Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dziadek po wylewie..jak mu pomóc?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sportowiec

PostWysłany: 2010 11 14 14:50    Temat postu: dziadek po wylewie..jak mu pomóc? Odpowiedz z cytatem

witam mam dziadka po wylewie ma sparaliżowaną połowe ciała i często nie jest sobą i bo szwankuje mu również umysł i psychika od dłuższego czasu leży przykuty do łóżka mało je i pije nie chce współpracować własnie dlatego ze przez wylew pomieszało mu sie trochę w głowie i często nie jest sobą, rechabilitować sie nie chce ....z tego co wiem w mózgu pozostały zakrzepy chyba i część jest zwyczajnie zalana i grozi to kolejnymi wylewami ..jak mogę mu pomuc ?co kupić?? co polecić?jakaś mikstura??suplementacja?jakieś urządzenie??
dzieki za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sportowiec

PostWysłany: 2010 12 02 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak myślę że może kupie dziadkowi chlorofil trochę sprzedają tego w aptekach tylko zastanawiam sie czy on jest coś wart ... dziadek zawsze czuje sie dobrze po przetoczeniu krwi jaki z tego wniosek wyciągnąć? ze do krwi ciągle uwalniają sie toksyny??
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2010 12 05 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może trzeba dać spokój dziadkowi. Może jest już na niego czas i chce odejść ... ?!
Te wszystkie zabiegi sztucznego podtrzymania funkcji umierającego ciała materialnego mogą być męczące dla ducha ... więc może po prostu dać spokój ... ?!
Ale jakby dziadek chciał żyć ... to na wszystko zawsze ... najlepsza jest głodówka. Organizm sam najlepiej uprzątnie i naprawi wszystko co zostało zniszczone.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sportowiec

PostWysłany: 2010 12 05 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też to tłumaczyłem rodzinie .ale wiadomo jak na to ragują ludzie... ja sie nie podejme leczenia go głodówka w takim stanie zresztą nikt sie nie zgodzi na to nawet on ...a zyc chce tylko juz sam nie odpowiada za siebie przez ten wylew raz jest dobrze raz zle
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2010 12 05 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ano ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: