Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

contrails czy chemitralis

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SamTen

PostWysłany: 2009 10 15 11:55    Temat postu: contrails czy chemitralis Odpowiedz z cytatem

Zaczęło się od wideo. Moje wątpliwości co do tego czym są owe ślady na niebie nie spotkały się ze zrozumieniem:

newgargamel napisał:
@SamTen:
poszukaj proszę informacji w internecie dotyczących chemtrials lub przestań zaśmiecać ten temat!

negargamel'u
zamiast zarzucać mi zaśmiecanie forum można by było rzucić jakiś link. Np. http://andrzej3838.webs.com/projektdeepshield2.htm
Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie forum jest miejscem wymiany INFORMACJI.
Zatem podaję co znalazłem i uznałem za wiarygodne. I proszę od Was linki do wiarygodnych informacji.

Co napisawszy, pomyślałem (Ach! Jakie to wspaniałe uczucie pomysleć... Smile):
A może smiecę, bo temat jest Audio, wideo, zdjęcia?
Zatem zakładam osobny temat w stosownym miejscu i proszę Szanownych Forumowiczów o podzielenie się refleksjami i informacjami.
Możemy się też trochę poprzezywać jak ktoś lubi Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SamTen

PostWysłany: 2009 10 15 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem tekst z The Guardian z 2002 roku. Dotyczy testów wykonywanych nad Wlk.Bryt. w latach 1940-79.
http://www.guardian.co.uk/Archive/Article/0,4273,4398507,00.html

---
The tests, carried out by government scientists at Porton Down, were designed to help the MoD assess Britain's vulnerability if the Russians were to have released clouds of deadly germs over the country.
---

Testy prowadzone przez rządowych naukowców w Porton Down miały pomóc Ministerstwu Obrony ocenić wrażliwość Wielkiej Brytanii na atak ze strony Rosji polegający na wypuszczeniu chmur zabójczych zarazków nad krajem.

Dalsza dyskusja dotyczy tego czy użyte substancje były rzeczywiście tak nieszkodliwe jak twierdzi Ministerstwo Obrony.
Wypuszczano substancję o właściwościach fluorescencyjnych zatem łatwą do śledzenia (zinc cadmium sulphide), by ocenić stopień rozprzestrzeniania się chmury. By ocenić czy można tą drogą rozsiewać zarazki użyto bakterii e.coli. Chodziło o imitowanie wąglika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: