Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Krotkowzrocznoscc - niekonwencjonalne metody leczenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaos

PostWysłany: 2010 10 08 20:57    Temat postu: Krotkowzrocznoscc - niekonwencjonalne metody leczenia Odpowiedz z cytatem

czy znacie jakies sposoby na leczenie krotkowzrocznosci???

Ja spotkalem sie kiedys z zestawem cwiczen z hatha jogi - ogolnie rzecz biorac polegaja na trenowaniu mięśni wokol galki ocznej.

Probowalem to cwiczyc ale nigdy nie wytrwalem dluzej niz 2-3 tygodnie wiec efektow specjalnych nie bylo
Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2010 10 09 12:22    Temat postu: rozluźnienie mięśni, ich wyćwiczenie i oczyszczenie ciała Odpowiedz z cytatem

Przeprowadziwszy wiele postów, czerpiąc z wiedzy na bazie tego doświadczenia, widzę po sobie, że ostrość wzroku poprawiała się bardzo w czasie postu, zazwyczaj już po 4 dobach mogłem to wyraźnie zauważyć. Po ok. 2 tygodniach oczka moje widziały tak ostro jak wtedy, kiedy byłem dzieckiem.

Kiedy miałem jakieś 10 lat (4a klasa szkoły podstawowej) kwalifikowałem się na noszenie okularów. Wtedy już wiedziałem, że okulary niszczą oczy i na pewno nie spowodują poprawy wzroku poza niektórymi przypadkami przy zastosowaniu niektórych okularów, np. tych z dziurkami.
Już wtedy wiedziałem, że wada wzroku powodująca nieostre widzenie najczęściej spowodowana jest tym, że mięśnie spłaszczające i uwypuklające gałkę oczną (system optyczny) czynią to niewłaściwie. Zatem należało ćwiczyć, podobnie jak ćwiczy się mięśnie, kiedy są niewystarczająco silne albo kiedy są zbyt naprężone.
Robiłem zatem ćwiczenia oczkami, rękoma i wyobraźnią. To spowodowało, że okularów nigdy potrzebowałem, aż do dzisiaj, mimo że wzrok jest moim głównym narzędziem i dużo pracuje w niesprzyjających warunkach.

Wzrok cierpi z powodu niewłaściwej pracy mięśni lub z powodu zatrucia całego organizmu, które zaczyna się w jelitach (jedzenie pieczonych mąk), przechodzi do wątroby (kiedy ta już nie wydala) i ogarnia potem całe ciało. Dlatego post powoduje tak skuteczną naprawę wzroku, jak każdego innego narządu, który dzięki oczyszczaniu zostaje przywracany do normalnego działania.

W internecie jest sporo książek opisujących ćwiczenia dla oczu, które wielu ludziom pozwoliły zupełnie pozbyć się okularów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pyzka

PostWysłany: 2010 10 10 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez pyzka dnia 2011 08 17 16:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2010 10 10 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez serdecznie dziekuje - problem neka mnie od dawno - teraz w koncu sprobuje cos z tym zrobic...
Znalazlem juz zestaw cwiczen galki ocznej - co ciekawe - jest niemal identyczny jak ten ktory pamietam z jogi.

Dam znac jak pojawia sie jakies efekty.

Pozdrawiam,
Kaos
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: