Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wydalanie krwi wraz ze stolcem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tryt

PostWysłany: 2007 08 12 15:08    Temat postu: Wydalanie krwi wraz ze stolcem Odpowiedz z cytatem

Ostatnio martwi mnie jedna rzecz. Za każdym razem po wydalaniu widzę stolec pływający w jeziorku krwi. Zastanawiam się czym to może być spowodowane. Pierwszy raz sie to zdarzyło jak piłem herbatkę na oczyszczenie. Później po poście 6-dniowym działo sie to za każdym razem aż do dziś. Wyglądało to na mocno rozwodnioną krew a raz nawet przypominało barszcz ukraiński. Czy to jest spowodowane uszkodzeniem jakiś naczyń krwionośnych czy jest to oznaka oczyszczenia? Może ktoś by mógł mi coś poradzić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2007 08 12 19:32    Temat postu: idź do lekarza Odpowiedz z cytatem

Dlaczego do tej pory nie poszedłeś do lekarza? Niech zbadają cię i postawią diagnozę. Jeżeli jej nie wierzysz, możesz iść do innych, niech zrobią to samo.
Jest kilka przyczyn krwawienia z jelita grubego (bo to raczej na to miejsce wskazuje), ale żadna znich nie jest błaha.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hunab-ku

PostWysłany: 2007 08 13 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joachim ma rację.
Musisz się koniecznie do lekarza zgłosić. Sprawa może być "błacha" np: hemoroidy, polipy ale może być też nieciekawa np. nowotwór jelita grubego.
Powrót do góry
Tryt

PostWysłany: 2007 08 16 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem dziś u lekarza i on stwierdził, że mam małe zylaczki. Zalecił mi zmiane diety i więcej ruchu. Więc nic strasznego mi sie nie stało Smile
Powrót do góry
Mateusz

PostWysłany: 2009 07 26 16:59    Temat postu: Infekcja moczu-co na to zrobic?Pozrawiam:) Odpowiedz z cytatem

Hej,dawno mnie tu nie bylo,ciesze sie, ze wrocilem.
Pozrawiam serdecznie Was wszystkich.
Pisze, bo zastanawiam sie co zrobic, bo w piatek bylem u omowego lekarza bo mialem wrazenie ze zrobilem siku z krwia,ale nie mIALEM pewnosci czy to byla krew, jadlem grejpfruta rozowego jakos w tym czasie...a poza tym zmeczenie mi towarzyszylo,a tez chcialem zbadac sie czy mam swinksa grype dlatego tez poszedlem zarejestrowac sie Do lekarza domowego.
Zbadano mi mocz,paskiem takim jakism,okazalo sie ze to nie byla raczej krewe,doktor poiwedzial ze mam infekcje moczu i zalecil mi antybiotyk TRIMETHOPRIM.
Co Wy na to?Wziac to?Znacie lepszy pomysl?Czuje ze antybiotyk to cos przesadzonego i zbednego,kupilem dzis aloes do picia-ponoc zrowy jest,moze to pomoze a nawet wystarczy.
Pilem ostatnio barzo czesto ziele dziurawca,moze pewnie dlatego mocz mialem brudny.
Kochani przyjaciele,prosze powiedzcie co wiecie.Co zrobic?
Pozdrawiam serdecznie.
Mati.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
krzysztof

PostWysłany: 2009 07 27 06:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAJ Mateusz Surprised !!!

Możesz wypróbować produkty z żurawiny suszonej , herbatki , owoce , preparaty, soki - obecnie jest już duży wybór produktów na bazie żurawiny.
Bardzo dobrze a co najważniejsze bardzo skutecznie odkaża drogi moczowe ,niszczy nawet gronkowiec złocisty , ma działanie bakteriobójcze względem innych niepożądanych bakterii. Stosuj regularnie przez jakiś czas.

Dodatkowo możesz wykorzystać następujące masowo rosnące na naszych terenach zioła :liść brzozy, ziele rdestu ptasiego , ziele skrzypu ,pokrzywę ,korzeń pokrzywy ,ziele krwawnika - ogólnie mają właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne , usuwają kwas moczowy i działają dobroczynnie na układ moczowy.

Możesz je zakupić w sklepach zielarskich są bardzo tanie - zrobić mieszankę lub popijać napary z wybranych ziół lub wybrać się za miasto i samemu nazbierać każde a nich.

Możesz zrezygnować z antybiotyku.

POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY Surprised
Powrót do góry
Mateusz

PostWysłany: 2009 08 09 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Dzieki za rade-juz stosuje od wczoraj.
Bralem antybiotyk...wyladowalem w ambulansie i w szpitalu bo na maxa mnie bolala pachwina i rozchodzilo sie w strone jader,boooolalo! hohoho
Nim dojechalem do szpitala wymiotowywalem,w szpitalu poczulem jak wymiotowalem cos z pachwiny,widzielem jakis maly kwadracik i momentalnie bol prysl! O jak dobrze bylo. Antybiotyk skonczylem brac w zeszly poniedzialek,a mam ponoc super napoj z aloesu...aloe vera...czy to tez zastosowac myslisz?
Pozdrawiam i dzieki wielkie za rade...teraz jest ok nawet Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: