" w postaci jonow innych pierwiastkow. Na pewno nie
zaszkodzi... Choc nie widze potrzeby picia takiej wody...

Jesli mowisz o wodzie utlenionej do przemywania ran - 3% to w niewielkich
ilosciach moze nie bylaby szkodliwa, ale np. szklanka moglaby zaszkodzic.
Jesli chodzi ci o bardziej stezony roztwor, czyli perhydrol 30% to taka
substancja dziala juz parzaco i jest bardzo niebezpieczna. Wode utleniona
organizm sam wytwarza (np. w walce z intruzami) ale jest to substancja
szkodliwa, powoduje powstawanie wolnych rodnikow, ktore dzialaja
uszkadzajaco na komorki.
Jesli interesuja cie dokladniejsze informacje - pytaj na pl.rec.chemia.

Pozdrawiam,
Michal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 03 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mogą być ku temu jakieś przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Jedynym przeciwwskazaniem o jakim słyszałem jest przeszczep i przyjmowanie leków. Ludzie po przeszczepie nie powinni pić wody utlenionej ponieważ może zajść odrzucenie. Picie wody utlenionej podczas przyjmowania leków neutralizuje ich działanie Krzywda ci się nie stanie w drugim przypadku tyle że będziesz łykał tabletki jak cukierki i nic ci po tym Smile

Skutków ubocznych ( negatywnego działania na organizm ) nie ma jeżeli nie przekraczasz podanego dawkowania:

"zażywać zaczynając od 1 kropli na dwie-trzy łyżki wody 3 x dziennie minimum 40 min przed jedzeniem lub 1.5 - 2 godziny po posiłku. Codziennie zwiększać dawkę o 1 kroplę, aż dojdziemy do 10 kropli. Przerwać kurację na 2 - 3 dni i podjąć ją znowu, ale już w dawce 10 kropli. "

Tutaj też słówko. Nie wszyscy dochodzą do 10 kropel 3x dziennie. 10 kropel 3x dziennie to jest maksymalna bezpieczna dawka której nie należy przekraczać !!!! Ja doszedłem do 6 kropel 3x dziennie i półki co na tym poziomie zostaje.

Tak jak mówiłem skutków ubocznych ( szkodliwych ) nie ma lecz reakcja organizmu nie u wszystkich ale występuje. Mogą to być : katar, uczucie ciepła , dziwne zmęczenie. Trwają krótko od 1-3 dni. Jest to reakcja organizmu na oczyszczanie się z tego ustrojstwa. Nie należy się tym przejmować a wręcz odwrotnie można zacząć się cieszyć. W przypadku wystąpienia takich objawów można zmniejszyć dawkę. Jeżeli by były dla kogoś bardzo problematyczne można przerwać kuracje na jeden dzień.

Najlepiej jak przeczytasz sobie książkę " Iwan Nieumywakin - Woda utleniona na straży zdrowia" tam jest wszystko bardzo ładnie wytłumaczone Facet jest autorem tej metody , nie poleca się książek innych autorów bo jak sam pisze są one kopią tego co on napisał często wprowadzające w błąd osobę która to czyta i wtedy dochodzi do nieporozumień.

Waldek B napisał:
http://www.grupy.otopr.pl/woda-destylowana-i-utleniona,usn,531076.html

Cytat:
. Wode utleniona
organizm sam wytwarza (np. w walce z intruzami) ale jest to substancja
szkodliwa, powoduje powstawanie wolnych rodnikow, ktore dzialaja
uszkadzajaco na komorki.

Czy ja czytam bez zrozumienia czy jest tam napisane że wodę utlenioną organizm sam wytwarza do walki z intruzamii. Do tego jest ona niebezpieczna bo powoduje powstawanie wolnych rodników ?Jeżeli tak to gratuluję bezmyślnego skopiowania posta od osoby jak widać nie zaznajomionej z tematem i wprowadzeniem tym w błąd wszystkich którzy to czytają ( chyba prowadzisz aptekę kolego ).

Organizm wytwarza atomy tlenu w walce z intruzami. To samo dostarczamy organizmowi przez picie wody utlenionej bo jednym ze składników jej rozpadu jest właśnie Atom telnu przez co dajemy naszemu organizmowi kopa co skutkuje utlenieniem ( killim ) beztlenowców ( ustrojstwa ) w naszym organizmie przez co się oczyszcza ( chodź nie tylko ).

Piję wodę utlenioną od czasu gdy założyłem ten temat więc jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało

Ostatnio zmieniony przez Rafał dnia 2013 03 02 17:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 03 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie czuję, że optymalne przyjmowanie dla mnie to 5 razy dziennie po 5 kropel lub 4 x 6 kropel. Może później się to zmieni. Rozumiem, że niema też przeciwwskazań co do tego jak długo (ile dni, tygodni, miesięcy) można przyjmować wodę utlenioną? Jeśli tylko robi się przerwy 1-3 dniowe co jakiś czas? W jaki sposób organizm wytwarza atomy tlenu do walki z intruzami? Do książki oczywiście zajrzę, jednak chciałbym rozszerzyć nieco temat również dla pozostałych czytelników. Smile
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 03 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie czuję, że optymalne przyjmowanie dla mnie to 5 razy dziennie po 5 kropel lub 4 x 6 kropel.

Muszę przyznać że to dość nietypowe aby na tak wiele rat rozbijać dawkowanie. Kiedy ty jesz ? Smile jeżeli wypijesz wodę na chwilę przed jedzeniem lub chwilę po jedzeniu nie u wszystkich raczej skrajne przypadki to są ale występuje roztrojenie żołądka. Nie chcę tu straszyć , każdy jest inny. Ja zjem parówki popiję mlekiem i na ubikację nie lecę jak co nie którzy sądzą.

Rozumiem, że niema też przeciwwskazań co do tego jak długo (ile dni, tygodni, miesięcy) można przyjmować wodę utlenioną?

Nie ma. Niektórzy w ogóle nie robią przerw.

W jaki sposób organizm wytwarza atomy tlenu do walki z intruzami?

limfocyty,leukocyty i granulocyty, wytwarzają nadtlenek wodoru. Nadtlenek wodoru rozpada się na wodę i tlen atomowy, co stanowi mocną broń przeciwko patogennym( ustrojstwa ) , niezależnie od tego, czy to wirusy, bakterie, grzyby, czy infekcje pasożytnicze. ( Bardzo dogłębnie opisane jest to w książce )

P.S Jeżeli macie problem ze znalezieniem książki lub ze ściągnięciem jej z chomikuj.pl to mogę usadowić ją na jakimś bezpłatny linku lub wysłać e-mailem w wersji PDF
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 03 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jak do tej pory nie wystąpił nawet raz rozstrój żołądka. Zazwyczaj piłem wodę utlenioną tuż przed posiłkiem i kilka minut przed. Kilka razy piłem 1,5 - 2 godziny po posiłku. Czuję, że w moim przypadku najlepsze wyniki osiągnę gdy zjem posiłek na 5-30 minut po przyjęciu wody utlenionej, zawsze to zależy od danej chwili, od tego jak czuję. Czuję też, że ciało dobrze reaguje gdy pierwszą porcję przyjmuję na czczo. Co jeśli przekroczę dzienną dawkę 30 kropli przyjmując na dzień np. 5x7 kropli?
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 03 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to trudno powiedzieć. W butelce nie tylko jest woda utleniona ale dodatkowe składniki co prawda w bardzo małych ilościach lecz występują (przeczytaj sobie skład na swojej wodzie ) dla tego Autor ocenił że przekroczenie 30 kropel dziennie może być szkodliwe dla organizmu.
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 03 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal będę się kierował tym jak czuję, ponieważ dzięki temu osiągam najlepsze wyniki. Czuję, że mogę wyjść nieco poza granicę 30 kropel dziennie, ale nie od razu. W odpowiednim czasie.
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 03 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rób jak chcesz. Moim zdaniem koleś to naprawdę kawał autorytetu związany z tematem do początku czyli jakieś 30 lat kiedy to było jeszcze trzymane w tajemnic więc chyba wie co mówi. W każdym bądź razie mam nadzieje że jak przekroczysz dawkę nie będziesz się tym chwalił ani zachęcał do tego innych.
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 04 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim NIE POLECAM PRZEKRACZANIA BEZPIECZNEJ DAWKI dziennego spożycia 30 kropli. Oczywiście ten lekarz na pewno doskonale wie co mówi i ma w tym poparcie swoimi dowodami, dla tego należy go słuchać.
Ja tak robię na swoją odpowiedzialność, tak czuję i ufam, że dla mojego ciała jest to okej, wierzę że tego potrzebuję. Dla innych może to być niebezpieczne, każdy organizm jest inny, inaczej reaguje, działa.
Nie zamierzam się też tym chwalić. Dla mnie bardzo duże znaczenie ma moje bezpieczeństwo oraz rezultaty i przebieg leczenia mojego ciała. Nie chcę zachęcać innych do tego, to wszystko to tylko informacja.
Dziękuję Ci za rozmowę i pozdrawiam serdecznie. Smile
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 04 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również dziękuje ale zachęcam do jej kontynuowania Smile

Teraz mam dużo mniejsze obawy jeżeli ktoś inny podziela moje odczucia o nie szkodliwości jak i o pozytywnym działaniu wody utlenionej.

Jeżeli będą jakieś pytania z chęcią odpowiem , jeżeli ktoś będzie chciał się podzielić swoimi odczuciami wiążącymi się z piciem wody utlenionej to zachęcam serdecznie. Może to przyczyni się do zachęcenia innych do wypróbowania tej nietypowej metody.
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 04 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście kontynuuje picie wody utlenionej. Optymalna dawka dla mnie teraz wynosi 5x6 kropli dziennie lub 4x7. Gdy przyjmuję jednorazowo 8 kropli odczuwam bardzo delikatną zgagę, pewnie dla tego moje ciało lepiej toleruje mniejsze dawki ale częściej. Nie brałem więcej niż 8 kropli jednorazowo, czuję że dla mojego ciała mogło by to być niebezpieczne teraz.
Zgaga jest wynikiem nadwyżki produkcji kwasów trawiennych w żołądku, zbytnim rozluźnieniem mięśni zwieracza dolnej części przełyku lub???
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 05 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zaczynałeś pić wodę tak jak przykazano czyli zaczynać od jednej kropli 3x dziennie i pomału zwiększać dawkę czy od razu większe dawki ? Wiem że jak zaczynasz od razu z grubej rury to w żołądku mogą być takie odczucia. Po to właśnie jest stopniowe zwiększanie dawki aby żołądek się przyzwyczaił.
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 05 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami w ciągu dnia zwiększałem dawki o 1 do 3 kropli jednorazowo, ale w sumie nie przekraczałem 30 na dobę.
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 05 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla żołądka skok o 3 krople więcej to może być dużo, nie dla każdego ale się zdarza i doktorek o tym wspominał. Nie jest to żaden powód do zmartwień jedynie mały dyskomfort. Można wtedy zmniejszyć dawkę i znów stopniowo ją podnosić.

Z myślą o tych którzy dopiero co dołączyli do tematu zamieszczam co można wyleczyć dzięki wodzie utlenionej. Jak pić zamieszczam w pierwszym poście POD NAPISEM EDIT:

CHOROBY:

Alergia
Anemia
Astma
Arytmia serca

Bóle głowy
Cerebrastenia
Choroba Alzheimera
Choroba górska
Choroba naczyniowa mózgu
Choroba naczyń obwodowych
Choroba Parkinsona
Choroby sercowo naczyniowe
Choroby spowodowane wirusem Epsteinne-Barre
Choroby spowodowane wtargnięciem do organizmu wirusa HIV
Cukrzyca insulino-niezależna
Encefalopatia naczyniowa
Grypa
Kandydoza chroniczna układowa
Liszaj
Migrena (osłabienie czynności umysłowej na tle uszkodzenia
mózgu, neurastenia z przemęczenia umysłowego)
Opryszczka
Paradontoza
Przewlekłe obstrukcyjne zapalenie oskrzeli
Półpasiec (pasówka)
Rak z przerzutami
Reakcje alergiczne, powodowane działaniem otaczającego środowiska
Rozedma
Reumatoidalne zapalenie stawów
Skleroza rozsiana
Stenokardia, choroba wieńcowa
Zaburzenie mięśnia sercowego
Zapalenia wirusowe wątroby wszystkich typów
Zapalenie dziąseł
Zapalenie oskrzeli

BAKTERIE:

Legionella pneumophila
Treponema pallidum
Escherichia coli
Salmonella typhimurium
Mycobacterium leprae
Staphylococcus aureus
Pseudomonas aeruginosa
Campylobacter jejuni
Salmonella typhi
Streptokokki grupy B
Bacillus cereus
Actinobaccillus actinomyceemocomitans
Bakteroidy
Neisseria gonorhoea

GRZYBY:

Histoplasma capsulatum
Candida albicans
Coccidioides
Paracoiccidioides
Blastomyces
Sporothrix
Mucoraceae
Aspergillus fumigatus
Coccodioides immitis

WIRUSY:

Wirus Epteinna-Barra
Wirus cytomegalii
Wirus immunodeficytu człowieka (powodujący AIDS)
Wirus Takaribe (Arenawirusy)
Wirus limfocytowego zapalenia opon i naczyń (LCMV)

PASOŻYTY (PIERWOTNIAKI):

Pneumocystis carinii
Plasmodium yoelii
Plasmodium berghei
Toxoplasma gondii
Nippostrongycus brasiliensis
Naegleria fowleri
Leishmania major
Schistosoma mansoni
Chlamydia, Chlamydia psittaci
Trichomonas vaginalis
Tepanosoma cruzi
Endameba histoclytica

NOWOTWORY:

Guz Ehrlicha
Neuroblastoma

INNE:

Oczyszczanie krwi od pestycydów.

Źródła:
"Woda utleniona na straży zdrowia", Iwan Nieumywakin,
"Lecznicze właściwości wody utlenionej", Wiliam Douglas

Tyle udowodniono poprzez badania kliniczne , lecz podobno poprzez picie wody utlenionej można uporać się z prawie każdą dolegliwością dręczącą nasze zdrowie.

Ostatnio zmieniony przez Rafał dnia 2013 03 02 17:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 10 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dobrze liczę dzisiaj upływa 20 dzień picia przeze mnie wody utlenionej w sposób jaki jest podany w pierwszym poście ( w sposób jaki podał autor metody ).

Pierwszy dzień był prawdziwym zaskoczeniem bo jak już pisałem złapało mnie jakieś choróbsko z którym niespodziewanie szybko się uporałem. Drugiego dnia prawie nic mi nie było. Rano wstałem jak by nigdy nic lecz wieczorem odezwał się katar. Pierwsze co mi przyszło do głowy to że o tej porze dnia to żadna nowość bo jednak mogły jakieś niedobitki wirusów zostać w organizmie lecz lampka się zapaliła dopiero gdy przyszło zmęczenie. Rano kolejnego dnia nos zawalony. Głos miałem jak bym był przeziębiony i miał zdarte gardło ( jeden ze skutków pica wody utlenionej ). Najdziwniejsze było to że funkcjonowałem normalnie, na zewnątrz było widać i słychać że coś jest nie tak lecz czułem się dobrze. Kolejnego dnia przyszło dziwne osłabienie. Trudno to opisać ponieważ czułem się osłabiony tylko w " stanie spoczynku " lecz jak miałem coś zrobić ( np. prace fizyczną ) nigdy nie brakowało mi energii. Kolejnego dnia osłabienie mnie tak męczyło że postanowiłem na jeden dzień sobie odpuścić picie wody. . Po wznowieniu picia wody utlenionej dawkowanie postanowiłem rozciągnąć trochę w czasie i ilość pitej wody utlenionej zwiększałem o jeden nie codziennie ale co dwa-trzy dni. Nigdy więcej żadne dolegliwości jak osłabienie , katar itd się nie pojawiły, Muszę przyznać że wszelkie dolegliwości z żołądkiem jak zgaga minęły. Najdziwniejsze jest to że zawsze z rana zbierała mi się jak by flegma w gardle i czasami ciężko było ją odkrztusić, żaden ślad po tej dolegliwości nie został. Zauważyłem także że lepiej się wysypiam i mniej czasu potrzebuje na sen. Miałem też od pewnego czasu problem z pęcherzem ( coś ala przeziębienie lecz mniej dokuczliwie ). Po tym też żadnego śladu już nie ma więc wizyta u urologa już potrzebna nie jest. Kolejnym spostrzeżeniem jak i zarazem plusem jest wytrzymałość fizyczna. Tak normalnie tego nie czuć jak w przypadku np, zażywania kreatyny. 4 serie po 12 - 15 powtórzeń na rękę ( Czas między seriami to jakieś 15 -20 s robiłem przy obciążeniu 13 kg. Po jakimś czasie picia wody utlenionej mogłem spokojnie dodać 2 kg co daje razem 15 kg. Po odstawieniu na 2 dni wody utlenionej te dwa kilogramy naprawdę były odczuwalne.
Kolejnym krokiem jak tylko będę miał wolne będzie iście do lekarza po skierowanie na badania krwi aby upewnić się że wszystko jest ok.
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 11 01:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postanowiłem zrobic dwudniową przerwę, gdyż odczułem, że przedawkowałem - miałem delikatne mdłości. W poniedziałek zacznę od 2 kropli przyjmujac dokładnie według zaleceń lekarza. Dodam też że ostatnie dni przyjmowania też polegały już na max 3 kroplach jednorazowo i jedynie dwa razy dziennie. Jestem ciekaw jak jutro zareaguje mój żołądek.
Muszę napisać że dla mnie równiez było dużym zaskoczeniem jak mocno wzrosła wytrzymałość fizyczna mojego ciała i stabilność emocjonalna, nie żebym był jakoś szczególnie rozchwiany emocjonalnie lub nieokiełznany, jednak zauważyłem pewne zmiany, które zwiększyły moje poczucie harmonii. Smile Także w intelekcie z większą łatwością wchodzę w stan ciszy lub miłego spokoju myślowego.
Jak już wcześniej pisałem nie miałem dolegliwości które by bezpośrednio zmotywowały mnie do picia wody utlenionej, po prostu byłem ciekaw i tak czułem. W moim odczuciu miało miejsce oczyszczanie organów mających powiązanie z jamą ustną gdyż po prostu odczułem to w buzi. Smile
Teraz będę się koncentrował na tym by spokojnie rozpocząć ponowne przyjmowanie i delikatnie zwiekszać dawkę, co jeden lub dwa dni o jedną kroplę. Smile Osobiście traktuję to jako oczyszczanie ciała przed postami które zamierzam robić wkrótce.
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2012 06 11 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po dwudniowej przerwie nadal mam delikatne mdłości i odczuwalny spadek energii po przyjęciu 2 kropli. Czy doktor coś radzi w takich przypadkach?? Chciałbym wrócić do przyjmowania wody utlenionej jednak nie za wszelką cenę, lecz gdy będzie to ok dla mojego brzuszka. Smile Bedę wdzięczny za odpowiedź, jeśli takową znasz.
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 11 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jeżeli po zażyciu nadtlenku wodoru pojawią się jakiekolwiek nieprzyjemne efekty , bóle , ociężałość i inne , to przerwijcie zażywanie na 1-2 dni , albo też zmniejszcie dawkę. "

Zwracając uwagę na dość nietypowe dawki w jakich była przyjmowana woda , żołądek będzie potrzebował dłuższej chwili niż podana powyżej aby zregenerować co trzeba. Pamiętaj również o witaminie C którą należy codziennie dostarczać. Jeżeli wrócisz za parę dni do picia wody utlenionej proponuje zrobić tak jak ja zrobiłem czyli dawkowanie tzn zwiększanie dawki , rozciągnąłem w czasie. Dzięki temu można z większą dokładnością określić optymalną dla siebie dawkę. Dla mnie na dzień dzisiejszy to 5 kropel 3x dziennie. Przypominam że 10 kropel 3x dziennie to górna bezpieczna granica i nie zaleca się jej przekraczać. Każdy jest inny więc warto się czasem wsłuchać w organizm i kiedy organizm mówi dość to albo zatrzymać się na tym poziomie albo ciut ograniczyć dawkę.

Zauważyłem coś ciekawego a mianowicie trochę brzucha zgubiłem. Nie mam już tak napompowanego , nawet po posiłku co się zdarzało prawie za każdym razem. Z ciekawości się zważyłem bo myślałem że schudłem ale nic z tych rzeczy.
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 13 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" Karmienie zwierząt wodą utlenioną

W 1950 r. dr Reginald Holeman chorym na raka myszom dodał wody utlenionej do ich wody do picia. 60 dni później nowotwór zniknął. Myszy, które dostawały wodę utlenioną do wody pitnej, były grubsze i żyły 2 razy dłużej. W 1980 r. Winifred Wirth powtórzył eksperyment dwukrotnie i otrzymał te same wyniki. Robert Strond, hodowca ptaków z Alcatraz, leczył ptaki, używając nadboranu sodu. Nadboran sodu z wodą tworzy nadtlenek wodoru.

Gdy dodano 30 ppm H2O2 do wody do picia na farmie kurczaków spowodowało to, że nie było ptasiej grypy, produkcja jajek wzrosła, mięso z kurcząt miało lepszy smak, indyki ważyły więcej, a mniej jadły. Indyki miały mniejszy wskaźnik śmiertelności. Mięso wieprzowe jest chudsze i ma wyższą kategorię, redukuje się lub eliminuje potrzebę stosowania antybiotyków. Wzrasta produkcja mleka i mleko ma większą zawartość tłuszczu. Zmniejsza się ilość bakterii, zmniejsza się ilość przypadków zapalenia wymion.

W 1985 r. właściciel farmy mlecznej zaczął stosować wodę utlenioną w całym gospodarstwie. Woda w jego farmie była zanieczyszczona i był problem z zapaleniem wymion u jego krów. Po zastosowaniu wody utlenionej od pewnego czasu farmer zaobserwował wzrost zdrowia jego krów. W kwietniu 1988r. zawartość tłuszczu w mleku jego krów była 5,3% .Inny farmer ważył mleko od każdej krowy i zauważył , że produkcja wzrosła od 6 do 8 pudów [od 2,7 do3,6 kg] na każdą krowę. Inny farmer zapisywał ilość bakterii i stwierdził, że zmniejszyły się poniżej 2.000 na cm3. Kiedy woda utleniona była stosowana dla bydła wzrosła produkcja mleka i zawartość tłuszczu w mleku. Farmerzy także zauważyli zmniejszenie się ilości zapalenia wymion w ich stadach. Farmerzy świń zauważyli, że używając mniej żywności świnie szybciej tuczyły się [nawet o 30 dni mniej]. U indyków i kurczaków wzrastała waga przy zużyciu mniejszej ilości karmy. Pewien mężczyzna z Wisconsin powiedział, że wzrosła reprodukcyjność byków gdy zastosował wodę utlenioną do wody pitnej.

Niektóre badania na zwierzętach wskazują, że kiedy woda utleniona podawana jest doustnie wchodzi w reakcję z żelazem i małą ilością witaminy C w żołądku i tworzy rodniki hydroksylowe. Praktyczną zasadą jest dodawanie 8 do 10 uncji [226,8 do 283,5g] 35% wody utlenionej do 1000 galonów [4400 litrów] wody do picia [30 ppm]. Dozowanie wody utlenionej do wody uzdatnionej lub miejskiej może być wykonane przez urządzenia pomiarowe, jednakże ręczne dodawanie jest też dobre. Jeżeli nie masz urządzeń pomiarowych, zaczynaj dozowanie od 1 łyżeczki 35% wody utlenionej w wodzie pitnej dla zwierząt. Tyle samo używaj dla wszystkich zwierząt w gospodarstwie: krów, świń, drobiu, owiec, kóz, królików i ptactwa . "

Uwaga tłumacza: po porównaniu schematów używania wody utlenionej stwierdzono, że w schemacie dozowania 3% wody utlenionej pomyłkowo napisano „uncja” zamiast łyżeczka

Źródło : http://www.igya.pl/srodki-lecznicze/suplementacja/420-domowe-zastosowania-wody-utlenionej.html
Tłumaczenie pochodzi z angielskojęzycznej strony intrnetowej www.drinkh2o2.com (od 10 do 22 strony).

Uważaj na informacje o dawkowaniu jakie są podawane na temat wody utlenionej na forach czy innych stronach internetowych. Bardzo często podawane tam dawki znaczne przewyższają te które podaje autor metody Iwan Nieumywakin w książce "Woda utleniona. Na straży zdrowia"
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 06 15 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak więc dzisiaj byłem u lekarza Smile Już spory czas piję wodę utlenioną więc czas się przebadać. Nie aby coś mi dolegało tyle że chce się upewnić co do nieszkodliwości wody utlenionej przy zastosowaniu wewnętrznym.

Ciekawa moim zdaniem była reakcja lekarza jak się zapytałem :

Ja: Słyszał pan o piciu wody utlenionej ?

Lekarz : Nie

chwila ciszy on wypisuje skierowania na badania dla mnie a potem

Lekarz: W jakim celu ?

Ja : leczniczym ( szybko opowiedziałem o co chodzi )

Już nic nie odpowiedział Smile

Bardzo ciekawe bo nie spojrzał się na mnie jak na głupka ( a wybrałem specjalnie lekarza który jest moim zdaniem najbardziej doświadczonym lekarzem ) , tylko jak by zamknął się w sobie , zero komentarza. Jedyne słowo jakie usłyszałem to "proszę" jak mi dał skierowania na badania kontrolne i na tym koniec

Może faktycznie jest tak że wiedział coś w tym temacie ale nie za bardzo mu na rękę o tym rozmawiać.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: