Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jedzenie i terroryzm

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2011 12 12 08:38    Temat postu: jedzenie i terroryzm Odpowiedz z cytatem

Takiego czegoś nawet we śnie nie spodziewałem się. Mało rzeczy mnie dziwi ale to mnie zaskoczyło, że już do tego doszło.
No i jak to nazwać? Co o tym myślisz?

W Stanach jeżeli masz zapas jedzenia na tydzień, możesz zostać uznany za terrorystę -- nie, to nie żart, pełna powaga usankcjonowana przez ich rząd --
przykłady:
"Storing more than seven days of food makes you a suspected Terrorist"
http://bunkerville.wordpress.com/2011/12/01/storing-more-than-seven-days-of-food-makes-you-a-suspected-terrorist/

"Now that 7 days of food makes you a suspected terrorist in NAZI America"
http://www.politicaljack.com/forums/showthread.php?8282-Now-that-7-days-of-food-makes-you-a-suspected-terrorist-in-NAZI-America/page2

Znajdziesz dużo więcej na ten temat w internecie, także sporo filmików na youtube.

Dla pewności ich "służby" nawet siłą zbierają adresy klientów sklepów, żeby sprawdzić, kto ile kupił:
"Federal agents raid Mormon food storage facility, demand list of customers storing emergency food"
http://www.naturalnews.com/034371_food_storage_federal_agents_customer_list.html

A jeżeli człowiek tam zbiera deszczówkę, to też może za to zostać ukarany. Tak, tak, w Stanach nie masz prawa do tego, co Matka Ziemia i Ojciec Słońce dają ci od miliardów lat za darmo, bo są ludzie, którzy ci tego zabraniają:
"Collecting rainwater now illegal in many states as Big Government claims ownership over our water"
http://www.naturalnews.com/034381_Tennessee_cannery_stored_food.html

Ciekaw jestem, co ci co wymyślają takie ustawy dla obywateli, myślą tam o niejedzących, poszczących i inedykach. A jak co definiują ludzi rozpowszechniających takie informacje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hunab-ku

PostWysłany: 2011 12 12 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak ...
Zaczyna się ...
Zaczynają wpadać w depresję, paranoję, schzofrenię czy co tam jeszcze ludzie nie umiejący się znależć/funkcjonować w nowych algorytmach niesionych przez Falę, która już do nas dociera. I to właśnie ona ma mieć swoje apogeum 12'2012.
Grawitacja Ziemi, Słońca spada. Coraz łatwiej uwolnić się od wolnowibrujących myśli .... co dla jednych zbawieniem jest, a dla innych piekłem.
O co myślą o niejedzących ... no to już ich problem Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rugwa

PostWysłany: 2011 12 12 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc/pisząc takie informacje są dla mnie do tego stopnia niemożliwe do zaistnienia, że nawet czytając o nich nie daję im wiary. Pewnie jak mnie by aresztowali też bym nie uwierzyłaVery Happy
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2011 12 12 16:04    Temat postu: Re: jedzenie i terroryzm Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Takiego czegoś nawet we śnie nie spodziewałem się. Mało rzeczy mnie dziwi ale to mnie zaskoczyło, że już do tego doszło.

W Stanach jeżeli masz zapas jedzenia na tydzień, możesz zostać uznany za terrorystę -- nie, to nie żart, pełna powaga usankcjonowana przez ich rząd --
przykłady:
"Storing more than seven days of food makes you a suspected Terrorist"
http://bunkerville.wordpress.com/2011/12/01/storing-more-than-seven-days-of-food-makes-you-a-suspected-terrorist/

"Now that 7 days of food makes you a suspected terrorist in NAZI America"

Z tych cytatów nie wynika że ktoś może zostać uznany za terrorystę z powodu nagromadzenia sobie żywności. Z tych cytatów wynika że gromadzenie żywności, może być wskazówką do tego że ktoś jest terrorystą i śledztwa w tej sprawie. Czyli znaczenie tej regulacji jest zupełnie inne niż sugerowane na tych stronach. Mniejsza o to jakie jest tego uzasadnienie i czy ma sens.
Kolejne odwracanie kota ogonem i straszenie ludzi. W USA nadal nic nikomu nie grozi z powodu gromadzenia żywności. W każdym razie nie na podstawie tych regulacji.
Jak ktoś zostawi torbę na dworcu w Moskwie i od niej odejdzie na chwilę do kiosku, też może wszcząć alarm. Bo takie zachowanie z doświadczenia może być wskazówką że to bomba. Ale nikt takiej osoby nie zamknie w więzieniu oskarżając o terroryzm, jeśli zamiast bomby będą kartofle.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 12 12 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i miałoby to "sens" jeżeli rzeczywiście terroryzm by istniał. Jeżeli ktoś wierzy w terroryzm może rzeczywiście tak myśleć. Skoro jednak terroryzm nie istnieje, to wiadomo że cel jest zupełnie inny.
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2011 12 12 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wierzę w terroryzm, tylko wiem że on jest. Co rusz gdzieś na świecie mają miejsce ataki terrorystów i nie od dziś. To że terroryzm jest wyolbrzymiany to inna sprawa. A jak ktoś ma manię na punkcie teorii spiskowych to i w tabliczce sklepowej "Zamknięte", zobaczy atak na swoja wolność Smile
Wystarczy odrobina trzeźwego myślenia żeby zobaczyć, ze temat jest przeinaczony i rozdmuchany.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 12 12 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiektr napisał:

Ja ... wiem że on jest [terrorzm]
.........
temat jest przeinaczony i rozdmuchany
[teorie spiskowe].

I czym Ty się różnisz od zwolenników teorii spiskowych? Wychodzi na to, że tylko przestawieniem podmiotu Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2011 12 12 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem hunab-ku co chodzi z tym pocięciem mojego komentarza i złożeniu po twojemu, ani z komentarzem do tego. Nie wiem czym się różnię od zwolenników teorii spiskowych. W tym wątku różnie się tym, że nie przeinaczam znaczenia regulacji o jakich mowa, pod swoje teorie spiskowe i nie zmieniam ich znaczenia.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 12 12 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

regulacje ... super Laughing Laughing Laughing
regulacja ilości ludzi na świecie ....
BRZMI DOSKONALE Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2011 12 12 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno nasze myśli kreują naszą rzeczywistość. Na tym forum to chyba dogmat prawie każdego . Pozostaje tylko sobie odpowiedzieć , dlaczego ludzie kreują sobie rolę ofiary depopulacji i dlaczego za los jaki sobie wykreowali lub wykreują, chcą obwiniać innych?
Tylko czy ofiara potrafiłaby sobie szczerze odpowiedzieć na to pytanie, skoro częścią jej roli jest właśnie niemoc i obwinianie innych o swój własny los? Smile
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 12 14 10:06    Temat postu: więcej Odpowiedz z cytatem

U Stanach jest więcej rzeczy, które powodują u innych podejrzenia, że człowiek może być terrorystą. Choćby taka prosta czynność jak zapłacenie prawdziwymi pieniędzmi, czyli gotówką (a nie wiarą), zamiast kartą kredytową.
Warto wiedzieć, jak mogą na ciebie patrzeć, szczególnie jeżeli wybierasz się tam:
http://www.blacklistednews.com/10_Ridiculous_Things_That_Make_You_a_Terror_Suspect_/16986/0/0/0/Y/M.html
Zauważyłeś, że nawet są filmy mające za zadanie uczulić pracowników na określone zachowania innych i zaraz to zgłosić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
draq

PostWysłany: 2011 12 14 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W filmie "jestem na tak" śmiesznie jest pokazane, jak główny bohater filmu pod wpływem spontanicznego impulsu kupuje od razu bilet lotniczy, bez wcześniejszej rezerwacji i jest podejrzewany o terroryzm.
Nawet jeżeli pewne rzeczy są zbyt zabarwione, to pewnie mają prawdziwe podłoże.
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2011 12 14 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Stanach wiele dziwnych rzeczy się dzieje. Wystarczy handlować plastikowymi trumnami żeby zostać posądzonym o spisek i przygotowanie do ludobójstwa...

http://www.wykop.pl/ramka/112820/tysiace-plastikowych-trumien-dla-amerykanow-cala-prawda-o-aferze/#
Powrót do góry
krzysztof

PostWysłany: 2011 12 15 11:28    Temat postu: Re: jedzenie i terroryzm Odpowiedz z cytatem

WITAM Surprised

JMW napisał:

przykłady:
....

Już od dłuższego czasu trwają najdziwniejsze machinacje ( zwłaszcza w Stanach ) gdy chodzi o żywność i dotyczy to nawet tej hodowanej w własnych ogródkach - projekt ustawy S 510.
szerzej tutaj:
http://niejedzenie.info/forum/viewtopic.php?p=12370#12370

POZDARWIAM Z ZIELONEJ GÓRY Surprised
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 12 16 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiektr napisał:
Podobno nasze myśli kreują naszą rzeczywistość. Na tym forum to chyba dogmat prawie każdego . Pozostaje tylko sobie odpowiedzieć , dlaczego ludzie kreują sobie rolę ofiary depopulacji i dlaczego za los jaki sobie wykreowali lub wykreują, chcą obwiniać innych?
Tylko czy ofiara potrafiłaby sobie szczerze odpowiedzieć na to pytanie, skoro częścią jej roli jest właśnie niemoc i obwinianie innych o swój własny los? Smile

No ja jakoś to teraz inaczej odbieram ...
Rzeczywiście kiedyś dreszcz po plecach mi po takich tam informacjach przelatywał ... ale teraz ...
Teraz, jak już wiem ... (dzięki między innymi takim wiadomościom), że to nie ja tak naprawdę mam problem tylko ... "ci" szaleńcy ... to jakoś nic negatywnego z tych informacji nie wynika.
Kto WIE, ZE NIE JEST OFIARĄ ... OFIARĄ NIE JEST i już Laughing
I nikogo za nic nie obwiniam, a nawet dziękuję (nawet sobie Wink Joachim), że wiem to co wiem, bo to co wiem jest moją siła, niepokonaną siłą ... (choć jak pisałem ... o moich bliskich ... jeszcze się boję)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: