Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piosenka "Palden Dorje - Ram Bomjon"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wideo, film, zdjęcie, dźwięk i podobne pliki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pax

PostWysłany: 2010 05 19 22:34    Temat postu: Piosenka "Palden Dorje - Ram Bomjon" Odpowiedz z cytatem

Jestem nowym członkiem tego forum, ale z książką Joachima spotkałam się już w 2001 roku. Od niedawna zerkam do tego wspaniałego forum, gdzie znajduję bratnie dusze, mądrość i uduchowienie. Dziękuję wszystkim, że jesteście tu i współtworzycie to forum, rzucając światło rozświetlającą ciemne strefy egzystencji ludzkiej.
Tutaj też znalazłam link do reportażu discovery channel na temat inedii zjawiskowego Paldena Dorje. Tym sposobem, po raz pierwszy, (dopiero teraz Sad ,) poznałam historię fenomenalnego Ram Bomjon-a, co niezmiernie mnie poruszyło i wzbogaciło duchowo.
Pod wpływem porażającego piękna Jego postawy i życia, napisałam piosenkę głoszącą główne przesłanie Paldena Dorje. Zapraszam do jej wysłuchania Smile
http://www.youtube.com/watch?v=e3Z-xaF4sFw

Pozdrawiam serdecznie,
Miłość, Pokój i Szczęście dla wszystkich!

Anna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
newgargamel

PostWysłany: 2010 05 20 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mi sie podoba, dzieki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
witarianin

PostWysłany: 2010 06 09 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piosenka wzrusza, mimio że nie znam angielskiego.Napisałaś słowa a czy ty ją wykonałaś? czy ktoś inny? . A może przetłumaczyć słowa po polsku ? A może wykonać w ojczystym języku?. Tak, czy nie,słucham często i mnie buduje . Zauważyłem u siebie, w moim JA że pieśni czy piosenki z pozytywną wilbracją wprawiają mnie w GŁĘBOKIĘ przeżywanie a nawet wzruszam się do łez. Pozdrawiam i dziękuję za piosenkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
witarianin

PostWysłany: 2010 06 09 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś na forum gra na gitarze ? przydałoby się więcej piosenek. POZDRAWIAM

Ostatnio zmieniony przez witarianin dnia 2010 06 09 15:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Wyspa

PostWysłany: 2010 06 09 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajna piosenka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pax

PostWysłany: 2010 10 20 01:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorrki, że tak późno, ale nie byłam świadoma jakiegokolwiek odzewu na mój post...Jestem kompozytorką i jedyną wykonawczynią tej piosenki. Zapraszam na moją stronkę www.bielanna.webs.com oraz na tłumaczoną przeze mnie stronę o Buddha Boy Palden Dorje, teraz noszącym nazwę Dharma Sangha www.etapasvi.com/pl
Pozdrawiam serdecznie!
Om Mani Padme Hum
Powrót do góry
Pax

PostWysłany: 2010 10 20 02:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję ślicznie za wszystkie komentarze i miłe słowa!
Powrót do góry
Dominik

PostWysłany: 2011 02 22 03:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj czytałem tą strone (www.etapasvi.com/pl) do 2 w nocy Smile dzis znajduje Twoj post:)
świetna robota
pozdrawiam ciepło
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wideo, film, zdjęcie, dźwięk i podobne pliki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: