Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nie jadłam cztery tygodnie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tilaca

PostWysłany: 2006 02 25 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytasz o daoświadczenia? Sama nie jadłam cztery tygodnie, nie słysząc jeszcze o inedii. Piłam tylko wodę. Czułam się wyśmienicie, a czułam się jakby doczepił mi ktoś skrzydła. Energia rozpierała mnie, a umysł był czysty, tak jasny jak nigdy przedtem. Czułam się tak, że z żalem wracałam do jedzenia. Dlaczego wróciłam?, bo nie wiedziałam, że można zyć niejedząc.
Myślę, że byłeś źle przygotowany, dlatego nie mogłeś pościć. Jest teraz, tyle dostępnych materiałów, jest internet i tylu ludzi, którzy chętnie posłużą swoim doświadczeniem, że zanim się czegoś podejmiemy, dobrze jest wiedzieć jakie czekają nas pułapki i czego się wystrzegać. Pozdrawiam z nadzieją, Tila.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gisan
Gość

PostWysłany: 2007 07 07 03:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 06:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
tilaca

PostWysłany: 2007 07 23 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, chciałam oczyścić organizm, trafiłam na książkę "Rewitalizacja" i tam znalazłam rozdział z głodówką, dzień po dniu. Mogłam więc bezpiecznie, bez lęku obserwować siebie podczas glodowania. Książka wydana była przez jakić Instytut Medyczny, więc opisy były szczegółowe. Opisywała też przygotowania do niej i nie było to z dnia na dzień. Tk więc moją głodówkę rozpoczęłąm od powolnego odrzucania ciężkostrawnych pokarmów, pamiętając też o płukaniu jelit i lewatywach. Tak, to było dawno temu. Teraz jem niestety normalnie. Ponieważ po 21 dniowej głodówce z suchym postem, źle przygotowana, prawie popadłam w bulimię. Długo trwało, zanim zmieniłam sposób myślenia na temat jedzenia i siebie. Teraz już nie potrzebuję wypychać brzucha i nie dogadzam mu. Jestem w stanie i zamierzam przejść na zdrowy tryb życia.
Odczuwam teraz wewnętrzną potrzebę. Wcześniej eksperymentowałam.
Teraz jestem już świadoma. Mam nadzieję, że mi się uda.
Pozdrawiam i życzę rozwagi w podejmowaniu eksperymentów, Tila Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: