Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

porady -- wydzielone z "kolejna ksiązka"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sportowiec

PostWysłany: 2010 07 31 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HMM SORY ZA CAPSA I ZA INTERPUNKCJE NIE MAM DZIS DNIA ZEBY SIE SKUPIC A CO DO TWOJEJ ODPOWIEDZI TO MASZ RACJE PRZYDAŁY BY MI SIE TAKIE ROZMOWY :)HEH ZAWSZE CHCIALEM SIE WYBRAC DO DOREGO PSYCHIATRY ALBO PSYCHOANLITYKA ALE NIGDY NIE UWARZALEM ICH ZA KOMPETENTNYCH ZRESZTA ZWYCZAJNIE MNIE NIE STAC ....JMW ZNASZ MOŻE KOGOŚ KTO ZNA SIE NA AURACH I ENERGETYCE? MOGL BY SIE DO KOGOS WYBRAC KTO BY MI POUKLADAL CZAKRY ALBO AKTYWOWAŁ ?TO TEMAT KTÓRY MNIE NAJBARDZIEJ W SUMIE INTERESUJE CHCIALBYM AKTYWOWAC CZAKRY I ROZWIJAC SWOJ POTENCJAL TYLKO NIE MA POJECIA JAK JAK NARAZIE AHA WIDZIALEM PARE OGLOSZEN KOMU MOZNA ZDJECIE WYSSŁAC I TA OSOBA CI POWIE COS O TOBIE I TWOJEJ AURZE CHCIALBYM ZNAC TWOJE ZDANIE I CZY WIESZKTO JEST W TYM DOBRY WPOLSCE SWOJA DROGA MYSLALEM ZEBY CIE ODWIEDZIC JAK BEDE W POLSCE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JMW

PostWysłany: 2010 08 01 09:16    Temat postu: odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Sportowiec napisał:
HMM SORY ZA CAPSA I ZA INTERPUNKCJE
Kiedy komunikacja zawodzi, wtedy powstają nieporozumienia, co prowadzi do przykrych, czasem niebezpiecznych sytuacji. Na przykład wiele wojen nie miałoby miejsca, gdyby ludzie wystarczająco rozumieli się.
Już któryś z kolei raz przepraszasz, a przecież to takie proste, pisać małymi literami i stawiać przecinki, kropki. Kiedy zaczynasz nową myśl, stawiasz kropkę po zakończeniu poprzedniej. Kiedy dodajesz coś, wstawiasz coś, umieszczasz przecinek.
Piszę ci o tym, żeby zachęcić cię do lepszej komunikacji z ludźmi. Decyzja jest po twojej stronie.

Sportowiec napisał:
NIE MAM DZIS DNIA ZEBY SIE SKUPIC
Masz, Kochany, zawsze masz, tylko czasem postanawiasz to olać Smile

Sportowiec napisał:
ZAWSZE CHCIALEM SIE WYBRAC DO DOREGO PSYCHIATRY ALBO PSYCHOANLITYKA
Po co? Czego oczekujsz? Może rad? Może rozwiązania twoich problemów?

Sportowiec napisał:
JMW ZNASZ MOŻE KOGOŚ KTO ZNA SIE NA AURACH I ENERGETYCE?
Różni ludzie, których spotykałem, potrafili coś w tym względzie ale żadnego polecam ci. Sam możesz takich znaleźć, jeżeli to postanowisz i zaczniesz postanowienie realizować. Samo chcenie mało daje.

Sportowiec napisał:
MOGL BY SIE DO KOGOS WYBRAC KTO BY MI POUKLADAL CZAKRY ALBO AKTYWOWAŁ
Po co ci to? Na prawdę chcesz, żeby ktoś ci mieszał w ciałach?

Sportowiec napisał:
JAK NARAZIE AHA WIDZIALEM PARE OGLOSZEN KOMU MOZNA ZDJECIE WYSSŁAC
Radzę nie ryzykować. Kiedy otwierasz drzwi, to każdy duch może wejść.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SONIQ

PostWysłany: 2010 08 01 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sportowiec
twoje pytania(mase pytań Smile ), wątpliwości, ciekawość, ale również strach, obawy, zagubienie... wiele z tego odnajduję w sobie
mnie najwięcej daje rozmowa z ludźmi, czytanie, później własne przemyślenia i znowu rozmowy, lektura...to forum jest wspaniałym miejscem Very Happy
porzuć tylko myśli o tym by ktoś inny ingerował w twoje życie i ciało, tzn nie potrzebny ci żaden psychiatra,specjalista od aury i czakr,to niczego nie rozwiąże a może bardziej skomplikuje, uwierz,że sam jesteś w stanie sobie pomóc Smile
niemniej jednak ja również chciałabym spotkać Joachima na żywo (pozdrawiam Joachimie Very Happy ) i móc z nim porozmawiać
pozdrawiam cię ciepło Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Maja

PostWysłany: 2010 08 01 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda droga jest inna. Każda porada wynika z własnego spojrzenia na daną sytuację, sprawę, czy potrzebę realizacji samego siebie.

Robiłam sobie analizę ze zdjęcia. I co mi to dało?
W pierwszym momencie było to: potwierdzenie dla mnie tego co czułam, nazwania tego co czułam a nie nazywałam, chwilowy też zachwyt nad tym co uznłam za super i chwilowe też odsunięcie tego co mnie zaniepokoiło.

Było to dla mnie ani dobre ani złe. Różne odczucia i różne z tym związane następstwa wynikające z interpretacji intelektu co mnie niepokoiło.

I oczywiście trzeba było to przerobić w sobie. Wszystko można byłoby również poznać lub nawet nie zaglębiać się w różne tematy bez analizy. Wystarczy rozwijać samoobserwację i nazywać to co czujesz, interpretujesz, czym się interesujesz, to wszystko twoja droga i nic poza tym, nikt więcej nie wyczyta ani ze zdjęcia ani z aury.

No i właściwie co z tego że zrobiłam analizę ze zdjęcia? NIC...
wcześniej, zanim ją zrobiłam realizowałam różne działania, pracę, twórczość, i po tej analizie podobnie mogę tak działać.
Jednak nie analiza mi uświadomiła to co było w niej napisane. Tylko spojrzenie na swoje działanie, myślenie, tworzenie, zainteresowania, emocje, uczucia... w odniesieniu do tej analizy.

Nikt nie przyjmie przecież analizy wyłącznie na słowo bez spojrzenia w siebie by powiedzieć o sobie jestem taka, taki i taki nawet żeby potwierdzić lub zaprzeczyć wynik analizy trzeba spojrzeć w siebie samego.
Co jednak najważniejsze jest...co dalej gdy już masz taką analizę, zrobioną ze zdjęcia czy też samodzielnie z uwzględnieniem tak zwanych stron pozytywnych i negatywnych we wszystkim w co się zagłębisz...po co mi to wiedzieć, i co chcę dalej z tym zrobić.

Bo wiesz, zatrzymać się wyłącznie na tym co uznaję za "super" we mnie też można, nawet bez analizy. Ale co mam zrobić z tym czego nie lubię, właściwie dlaczego nielubię lub co wydaje mi się że jest " złe " we mnie...
Mój charakter, emocje, uczucia, zainteresowania, praca, pomysły, sposób reagowania, działania , relacje z rodziną innymi ludźmi...i co ci przyjdzie do głowy

No i najważniejsze, zrobić to co się czuje że to jest to ...możesz nic nie robić, po prostu byą sobą, możesz posłuchać rad, możesz uznać analizę za dobre rozwiązanie,dalej coś z informacjami z analizy zrobić lub też nic.
możesz poczuć zupełnie nowe inne rozwiązanie dla siebie samego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sportowiec

PostWysłany: 2010 08 01 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciesze sie że zadałem te pytania:) joachim dzieki za wskazówki i utwierdzenie mnie w paru rzeczach bo to chciałem usłyszeć pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: