Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

oczyszczona woda

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rak8,ta

PostWysłany: 2011 09 14 01:52    Temat postu: oczyszczona woda Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczor to moj pierwszy post na forum, jak to zwykle w tego typu przypadkach bywa mam pytanie dotyczace specjalnie oczyszczonej wody, i licze na wasze wsparcie. ( chociaz krytyka czy tez korekta ponizszego wlasnego programu dochodzenia do zrowia jest jak najbardziej wskazana ,))

Otoz na chwile obecna mieszkam w Irlandii, mam 27 lat 180 cm wzrostu waga w tej chwili ok 72kg ( bylo 83) od czasu przylotu ( 3,5 roku) strasznie podupadlem na zdrowiu a wlasciwie wygladzie .. wypadaja mi strasznie wlosy mam worki pod oczami. powiekszone powieki, wysypke i zaczerwieniona twarz z wysypem wagrow, a bylo tak pieknie, nie docenialem tego coz, pozostalo mi radykalnie oczyscic organizm. obecnie jestem po 5 tygodniach wlewow z odparowanej uryny, przestawilem sie na diete co najmniej 50% surowa ( mam zamiart dojsc do 100%) masa ciala spadla ok 10kg, w tej chwili mam zamiar zrobic ok 3 tyg glodowke z piciem uryny ok100g dziennie ( oraz 1wszym czyszczeniem watroby), ziola jakie mam zamiar brac (wczesniej tez je bralem ) to goldenseal, primase oil, cat's claw pau d' arco, zenszen, czosnek,psylium, milk thistle, oraz srebro wszystko w rotacji 4x4 mam zakupiana tez glinke (bentonite)
wczesniej przed przystapieniem do zabiegu lewatywy bylem 2 dni na samych jablkach 3 na winigronach 3 na warzywach i 7 na arbuzie plus 3 dni glodowki - musialem przerwac z powodow silnych zawrotow glowy,
przez te 7,5 tyg kuracji wlosy wzocnily sie nie wypadaly nawet mocno je czochrajac czy nawet probujac wyrwac niesamowite, ale nie stety przez 3 tyg pokpilem sobie z narzuconego programu i rezultat na chwile obecna jest marny, mam nadz ze system ktory obralem a nie pisalem o wszystkim ( np naprzemienne prysznice, gest muszli co 2 tyg, kuracja z wycisnietych sokow dadza w koncu upragniony rezultat.
obawiam sie troszke tej glodowki bo juz zaczynam wygladac jak "anorektyk" ale coz noi dochodzi do tego praca ,( ale dam rade!!!!
a zapomnialem o moim pytaniu, otoz przesledzilem forum i nie moglem znalezc tematu dotyczacego oczyszczonej wody ( czyszczenie nerek) ponizej przkleilem z ksiazki malachowa metode jej otrzymywania jednak tutaj wspomniane pytanie w kraju w ktorym przebywam woda z kranu jest fluoryzowana czy zatem zabieg ten jest wstanie wyeliminowac go z wody oczyscic ja do stanu podawanego w ksiazce czy tez jestem zmuszony uzyc wody ze studni co wiaze sie z duzymi kosztami ( transoprt) z gory dzikuje za odpowiedz i gratuluje tak wspanialego forum pozdrawiam lukasz

Oczyszczanie roztworów koloidalnych organizmu
Ze względu na uzdrawiający efekt ta procedura jest najwaŜniejsza, ale przystąpić do niej
moŜna tylko po oczyszczeniu jelita grubego i wątroby.
Zdrowie, młodość, energetyka, zdolności - zalezą przede wszystkim od czystości miceli i stanu strukturalnego roztworów koloidalnych (protoplazmy komórek, krwi, limfy itd.).
By prawidłowo wykorzystać tę nadzwyczaj wazną procedurę nalezy:
uprzednio zmiękczyć koloidalną galaretę ogrzewając organizm (kąpiele, sauna);
nasycić galaretę strukturowaną wodą;
oczyścić micele - woda powinna być maksymalnie czysta;
zwiększyć ładunek miceli, a dla lepszego oczyszczenia na jakiś czas zastosować
głodówkę.
Zatem, w ciągu 3-6 miesięcy regularnie chodzimy do sauny, lub bierzemy ciepłe kąpiele. W
ten sposób zmiękczamy galaretę i wzmacniamy procesy cyrkulacyjne, sprzyjające
wyprowadzaniu złogów. W tym czasie pijemy (i przygotowujemy jedzenie) tylko z "wodą
Protijewa".

"Wodę Protijewa" otrzymujemy w ten sposób, ze do zamraŜarki wstawiamy pojemnik z wodą,
wyjmujemy go po 4-5 godzinach.
Wodę przelewamy do innego pojemnika. Pozostały w pierwszym pojemniku lód składa się z
molekuł cięŜkiej wody, która zamarza przy temperaturze 3,8° C, a potrzebna organizmowi
zamarza przy minus 1°C.
"Cięzki lód" wyrzucamy, a pojemnik z wodą stawiamy z powrotem. Gdy zamarznie około 2/3
objętości, resztę wody wylewamy.
Zawiera ona róŜne domieszki. Pozostały lód jest zamarzniętą wodą Protijewa, oczyszczoną
w 80% i zawierającą 16 mg "wapnia w 1 litrze. Optymalna dla organizmu zawartość wapnia
w wodzie - 820 mg/l.
Taką wodę piją ludzie długowieczni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2011 09 14 09:00    Temat postu: Re: oczyszczona woda Odpowiedz z cytatem

rak8,ta napisał:
180 cm wzrostu waga w tej chwili ok 72kg ( bylo 83)
Tym za bardzo nie przejmuj się. Kryterium powinno być stan ciała, jego zdrowie fizyczne. Jeżeli ciało funkcjonuje doskonale, to nie ma co sobie zawracać głowy jego masą, nawet jeżeli przy tym wzroście ważysz 35 kg.
Zwracaj uwagę na doprowadzenie ciała do stanu doskonałego funkcjonowania, niech jego system obronny (głównie immunologiczny) działa w pełni sprawnie.

rak8,ta napisał:
podupadlem na zdrowiu a wlasciwie wygladzie .. wypadaja mi strasznie wlosy mam worki pod oczami. powiekszone powieki, wysypke i zaczerwieniona twarz z wysypem wagrow

Może być zatrucie metalami ciężkimi i właśnie tym fluorem z wody. Koniecznie ją gotuj co najmniej 5 minut zanim wypijesz. Domyślam się też, że GMO i zatrucie żywności w Irlandii jest dużo większe niż w Polsce.

rak8,ta napisał:
obawiam sie troszke tej glodowki bo juz zaczynam wygladac jak "anorektyk" ale coz noi dochodzi do tego praca
Posłuchaj jak sam programujesz swoje ciało.

rak8,ta napisał:
oczyszczonej wody
Akurat masz najgorszą wodę jaką na Ziemi można pić. Najlepiej nie pij tej wody z kranu. Bierz wodę z przebadanego strumienia ale niech ta woda nie jest mocno zmineralizowana. Jeżeli jest, gotuj ją przed wypiciem a potem stosuj tę procedurę opisaną na końcu twojej wypowiedzi.
Dodatkowo, po tej procedurze, przed piciem, mów do wody:
"doskonałe zdrowie", "radość", "doskonałe samopoczucie" -- w ten sposób strukturyzujesz wodę, czyli programujesz jej działanie na twoje ciało.
Napisz te lub inne słowa (zależy, co chcesz programować) na pojemnikach, w których wodę przechowujesz.
Plastiki i metale nie nadają się do przechowywania wody. Używaj szkła bezołowiowego.

rak8,ta napisał:
przebywam woda z kranu jest fluoryzowana czy zatem zabieg ten jest wstanie wyeliminowac
W całości nie, dlatego lepiej tej wody nie używaj do czegoś innego niż spłukiwanie w ustępie i pranie. Pij wodę ze źródła i kąp się w źródle, rzece, jeziorze.
Jeżeli kąpiesz się w tej wodzie, to używaj dobrego filtru.

Przefiltruj tę wodę a następnie ją gotuj co najmniej 5 minut. Potem kontynuuj jak opisałem powyżej.

Użyj wizualizacji do przywrócenia twoich narzędzi zwanych ciałem i umysłem ciała do doskonałego stanu. Powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rak8,ta

PostWysłany: 2011 09 14 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje Joahimie.
Powrót do góry
rak8,ta

PostWysłany: 2011 09 14 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyglada na to ze twoja diagnoza moze byc prawdziwa, a ja nie potrafie zaakceptowac sie takiego, wiec to co napisales jest dla mnie bardzo wazne, //teza z metaliami ciezkimi tuz po przyjezdzie 3-6 tyg moja dziwczyna sciagajac mi kaptur z glowy zauwazyla ok 50 wlosow i to bylo pierwsze uderzenie krotko po tym lewa powieka nabrzmiala do nie wyobrazalnych rozmiarow dostalem rowniez ogromna wysypke duzych wypryskow na posladkach, takze zabieram sie do pracy jest sporo do zorganizowania jeszcze wiecej do zrobnienia
p.s czesto niebo nad miastem jest pokryte charakterystyczna szachownica chemtrails.
dziekuje jeszcze raz mam nadz ze przy piciu wody protijewa objawy ustopia i organizm sam wydali szkodliwe substancje i nie bede potrzebowal zadnych specyfikow z zew. ( bede popijal rozpuszczona glinke bentonite jedynie ktora absorbuje metale ciezki i wyrzuca z kalem z org) Oczywiscie program oczyszczania mam zapisany na jakies ok 2 lata
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: