Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

filmik o polskim inedyku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wideo, film, zdjęcie, dźwięk i podobne pliki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaos

PostWysłany: 2012 02 10 01:29    Temat postu: filmik o polskim inedyku Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=p8EigiL3nPM

Joachim, czy prawdziwa jest informacja, ktora podaje ten czlowiek o koniecznosci tygodniowego niepicia wody w celu przejscia na inedie? Czy rzeczywiscie zatrzymuje to "silnik weglowy" i wlacza fotonowy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JMW

PostWysłany: 2012 02 10 11:02    Temat postu: Re: filmik o polskim inedyku Odpowiedz z cytatem

Konieczność niepicia przez tydzień istnieje tylko dla tych ludzi, którzy w to wierzą.
Warto byłoby zapytać go, co oznacza "silnik węglowy".

Widzę po jego twarzy, że jego system trawienny działa. Nerki i śledzona są nie w pełni wydajne. Mogę się mylić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kaos

PostWysłany: 2012 02 10 17:52    Temat postu: Re: filmik o polskim inedyku Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Konieczność niepicia przez tydzień istnieje tylko dla tych ludzi, którzy w to wierzą.

Czy oznacza to generalnie, ze proces przejscia na inedie jest uzalezniony/ograniczony tylko wiara i swiadomoscia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bezpostaciowy

PostWysłany: 2012 02 10 20:14    Temat postu: Re: filmik o polskim inedyku Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Widzę po jego twarzy, że jego system trawienny działa. Nerki i śledzona są nie w pełni wydajne. Mogę się mylić.

Czyli chcesz powiedzieć, że ten człowiek nie jest niejedzącym? Dobrze rozumiem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2012 02 10 21:19    Temat postu: Re: filmik o polskim inedyku Odpowiedz z cytatem

Kaos napisał:
Czy oznacza to generalnie, ze proces przejscia na inedie jest uzalezniony/ograniczony tylko wiara i swiadomoscia?
Samo przejście na inedię jest rodzajem odwyku z narkotyku. Możliwe to jest u różnych ludzi w różny sposób. Kiedy następuje wystarczające rozszerzenie sfery Świadomości, w której żyjesz, inedia jest skutkiem ubocznym.
Jest nieskończenie wiele dróg do tego samego celu.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 02 10 21:20    Temat postu: Re: filmik o polskim inedyku Odpowiedz z cytatem

bezpostaciowy napisał:
Tego nie wiem.
Powrót do góry
bezpostaciowy

PostWysłany: 2012 02 10 23:37    Temat postu: Re: filmik o polskim inedyku Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
bezpostaciowy napisał:
Tego nie wiem.

Dobrze to co miałeś na myśłi mówiąc, że układ trawienny działa?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 02 11 09:38    Temat postu: dokładnie to Odpowiedz z cytatem

Dokładnie to co napisałem "układ trawienny działa", ni mniej ni więcej. To nie musi oznaczać, że człowiek spożywa pokarmy. Samo picie wody powoduje, że układ trawienny działa. Jeżeli ta woda zawiera cukry (niech to będzie sok, herbata z cukrem), to układ trawienny będzie w pełni działał.
Zatem, nie wiem, czy on je czy nie je, jedynie co, to widzę, że jego układ trawienny jest aktywny.
Powtarzam, że mogę sie mylić.
Powrót do góry
bezpostaciowy

PostWysłany: 2012 02 13 16:47    Temat postu: Re: dokładnie to Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Dokładnie to co napisałem "układ trawienny działa", ni mniej ni więcej.

Czy pod tym zdaniem kryje się nutka zirytowania?

Ja często zadaje szczegółowe pytania, które mogą sugerować niedowierzanie. Jednak zazwyczaj jest inaczej, po prostu tak już mam.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 02 13 21:08    Temat postu: Re: dokładnie to Odpowiedz z cytatem

Ależ nie "zirytowanie" Myślałem, że rzeczywiście nie rozumiesz, dlatego wyjaśniłem.
Powrót do góry
RS

PostWysłany: 2012 02 16 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joachimie czy dałbyś radę w krótki sposób opisać jak rozpoznać osobę czy jej układ trawienny działa czy nie, czy są jakieś cechy charakterystyczne( wygląd, zachowanie, itp) na które można zwrócić uwagę, czy jest to w ogóle możliwe rozpoznać?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 02 16 09:33    Temat postu: aura Odpowiedz z cytatem

To rozpoznasz po wyglądzie aury (emanacja, przestrzeń aktywności falowej i elektrycznej, znacznie mniej gęsta materia). Układ trawienny jest aktywny, kiedy jego aura jest aktywna, pulsująca, czerwona itp. Każdy narząd wewnętrzny ma swoją aurę, a jej zachowanie wskazuje na działanie układu.
Natomiast po samym ciele jest trochę trudniej, bo wtedy patrzysz na kolor skóry, naczynia krwionośne, naczyńka włoskowate na twarzy, oddech i źrenice, ale to może być mylące, bo podobne wyglądy mogą być wywołane przez kilka czynników.
Ja w to nie wchodziłem głębiej, ot, tylko powierzchownie, zatem nie warto mi tutaj wierzyć.
Powrót do góry
bezpostaciowy

PostWysłany: 2012 02 18 14:56    Temat postu: Re: aura Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
To rozpoznasz po wyglądzie aury (emanacja, przestrzeń aktywności falowej i elektrycznej, znacznie mniej gęsta materia). Układ trawienny jest aktywny, kiedy jego aura jest aktywna, pulsująca, czerwona itp. Każdy narząd wewnętrzny ma swoją aurę, a jej zachowanie wskazuje na działanie układu.

Czy aura jest rejestrowana poprzez kamery?
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 02 18 15:07    Temat postu: Re: aura Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Natomiast po samym ciele jest trochę trudniej, bo wtedy patrzysz na kolor skóry, naczynia krwionośne, naczyńka włoskowate na twarzy, oddech i źrenice, ale to może być mylące, bo podobne wyglądy mogą być wywołane przez kilka czynników.
Ja w to nie wchodziłem głębiej, ot, tylko powierzchownie, zatem nie warto mi tutaj wierzyć.

No to aktywność układu = aktywność aury?
Myślałem, że jak odciążamy układ trawienny to wtedy aura się dopiero rozpromienia Smile
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 02 18 23:13    Temat postu: Re: aura Odpowiedz z cytatem

bezpostaciowy napisał:
Tak, są aparaty fotograficzne i kamery, które mogą zapisywać aurę na nośnikach a także pokazywać ja na ekranie.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 02 18 23:16    Temat postu: Re: aura Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
No to aktywność układu = aktywność aury?
Myślałem, że jak odciążamy układ trawienny to wtedy aura się dopiero rozpromienia Smile
"Aktywność" wyrażana jest przez różne kolory. Zupełny brak koloru, wygląd jak czarnej dziury, oznacza martwy narząd.
Odciążony narząd trawienny staje się, rzeczywiście, jaśniejszy w kolorach i są one bardziej stonowane, płynniej przechodzą między sobą. Chociaż, wiesz, różnie to bywa; trzaby indywidualnie analizować.
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2012 07 03 06:17    Temat postu: kielecki mistyk Odpowiedz z cytatem

end

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2012 07 24 14:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2012 07 05 05:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

end

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2012 07 24 14:55, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
krzysztof

PostWysłany: 2012 07 06 10:45    Temat postu: Re: aura Odpowiedz z cytatem

WITAM Surprised

bezpostaciowy napisał:
JMW napisał:

Co normalne każdy może nauczyć się obserwować aurę roślin,zwierząt,ludzi, przedmiotów itd.
Czasami można się urodzić z takimi właściwościami a czasami spontanicznie pojawia się taka umiejętność ,choć w niektórych przypadkach zanika po pewnym czasie .

Samemu można skonstruować sprzęt i robić fotografie kirl.
http://www.1010.co.uk/org/kirlian.html

Przykładowa KAMERA KIRLIANOWSKA GDV

Ogólnie o METODZIE GDV
http://butikdlazdrowia.pl/shop/articles.php?tPath=1_8
PRAKTYCZNE DIAGNOZOWANIE METODĄ GDV
http://butikdlazdrowia.pl/shop/article_info.php?articles_id=14
ZASTOSOWANIE METODY GDV
http://butikdlazdrowia.pl/shop/article_info.php?articles_id=13
APARATURA GDV (Gas Discharge Visualization)
http://butikdlazdrowia.pl/shop/article_info.php?articles_id=2
TEORIA METODY WIZUALIZACJI POPRZEZ WYŁADOWANIA ELEKTRYCZNE W ŚRO
http://butikdlazdrowia.pl/shop/article_info.php?articles_id=37

POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY Surprised
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wideo, film, zdjęcie, dźwięk i podobne pliki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: