Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Świadomość, rzeczywistość, materia -ciekawy reportaż

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert TS

PostWysłany: 2008 08 17 20:51    Temat postu: Świadomość, rzeczywistość, materia -ciekawy reportaż Odpowiedz z cytatem

Ciekawy fragment o hm... świadomości. Trwa 10 minut.

http://patrz.pl/filmy/umysl-ponad-materia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2008 08 17 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„Jestem Świadomością a wszystko inne to moje stworzenie.”
fragment książki JMW,,STYL ŻYCIA BEZ JEDZENIA"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salomea

PostWysłany: 2008 08 18 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, bardzo wazne i prawdziwe informacje zostały tam zawarte. Bardzo dobrze, że powstało coś takiego.
Szczególnie rada jestem, iż powiedziane zostało to, że jednostki Świadome sa manipulowane, by wytworzyc jeden, wspolny obraz rzeczywistosci, wizualizowac ja i dzieki temu, osiagac pozadany przez dana organizacje (rzad, NASA, czy cokolwiek innego) stan. To szczera, gleboka, ale boląca prawda.
Ja to wszystko, co nas otoacza, a co ludzie nazywaja czasem, przestrzenia, obiektami materialnymi nazywam ILUZJĄ. Tego NIE MA w rzeczywistości. Prawdziwa jest tylko Świadomość. Tak na prawdę to istnieje tylko JA, nic poza tym. To JA tworzy wszystko, co nas otacza, czym, kim, w czym, z czym jesteśmy, żyjemy, obracamy się. JA jest największym twórcą.
Niestety, w dziejszej dobie, dzieki srodkom masowego przekazu, dzieki juz na bardzo szeroka skale, rozwinietym programom sledzenia i manipulacji, swiadome jednostki, od narodzin sa kierowane do tworzenia wizualizacji o okreslonych wibracjach. Po co? Zeby ulatwic, zeby stworzyc to, co ma zostac stworzone.
Nalezy tutaj dodac jeszcze o wizualizacjach na temat wojen czy katastrof. Ostatnio przeprowadzono ankiete, w ktorej ludzie wypowiadali sie na temat swoich obaw przed wojna Polski z Rosja. Az 50 proc spoleczenstwa sie boi tego. Wizualizuje, ze taka sytuacja moze zajsc, Widzi i Czuje, jak to bedzie wygladalo, przebiegalo. Jezeli podsycane jest to strachem, to tak samo, jakby sadzonke podlewac nawozami sztucznymi, wyrosnie silna, trwała, ale monstrualnie zmienione, NIENATURALNA. Strach i MILOSC sa dwoma biegunami. Maja taka sama siłe razenia, takie same wibracje (pod wzgledem sily dzialania) ale o przeciwnych biegunach. Jezeli jest cos podsycane strachem tak wielu osob, to jest to wrecz PEWNE, ze nastapi. Tutaj macie przyklad pieknej manipulacji Swiadomosci ludzi. Jak to wszystko gra, jak jest ulozone, by dzialo sie to, co dziac sie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: