Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

poranny dół

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sportowiec

PostWysłany: 2010 12 20 07:42    Temat postu: poranny dół Odpowiedz z cytatem

hej od paru lat zawsze gdy rano wstaje mam doła nie mogę wstać po przebudzeniu nic mi sie nie chce do niczego nie mam motywacji odwrotnie natomiast jest gdy sie kładę spać zawsze jestem zmotywowany podekscytowany i nie mogę zasnąć rano mam tak głeboką depreche że nie mogę z łóżka wstać nie ważne ile prześpie mogę nie raz spać po 15 godzin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JMW

PostWysłany: 2010 12 20 10:02    Temat postu: suplementy wyniszczają Odpowiedz z cytatem

Exclamation
No i widzisz, ktoś może ci, wywyższając się, powiedzieć, masz działanie twoich "suplementów diety". A może do tego jesz późno, to znaczy po godzinie 16 ?

Przy okazji, jeżeli masz dostęp do książek napisanego przez Władimira Megre z serii "Dzwoniące Cedry Rosji" -- to poczytaj sobie. Tam jest sporo wartościowych informacji, które tobie przydają się. Dotyczą także odżywiania się i stylu życia, który pozwala utrzymać ciało w najwyższej formie a umysłu w szczęściu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hunab-ku

PostWysłany: 2010 12 20 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ciocia z Deutschland'u tak ma. Tyle, że ona zawsze dzień kończy lamką wina i skrętem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzysiektr

PostWysłany: 2010 12 20 17:08    Temat postu: Re: poranny dół Odpowiedz z cytatem

Jedzenie itp. pewnie ma znaczenie używki znowu to trucizny więc też będą się przyczyniały, ale też myślę że wiele osób nie specjalnie się odżywiających lub wręcz niezdrowo, wcale nie ma deprechy z rana, co najwyżej czuje dolegliwości. Szukaj tam kiedy to się zaczęło co wtedy się w twoim życiu stało, zmieniło, skończyło albo co się zaczęło itp. Może się uda namierzyć przyczynę i znaleźć sposób by ją zmienić.
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2010 12 20 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam to od kiedy wpadłem w depresje czyli przez moją pierwsza miłość jakieś 7 lat temu nie ma znaczenia czy jem przed snem czy biore suplementy czy nie ....krzychu zgadzam sie z tobą niektórzy niezdrowo żyją a czują sie świetnie rana i każdego dnia mają mnóstwo energi
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2010 12 21 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli seks "stworzył" ten problem, tylko poprzez seks możesz się z niego uwolnić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sportowiec

PostWysłany: 2010 12 21 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strax czy ja wiem czy chodziło o sex poprostu kochałem ją a ona mnie zdradzała i traktowała jak śmiecia a ja byłem totalnie zapatrzony w nią wtedy wszystko sie zaczeło od tamtych dołów
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2010 12 21 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli po prostu musisz jej/sobie to wszystko wybaczyć.
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2010 12 21 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm jakoś nie mam urazy nie myślę już o tym wogle tamte 3 lata mam jak dziure pamięci nic nie pamiętam z tamtego okresu jak by wszystko znikło cały czas tamten ..może to ukryte podświadome nie wiem... często jednak mam sny z nią tego samego rodzaju że ona mnie rani
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2010 12 21 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://studentmaks.pl/seks-sie-liczy-od-seksu-do-nadswiadomosci.html

Po pierwszym przeczytaniu tej książki, a była to już około nasta pozycja książkowa z dorobku Osho którą przeczytałem, doznałem uczucia, że właściwie wszystko w "naszym" świecie (a zwłaszcza rzecz najważniesza, czyli seksualność) jest poukładane jak gdyby do góry nogami.Ale to dobrze, dlatego, że gdyby było normalnie, ... ale to już zupełnie inna bajka Smile
Jestem po drugim przeczytaniu i coś już o informacjach tam zawartych mogę powiedzieć.Chociaż wiem,że co bym nie powiedział to i tak nie ma najmniejszego sensu, dlatego, że...
Zamiast mówić zacytuję fragment z wykładu Osho:
"Właściwie to jedynie głupcy udzielają i słuchają rad. Ludzie mądrzy robią to bardzo niechętnie, ponieważ doskonale wiedzą, że jedyną rzeczą na świecie dawaną za darmo są rady, a mimo to nikt ich nie przyjmuje. Po co więc tracić czas?
Człowiek mądry na początku przygotowuje cię do przyjęcia rady. Nie udziela ci jej tak po prostu; najpierw musisz zostać przygotowany. Przygotowanie może trwać lata, jak przygotowanie gleby, ale tylko potem możesz zasiać nasiona. Tylko głupiec sieje na skałach i kamieniach i nie przejmuje się nawet tym, że marnuje nasiona."
Czytanie, słuchanie, mówienie(pytanie), oglądanie itd. powoduje, że coraz bardziej zaczynamy rozumieć rady udzielane nam.
Serdecznie pozdrawiam
Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hunab-ku

PostWysłany: 2010 12 21 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie ...
Niby Ok ... ale totalnie bez sensu.
Cały OSHO Smile
Już tysiąc razy się przekonałem, że jak człowiek sam "od wnętrza" się nie zmieni, to nic go z zewnątrz nie zmieni. Praca nad kimś, komu ma się dać radę jest taką samą stratą czasu, jak samo dawanie rady.
Delikwent sam musi zacząć czytać, szukać, powątpiewać, zadawać pytania. A reszta ... to wiatr, wietrzyk Smile
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2010 12 21 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sportowiec, to są głębokie problemy które zarażają inne sfery życia i osobowości. Nawet jeśli pierwotna przyczyna już zniknie , to pozostaną inne sfery życia zarażone. Jak piszesz że do dziś masz sny że cie zdradza to siedzi to w tobie , nawet nie koniecznie ona ale trauma zdrady itp. U różnych ludzi to będzie różnie może ucierpieć poczucie wartości , zdrowa pewność siebie, zaufanie do kobiet itd. To znowu może przełożyć się na inne sfery życia . Jak ktoś traci poczucie wartości , pewności siebie to może się stać bardziej pasywny na drodze zawodowej, będzie się podejmował zajęć które go nie satysfakcjonują ale nie wierzy że może dostać lepsze itd. I potem praca dołuje bo nie satysfakcjonuje, nie wciąga i kolejny powód że nie chce się wstawać, łańcuch rośnie . I potem ogólnie życie może się wydawać do kitu i bez sensu itd. Wtedy ktoś sobie myśli że już nie ma po co wstawać Smile To są całe łańcuchy przyczynowo skutkowe w różnych kierunkach w zależności od człowieka. No ale z tego co piszesz u ciebie nie jest tak źle , najgorzej z rana a potem się rozkręcasz, i masz ochotę do życia i działania . Gorzej będzie jak jeszcze inne okoliczności zaczną się walić, a nie rozwiążesz obecnych problemów.

Nie wiem czy znasz Arkadiusa. Ja tylko przypadkowo kiedyś o nim czytywałem i pamiętam jak kręciło się w jego życiu tak, że był na samym szczycie świata mody. Zobacz jak traumatyczne przeżycie może człowieka zmienić i jego życie.

http://dziendobrytvn.plejada.pl/25,37194,news,,1,wywiad_z_arkadiusem,aktualnosci_detal.html

Ale zauważ że on z tego wyszedł , ale już jest inny. Stany depresyjne są uleczalne , tylko to trzeba się za to zabrać a nie chodzić z nią jak z zepsutym zębem, który boli i co jakiś czas powoduje stany zapalne, ale nie leczy się , bo … jakoś to będzie. Może samo przejdzie ale potrwa dłużej. Jak będziesz chciał sobie pomóc to zainteresujesz się sposobami pracy nad sobą i z czasem to uleczysz bo znajdziesz właściwa metody które doprowadzą cie do odpowiedzi . Ale nie liczyłbym na złoty środek. To są czasem lata pracy , w tym czasie się zmieniasz , stajesz silniejszy , zmienia się twoje życie.

Rosną wtedy psychiczne/duchowe muskuły i sylwetka Smile
Powrót do góry
RS

PostWysłany: 2010 12 21 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sportowcu dla pocieszenia jest nas okolo 8 miliardow na tej ziemi wiec kobiet okolo 4 miliardow Very Happy, jeszce do tego dochodza inne planety gdzie napewno jest nieskonczona ilosc kobiet np. piekne plejadianki, aktuarianki, andromedanki, reptilianki, a jeszcze dochodza inne wszechswiaty Cool wiec pomysl Wink
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2010 12 22 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna Reptilianka? Kurczę ... nie wyobrażam sobie Smile
Powrót do góry
jacek65

PostWysłany: 2011 01 02 12:04    Temat postu: poranny dół Odpowiedz z cytatem

Mam podobnie Smile
Kilka moich przemyśleń dotyczących przede wszystkim samego siebie, nie wiem na ile mogą być Tobie przydatne.
Jedzenie przed 16 - człowiek jest całością, więc jeżeli się ma gorsze samopoczucie to mozna gorzej trawić, a jak się gorzej trawi to można się czuć gorzej. Poza tym zależy o której się chodzi spać. Są tacy co jedzą cięzkie kolacje, śpią dobrze, i budzą się wypoczęci. Warto może obserwować własne ciało. Ja unikam ciężkich posiłków po 18.
Mam też problem, który przyczynia się do porannego złego samopoczucia - "zespół bezdechu sennego", mozna wtedy spać długo a mimo to wstać zmęczonym. http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_bezdechu_%C5%9Br%C3%B3dsennego
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2011 01 03 02:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm obserwuje siebie po prostu lubie śnić to jak drugie życie
Powrót do góry
jacek65

PostWysłany: 2011 01 05 14:58    Temat postu: śnienie Odpowiedz z cytatem

Ja też lubię śnić. Skoro jednak piszesz o tym, to chyba coś nie sprawia Ci satysfakcji. Mnie też. Może wolę jednak sen zwany życiem, od snu zwanego snem?
http://www.dersuuzala.info/narodziny/01oosc/basn_zen/zen.htm
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: