Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

JMW: "Świadomość, człowiek, inedia, dieta"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wideo, film, zdjęcie, dźwięk i podobne pliki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2010 02 22 22:48    Temat postu: JMW: "Świadomość, człowiek, inedia, dieta" Odpowiedz z cytatem

Dnia 14 listopada 2009 zebraliśmy się w małym gronie ludzi zainteresowanych tematami, które także na tym forum są dyskutowane.
Oficjalnie nazwałem to "Świadomość, człowiek, inedia, dieta",
chociaż wiele czasu mówiłem także o innych sprawach; zależało to od tematów podnoszonych przez uczestników.

Całość umieściłem w 4 plikach wideo (koder .MP4) tutaj:
http://filmoj.info/seminar/jmw/20091114/ .
Plik należy ściągnąć na komputer i otworzyć go w programie do odtwarzania wideo, np. VLC .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyspa

PostWysłany: 2010 02 23 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(całość do pobrania tutaj)
PART 1: http://www.przeklej.pl/plik/swiadomosc-czlowiek-inedia-dieta-poznan-2009-11-14-part1-rar-000ahv3em8nq
PART 2: http://www.przeklej.pl/plik/swiadomosc-czlowiek-inedia-dieta-poznan-2009-11-14-part2-rar-000ai17qj8nq

----------------------------------------------------------------
Stara wiadomość: mi się pierwszego pliku ściąga trochę ponad 60 mega i przerywa :/ (już któryś raz z kolei) :/

Ostatnio zmieniony przez Wyspa dnia 2010 02 25 22:28, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Akset

PostWysłany: 2010 02 23 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam problem ze ściągnięciem tych plików, przerywa w różnych momentach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2010 02 23 20:35    Temat postu: problem techniczny Odpowiedz z cytatem

Też ten błąd potwierdzam. Zgłosiłem administratorowi serwera głównego, firmy u której wykupuję serwer wirtualny. Czekam na odpowiedź i rozwiązanie problemu. Poinformuję o tym.
Powrót do góry
Wyspa

PostWysłany: 2010 02 23 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to już nie pierwszy raz tak jest... pamiętam że kiedyś też był plik jakiś większy i też przerywało na jakiś 65MB... i wtedy to naprawili ale później pewnie to zmienili ponownie Mad
Powrót do góry
Sattwa

PostWysłany: 2010 02 23 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Download Accelerator Plus - znany program do pobierania plików z internetu.
Potrafi wznawiać połączenie, dzielić pliki przez co ściąganie pliku odbywa się szybciej.
DAP wspiera przerywanie i wznawianie połączeń, umożliwia zwiększenie prędkości pobierania nawet do 300% według producenta Very Happy
http://www.speedbit.com/.
Zero problemów ze sciaganiem wszelakich plików.
Polecam gorąco i pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2010 02 24 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, programy do automatycznego ściągania z kontrolowaniem, odnawianiem połączenia z serwerem, takie jak DAP, często obchodzą tego rodzaju problem. Słyszałem, że nawet serwisy takie jak projectcamelot.org, które przecież umieszczają na swoich stronach dziesiątki długich filmów, mają podobny problem, i że DAP oraz podobne programy rozwiązują go.

Przy okazji dodam, że kiedy używam FTP do ściągania, ten problem nie występuje. Niestety, nie mogę udostępnić to publicznie na FTP, ponieważ mój panel sterowania nie pozwala mi ustawić prawa użytkownika FTP i ograniczyć mu foldery, z których może korzystać, a ja nie nauczyłem się, jak to robić z linii poleceń i nawet nie wiem, czy jest to możliwe w mojej opcji serwera.

Tak, ja też pamiętam, podobny był problem ze ściąganiem dużych plików .vob. Został rozwiązany wtedy szybko.

Przed wykupieniem tego serwera wirtualnego wyraźnie pytałem się dostawcy, czy nadaje się to do trzymania dużych i wielu plików wideo, które będą do swobodnego ściągania dla każdego.
Ja nadal czekam na odpowiedź mojego dostawcy. Poinformuje o rozwiązaniu.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2010 02 24 20:58    Temat postu: rozwiązane Odpowiedz z cytatem

Poinformowano mnie z administracji serwera, że już wszystko jest w porządku. Sprawdziłem, ściąga całe pliki.
Gdyby coś się pojawiło, to proszę o informacje.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2010 02 25 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wyspa - jesteś mistrzem pakowania Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyspa

PostWysłany: 2010 02 25 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strax: Laughing Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wideo, film, zdjęcie, dźwięk i podobne pliki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: