Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

patrzenie w Słońce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mat

PostWysłany: 2011 05 05 21:45    Temat postu: Re: patrzenie w Słońce Odpowiedz z cytatem

blechacz77 napisał:
JMW napisał:
NIE patrz w księżyc -- to szkodzi, programuje ciało niekorzystnie dla człowieka

Bardzo mnie zainteresowałeś. Napisz proszę trochę więcej na ten temat, bo zawsze lubiłem patrzeć na księżyc, jest w tym magia. a piszesz że to niekorzystne?

Też jestem ciekaw. Ostatnio czytam Fragmenty nieznanego nauczania, o Gurdżijewie, no i wychodzi na to, że księżyc jest najbardziej gęstym i mechanicznym światem do życia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JMW

PostWysłany: 2011 05 06 10:47    Temat postu: księżyc Odpowiedz z cytatem

Możemy o tym więcej porozmawiać na DST, jeżeli ten temat wzbudzisz. Teraz jednie zasygnalizuję, że księżyc jest sztucznym satelitą, postawionym tam m.i. po to, żeby lepiej kontrolować stada na Ziemi. Poczuj jego emanacje, czy ci pasują. Porównaj je z tymi ze wschodzącego Słońca.
Mało znaczącym fizycznym potwierdzeniem statystycznym może być to, że w czasie pełni występuje najwięcej przestępstw i samobójstw.
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2011 05 06 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh mnie tam zawsze księżyc wkurza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mat

PostWysłany: 2011 05 07 11:21    Temat postu: Re: księżyc Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Możemy o tym więcej porozmawiać na DST, jeżeli ten temat wzbudzisz. Teraz jednie zasygnalizuję, że księżyc jest sztucznym satelitą, postawionym tam m.i. po to, żeby lepiej kontrolować stada na Ziemi. Poczuj jego emanacje, czy ci pasują. Porównaj je z tymi ze wschodzącego Słońca.
Mało znaczącym fizycznym potwierdzeniem statystycznym może być to, że w czasie pełni występuje najwięcej przestępstw i samobójstw.

Niestety nie będę na DST, do Polski zawitam dopiero pod koniec lipca na dwa tygodnie. Steiner w swojej kosmologii mówi o wyodrębnieniu księżyca ze słońca jakis czas temu, a także o tym, że za jakiś długi czas rozwijająca się duchowowo część ludzi (a może właśnie ludzie, a nie maszyny Rolling Eyes ) będzie mogła odrzucić księżyc jako rzecz już niepotrzebną. Trochę mnie to zaskoczyło, ale widzę, że obrazek się uzupełnia o kolejne szczegóły. Czyżby to księżyc powodował właśnie naszą senną egzystencję i niemożność dostrzegania innych wymiarów?
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2011 05 10 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joachimie!
Za Twoją radą zmobilizowałem się i zacząłem kontemplować wschody Słońca. Doznania jest niesamowite :)Wiadomo, że nie zawsze pogoda umożliwia nam oglądanie tego spektaklu. Poniższe zdjęcia są z dzisiaj.Po paru dniach rannego wstawania około godziny 22 już się wyciszam i idę spać. To dziwne ale czuję, że oglądanie wschodów Słońca bardzo na mnie wpływa. Pozdrawiam:)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JMW

PostWysłany: 2011 05 10 20:15    Temat postu: duża różnica Odpowiedz z cytatem

Strax, są rzeczy, które nie da się opisać, można je poczuć, kiedy patrzysz w Słońce, szczególnie o wschodzie. Ja też sobie niektóre z nich przypominam.

To fakt, odnośnie chodzenia spać. Patrzenie w Słońca jak gdyby wymusza na ciele człowieka rytm przyrody. To m.i. powoduje, że w okolicach godziny 22 jesteś senny i łatwo zasypiasz, a w okolicach wschodu już budzisz się wypoczęty.

Kontynuuj dalej, o wchodzi, bo jest duża różnica między wschodem a zachodem, inna energia, z dużą przewagą korzyści dla wschodu.

Ja teraz patrzę tylko o wschodzi. O zachodzie już drugi raz przypaliłem sobie siatkówkę i miałem plamkę, podobnie jak kilka lat temu, dlatego zrobiłem tygodniową przerwę, dla regeneracji.
O wschodzie to mi nigdy zdarzyło się, mimo że patrzyłem dłużej i w wyraźnie jaśniejszą tarczę Słońca.

Teraz patrzę sobie od 30 do 50 minut, zależnie od ochoty, o wschodzie. Trochę nogi mnie bolą, stać tak długo Smile

Ostatnio zmieniony przez JMW dnia 2011 05 11 09:56, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Anusia

PostWysłany: 2011 05 10 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy cieplutko:) Mireczek ma wschodzące słoneczko w drodze do pracy, ja niestety wtedy śpię jeszcze, bo za późno zasypiam w nocy.

http://manareiki.net/forum/index.php?topic=711.msg2646#msg2646
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 05 12 10:14    Temat postu: Re: duża różnica Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:

Teraz patrzę sobie od 30 do 50 minut, zależnie od ochoty, o wschodzie. Trochę nogi mnie bolą, stać tak długo Smile

a nie mozesz usiasc? Smile ewentualnie wziac ze soba jakies wygodne siedzisko?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anusia

PostWysłany: 2011 05 12 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo....iść, ciągle iść w stronę słońca:)))

http://www.youtube.com/watch?v=ggbpUpZt0QU
Powrót do góry
Anusia

PostWysłany: 2011 05 12 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak http://www.youtube.com/watch?v=WGQn8Zp6-FY&feature=related
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 05 12 11:22    Temat postu: usiąść Odpowiedz z cytatem

MariusZN, oczywiście, mogę ale nic chcę, bo trawy wysokie do pasa, mokro z rana i brudząca glina na łące, gdzie stoję. Krzesełka nie chce mi sie wynosić o świcie z domu.
Spokojnie, to przecież drobnostka.
Powrót do góry
Pielgrzym

PostWysłany: 2011 05 20 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastnawia mnie jedno, po dlugim patrzeniu w slonce rano czasem wpadam w takie dziwne ziewociagi.. jeden za drugim i potem dalej przez pol dnia uczucie stanu jakby w ciaglym ziewie.. jakby sie zmienilo cisnienie w glowie, macie podobne doswiadczenia? co to wlasciwie znaczy? Smile
Powrót do góry
Anusia

PostWysłany: 2011 05 20 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie z reguły oznacza dotlenienie, bo dzieje się podczas dłuższego spaceru i szybko mija:)
poczytaj też: http://kopalniawiedzy.pl/ziewanie-tlen-dwutlenek-wegla-dotlenienie-jama-nosowa-naczynia-krwionosne-mozg-chlodzenie-krew-energia-cieplo-Gallup-2846.html
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 05 20 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

praktykuje sobie patrzenie w slonce, chodzenie boso po lesie, "opalanie" i ostatnio doszlo kapanie sie w gorskiej rzece. To ostatnie polaczone z opalaniem to cos niesamowitego. Sama przyjemnosc.
Poleze sobie na sloncu, potem wskocze do rzeki na kilka minut i wroce na slonce bedac jeszcze mokrym (nie wycieram sie). Woda z rzeki plus slonce, razem na skorze, to rzecz wspaniala.
Teraz kiedy czuje znacznie wiecej niz kiedys to potrafie to docenic. A juz kilka lat nie kapalem sie w rzece, jeziorze czy morzu.
Czasem walne sobie combo - wszystko pokolei Smile
polecam
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2011 05 22 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to jest combo? Embarassed
Powrót do góry
rugwa

PostWysłany: 2011 05 22 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

combo to skrót od kombinacji, mówi się tak też potocznie gdy powtarzamy coś kilkukrotnie Smile
Powrót do góry
Anusia

PostWysłany: 2011 05 22 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo nazwa ta odnosi się także do połączonych ruchów Hit combo w bijatykach komputerowych Cool

ale skoro walnie, to raczej to wg mnie http://www.bluelight.ru/vb/showthread.php?t=446288
http://www.bluelight.ru/vb/showthread.php?t=174322
Confused Wink
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2011 05 23 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
A ze mna dziwna sprawa. W zachodzace slonce gapie sie od dwoch lat, czyli odkad mieszkam na wsi- malo systematycznie i nie tak znowu czesto bo.... po prostu czasem tak cudnie zachodzi na czerwono, ze wylaze z domu (lub nie) sie pogapic. Nie docenialam wagi i sily slonca dla ciala, ale jak tak posluchalam Joachima i was poczytalam postanowilam cos podzialac. Wstanie na wschod slonca okazalo sie- poki co- poza zasiegiem (wstanie o 5.00 rano udalo mi sie jeden raz), zachodzace juz znam i zadnych rewelacji nie zaobserwowalam, wiec glowkowalam co by tu...
Ogolnie uwielbiam sobie lezec na ogrodzie w trawie jak jest taka przyjazna temperatura; niedlugo, po kilka- kilkanascie minut o roznych porach dnia- dopoki mnie mrowki nie wygonia Wink
Probowalam spojrzec prosto w slonce, tak w okolicy godziny poludniowej- masakra. Natomiast, jak zamknelam jedno oko (prawe), to- ku mojemu wielkiemu zdziwieniu- zero problemu.
Spokojnie patrze lewym okiem, dopoki mi nie polzawi albo sie odruchowo nie zamknie (jakies +/- kilkanascie sekund), wtedy przyslaniam go reka (nie potrafie zamknac lewego i patrzec prawym) i patrze prawym, prosto w tarcze, tak samo bez zadnego problemu.
Baaardzo dziwna sprawa. Odkrylam ja przedwczoraj i bede tak robic sobie, z przyjemnoscia.
Baaardzo dziwna sprawa z tym patrzeniem jednym okiem Smile. Co myslicie?
Powrót do góry
Pielgrzym

PostWysłany: 2011 05 23 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzam odnosnie jednego oka, tez ciekaw jestem dlaczego Smile
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 05 24 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez potwierdzam, jednym okiem mozna patrzec wtedy kiedy slonce jest za mocne dla obu oczu.Tylko dwa razy zrobilem sobie taka sesje - patrzylem jednym okiem naraz, na zmiane. Patrzylem tak do momentu pojawienia sie bolu pod oczami(w okolicy kosci policzkowych) kojarzacego mi sie z przepelnieniem/przesyceniem. Dalej, nie moglem juz patrzec w slonce...przez tydzien Smile - kiedy to robilem to czulem ten bol i przepelnienie (akumulatorow).
Poza tym, tego samego dnia, mialem tyle energii, ze mna "nosilo". Nie moglem usiedziec i mialem problem zeby sie tego pozbyc. Zaczalem robic rozne cwiczenia z ciezarkami, gdy miesnie juz padly ze zmeczenia ja odnotowalem tylko lekki ubytek tej energii. Potem poszedlem biegac i znowu to samo. Caly dzien sie z tym meczylem. To bylo tak nieprzyjemne, ze nie chcialem juz wiecej tego powtarzac Smile

Zaznacze jeszcze tylko, ze ja niemal zawsze mam duzo energii. Nie moge nic nie robic przez kilka dni (musze miec jakis wysilek fizyczny) bo wtedy mam za duzo tej energii.
Problem w tym, ze teraz mi sie nie chce, nie chce mi sie cwiczyc, nie chce mi sie biegac(juz tego nie lubie) a nie mam co z tym nadmiarem zrobic. A po tej sesji z patrzeniem w slonce w godzinach poludniowych jednym okiem naraz dostalem ogromny zastrzyk energii kiedy tej energii i tak juz mialem duzo. Dla mnie to bylo okropne. Dlatego zrobilem tak tylko dwa razy Smile

polecam komus kto narzeka na niedostatek energii

@strax
przepraszam za uzycie terminu "czasem walne sobie combo" Smile @Anusia, trafila na wlasciwy trop - bijatyki komputerowe, gdzie uzywamy kombinacji roznych klawiszy (odpowiadajacych za rozne ciosy) by wykonwac jakis specjalny zestaw ciosow, popularnie nazywany combo Smile - takie combo ma silniejszy efekt niz suma pojedynczych ciosow. dzieciaki grajace w takie gry mowia np: "zaraz walne Ci combo" Very Happy

piszac, ze "czasem walne sobie combo" mialem na mysli to, ze wykonuje pelny zestaw w jednym ciagu i doswiadczam silniejszego efektu.
np. ide sobie pochodzic boso po lesie, zatrzymuje sie by popatrzec w slonce, dalej ide nad rzeke, tam zatrzymuje sie by sie wygrzc w sloncu, jak sie nagrzeje to wskakuje do wody, nastepnie wracam na slonce i dalej sie grzeje, przy okazji schne, po czym wracam do domu. Po tym wszystkim czuje sie wspaniale i mowie: "ale sobie walnalem combo" Wink
Powrót do góry
draq

PostWysłany: 2011 05 24 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj gdy patrzyłem na zachodzące słońce, to przyszła mi do głowy myśl by spojrzeć na nie w taki sposób, w jaki postrzegam energie/aure. Poczułem że swobodniej absorbuje energie słoneczną i przy tym nie męczą mi się oczy. Słońce zmieniło swój kolor na czarny i była dostrzegalna jedynie jego obwódka, jak podczas zaćmienia. Rano o wschodzie gdy próbowałem to powtórzyć, to zauważyłem inny efekt. Obwódka słońca wyginała się na boki i kręciła z dużą prędkością, wyrzucając przy tym jakby promienie które rozchodziły się po niebie i wpadały do moich oczu. Od czasu do czasu spoglądam na słońce, ale nigdy nie widziałem takiego efektu, jaki opisałem powyżej.
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 08 06 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2345 napisał:
Poza tym, tego samego dnia, mialem tyle energii, ze mna "nosilo". Nie moglem usiedziec i mialem problem zeby sie tego pozbyc. Zaczalem robic rozne cwiczenia z ciezarkami, gdy miesnie juz padly ze zmeczenia ja odnotowalem tylko lekki ubytek tej energii. Potem poszedlem biegac i znowu to samo. Caly dzien sie z tym meczylem. To bylo tak nieprzyjemne, ze nie chcialem juz wiecej tego powtarzac Smile

Zaznacze jeszcze tylko, ze ja niemal zawsze mam duzo energii. Nie moge nic nie robic przez kilka dni (musze miec jakis wysilek fizyczny) bo wtedy mam za duzo tej energii.

juz wiem skad bierze sie u mnie ta "nieprzyjemna, brudna/zuzyta energia gromadzaca sie w miesniach" (tak to odczuwalem), ktorej musialem sie pozbywac systematycznie. Jej zrodlem jest... moj laptop...
Codziennie siedzialem przed komputerem po wiele godzin, wiedzialem, ze przez to sie gorzej czuje, ale nie wiedzialem, ze ma to na mnie az tak duzy wplyw, nie wiedzialem na jakiej zasadzie sie to odbywa, nie wiedzialem, ze jest to przyczyna rowniez innych nieprzyjemnych objawow. Nie wyobrazalem sobie zycia bez komputera, wiec pewnie dlatego, gdzies wewnatrz, nie chcialem dopuscic tej informacji do swojej swiadomosci..
Teraz moglem to doskonale dostrzec (odczuc) dzieki, jakby to nazwac? dzieki, nowym umiejetnosciom "czucia i koncentracji".

Po kilku godzinach siedzeniach przy laptopie czuje nawet pieczenie w tych miesniach, w ktorych gromadzi sie ta energia. Sa to dokladnie te miesnie, na ktore wycelowany jest ekran (miesnie klatki piersiowej i ramion) oraz, jezeli trzymam laptopa na kolanach lub na brzucha to rowniez "tamtejsze" miesnie.

Od kiedy to wyraznie zobaczylem/poczulem nie jestem w stanie siedzeic zbyt dlugo przy komputerze (max 2-3h) poniewaz wplyw tego promieniowania jest teraz dla mnie wyrazny przez caly czas.

Obecnie ograniczam korzystanie z komputera do minimum i tylko do najwazniejszych spraw oraz zaczynam poszukiwac skutecznej ochrony przed promieniowaniem komputera.

ps promieniowanie z komorki rowniez jest dla mnie silnie odczuwalne i staram sie ograniczac korzystanie z niej do minimum.

zeby nie robic tzw offtopic otworzylem osobny temat: http://niejedzenie.info/forum/posting.php?mode=newtopic&f=15
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2011 08 31 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś na temat Very Happy
http://youtu.be/lZ869-a0CSw
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 11 28 08:25    Temat postu: walka o patrzenie w słońce Odpowiedz z cytatem

Miroslav Kiš- cybermikan z Serbii od lat dość intensywnie propaguje patrzenie w słońce. Możesz przeczytać sporo o tym na jego stronach internetowych, także oglądnąć filmy (wywiady, prelekcje) z nim:
http://www.cybermikan-sungazing.org
http://cybermikan-worldsungazingmovement.weebly.com

Kilka dni temu został napadnięty właśnie i pobity z powodu prowadzenia takiej działalności. W ten sposób napastnicy postanowili zażądali jego rezygnacji z takiej działalności.
Mirek opowiada, o tym co stało się, tutaj:
"Solar Yoga-Sungazing-Miroslav Kiš-Statement after attack by pharmacological mafia"
http://www.youtube.com/watch?v=VBZIY5uIuis
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 11 28 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No!
Kilka słonecznych dni przed nami!
Super ... już się cieszę!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: