Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

system pada
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2012 03 01 08:59    Temat postu: system pada Odpowiedz z cytatem

"Kiedy statek tonie, pierwsze szczury uciekają"

To że obecnie panujący system pada na buźkę już widać w wielu punktach. Chociaż jeszcze mocno trzyma się i bezwładność działa, to jednak "kolos na glinianych nogach" powoli kruszy się i rozpada.

Jednym z wielu przykładów są paniczne ruchy w bankach. Ludzie rządzący bankami (a więc jedni z największych szkodników na planecie) nagle, jak na komendę, zaczęli rezygnować ze swoich funkcji i kryć się przed publiką. Kilkudziesięciu wielkich bankowców na całej planecie w czasie kilku tygodni zrezygnowało, bo wyraźnie zobaczyli, że dalej im "nie ujdzie plazem" to co dotychczas robili.
A co niektórzy z nich już trafili za kratki.

Oto kilka z wielu artykułów, które to opisują:
http://eclinik.wordpress.com/2012/02/21/massive-resignations-have-started/

http://www.projectworldawareness.com/2012/02/81-resignations-from-world-banks-mass-exodus-cya

http://www.dailypaul.com/217048/81-resignations-from-world-banks

http://kauilapele.wordpress.com/2012/02/27/2-27-12-81-resignations-from-world-banks-and-12-from-just-today-from-american-kabuki/

Jako potwierdzenie powyższego można traktować wystąpienie Lord James of BlackHeath przed przed House of Lords dostępne także na yt --jeżeli rozumiesz mówiony angielski:
http://www.youtube.com/results?search_query=%22Lord+James+of+BlackHeath%22&oq=%22Lord+James+of+BlackHeath%22&aq=f&aqi=g-L2&aql=&gs_sm=3&gs_upl=120l1198l0l1549l3l3l0l0l0l0l157l246l1.1l2l0

A do tego potwierdzenie w postaci masowej rezygnacji "wysokich urzędników państwowych", ich aresztowania a nawet samobójstwo, wymienione np. tutaj:
http://2012reality.posterous.com/pages/ongoing-list-of-resignations-arrests

Z tej strony możesz czytać teksty obcojęzyczne po przetłumaczeniu maszynowym:
http://www.worldlingo.com

Oczywiście, to wszystko może być fałszem, spreparowaną akcją/teatrem/zagraniem albo po prostu to zwykłe zbiegi okoliczności. Sam oceń informacje i wykorzystaj je.

Krzysiu z Zielonej Góry -- zapewne masz informacje w tym temacie po polsku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krzysiektr

PostWysłany: 2012 03 01 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bez znaczenia, na ich miejscu są już nowi prezesi. Żaden system bankowy nie pada. Jedne banki padają inne biją rekordy zysków i tak będzie za 50 lat.

Za to już za rok nikt nie będzie tych spiskowych spekulacji chciał nawet pamiętać...jak o Elenin Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hunab-ku

PostWysłany: 2012 03 01 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie wszystko zaczyna się jakby rozłazić ....
-ludzie/istoty się rozwibrowują ... rozchodzą się ... coraz trudniej im tkwić obok siebie w tych swoich starych/coraz trudniej zmienialnych systemach przekonań
- dodatkowo wszystko staje się coraz bardziej przejrzyste ... coraz częściej WIEM, kto mnie oszukuje, próbuje naciągnąć na coś ... i z drugiej strony jestem coraz bardziej pewny szczerości intencji u niektórych, napotkanych przypadkowo istot
- no i wszystko zaczyna się coraz szybciej materializować ... coraz szybciej ...

I stąd może te paniczne ruchy ... w tego rodzaju instytucjach ...
Przecież pracują tam nie tylko Ci "źli" ..

A mnie się do jasnej ciasnej cały czas ciężko jest skoncentrować/medytować ...

Co jest ?

Ale i tak za to dziękuję Smile
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2012 03 01 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku mam ogolnie podobne wrazenia...

Widze po sobie np. ze w jednej chwili lapie mnie masakryczny stres (np. klopoty z kasa), a chwile pozniej uswiadamiam sobie, ze to jest tak naprawde bez wiekszego znaczenia i od razu - pelen luz. Very Happy
Normalnie taki wylacznik w glowie mi sie stworzyl. Smile
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2012 03 01 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swietny koles:
http://www.youtube.com/watch?v=T7zSZJzdlfo&feature=related
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2012 03 01 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro idę kupić megafon Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzysztof

PostWysłany: 2012 03 01 23:26    Temat postu: Re: system pada Odpowiedz z cytatem

WITAM Surprised
JMW napisał:
...Krzysiu z Zielonej Góry -- zapewne masz informacje w tym temacie po polsku?

Tak rzeczywiście prezesi dużych banków podają się ostatnio do dymisji nazbyt często itp.
szerzej w :
http://ukrytawladza.wordpress.com/2012/02/22/przedwojenny-krach-finansow/#more-739
Cytat:

Koniec kadencji Prezesa Banku Światowego.
http://business.time.com/2012/02/15/world-bank-president-zoellick-resigns/
Współodpowiedzialny za kryzys globalny, Zoellick, kończy swoją kadencję 30 czerwca. Oświadczył, że po raz pierwszy w historii prezesem może zostać osoba spoza USA. Zgodnie z wytycznymi z 2011 roku, wybory po raz pierwszy odbędą się w sposób transparentny, a kandydaci będą musieli mieć odpowiednie kwalifikacje (cha! dotąd nie mieli?!). Zerwana może zostać więc umowa sprzed 68 lat, gdzie ustalono, że prezesem Baku Światowego ma być Amerykanin, a Międzynarodowego Funduszu Walutowego Europejczyk.

Rezygnacja szefa finansowego Australia & New Zealand Banking Group Ltd.
http://www.proformative.com/news/1470243/cfo-anz-bank-resigns-amid-turmoil
Rezygnacja Petera Marriotta nastąpiła po przetasowaniach i zwolnieniu 1000 pracowników sektora finansowego. W banku mają nastąpić inne ważne zmiany, a dział operacji azjatyckich ma odegrać większą rolę w globalnej bankowości. Peter Marriott nie zamierza powrócić już na pozycje dyrektorskie…

Prezes Banku Centralnego Nikaragui rezygnuje
http://www.bloomberg.com/news/2012-02-14/nicaragua-central-bank-head-quits-amid-row.html
Antenor Rosales zrezygnował na skutek sporu z z prezydentem Danielem Ortegą. Chodzi o wkład w bank regionalny krajów latynoamerykańskich Alba, którym kieruje Wenezuela. Rosales był przeciwny przekazaniu bankowi 1% z rezerw międzynarodowych Nikaragui (17 mln dolarów). Wenezuela przekazuje 300 mln dolarów Albie.

Prezes Goldman Sachs Lloyd Blankfein przygotowuje się do rezygnacji
http://finance.fortune.cnn.com/2012/02/17/gary-cohn-goldman-sachs/
Może to nastąpić na początku lata. Zastąpi go prawdopodobnie Gary Cohn dotychczasowy szef działu operacji finansowych. Rezygnacja Blankfeina nie jest jeszcze pewna, ale sądząc po doniesieniach prasowych na to się jednak zanosi. Może zajść też sytuacja, że pozycja prezesa będzie pełniona przez dwie osoby. Zmiany wiąże się z utratą reputacji przez Goldman Sachs na skutek kryzysu finansowego (gdzie Goldman Sach najprawdpodobniej pełnił rolę głównego wykonawcy, o ile nie reżysera).

Artykuł podaje jeszcze linki do informacji o rezygnacjach prezesów i dyrektorów w bankach w Szwajcarii, Niemczech, Szkocji, Kuwejcie, Słowenii (dwa banki) i Indiach.

1 Bank Światowy CEO Zoellick rezygnuje
2 ANZ Bank CFO Australia rezygnuje
3 Nicaraqua Bank Centralny Pres Rosales rezygnuje
4 Credit Suisse Chief Joseph Tan rezygnuje
5 prezydent Niemiec Christian Ruff rezygnuje
6 Royal Bank of Scotland Austrailin CEO Stephen Williams rezygnuje
7 Kuwejt Bank Centralny Prezes rezygnuje
8 Słowenia dwa największe banki CEO (2) zrezygnować
9 Bank of India CEO Chaturvedi rezygnuje
10 Tamilnad Mercantile Lachowski odchodzi
11 Goldman Sachs CEO Blankenfein do dymisji. Ostatni artykuł powiedział, że nie ustąpię w 2011)
Źródło

Robert Zoellick ogłosił, że odchodzi 30 czerwca - "ma inne zadania i nie chce już przewodniczyć"
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/594401,prezes_banku_swiatowego_robert_zoellick_oglosil_ze_odchodzi_30_czerwca.html
Rezygnacja Prezes Banku Światowego - nawet Time nie ukrywa ,że wszystko jest mętne i nic nie wiadomo - j.ang.
http://business.time.com/2012/02/15/world-bank-president-zoellick-resigns/
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://business.time.com/2012/02/15/world-bank-president-zoellick-resigns/&ei=

POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY Surprised
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 03 05 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jescze to:

http://wolnemedia.net/gospodarka/gigantyczne-oszustwo-rezerwy-federalnej/

Gigantyczne oszustwo Rezerwy Federalnej

Poniżej jedna z najdziwniejszych historii w dziejach finansów, z udziałem rządu USA, obejmująca setki tysięcy ton urojonego złota, nielegalne przelewy i pożyczki o łącznej wartości 15 bilionów dolarów.

Wygląda na to, że natknęliśmy się na największą organizację terrorystyczną na świecie – oryginalne dokumenty prowadzą do Sekretarza Skarbu oraz przewodniczącego Rezerwy Federalnej, dwóch najwyższych urzędników finansowych USA.

Wszystkie transakcje, które poznamy są w rzeczywistości terrorystycznym praniem pieniędzy, a jedyną rzeczą chroniącą przed bezzwłocznym aresztowaniem setki najwyższych urzędników finansowych są ich polityczne powiązania.

W dniu 16 lutego 2012 roku Lord James Blackheath, członek brytyjskiej Izby Lordów, przedstawił dowody oszustwa, odkrytego przez niego w 2009 roku.

Posiadane przez niego dokumenty, w tym oryginały podpisane przez Alana Greenspana i Timothy Geithner’a, pokazują nielegalne, wykonywane poza księgami, przelewy z Banku Rezerw Federalnych w Nowym Jorku na sumę 15 bilionów dolarów, najpierw do HSBC (Hong Kong Shanghai Banking Corporation) w Londynie, a następnie do Bank of Scotland.

Bank of Scotland, na podstawie przywileju królewskiego, zakazujacego jednak udziału w takich transakcjach, po prostu „dał” te pieniądze 20 europejskim bankom do stosowania w wysoce rentownym systemie handlu obligacjami średnioterminowymi (MTN)[1], które w ciągu ponad 3 lat wygenerowały biliony dolarów zysków, z których żadne nie zostały wykazane w księgach banków, nie zostały opodatkowane ani nie przyniosły korzyści akcjonariuszom tych banków.

Lord Blackheath, podkreśla, że „oszustwem i przykrywką” dla tego transferu pieniędzy było wyimaginowane zajęcie 750.000 ton złota przez agentów nieokreślonego podmiotu (potwierdzonego przez najwyższe źródła oficjalne, rodzinę Bush’ów i CIA), jako rzekome „źródło” pieniędzy.

Rząd Indonezji potwierdza, że jest to całkowite oszustwo i że wskazana osoba miała jedynie 700 ton złota (około połowy tego, co posiadał Kadafi), a nie 750.000 ton. Należy zauważyć, że tylko 1.500 ton złota było kiedykolwiek w historii świata przedmiotem obrotu, jak stwierdzono w Izbie Lordów.[2]

Kwestie, które zostały początkowo przedstawione są całkowicie niezgodne z międzynarodowymi konwencjami i stanowią dopiero początek góry lodowej dwóch dziesięcioleci przestępstw, w których wzięły udział dziesiątki rządów. Bank Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku w żadnym momencie nie został upoważniony do posiadania wymienionych środków finansowych.

Jednakże dokumenty posiadane przez Lorda Blackheath dowodzą niezbicie, że nowojorska Rezerwa Federalna posiadała te środki i przekazała je w taki sposób, aby ukryć ich pochodzenie, za pomocą HSBC i Bank of Scotland. Proces ten, ewidentnie z udziałem Alan’a Greenspan’a, Timothy Geithner’a i innych, wydaje się być praniem pieniędzy, przynajmniej do czasu znalezienia jakiegoś innego wyjaśnienia. Żadnego jednak nie przedstawiono.

„Zabezpieczenie” tych funduszy, którym było rzekomo 750.000 ton złota, okazało się całkowitą fantazją. Te fałszywe transakcje ostatecznie okazały się „oszustwem i przykrywką”, jakich należałoby się spodziewać po organizacji przestępczej. Przekazanie tych środków, bez żadnych zezwoleń, rządowych czy jakichkolwiek innych, w szczególności bez zgody i wiedzy Kongresu oraz zapłaty odsetek do budżetu Stanów Zjednoczonych, czyni każdy aspekt tych przestępczych działań złamaniem niezliczonej ilości przepisów.

Odbiór i wykorzystanie tych funduszy przez 20 banków, z których dwa są największymi bankami na Wall Street, i wykorzystanie ich do generowania zysków, podczas gdy fundusze te są trzymane poza księgami banków, a zyski ukryte i wyprane oraz uzyskane ze środków otrzymanych w wyniku kryminalnej działalności, czynią wszystkich w to zaangażowanych częścią organizacji przestępczej.

http://www.youtube.com/watch?v=CLoLdr4K7ec&feature=player_embedded

„Zacznę od moich wniosków, ale nie zamierzam po nich usiąść. Ponieważ zamierzam przedstawić dowody na poparcie tych wniosków i mam nadzieję przedstawić Państwu powody, dla których chcę waszego poparcia dla oficjalnego śledztwa w sprawie oszustwa, które wam dziś przedstawię.

Panowie, jestem zaangażowany w śledztwo tej sprawy od prawie 2 lat i jestem bliski dotarcia do prawdy. Myślę, że istnieją trzy możliwe wnioski, które z tej sprawy wynikają. Myślę, że może mieć miejsce masowe pranie pieniędzy popełnione przez rządy dużych państw, które powinny wiedzieć, że skutecznie podważają integralność brytyjskiego banku Royal Bank of Scotland.

Druga możliwość jest taka, że jeden z głównych amerykańskich urzędów ma agencję, która popełniła przestępstwa, ponieważ stworzyła strukturę w ramach której stara się uzyskać co najmniej 50 mld jako zapłatę. I trzecia możliwość, że jest to niezwykle skomplikowane oszustwo, które nie zostało jeszcze dokończone, ale przygotowane w celu stworzenia groźby dla jednego lub więcej rządów jeśli im nie zapłacą. Zatem istnieją trzy możliwości, a to wszystko wymaga bardzo pilnego dochodzenia.

Panowie, to zaczyna się w kwietniu i maju 2009 roku, z przekazaniem do Wielkiej Brytanii, dokładnie do banku HSBC sumy 5 bilionów dolarów i siedem dni później przychodzi kolejne 5 bilionów dolarów do banku HSBC, a następnie 3 tygodnie później kolejne 5 bilionów. Łącznie 15 bilionów dolarów zostały rzekomo przekazane na ręce HSBC do dalszego tranzytu do Royal Bank of Scotland i musimy spojrzeć na to skąd te pieniądze pochodzą oraz jaka jest ich historia. Starałem się uporządkować kolejność w jakiej te pieniądze zostały stworzone i skąd one pochodzą od samego początku.

Zaczyna się pozornie jako własność człowieka zwanego Yohannes Riyadi. który twierdzi, że jest najbogatszym człowiekiem na świecie. Byłby najbogatszym, gdyby wszystkie pieniądze, które rzekomo do niego należą zostały mu zapłacone. Widziałem jego konta w banku pokazujące, że posiada 36 bilionów dolarów. Ale to jest niedorzeczna suma pieniędzy. Z drugiej strony te 36 bilionów dolarów byłoby zgodne z dynastią, z której pochodzi i z faktem, że byli oni faktycznie cesarzami Indochin w dawnych czasach. Ale wiele z tych pieniędzy zostało mu odebrane za jego zgodą przez amerykański Departament Skarbu na przestrzeni lat w konkretnym celu pomocy we wsparciu dolara.

Przesłał mi naprawdę dość niezwykły dokument, który jest datowany na luty 2006 roku, w którym rząd amerykański, zgodnie ze spotkaniem z Bankiem Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku, który nie jest ani rezerwą federalną, ani bankiem. To trochę jak Big Brother Celebrytów. Ma trzy słowa w nazwie i żadne nie jest prawdziwe. I ten dokument, co jest dość zdumiewające, potwierdza, że było takie spotkanie. Jego uczestnikiem był pan Alan Greenspan, który podpisał go w imieniu Banku Rezerw Federalnych w Nowym Jorku, którego był przewodniczącym, podobnie jak Banku Rezerwy Federalnej w Waszyngtonie. Dokument ten jest podpisany również przez pana Timothy Geithnera jako świadek w imieniu Międzynarodowego Funduszu Walutowego, który wysłał dwóch świadków, drugim był pan Yusuke Horiguchi. I ci panowie podpisali jako świadkowie, że ta umowa została zawarta. Istnieje tutaj również wiele innych podpisów.

To nie jest kopia. Jest to oryginalna wersja umowy. Zgodnie z nią amerykański Departament Skarbu ewidentnie zobowiązał Bank Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku do zaoferowania wykupu obligacji, które zostały wyemitowane na nazwisko pana Riyadi w celu zwrotu gotówki, która została mu odebrana w ciągu ostatnich dziesięciu lat. I oni dają mu 500 milionów dolarów w gotówce za wykup bezwartościowych obligacji. Sądziłem, że do ustalenia, czy ten kawałek papieru jest autentyczny, wystarczy wykonać 2 telefony. Jeden do pana Geithnera i drugi do pana Greenspana. Obaj nadal żyją i funkcjonują, więc mogą łatwo potwierdzić czy to podpisali.

Pan Riyadi, przekazując te obligacje, umieścił również w dyspozycji Departamentu Skarbu USA całe zabezpieczenie w postaci aktywów, które rzekomo posiadał na kwotę 15 bilionów USD. Mam tutaj list – z Banku Indonezji, który mówi, że cała sprawa była stekiem kłamstw. Że nie posiadał on 750.000 ton złota, które miały być zabezpieczeniem. Miał tylko 700 ton. I to jest naprawdę całkowite oszustwo.

Wreszcie, mam tu pismo od samego pana Riyadi, który pisze mi, że został wystawiony do zrobienia tego i że nic z tego nie było prawdą i że został okradziony ze wszystkich swoich pieniędzy, a ja jestem gotowy uznać, że jedną z możliwości jest to, że Pan Riyadi sam przedstawia to jako fałszerstwo, aby spróbować ugrać zmniejszenie swojej winy.

Ale to robi się bardziej skomplikowane. Ponieważ każda z 5 bilionów płatności, które przyszły została uznana i pokwitowana przez kierownictwo HSBC i ponownie pokwitowana przez kierownictwo Royal Bank of Scotland. I mam cały plik potwierdzeń tych wpływów na wszystkie te pieniądze.

Dlaczego jakikolwiek bank chciałby podpisać 5 bilionów dolarów wpływów, łącznie 15 bilionów, jeśli te pieniądze nie istniały? Pieniądze w pierwszej kolejności nadeszły z konta Riyadi do Banku Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku, a z Banku Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku zostały przekazane do JPMorgan Chase w Nowym Jorku w celu dalszego tranzytu do Londynu. Transfer odbył się poprzez SWIFT, który powinien zostać zarejestrowany w Banku Anglii, jeśli był prawdziwy.

Więc kiedy to się stało i wyszło na jaw, pierwsze co zrobiłem to zwróciłem się do mojego szlachetnego przyjaciela lorda Strathclyde i powiedziałem: „Co z tym robimy”? Powiedział, daj to lordowi Sassoon, on jest z Departamentu Skarbu. Tak więc właśnie zrobiliśmy i Pan Sassoon przyjrzał się temu i powiedział od razu: „To jest bzdura. To zbyt dużo pieniędzy, to by kłuło w oczy jak wyciągnięty kciuk, a nie można tego zobaczyć na kontach Royal Bank of Scotland”. Całkiem słusznie. Po drugie powiedział, „Zabezpieczenie złotem jest niedorzeczne, w historii świata wydobyto tylko 1.507 ton złota więc nie można mieć 750.000 ton”. To prawda i trzecia rzecz którą powiedział to, że „To oszustwo”, a ja się z nim zgadzam. To jest oszustwo. Problem w tym, że zatrzymaliśmy się w tym punkcie. Powinniśmy byli zapytać, co to jest za oszustwo? Zamiast, w tamtym czasie tylko pokiwać głową.

A my tak naprawdę nie rozwiązaliśmy tego, ponieważ dziś, mam ten kawałek papieru. Który jest uzasadnieniem mojego przedstawienia tej sprawy na tym posiedzeniu. Dokument jest dostępny w Internecie i jestem zdziwiony, że nie został wcześniej ujawniony przez Departament Skarbu, a każdy dzwon w kraju powinien bić na alarm, jeśliby to zrobiono.

Ponieważ jest to generalny audyt biura Rezerwy Federalnej, prawdziwej Rezerwy Federalnej w Waszyngtonie oraz audyt z końca lipca 2010 roku w Banku Rezerw Federalnych w Nowym Jorku. Jest na nim wymienionych około 20 banków, do których zostało przekazane 16.115 biliona dolarów pożyczek.

Panowie, to jest wystający w oko kciuk, który był poszukiwany przez Pana Sassoona. Ale w szczególności istnieją dwie inne bardzo ciekawe rzeczy w tym. Pierwszą jest to, że Barclays Bank dostał 868 miliardów w formie pożyczek, Royal Bank of Scotland otrzymał 541 miliardów, w takim przypadku trzeba zapytać, czy banki te zarobiły w ciągu trzech tygodni, wystarczająco aby spłacić całe swoje zadłużenie względem podatników Wielkiej Brytanii. Dlaczego tego nie zrobiły? Może więc poprosimy je o przedstawienie czeku te 46 miliardów.

I trzecia rzecz, która się w tym nie zgadza, to że każdy bank na tej liście, bez wyjątku, jest zarejestrowanym bankiem handlowym obligacji średnioterminowych MTN. Co oznacza, że banki te są zarejestrowane do korzystania ze średniookresowych obligacji i przenoszenia funduszy między sobą w uzgodnionym wzorze podziału zysku.

W takim przypadku te banki inwestują te pieniądze i co najbardziej niezwykłe, Rezerwa Federalna nie chce ani grosza odsetek od tej olbrzymiej ilości 16 bilionów dolarów. Każdy spośród was kto wie, jakie są zasady finansowe MFW natychmiast wyczuje, że coś tu mocno śmierdzi. Ponieważ MFW ma bardzo surowe przepisy dotyczące uprawomocnienia podejrzanych pieniędzy.

Są dwa sposoby zrobienia tego. Możesz przekazać je za pośrednictwem dużego banku centralnego, jak Bank of England, który najwyraźniej nie chciał tego tknąć. Lub alternatywnie, można umieścić je w banku, który jest bankiem handlowym MTN. Bank taki jest wtedy w stanie wykorzystać te fundusze na europejskim rynku handlu MTN, gdzie może zarobić między 1% a 2,5% zysku na dobę. A odsetki składane od takiej kwoty są ogromne. Więc ogromne zyski zostały zarobione z wykorzystaniem tych pieniędzy, jeśli to wszystko prawda.

Więc Panowie, wierzę, że to jest tak ważny problem, że skopiowałem wszystko, co mam na ten temat na 104 megabajtowy pendrive. I chcę, aby rząd przekazał tę sprawę odpowiedniej instytucji śledczej i wziął wszystko, co mam na ten temat i dowiedział się jaka jest prawda o tym, co tu się dzieje, ponieważ coś tu jest bardzo poważnie nie tak. Albo mamy ogromne kwoty podatku niepobranego od zysku, albo mamy ogromną sumę pieniędzy kołatającą się w europejskim systemie bankowym, która nie jest w ogóle prawdziwa, w tym przypadku musimy usunąć ją z powrotem.

Panowie, proszę o przeprowadzenie dochodzenia i proszę o wsparcie mojego postulatu.”

Tłumaczenie: davidoski
Na podstawie: Trillion Dollar Terror Exposed: Bush, Fed, and European Banks in $15 Trillion Fraud, All Documented
Źródło: Bankowa Okupacja

PRZYPISY

[1] http://en.wikipedia.org/wiki/Medium_term_note

[2] Liczba 1507 ton złota nie jest poprawna, ale i tak rzeczywista liczba złota wydobytego kiedykolwiek na świecie jest znacznie mniejsza od 750.000 ton.
Powrót do góry
krzysztof

PostWysłany: 2012 05 08 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM Surprised

Ciekawe jak zakończy się poniższa sprawa
Pozew FHFA może kosztować banki nawet 60 mld USD
http://blogi.ifin24.pl/trystero/2011/09/09/pozew-fhfa-moze-kosztowac-banki-nawet-60-mld-usd/
Cytat:
W niedzielnym ‘do przeczytania’ zwróciłem uwagę na pozew, który The Federal Housing Finance Agency, działająca jako kurator Fannie Mae i Freddie Mac. FHFA pozywa 17 instytucji finansowych, w sprawie wartych 196 mld USD papierów wartościowych opartych o kredyty hipoteczne. Banki sprzedały te aktywa (głównie obligacje oparte o kredyty hipoteczne) Fannie Mae i Freddie Mac. Poniżej znajduje się pełna lista pozwanych wraz z wartością kwestionowanych papierów wartościowych:
....
W lipcu FHFA pozwała bank UBS. W tym przypadku zakwestionowano papiery wartościowe warte 4,5 mld USD a FHFA domagała się 900 mln USD odszkodowania. Jeśli oczekiwania FHFA będą podobne jak w przypadku UBS to banki będą musiały się przygotować na 40 mld USD strat.

Keefe Bruyette & Woods zwrócił uwagę, że jeśli FHFA wyga w sądzie to wyrok obejmie wszystkie sprzedane Fannie Mae i Freddie Mac papiery wartościowe, także te, na których nie doszło jeszcze do zdarzenia kredytowego. To może zwiększyć wysokość strat sektora finansowego do 60 mld USD.

Goldman Sachs zwraca uwagę, że w zakończonym ugodą pozwie prywatnych inwestorów przeciwko Bank of America odszkodowanie wyniosło tylko 2,4% wartości zakwestionowanych papierów wartościowych (8,5 mld USD z 424 mld USD). Analitycy wątpią jednak by FHFA przystała na takie warunki. Gdyby tak się stało to wysokość strat zredukowana zostałaby do 5 mld USD.

Co jest fundamentem pozwu FHFA? Jest nim oskarżenie o oszustwo związane z papierami wartościowymi. FHFA zarzuca bankom, że w dokumentach związanych z emisją wspomnianych papierów wartościowych (dokumentach rejestracyjnych, prospektach i aneksach do prospektów) znalazły się istnienie fałszywe lub wprowadzające w błąd stwierdzenia i pominięcia. Banki miały na przykład fałszywie przedstawiać kredyty hipoteczne, na których oparto papiery wartościowe, jako spełniające określone standardy udzielania kredytów hipotecznych. Banki miały także w oficjalnych dokumentach zawyżać zdolność kredytobiorców do obsługi kredytów hipotecznych.

Banki uczestniczące w procesie sekurytyzacji, podlegały przy wprowadzaniu powstałych wskutek sekurytyzacji papierów wartościowych wymogom podobnym do tych, którym podlegają firmy emitujące akcje. Miały obowiązek przedstawić wszystkie znane im (lub takie, które przy dochowaniu staranności powinny być im znane) informacje mogące mieć wpływ na wartość papierów wartościowych. FHFA twierdzi, że tego nie zrobiły, co więcej wprowadzały w błąd inwestorów.

Łatwo domyśleć się linii obrony banków. Po pierwsze, straty na papierach wartościowych są wynikiem ogólnej sytuacji makroekonomicznej. Po drugie, Fannie Mae i Freddie Mac były jednymi z najlepiej przygotowanych inwestorów – powinny więc zdawać sobie sprawę z ryzyka.

FHFA domaga się anulowania transakcji sprzedaży kwestionowanych papierów wartościowych i innych kar,w tym kar cywilnych i odszkodowań retorsyjnych.

Mój komentarz: nawet najlepiej przygotowany inwestor może dać się zwieść fałszywym informacjom.

Analitycy przewidują, że pozew skończy się ugodą. Jeśli tak się stanie, lub FHFA wygra w sądzie to otworzy to lawinę pozwów przeciwko bankom ze strony wielu prywatnych inwestorów. Do zakończenia sprawy, pozew FHFA kreuje dodatkowe ryzyko dla sektora bankowego.

Interesująca sprawa: pozew nie objął z jakiegoś powodu dużego amerykańskiego banku Wells Fargo. Dominują opinie, że bank ten znajdzie się wśród oskarżonych w następnym pozwie.

Pozew FHFA odsłonił prawdziwe oblicze wielu komentatorów i analityków, takich jak Paul Miller z FBR Capital Markets & Co, który otwarcie skrytykował pozew FHFA i powiedział, że agencje rządowe powinny zaprzestać karania banków za ich postępowanie sprzed kilku lat nawet jeśli mają do tego podstawy prawne. Miller sugeruje, że działania przeciwko bankom osłabią rynek hipoteczny i gospodarkę (czytaj: zysku sektora finansowego i stopy zwrotu akcjonariuszy). Tok myślenia ‘tak, banki łamały prawo i oszukiwały ale jeśli teraz będą musiały za to zapłacić to wpadną w problemy finansowe i będą potrzebować dokapitalizowania’ był niezwykle popularny w amerykańskich mediach finansowych. Trudno o lepszą ilustrację istoty problemu z sektorem finansowym.

Surprised
Powrót do góry
Waldek B

PostWysłany: 2012 05 08 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imminent Televised Event: Mass Arrests of 10,000 Global Cabal Members - 2012 http://www.youtube.com/watch?v=6eKhTUU35X4
Powrót do góry
Waldek B

PostWysłany: 2012 05 08 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Insider Claims Imminent Mass Arrests of Cabal http://www.youtube.com/watch?v=y6pvlOFkB2o
Powrót do góry
Waldek B

PostWysłany: 2012 05 08 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2012-03-05 1st Greg Giles Galactic Federation Message About Mass Arrests http://www.youtube.com/watch?v=kEBv92zP1kY
Powrót do góry
bezpostaciowy

PostWysłany: 2012 05 11 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek możesz edytować swoje posty i dorzucać kolejne linki to pierwszego postu jeśli nikt po Tobie nie napisał. Będzie bardziej przejrzyście Smile
Powrót do góry
Waldek B

PostWysłany: 2012 05 12 07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Galactic Federation Of Light SaLuSa May 11 2012 http://www.youtube.com/watch?v=AlnTUTbF_qs&feature=g-all-u
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2012 05 18 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Moj znajomy wreszcie mogl sobie fundnac troche drogich zabawek i realizuje wszystkie swoje pasje w jednej: niezalezna telewizja. Tez go troche wspieralam w fazie rozruchu, a potem pierwszy oficjalny 'patronat medialny' dostalo nasze stowarzyszenie przy akcji organizowania pewnego koncertu.
Gostek, ktorego polecam obejrzec to buddysta inzynier i ekonomista w jednym. Niby wszystko juz wczesniej wiedzialam: ale jego sposob narracji- po prostu GENIALNY! Krzysztof Lewandowski, od 2-giej godziny. Krotko, zwiezle, matematycznie i bardzo swobodnie pokazuje DLACZEGO ten system po prostu musi sie skonczyc i w ktorym mniej wiecej miejscu jestesmy. CACKO! Kazdy powinien to wiedziec, bo niesamowicie ustawia perspektywe patrzenia Smile. Trwa ok godzine.
http://www.youtube.com/watch?v=VtzeQGuX1t8&feature=plcp

a ja sobie spiewam i zmieniam Rzeczywistosc tak jak chcialam: lekko, prosto i przyjemnie Wink produkuje sie tu:
http://www.youtube.com/watch?v=5NOFg0ZXHv4&feature=plcp
od okolo 12 minuty oraz gdzies jeszcze w jednej z poczatkowych audycji. cala NtV: (http://www.youtube.com/user/niezaleznatelewizja/videos?sort=dd&view=0&page=1) Usciski
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 05 21 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależna Telewizja!
To się mię podoba!
Tak trzymać !!!
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 05 24 07:32    Temat postu: manipulator wpada Odpowiedz z cytatem

System istnieje, bo ludzie go wspierają. Kiedy większość przestanie go wspierać, to co się stanie?
http://www.davidicke.com./images/stories/May201291/the-people-dont-know-their-true-power-tc-cartoon-sad-hill-news.jpg
Opiszesz, jak rozumiesz ten obrazek?
Co robisz, że można napisać, że stoisz na kładce podtrzymującej tego jednego manipulatora?
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 05 24 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre, dobre !!!
Ludzie się boją odpowiedzialności i dlatego przekazują władzę w ręce innych ... i jak widać donikąd to prowadzi ...
Właśnie teraz NFZ podstępnie przysłał nam, lekarzom spreparowaną umowę o refundację leków. Z tego co wiem 90% z nas jej nie podpisze.

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,11778728,Gigantyczna_kara_dla_lekarza__bo_nie_wypelnial_papierow.html\

http://www.nil.org.pl/

A tak to wygląda:

Szanowne Koleżanki i Koledzy lekarze, lekarze dentyści!

Po zapoznaniu się z projektem umowy upoważniającej do wystawiania recept na leki refundowane, która ma obowiązywać od 1 lipca 2012 roku, stwierdzam, że jego opublikowanie na stronie internetowej NFZ jednostronnie zerwało porozumienie pomiędzy Ministerstwem Zdrowia, Naczelną Radą Lekarską i Narodowym Funduszem Zdrowia z października 2011 roku. W myśl porozumienia wzór umowy mieliśmy ustalić wspólnie z NFZ. Wyrażam sprzeciw wobec faktu, że w treści projektu umowy nie uwzględniono większości naszych wniosków.

Jednocześnie chcę podkreślić, że kontrola wystawiania recept refundowanych jest potrzebna, a powszechnie obowiązujące prawo w wystarczającym stopniu przewiduje odpowiedzialność za naruszenie przepisów.

Umowa przewiduje bardzo rozbudowany katalog kar, również w sytuacjach, które były zapisane w art. 48 ust. 8 ustawy z dn. 12 maja 2011 r. o refundacji leków, a które to Sejm RP uchylił ustawą z dn. 13 stycznia 2012 r. Konsekwencje uchylenia przez ustawodawcę przepisu przewidującego obowiązek zwrotu kwoty nienależnej refundacji nie mogą być przez NFZ obchodzone poprzez określenie, iż w takich przypadkach NFZ przysługuje roszczenie o zapłatę kary umownej.

Ponadto ustawodawca nie upoważnił Ministra Zdrowia do określenia wzoru umowy w formie rozporządzenia - tak jak uczynił to w przypadku umów zawieranych przez NFZ z aptekami. Tym samym już na gruncie ustawy rysuje się wyraźna i nieuzasadniona nierówność w zakresie określania wzoru umów zawieranych przez NFZ z aptekami i lekarzami. Wzór umowy upoważniającej do wystawiania recept określa bowiem Prezes NFZ. Dodatkowo należy wskazać, że ustawa zawiera jedynie kary umowne zastrzeżone na rzecz NFZ, nie przewiduje natomiast możliwości dochodzenia kar umownych przez lekarzy. Uważam, że jest to tym bardziej niedopuszczalne w kontekście skreślenia ust. 8 art. 48 ustawy przez Sejm RP.

Dodatkowo umowa zawiera postanowienia niezgodne z obowiązującą ustawą m.in.: w zakresie, w jakim umożliwia NFZ rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia ze skutkiem natychmiastowym w przypadku:
- uniemożliwiania lub utrudniania czynności kontrolnych (w tym wypadku NFZ nie zawrze kolejnej umowy przez okres jednego roku)
- niewykonania w terminie zaleceń pokontrolnych (w tym wypadku NFZ nie zawrze kolejnej umowy przez okres trzech lat).
Należy podkreślić, iż przepisy dotyczące wypowiadania umów zostały przez ustawodawcę opisane w sposób szczegółowy w ustawie. Zmieniona treść przepisu art. 48 ust. 10 ustawy nie przewiduje obecnie możliwości wypowiedzenia umowy ze skutkiem natychmiastowym w przypadku utrudniania czynności kontrolnych. W świetle powyższego należy stwierdzić, iż narzucany przez NFZ przepis jest niezgodny z prawem.
Dodatkowo NFZ rozwiąże umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia w przypadku zawarcia przez lekarza umowy z innym oddziałem Funduszu i niezwłocznego niepoinformowania o tym fakcie oddziału Funduszu.
Lekarz musi oświadczyć także, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, nawet jeżeli umowa zostanie zerwana.

Umowa przewiduje ponadto szeroki zakres danych gromadzonych w dokumentacji indywidualnej dla recept wystawianych przez lekarza i lekarza dentystę dla siebie oraz członków najbliższej rodziny. Recepty pro auctore i pro familia muszą zawierać pełną dokumentację medyczną. Tymczasem ratio legis w projekcie rozporządzenia Ministra Zdrowia (zmieniającego rozporządzenie w sprawie rodzajów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania z 29 grudnia 2011 r.) dla dokumentacji recept pro auctore i pro familia było ograniczenie ilości danych w niej zamieszczanych do niezbędnego minimum gwarantującego odpowiednią kontrolę zasadności wystawiania recept. Zawarty w umowie szeroki katalog gromadzonych w takiej dokumentacji danych podważa ratio legis prowadzonych przez Ministerstwo Zdrowia.

Umowa w sposób nieuprawniony rozszerza zakres kontroli wystawiania recept przewidziany w treści § 29 ust. 1 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 8 marca 2012 r. w sprawie recept lekarskich. Lekarz musi wypisać receptę refundowaną zgodnie z charakterystyką produktu leczniczego, a nie z aktualnym stanem wiedzy medycznej, którym to każdy z nas powinien się kierować dla dobra pacjentów. Ponadto każdy lekarz musi wystawić receptę zgodnie z uprawnieniami pacjenta, dotychczas jednak brak jest jednolitego dokumentu na podstawie którego możemy takie uprawnienia zweryfikować.

W wyniku stwierdzenia przez fundusz nienależytego wykonania umowy przez lekarza, NFZ zobowiązuje do zwrotu kwoty stanowiącej równowartość nienależnej refundacji wraz odsetkami ustawowymi, liczonymi od dnia dokonania refundacji, w przypadku:
- wypisania recepty nieuzasadnionej udokumentowanymi względami medycznymi,
- wypisania recepty niezgodnej z uprawnieniami świadczeniobiorcy.

NFZ nałoży na lekarza karę umowną w wysokości 300zł za każdą z następujących, stwierdzonych w okresie objętym kontrolą, nieprawidłowości:
wystawienia recepty w miejscu niewykazanym w umowie oraz niezawarcia z Oddziałem Funduszu Aneksu do umowy wskazującego nowe miejsce udzielania świadczeń w zakresie objętym umową (nie dotyczy umów dotyczących praktyk lekarskich wyłącznie w miejscu wezwania),
nieprowadzenia lub prowadzenia niezgodnie z przepisami prawa dokumentacji medycznej,
braku danych odnośnie wystawionej recepty w dokumentacji medycznej pacjenta,
braku niezwłocznego zgłoszenia o utracie lub zawieszeniu prawa wykonywania zawodu,
nieudostępnienia dokumentacji medycznej w toku postępowania kontrolnego,
niepowiadomienia Oddziału Funduszu o utracie recept w terminie 7 dni,
braku albo błędnych danych dotyczących pacjenta, na recepcie wypisanej na jego rzecz,
wystawienia przez lekarza na podstawie umowy recepty na rzecz osoby nieubezpieczonej.

Dodatkowo, w przypadku stwierdzenia przez NFZ, że lekarz dopuszcza do powstania tej samej nieprawidłowości więcej niż jeden raz, w toku więcej niż jednego postępowania kontrolnego, dotyczących jednego lub większej liczby pacjentów, wysokość nałożonej kary umownej za daną nieprawidłowość, ulegnie zwiększeniu, nie więcej niż o 300%, ale nałożone kary umowne podlegają sumowaniu.

Skutkiem rozwiązania lub wygaśnięcia umowy, lekarz będzie mógł wypisywać przydzielone mu recepty jedynie za 100% odpłatnością przez pacjentów.

Mając powyższe na uwadze zwracam się do Koleżanek i Kolegów o dokładne zapoznanie się z treścią proponowanej umowy i jej n i e p o d p i s y w a n i e , gdyż zagraża to olbrzymimi konsekwencjami finansowymi każdemu, który taką umowę podpisze. Zwłaszcza, że kontrola zrealizowanej recepty może odbyć się do 10 lat, od momentu jej wystawienia. A więc sama kwota zwrotu refundacji oraz jej odsetki będą stanowić bardzo wysokie, liczone w tysiącach złotych odszkodowanie.

Z poważaniem
Prezes
Okręgowej Rady Lekarskiej
w Krakowie

prof. UJ dr hab. med. Andrzej Matyja

Będzie masakra ... będzie Smile

Ale wszyscy dzięki temu będą zdrowsi Smile
Powrót do góry
xplus

PostWysłany: 2012 05 24 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może szanowni Lekarze przejdą na alternatywne metody leczenia i utrą nosa firmom farmaceutycznym? Znam kilku którzy w kuracjach ze skutkiem stosują probiotyki.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 05 24 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.... kiedyś świat ... będzie inny ... na pewno Smile
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 05 24 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla innych świat jest cały czas inny już teraz, a nawet od dawna Smile I po co się oglądać na zmiany nastawienia lekarzy i firmy ludzi z firm farmaceutycznych? Nikt nikomu nie broni się leczyć jak mu się podoba na własną rękę, nawet i teraz. Wystarczy wziąć odpowiedzialność za własne życie.
Mnie kompletnie wali to co robią sobie ludzie z koncernów farmaceutycznych i cały ten system ubezpieczeń, który ludzi uniesamodzielnia, w celu strzyżenia z kasy. Nawet nie mam ubezpieczenia od lat, dzięki czemu mam naturalne poczucie odpowiedzialności za swoje zdrowie i świadomość konsekwencji co się stanie jak nie będą o nie dbał.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 05 25 07:49    Temat postu: podtrzymują Odpowiedz z cytatem

Tak w istocie jest, system istnieje tylko dlatego, że ludzie go utrzymują (nawet kiedy skarżą się na niego), jak to widać na tym obrazku:
http://www.davidicke.com./images/stories/May201291/the-people-dont-know-their-true-power-tc-cartoon-sad-hill-news.jpg
Można bez przemocy, bez narzekania, bez szukania winnych spowodować, żeby to co złe padło. Wystarczy odejść, nie wspierać.
Jeżeli to zło dotyczy wielu ludzi, to tych wielu ludzi ma to zrobić, bo jeżeli nie, to utrzymują stan rzeczy. Strach jest u podstawy niechęci do zmian, do odejścia od zniewalających czynników.
Jak Krzyseiktr napisał, nie ma ubezpieczenia i sam dba o siebie -- postawa godna najwyższej pochwały.
Często ludziom powtarzam, pomóż sam sobie, poczuj swoja wartość, poczuj swoją Moc Wewnętrzną a to co złe wokół ciebie będzie osłabiało się.
Ja też nie mam ubezpieczeń, nie płacę składek a już szczególnie nie wspieram "służby zdrowia", która w większości, taka jaka funkcjonuje, czyni ludziom sporo krzywdy (zgodnie z zasadą "odwróć o 180 st.).
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 05 25 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiektr napisał:
Dla innych świat jest cały czas inny już teraz, a nawet od dawna Smile I po co się oglądać na zmiany nastawienia lekarzy i firmy ludzi z firm farmaceutycznych? Nikt nikomu nie broni się leczyć jak mu się podoba na własną rękę, nawet i teraz. Wystarczy wziąć odpowiedzialność za własne życie.
Mnie kompletnie wali to co robią sobie ludzie z koncernów farmaceutycznych i cały ten system ubezpieczeń, który ludzi uniesamodzielnia, w celu strzyżenia z kasy. Nawet nie mam ubezpieczenia od lat, dzięki czemu mam naturalne poczucie odpowiedzialności za swoje zdrowie i świadomość konsekwencji co się stanie jak nie będą o nie dbał.

Jasne, że tak ... odpowiedzialność większość przerasta ...

A z czego Ty żyjesz, że się tak bezczelnie zapytam?
Przecież praca w obecnym systemie nierozerwalnie wiąże się z ubezpieczeniem zdrowotnym.
I tutaj leży pies pogrzebany ... bo można się leczyć na własną rękę ... ale daninę na zdrowotne i tak trzeba oddać firmom i systemowi ...

Joachimka to się nie mam co pytać ... z czego żyje ... bo wszyscy wiemy z czego Laughing
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 05 25 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pracuje generalnie, żyje z tego co zarobiłem kiedyś. A jak czasem popracuje to zwykle bez żadnej umowy. Przy czym gdyby mi przyszło popracować na umowę, to nie uciekałbym przed tym i płacił nie mając wyboru to ubezpieczenie. Sam z siebie jednak nie mam potrzeby płacić ani składek na system emerytalny ani zdrowotny. Z pierwszego korzystał nie będę, a z drugiego mam nadzieję że nie będę.
Taki scenariusz życia sobie napisałem i staram się realizować :

, a jak mi wyjdzie, czas pokaże Smile
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2012 05 25 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a też nie mam ubezpieczeń, nie płacę składek

No to witam w klubie Smile. Jakis czas temu sobie obiecalam, ze nie bede zasilac tego systemu. Bylo mi o tyle latwiej, ze iluzoryczne poczucie bezpieczenstwa (w pierwszych momentach pomaga) dawalo mi formalne ubezpieczenie jako 'malzonki'. Skorzystalam kilka razy- zeby sie przekonac, ze NAPRAWDE nie jestem juz zainteresowana tym co oferuje tzw. publiczna sluzba zdrowia.
W stowarzyszeniu, kore prowadze, czesto widze rozdzwiek miedzy swiadomoscia deklarowana, a zachowaniami, jak przyjdzie co do czego... Ale rozumiem te wybory i ten strach. Ciezko wyjsc poza system, w praktyce- oj ciezko!
Teraz pracuje wylacznie dla przyjemnosci (hmmm, czy to jest praca?) lub na umowy o dzielo- kiedy robie za artystke, najczesciej w projektach, ktore sama stworze. Wygrywam konkursy, bo moje projekty, dzieki wewnetrznemu poczuciu wolnosci i niezaleznosc wlasnie- sa naprawde dobre. Jakos trafiam na ludzi, ktorzy potrafia to docenic. Mam tez niewatpliwy talent, zeby tzw.'ezoteryke' "sprzedawac' zwyklym jezykiem, zwyklym ludziom. I jest SUPER! Stalam sie bogata- a przynajmniej tak to odczuwam i tak mnie odbieraja ludzie, ktorym pomagam, choc nie mam jakichs kroci na koncie (prywatnym przynajmniej- Laughing).
Widze bezsens tego systemu, ale to, co dziala dobrze wykorzystuje na maxa. Fundacje, stowarzyszenia- to 'instytucje' przyszlosci. Zmieniam wibracje calej planety- taka mysl mi 2 lata temu przyplynela w glebokiej medytacji i tak sie dzieje- z tego co widze coraz wyrazniej. Jesli mi sie udalo- tokazdy moze Smile. Kazdy. Serdecznosci
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: