Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Transerfing

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hunab-ku

PostWysłany: 2009 06 19 10:56    Temat postu: Transerfing Odpowiedz z cytatem

TRANSERFING RZECZYWISTOŚCI

„Transerfing rzeczywistości” to kultowa seria książek Vadima Zelanda, która znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów w Rosji, opublikowanej w 2007 r. Każda kolejna część to „stopień” wtajemniczający czytelników w zaskakujące spojrzenie na świat. Pierwsze trzy części serii noszą intrygujące tytuły: tom I – „Przestrzeń wariantów”, tom II – „Szelest porannych gwiazd”, tom III – „Naprzód w przeszłość”.

Transerfing już doczekał się tłumaczeń na wiele języków (jest dostępny m.in. po niemiecku, angielsku, bułgarsku, słowacku, czesku, litewsku i japońsku, a wkrótce będzie dostępny po chińsku, chorwacku i słoweńsku). W samej Rosji sprzedano prawie 2 miliony egzemplarzy Transerfingu, a wydania w każdym kolejnym języku również okazują się bestsellerami.

Transerfing to jednocześnie nazwa teorii i technik przedstawionych w serii Vadima Zelanda. Otwierają one zaczarowane drzwi do świata, w którym czeka Cię zderzenie z bardzo dziwnymi i niecodziennymi rzeczami. Autor odkrywa przed czytelnikami fascynujące prawa rządzące wszechświatem. Dzięki ich poznaniu, po przyswojeniu sobie wskazówek zawartych w książkach, możliwe staje się kierowanie rzeczywistością. I celu się tu nie osiąga, dokonując nadludzkich wysiłków – cel urzeczywistnia się przeważnie sam. Ostatnio tematykę omawianą w książce zaczęto na Wschodzie nazywać „psychologią kwantową”. Czas pokaże, czy ta nazwa się przyjmie.

Otaczający transerfera świat „nagina się”, „kłaniając się” mu i dopasowując do jego oczekiwań. Wszystko zmienia się dosłownie na jego oczach. Otwierają się zamknięte drzwi, pojawiają się ukryte niegdyś możliwości, życie zmienia się na lepsze, kończą się problemy finansowe, pojawia się miłość życia, problemy rozwiązują się same... Doznasz nieopisanych uczuć, kiedy odkryjesz w sobie zdolności, których istnienia nawet nie podejrzewałeś. Jest to podobne do wrażenia swobodnego spadania – to, co niewiarygodne w tak oszałamiająco zuchwały sposób zamienia się w rzeczywistość, że wprost zapiera dech w piersiach.

Transerfing uczy, co i jak robić, by tak właśnie się działo. Ostrzega, jak uciec przed wpływem działających w tym świecie sił, które chciałyby nas zniewolić. Pokazuje, jak wybierać dla siebie ze świata to, co najlepsze – najlepszy dla nas wariant z przestrzeni wariantów. Wyjaśnia też, jak robić to tak, by świat zaakceptował nasz wybór, nie sprzeciwiał się nam i nie kładł „kłód pod nogi”.

Transerfing to sposób na wybieranie swojego losu literalnie – tak jak wybiera się towar w supermarkecie.

http://www.transerfing.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pyzka

PostWysłany: 2009 06 19 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez pyzka dnia 2009 08 27 10:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2009 06 19 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale zdajesz sobie sprawę, że nikt w rozwoju duchowym nie wygra i nie przegra?
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2009 06 19 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra ... ale wszystko jest OK.
Cokolwiek byś nie myślała i jaką drogą nie szła.
Very Happy Very Happy Very Happy
CMOK
Powrót do góry
Fakir

PostWysłany: 2009 07 14 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawa sprawa. Nie warto zrażać się tym że z pozoru nie wygląda zbyt duchowo .Przecież pracować nad swoją świadomością,empatią rozwojem duchowym można sobie uprzyjemnić stosując skuteczne narzędzia kreacji( Z tego co wyczytałem na stornach o transferingu , zakłada się (podobnie jak zakłada Joachim) iż Świat jest zwierciadłem naszego umysłu i to my tworzymy nasz świat,czy też wybieramy odpowiedni wariant życia Smile. Ciekawi mnie na ile techniki "kreacji" w Transernigu są różne od tych np. z Huny metody Silvy ect... Czuje że jest coś w tym wyjątkowego ale czy naprawdę -chyba sprawie sobie książkę Hunab-ku Jesteś l\już po lekturze pratykujesz? jak widzisz to co proponuje Transfering na tle innych systemów ezoterycznych ? jakie są Twoje odczucia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
pyzka

PostWysłany: 2009 07 15 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez pyzka dnia 2009 08 27 10:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2009 07 15 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż ....
Jestem przy końcu pierwszego tomu ...
Zeland ... wprowadza pojęcie wahadeł - struktur energetycznych wyprowadzających nas "w pole". Jak mi się wydaje .... ukrywa on pod ich pojęciem myślowo-emocjonalne pułapki negatywizmu, w który będąc nieświadomymi wpadamy. Ale ... mają one działać także w tę przeciwną stronę ... pozytywną ... choć ... podstawowym ich zadaniem jest pozbawianie nas energii w ciągnącyh się aktach nieświadomego działania. Ponadto wprowadza pojęcie "sił równoważących", sił które likwidują wytwarzane przez ludzi nadmierne potencjały w związku z pewnymi okolicznościami, które w życiu ich spotykają.
Napisze tak .... według mnie książki Zelanda są doskonałym uzupełnieniem wiedzy z pozycji o Hunie, o Zen, o szeroko pojętym rozwoju duchowym ... od Werszczagina do Tolle'a.
Jeżeli ktoś nie ma tej wiedzy ... jest to o wiele cięższa pozycja ... niż "Sekret" Rondy B.
Ale ... Very Happy ... muszem przeczytać do końca tez i drugi tom ... może zmienię zdanie.
Dla mnie osobiście ... najprostsze wyjaśnienia są najbardziej piorunujące i najlepiej działające. Wprowadzanie nowych pojęć stwarza pewien mętlik, choć ... pewne rzeczy ... które nie miały pełnego wyjaśnienia ... doskonale tłumaczą.
Może zamieszczę ... ale to w innym temacie ... takie proste, piorunujące dla mnie .... wyjaśnienia mechanizmów kreacji.
Powrót do góry
Fakir

PostWysłany: 2009 07 15 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa84 w osiągnięciu świadomości Chrystusowej może pomóc zrozumienie pewnych mechanizmów funkcjonowania otaczającej nas rzeczywistości .
Vadim Zeland proponuje by przed podjęciem kreacji skonsultować się z naszym wewnętrznym głosem ,głosem duszy , czy aby na pewno to będzie to służyło dobru Smile

Hunab-ku,chętnie przeczytam o mechanizmie kreacji –czekam na tego posta:)

p.s już zacząłem „działalność” na forum tranferingu (pod innym nickiem niż tu )
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2009 07 15 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze ... pogadamy ... na tamte tematy. Sam mam jeszcze pytania ... bo te siły rónoważące nie dają mi spokoju ... ale ... może jeszcze nie dobrnąłem tam gdzie powinienem.
Mój nick się nie zmienia.

Co do Świadomości Chrystusowej ... mam takie samo zdanie co Fakir. Widzisz ... Ewo ... sama piszesz ... żeby zmienić świat trzeba najpierw zmienić siebie ... czyli .... MUSISZ MYŚLEĆ O SOBIE I SWOICH PROBLEMACH przynajmniej na początku ....
A poza tym .... jaki byłby sens naszej ewolucji jakbyśmy rozwiązywać mieli i nawet perfekcyjnie odczuwali problemy innych?
Powrót do góry
Fakir

PostWysłany: 2009 07 23 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście bardzo spodobał się sposób pisania Zelanda . Bardzo trafne jest porównanie nas do punktu na układzie współrzędnych – mamy nieskończenie wiele możliwości położenia ( z tym że to my decydujemy w jaki położeniu się znajdujemy . Bardzo ciekawi mnie sposób w jaki w Transeringu dokonuje się zmiany danego wariantu Smile
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2009 07 24 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc wstecz na własne życie .... mogę juz teraz wyznaczyć miejsca w których dokonałem (nieświadomie innego wariantu). Ale rzeczywiście ... miejsce, z którego go wybrałem ... to uczucie ... to nie marzenia, modlitwy, jakieś postanowienie ... tylko po prostu ... zmiana. I już! Very Happy
Powrót do góry
Fakir

PostWysłany: 2009 11 28 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem już po lekturze II tomu.
Mechanizmy tam opisane naprawdę są genialne w swej prostocie .
Bardzo odkrywcza dla mnie była opisana technika wizualizacji skupiającej się na poszczególnych etapach w drodze do celu.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2009 12 02 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nareszcie mam trochę czasu na trzeci tomik. Super książki ... super!
Powrót do góry
Fakir

PostWysłany: 2009 12 02 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
Ja nareszcie mam trochę czasu na trzeci tomik. Super książki ... super!

W III tomie Zeland ma przedstawić"ciężka artylerie" transferingu Smile ..
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2009 12 02 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ... za parę dni ... będę mógł więcej już napisaćSmile
Powrót do góry
SamTen

PostWysłany: 2009 12 23 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
No ... za parę dni ... będę mógł więcej już napisaćSmile

Parę dni mineło. Napiszesz coś? Umieram z ciekawości!
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2009 12 25 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak się sprawy potoczyły, że Mikołaj przyniósł mi pod choinkę inne książki i musiałem Transerfing odłożyć. Anioł kolejne ... i moje plany lekturowe musiały się zmienić.
Ale skoro czekasz ... to jak tylko wrócę z wyjazdu kończę i piszę Very Happy
Powrót do góry
Fakir

PostWysłany: 2010 02 10 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem po III tomie właśnie.Bardzo polecam:)
Wiele ciekawych inspiracji jak przestać walczyć z wahadłami, jak możemy sobie pomóc przejść na inna drogę życia.
Fajnie też opisane sposoby rozładowywania nadmiernych potencjałów "ważności".
No i to co lubię najbrzydziej inspiracje dotyczące rozwoju świadomości-co jest kluczem do dobrej zabawy transferingiem ,życiem..Smile
Powrót do góry
jacek65

PostWysłany: 2010 06 05 11:34    Temat postu: wahadła - ilustracja Odpowiedz z cytatem

wahadło fotograficzne:
http://picasaweb.google.pl/jaceklidwin/LipinyBozeCiaOProcesja03062010#5478628756438477042
J.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: