Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MOJE oczyszczanie, wskazówki, rady

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deila85

PostWysłany: 2006 04 29 08:35    Temat postu: MOJE oczyszczanie, wskazówki, rady Odpowiedz z cytatem

szystkich chcialabym sie podzielic moimi doswiadczeniami, ze wzgledu na fakt, ze sama czytajac na temat praktyk innych wiele sie nauczylam i wspieralo mnie to w trudnych chwilach.
WSTĘP
Moja najdluzsza głodówka trwała 19dni -w ogóle jej nie planowalam, po zatruciu poprostu przestałam jeść i szybko organizm sie oczyścił, dopóki żyłam każdym dniem-nie planując nie sprawiało mi to żadnego problemu

-oprócz RODZINY , która ciągle namawiała mnie na obiad -ale po moim eksperymentowaniu z jedzeniem juz przyzwyczailam ich, ze ja podejmuje decyzje dotyczące mojego życia-odżywiania. Z tego jestem naprawde dumna, bo na poczatku niesamowicie sceptycznie nastawieni do "zdrowego jedzonka, glodowek itd." teraz sami mnie pytaja o rady dotyczace zywienia i zdrowia Smile

EFEKT TEJ GLODOWKI byl niesamowity, fizycznie, psychicznie, mentalnie, intelektualnie czulam sie cudownie Very Happy , jezyk juz prawie sie wyczyscil do konca. Zaczelam jesc przez 1wydarzenie, kolega cos mi negatywnego opowiadal i sie spoznilam na medytacje, obnizyly sie moje wibracje i zjadlam grejfruta- pozniej inne owocki i jakies ziarna po czasie -dużo błędów zrobilam w czasie wychodzenia Sad ale te doswiadczenie nauczylo mnie równiez co jest wazne:

WAZNEEE !!! - wg mnie -

PO 1 ---najlepiej nie wchodzic w ogole do kuchni- nie chodzi o to, ze chce sie jesc -bo tak nie jest, tylko zapachy powoduja efekt jakby sie jadlo, -jakby te wibracje jedzonka przenikaja cialko i sie gorzej czuje.

PO2 - medytacje, wizualizacje, techniki umyslowe, modlitwy, mantry itd. wtedy mi tego zabraklo Sad oddzielalam zycie "normalne" od duchowego- kiedy to wykonywalam techniki i medytacje-weekendy i czas wolny a akurat podczas tych 19dni malo go bylo. Szczegolnie jak czlowiek posci i sie oczyszcza zwiekszenie wrazliwosci na subtelne energie powoduje, ze wglebianie sie w siebie przynosi cudowne efekty w postaci uzdrowien, objawien, rozwoju zdolnosci parapsychicznych itd. , wizualizacje podłączające pozwalaja dostroic sie do kanałów energetycznych i czlowiek czuje sie cudownie Smile nie odczuwa potrzeby przyjmowania pożywienia, pozwala to również złagodzić kryzysy oczyszczające - szczególnie polecam wizualizacje z książki Jasmuheen - "Pokarm Bogów" <-- w innych na pewno tez sa super ale narazie tylko ta przeczytalam, (tej autorki) zaraz zabieram sie za "Zyc w rezonansie" Smile

OCZYSZCZANIE przez ogien -samo patrzenie jest super ale dolaczajac wyciszenie i wizualizacje -wyobrazajac sobie jak w swiecy spalaja sie wszelkie zanieczyszczenia..., mozna naładować świecę energią
OCZYSZCZANIE POMIESZCZENIA przez kadzidelko i inne techniki. Przez post silniej odczuwa sie wszystkie energie otoczenia, a duzo negatywnych sie uzbieralo, wiec automatycznie wystepuje chec zrobienia porzadku i pozbycia sie przytlaczajacych wibracji-mozna sie zainteresowac feng shui aby zmienic otoczenie tak, aby wspolgralo z naszym zyciem i ladowalo nas energia Smile Mozna chwilke sie wyciszyc i zapytac w glebi siebie, co musze zmienic aby zapanowala harmonia ? odpowiedz na pewno bedzie trafna.

PODNOSZENIE WIBRACJI CIALA-
REIKI - jestem nieco zaawansowaną adeptką Reiki i widze efekty jakie przynosi-wszystko szybciej sie odbywa -intencja-wizualizacja i czuje jak energia działa oczyszczając ciałko Smile

ODDECH- jest cudownym narzedzien służacym odżywieniu ciała na wszystkich poziomach, jakże niedoceniany przez ludzi, którzy oddychaja cały czas ale nie widzą jaki maja dar do wykorzystania Smile -trudno jest uwierzyc, ze cos tak codziennego i normalnego moze nam dac tak wiele.

WODA- PICIE - jesli sie w ogole pije- to najlepiej przygotowac wode strukturowana, naladowac ja energetycznie np. Reiki, lub intencja-"OCZYSZCZAJACA WODA" , mozna pic wode ladowana energia kamieni szlachetnych -np. cytryn -podnosi metabolizm, laduje, oczyszcza, krysztal górski -ideal dla mnie Smile
KĄPIEL- również mozna naladowac wodę, także pod pryszniciem zastosowac wizualizacje- jak woda sciaga wszystkie zanieczyszenia z ciala- techniki te są efektywne i przydatne ze względu na fakt, że nie można powiedziec-NIE MAM CZASU- bo każdy sie kąpie w koncu ( nawet 2 razy dziennie). Szerstieinnikow (autor-wewnętrzne światło-niesamowite ksiązki) poleca mówić przy kazdej kąpieli wierszyk, który na początku mnie rozśmieszał ze wzgledu na swoj język ale zauwazylam, ze efekty sa natychmiastowe-czuje energie a poza tym nadal za kazdym razem jak go mowie w kapieli to sie smieje Smile -"WODO wodeńko daj mi zdróweńko, dodaj urody, natchnienia dla głowy, napój serduszko ma dobra wróżko, strumieniem rzeżkim odpędź zmęczenie, choroby wszystkie i co dręczy sumienie, niech dobro na mnie spłynie a zło przeminie" Smile

SAUNA-parowa lub sucha-cudowne efekty skraca czas oczyszczania,

MASAZE -dotyk z dobra intencja nawet niedoswiadczonej osoby daje niesamowite korzysci-ale radzilabym zgłębić choć podstawy tej wspaniałej sztuki jaką jest masaż, a przecież jest tak wiele odmian, ze kazdy moze znalezc cos dla siebie (akupresura, klasyczny, segmentarny, sportowy, relaksacyjny, limfatyczny itd.) Masaz ma tak szerokie spektrum dzialania, ze bym musiala kilka godzin spedzic aby to wszystko opisac ale fizycznie najwazniejsze, ze pomaga usunac szkodliwe produkty przemiany materii i inne toksyny z organizmu, udraznia zatkane meridianki, harmonizuje cialo.

NATURA- kontakt z nia jest niezbedny Smile chodzenie boso po trawie, piasku, ach nie moge sie doczekac Smile , przytulanie do drzewek-mozna poczuc ich energie.

DZWIEKI -spiew ptakow, muzyka, ktora lubimy -daje nam takiego powera, ze sie chce tanczyc, spiewac !, niesamowicie doladowuje energetycznie.

PROWADZENIE DZIENNIKA, u mnie pamietnik -mam juz kilka takich zeszytow, na poczatku wydaje sie to trudne -"jak to przeciez ja mam tyle obowiązkow, nie mam czasu na pisanie" ale jak sie skupi na kilku najwazniejszych wydarzeniach albo poprostu -techniki wykonane-..., samopoczucie- fizycznie... -efekty np. spadło xkilo, czuje sie lekko, stawy są czyste itd. energetycznie -... , psychicznie -..., co pilam itd. szczegolnie pomocne jest jak sie ma jakis kryzys -ktos nas zdoluje swoja niska wibracja i zapisanie tego poprostu nas uwalnia Smile te kilka zdan naprawde moze zdzialac wiele, a po czasie automatycznie zaczniemy opisywac wiecej, zaczniemy zauwazac wiecej.

OSLONKI ENERGETYCZNE- Oslony sa bardzo wazne, bo stajemy sie wrazliwsi, nie stosowalam ich, bo myslalam, ze to zniszczy moja poszerzone odczuwanie i widzenie ale oslonki sa niezbedne aby zdrowo funkcjonowac w otaczajacych nas niskich wibracjach- doswiadczalam ich brak dluugo i nadal programuje je-pozwalaja mi zyc na wysokich wibracjach i promieniowac nawet wsrod zdolowanych ludzi -wczesniej po przejsciu przez miasto juz nie mialam sil, bo czulam jak kazdy nieusmiechniety, pochloniety problemami czlowiek czerpie moja energię.

jeszcze cos dodam odnosnie wspomagania oczyszczania ale teraz chcialam przejsc do opisu mojego aktualnego stanu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
deila85

PostWysłany: 2006 04 29 08:54    Temat postu: ciąg dalszy Odpowiedz z cytatem

TRENING -nie można leżeć plackiem podczas oczyszczania -czesto ludzie mowia mi, ze robia glodowke, wiec caly dzien beda spac, zeby nie chialo im sie jesc. Powiedziec, ze moj styl zycia jest zwiazany z wysilkiem fizycznym to za malo -moje zycie to ruch i sport, ciezek mi znalezc rownowage miedzy wypoczynkiem a iloscia ruchu jaki dostarczam mojemu cialu, wiec teraz mam naciagniete sciegna i przeciazone miesnie podtrzymujace kregolsup :/ ale jest ok. staram sie odpoczywac i wiecej spac (bo 3h dziennie jak sie je, trenuje i studiuje to za malo ).
Polecam
JOGĘ, TAI CHI -u dobrych instruktorow skupiajacych uwage na oddechu-bo to jest potega a nie kroki.
JOGGING-BIEG - technika Małachowa-bieg medytacyjny -biegnac w lekkim truchcie skupiamy sie na oddechu-wdech -cudownej uzdrawiajacej energii -->wydech-zanieczyszczen, dodać wizualizacje i nie patrzec w dół b to obniża energię-czujemy się cieżej.
a ja trenowalam sztuki, sporty walki, . (ostatnio Krav Mage-system samoobrony i walki ale ze wzgledu na przetrenowanie mam mała przerwę na regeneracje )

PROBLEM TOWARZYSKI --> to jednak ma znaczenie szczegolnie jak sie jest młodą osobą, która stereotypowo powinna chodzic na imprezy, pic alk i nie pamietac z kim kiedy co. Niepasowalam do swoich rówieśnikow, bo nie moglam odnależć się w świecie niskich wibracji -petów, alkoholu, narkotyków i zakłamania. Przez brak uziemienia przez 1rok studiow do mojej grupy nawet mi sie mowic nie chcialo-mialam swoja ekipe z treningu i przyjaciol, którzy mnie bardziej rozumieli. Zaluje tego roku, bo grupe mam niesamowitą Smile kocham ich szczerze mimo, ze zyja jak zyja. Kocham tanczyc i nie pije alkoholu i mimo to kazdy pyta -co wzielam, ze mam tyle energii. Problemem jest fakt, ze zycie towarzyskie skupia sie głównie przy stole-jedzeniu Sad to jest utrudniające, bo są potrzeby mentalne aby z kims przebywac (czasami) a kiedy ktos nas naklania do jedzenia - oo a zaproszenia do restauracji :/ byl taki czas kiedy 2razy w tygodniu gdzies wychodzilam i jak tu nie zjesc czegos? Sad ale zrozumialam, ze to moje zycie i ja bede ponosic tego konsekwencje. Znajomi tez sie zrobili tolerancyjni i juz nie wmawiaja mi, ze cos MUSZE zjesc.
Powrót do góry
deila85

PostWysłany: 2006 04 29 09:08    Temat postu: DZIEKUJĘ ZA FORUM !!! :-) Odpowiedz z cytatem

i tutaj pojawia sie kolejny dar Smile TO FORUM -mozna poznać ludzi, którzy maja takie same zainteresowania, podobne doświadczenia, mogą służyć pomocą, radą, a świadomość, że ktoś to przeszedł uświadcza nas w przekonaniu, ze JA TEZ MOGĘ !!! Smile

Przeciez to wlasnie ja-jako 13latka zainteresowana zdrowym odzywianiem, na informacje siostry - "Ania w radio mowili, ze mozna nie jesc" odpowiedzielam -"co za bzdura, niemozliwe" staram sie zwykle weryfikowac moja wiedze, wiec postanowilam to sprawdzic i znalazlam sie na niejedzenie.pl w jednej chwili swiat moj odwrocil sie do gory nogami- "a więc jest to mozliwe, jesli to to dlaczego nie inne rzeczy" zaczelam weryfikowac moja wiedze na wielu innych poziomach i poszerzac ograniczające przekonania.
Nie wiedzialam nic o energii -a trzeba bylo podniesc wibracje ciala-tak wyczytalam, zaczelam szukac info o qi gong i jodze- skupialam sie na pozycjach-aspekcie fizycznym i myslalam -jakie to proste, a byl to dopiero wierzcholek góry lodowej. Od tamtego czasu wiele sie zmieniło -chociaz zdrowie sie pogorszyło -ze względu na wiele problemów- po 1st -przyzwyczajenia z dziecinstwa kiedy caly rok tylko ulubiona zupe mleczna z platkami jadlam Sad , 2nd- podswiadomosc broni sie przed drastycznymi metodami i czesto powracalam do zlych przyzwyczajen.
3rd- wplyw innych ludzi-znajomcyh, rodziny -kiedy pierwszy raz zaczelam post mama powiedziala -"zostaniesz anorektyczka !" uderzyło mnie to niesamowicie, autentycznie sie przestraszylam, nie majac pojecia, ze anoreksja jest psychicznym wstretem do jedzenie i nie ma zwiazku z breatharianizmem, a wiec nalezy uwazac na sygestie ludzi- szczegolnie tych nie zwiazanych z tematem, bo moga nam zaszkdzic.
Powrót do góry
deila85

PostWysłany: 2006 04 29 10:27    Temat postu: OSTATNIE DNI Odpowiedz z cytatem

Ok. 2 tyg. temu zrobilam krotkie oczyszczanie na soczkach -kilka dni, pozniej przerwa 2 dni jedzenia (nie jem miesa juz dlugo) 4dni woda i jogurty 2 dni soczek pomaranczowy i mleczko sojowe (kocham je Smile ) 2 dni jedzenia -slodkie rzeczy to był błąd Sad przez niemozliwosc zrealizowania swoich planow, bylam na wyjezdzie w angielskiej rodzinie. 3 dni soczek i jogurty,
ZACHOROWALAM NA SWINKE- niesamowite ale wiedzialam, ze to obrona podswiadomosci, przez wyjazd narobily mi sie zaleglosci, balam sie doslownie jednej p. profesor -niezwykle niemila osoba mimo moich pozytywnych mysli w jej kierunku. Nawet snilo mi sie, ze wymyslam -co moze sie stac zebym nie musiala isc na uczelnie --> i jak na zamowienie Smile w pon. doktor powiedziala mi, ze to powazne w moim wieku i sie jutro przeniesie na druga strone. Tymczasem wrocilam do domku-rozluznilam sie pomedyowalam nad problemem i zapytalam podswiadomosc -czemu ma to sluzyc- odp. jak wyzej Smile wiec uswiadomilam ją, ze skoro to choroba zakazna to nie musze isc do szkoly przez tydzien i moze zakonczyc problem-natychmiast poczulam sie lepiej opuchniete slinianki czy wezly przestaly bolec, tanczylam, spiewalam, medytowalam i sie wyspalam Smile zycie jest piekne !!! troche sumienie mnie gryzlo, ze czujac sie tak dobrze nie jestem na uczelni, bo ogolnie naprawde lubie wyklady itd. tylko ta jedna kobitka Sad

pon. 3 jogurty

wt. l-casei -super jelitka uaktywniaja-oczyszczaja, woda, sok pomaranczowy z miazszem -duzo blonnika tez dla mnie fajny, wit C rozpuszczalna w wodzie. Wyjatkowo dlugo spie -kilkanascie h.
Medytacje (osho z CD jest niesamowita) wizualizacje, kody programujace Jasmuheen, CZUJE SIE CUDOWNIE Smile jak w niebie, ebergia niesamowicie płynie, Taniec, spanie, trening-joga shape -super

sr- Tak sie cudownie czuje, ze az trudno uwierzyc, ze jestem chora ale szalik mam Smile chec dzialania mnie rozpiera, sprzątam mój cudny pokoj, piorę, podlewam kwaitki, sprzątam u mojej kocanej papugi, piszę zaległe listy.
sok, woda, język oblepiony, jelitka sie bardziej oczyscily, brzusio zmniejszyl objętość, czuje sie lekko, stawy oczysszczone wieksza ruchowosc-zadnych blokad -normalnie robię szpagaty ale przy oczyszczaniu widac efekty- znaaczne zwiekszenie gibkosci, rozluznienie napiec miesni kregoslupa itd.
tech. uzdrawianie ciala-czytajac anatomie wizualizuje jak organy poszczegolnie i czesci ciala napelniaja sie uzdrawiajacą, odżywczą energią, mozna w postaci symbolicznej (jak w metodzie Silvy)
trening-joga-lekkosc swiatlo wypelniaja cialo-oddech ma moc !!!
Odnalazlam kontakt ze znajomym mistrzem Reiki -robimy wymiane energii, bo mam takiego powera, ze musze sie z innymi podzielic, wysylam energie do wszystkich znajomych i potrzebujacych ludzi Smile O 1spie

czw. Budze sie o 6.40 czuje sie jeszcze lepiej, poprostu latam, swiat jest cudowny, widze uroki natury i dostrzegam boską iskre w każdym czlowieku, mysli pelne swiatla przebiegaja umysl. MEDYTACJE Smile wizualizacje, rozne techniki,
Pije w przerwach-jak czuje po 1 szklance soku pomaranczowego z miazszem (lącznie 2 l), w ciagu dnia 0,4h wody
Czuje niesamowite dostrojenie do wibracji swiatla
NOC-przed snem medytacja i efekty zadziwiajace-przewodnicy zaczeli dzialac, jakas opeacja na mojej lewej-toche jeszcze spuchnietej czesci twarzy, pozniej działaja na organach wewnętrznych.
fizycznie-ciałko pozbywa sie nadal zanieczyszczen z jeli, twarz stała sie ładniejsza-czysta cera, smukłe rysy, wieksze jasniejsze oczy-wyspane Smile nareszcie.
Energetycznie-dzieje sie to co chcem-i tu mam wątpliwości, czy ja przewiduje co sie stanie czy wlasnie moja wola zjednoczyla sie z tym co bedzie i tak jest Smile
Zdarzenie- odczulam potrzebę rozmowy z kimś zwiazanym z tematem duchowosci, chetnym do wspolpracy, wymiany doswiadczen, chcialam miec takiego przyjaciela (ale pamietalam jak sie ostatnio skonczylo-moj spiritual friend sie zakochal i niestety go zranilam, bo ja nie chcialam zwiazku partnerskiego tworzyc) efekt-nie lubie ranic ludzi Sad ale nie bylo wyjscia. (wtedy tak myslalam) Wracajac do mojej potrzeby... nie mialam pomyslu gdzie moge taka os. znalezc, wczesniejsze poszukiwania zawiodly mnie w doswiadczenia, ktorych powtarzac nie chcem. Nagle przeblysk-przypomnialam sobie o starym komunikatorze yahoo, nie uzywalam go okolo roku, wlaczylam a tu nagle wiadomosc od mlodego czlowieka z Rumuni, ze znalazl moje dane gdzies na forum i poszerza krąg swoich spiritual friend, czy nie chcialabym go poznac Smile niesamowite, nie moglam w to uwierzyc.
Mantry-0,5h spiewu mistrza Reiki ale odlot, aha stosuje jeszcze kamienie na czakry jak czuje taka potrzebe.
Solarium Smile- to tez w koncu ciepelko i jak pieknie poprawia humor to troszke jak swiatlo sloneczne-wizualizuje wtedy jak ciepelko i swiatlo oczyszczaja aure, a moje cialko napelnia sie swiatlem-zakladam oslonki na negatywne skutki i na oczy.

ZĘBYY -zapomnialam jak one pieknie sie wybielily- ostatnio w kolejnej niesamowitej na mojej drodze ksiazce dotyczacej makrobiotyki i diagnozowania z wygladu twarzy dowiedzialam sie, ze mozna zmienic ułożenie zębów poprzez odpowiednia diete Smile ludzie, ktorzy maja zeby skrzywione na zewnątrz maja trudności ze zrozumieniem zasad stosowania diety i zdrowego odzywiania, natomiast majacy zeby skierowane do wewnatrz maja wieksza intuicje i wiare dlatego nie maja takiego problemu z praktyka. Niestety obecnie wiekszosc ludzi ma rozne skrzywienia i zwiazane jest to ze stosowaniem nieuporzadkowanej niezrównoważonej diety-mają oni tez problemy psychiczne, poniewaz ich temperament jest rowniez zmienny-latwo ulegaja zmiennym nastrojom, depresji, złości itd. JEDNAK PRZEZ PRAWIDLOWE ODZYWIANIE ULOZENIE ZĘBÓW ZMIENIA SIĘ !!! i to jest optymistyczne Smile
Noc-fajne sny związane z pomaganiem innym, uzdrawianiem

piątek- pobudka 9.30, fizycznie-samopoczucie super, nawet mama powiedziala, ze ladnie wygladam i cos sie w oczach zmienilo. Lepsze krązenie-łapki nie marzną, dalej chudnę, mięśnie ladnie sie zarysowuja, kostki ruchome -nawet rano zadnych blokow.
CZUJE nisamomowita energie milosci wypelniajaca cialo Smile jaka ja jestem szczesliwa, swiat jest tak piekny, daje tyle mozliwosci, a moj umysl jest nieograniczony w swoim rozwoju-wystarczy tylko chciec i byc !!
Wizyta u p.doktor -powiedziala, ze to dziwne, ze nie przenioslo sie i lepiej zebym jeszce w domku wolny weekend spedzila, teraz pogoda nie jest tak piekna, wiec spacerki ogranicze troszke. Opuchlizna zeszla calkowicie juz przed wczoraj.
Masaz - u najcudowniejszego masazysty-jest tak dobry, mily i chetny do pomocy, zaangazowany w swoja pracy-holistycznie patrzy na czlowieka-i stosuje energie jesli ktos chce-Reiki -odblokowal mi meridianki, rozluznil spięte miesnie plecow, barków - w koncu jestem wojowniczka, ciagle gardę się trzyma Confused , przepelniona energia chcialam mu jakos podziekowac, chwile potanczylam w naszym -zielonogorskim centrum ezoterycznym Smile i zrobilam mu zabieg energetyczny- poczul moja pozytywna energie, ale zauwazyl tez maly blok na sakrze- no wlasnie ostatnio tez zorientowalam sie,ze przy medytacji wygasla fala energii wlasnie w tej czakrze. DZIEN SUCHY- nic nie pilam -nawet ząbków nie umylam-rano przypadkiem i zauwazylam, ze jelitka widocznie sa tak oczyszone, ze nie czuję zadnego nieprzyjemnego zapachu z ust, typowego w okresie oczyszczania, SUPER, nie pije, bo mi sie soczek skonczyl a w efekcie caly dzien na sucho.
Nie zaplacilam kary w bibliotece Smile o jak milo. Kupilam nowa ksiazke Jasmuheen -"Zyc w rezonansie". J jest naprawde niesamowita, wczesniej przeczytalam innej autorki ksiazke i wcale nie bylam zadowolona a to jest TO !!!.
Wieczorem czuje jak bloczki znikaja, po masazu Jacka, meridianki sie oczyszczaja. dzialanie w sieci-dopisalam sie do groups poswieconych breatharianizmowi, wczesniej nie moglam takich znalezc a teraz Smile widocznie lepiej jestem przygotowana na ta wiedzę.
Medytacje, wizualizacje, noc-fajne sny, energie, optymizm radosc, milosc,

SOBOTA, dzis --- spię od 2.30 do 6.30 -WOW !!! to mnie zaskoczylo, wstallam i postanowilam napisac ten post.
fizycznie- odczuwam suchosc w ustach-no w koncu nie pilam juz 36h. ale zaraz to zrobie jak sie moja strukturowana woda przygotuje :/ -cala noc sie nie zamrozila.

MAM NADZIEJĘ, ŻE TEN POST KOMUŚ POMOŻE Smile
jestem dopiero na początku mojej drogi ale teraz chociaz ją widzę,
a poza tym chetnie chcialabym poznac osoby zainteresowane rozwojem duchowym-obojetnie w jakiej dziedzinie -zapraszam na spotkanie do Zielonej Góry i pozdrawiam gorrąco Wink con infinito amore-Ania
Powrót do góry
Little Ghost

PostWysłany: 2006 04 29 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomogło niesamowicie, potrafisz podnieść na duchu, gdy czytamy Twe notatki Smile dziekuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deila85

PostWysłany: 2006 04 29 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się bardzo Smile jak juz wspomniałam interesuję się Reiki-różnymi systemami, i innymi formami pracy z energią, zrobiłam też 2stopien Duchowego Uzdrawiania ale tego szczegolnie nie polecam -tzn. na kursie bo ksiazki sa cudowne (chyba, ze ktos ma nadbiar pieniedzy Wink ) w kazdym razie chetnie moge robic jakies przekazy energetyczne-distance albo jakies zabiegi jak ktos bedzie w poblizu Smile oczywiscie za darno, ENERGIA JEST PO TO ABY SIE NIĄ DZIELIĆ to jak ze szczęściem Smile jeśli się nim dzielimy to się mnoży Smile

a dzisiaj bardzo spokojny dzien najpier potanczylam Very Happy pozniej spacer, na miescie kupilam piekny ametyst Smile zaraz go przetestuje -Jasmuheen uwaza, ze swiatlo fioletowe ma niesamowite wlasciwosci oczyszczające. Ja stosuje medytacje z fioletowym światłem ale kamienia fioletowego jeszcze nie mialam Smile

Samopoczucie -troche slabiej sie czuję, bo jednak to już 41h nie picia ale ide po moja strukturkę Smile
Powrót do góry
zali

PostWysłany: 2006 04 30 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć
Mam do Ciebie parę pytań :
-czy stosowałaś fizyczne oczyszczania przed głodówką tzn . enemy , płukanie nosogardzieli, oczyszczanie wątroby itp.
- jaką masz konstytucję fizyczną
- czy próbowałas ćwiczeń chi kung ?
Pozdrawiam i życze dalszych sukcesów. Very Happy [/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deila85

PostWysłany: 2006 04 30 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ODP. do Zali - enemy-nie kojarzę co to jest, płukania nosogardzieli nie stosowałam -chociaż uwazam, ze jest to bardzo przydatne Smile
oczyszczanie wątroby -kiedys przeprowadzalam ale nie chodzilo o przygotowanie do głodówki- daje niesamowite efekty-cialko sie odnawia Smile polecam ale moj genialny trener kiedys powiedzial, ze nie potrzebuje takich rzeczy robic, poprostu mocniejszy trening i wątroba sama sie oczyszcza- jednak fizyczne oczyszczanie zabiera troche czasu- trzeba móc sobie weekend poświęcić -to jest bardzo ingerencyjna metoda - na dodatek jesli sie stosowalo glodowke, lub diete sokowa to moze nastapic wchlanianie oleju przez organizm :/ a samo zdrowe odzywianie, cwiczenia energetyczne i fizyczne moga oczyscic wątrobę --przyjemne i latwe Smile choc znacznie bardziej czasochlonne.

stosowalam jeszcze oczyszczanie jelit wg. Tombaka- system 1dzien kefirowy, 1dzien-sok jablkowy, 1warzywa gotowane - genialne, chociaz pamietam, ze za pierwszym razem (kika lat temu) bardzo ciezko organizm zniosl dzien na kefirze-oslabienie -teraz podnioslam wibracje cialka i nie mam zadnych problemow z kilkoma dniami.

oczyszczanie limfy- sok grejfrutowy, woda destylowana, cytryna -dawno robilam przez 2 dni ale bylam bardzo rozdrazniona i jednak jeszcze jelitka nie byly czyste-NALEZY ZACHOWAC KOLEJNOSC, BO NAWET JAK SIE OCZYSCI WATROBE TO JELITKA NIE BEDA W STANIE przetransportowac zlogow i poprostu sie przemieszcza, pozostajac w organizmie.

KONSTYTUCJA FIZYCZNA-hmm zastanawialam sie nad tym, stwierdzialam, ze mam polaczenie wiatru z ... hmm, chyba z żółcią.

CHI KUNG- kung fu, chi kung -raz bylam na zajeciach-cos z kaset, tai chi -niestety bardzo krotko -w weekendy sa a ciagle gdzies wyjezdzam Sad z dobrym instruktorem to klucz do nieba Very Happy naprawde pozwala sie zrelaksowac polączyć umysł, ciało i oddech w jedno -tylko przechodzilam przy sali gdzie ludzie trenowali tai chi-nie wiedzac o tym i czulam jak niesamowcie rozwibrowaly sie czakry dloni.

DZIEKUJE BARDZO i ciesze sie, ze chociaz ktos to czyta Smile, rownież pozdrawiam
Powrót do góry
deila85

PostWysłany: 2006 04 30 21:40    Temat postu: CIĄG DALSZY MOICH DOŚWIADCZEŃ Odpowiedz z cytatem

kontynuacja soboty ... -wypilam wieczorem wolniutko moja wode strukturowana -lacznie ok 200ml. ale odczuwalam juz zmeczenie, chcialam isc do łózeczka, tymczasem little ghost sie odezwal na gg Smile <--dziekuje Wink i inny kolega, choc byly to bardzo doladowujace energetycznie rozmowy, to jednak moje ponaciagane więzadla i ściegna przy kregoslupie -przypominaly, ze mam więcej leżeć - ok. 0:00 znalazlam sie w łóżku -- EFEKTY -w ciagu dnia silnie odczułam zwiększenie wrażliwości zmysłów -na początku było to miłe, ale później stało się to męczące np. w kąpieli drażniący "zapach" chloru, moglabym rozpoznać rodzaj stosowanej benzyny przez samochody-tak niesamowicie sie róznią, zapach wody -przegotowanej a zródlanej, szmery wszystkie.
NOC- zastosowalam kamienie na czakry- maja powera+ kadzidełko, świeca i muzyka relaksacyjna - sny nie tak przyjemne- ale nic. Spie od 1 strasznego sie nie dzialo, poprostu nie byly dla mnie tak inspirujace, zeby je dluzej zapamietywac-ale wywnioskowalam, ze walka w polu energetycznym trwa Smile

NIEDZIELA- pierwsza pobudka ok 7 ale stwierdzilam, ze jeszcze pospie, od 9 sluchalam muzyki relaksacyjnej -czuję suchość w ustach ale nadal nie ma tego typowego nieswiezego zapachu (acetonu z tego co pamietam) język oblepiony na biało -brzegi nie Smile i się jakby poszerzają. Czuję osłabienie i takie rozleniwienie -perspektywa nauki ekonomiki mnie nie napawa optymizmem ale nawet nie chce mi się medytacji przeczytać. Czytam fragment "leczniczej głodowki" Malachowa -dotyczący faz oczyszczania organizmu -bardzo podbudowujace Smile tlumaczy wiele i opisuje efekty jakie moga wystapic w czasie róznych etapow glodowki.
No trzeba wstac -fajna muza na maxa Smile 30min intensywnego tanca, krotkie rozciaganie, chcialam pocwiczyc joge ale wlaczajac DVD natrafilam na koncowke filmu-taniec, muzyka i milosc-bardzo przyjemny -filmy bardzo oddzialuja na czlowieka -szczegolnie takiego jak ja, dlatego od kilku lat nie ogladam zadnych horrorów, najwyżej jakies wojny, walki.

Zauwazylam, ze miesnie jakby sztywnieja ak chwile pozostaja w jednej pozycji :/ ok. 17.30 wypiłam pierwsze łyki wody strukturowanej -naładowałam ją energią i poprosiłam aby oczyściła i uzdrowiła moje ciało- obserwowałam jej przepływ i po kolei doladowywałam energetycznie kolejne części ukladu pokarmowego. Po 10min pojawił sie straszny ból w okolicach jelita cienkiego-glebokie oddechy go zlagodzily -dziwne zjawisko, jeszcze takiego nie doswiadczyłam. Poszlam do kosciola Smile nie chcialo mi sie medytować a tam jednak jest duużo energii- spacer -czuję zapach każdego kwiatka na którym się skoncentruję -zapach kwitnących wiśni z daleko było czuć a ich piekny widok Very Happy świat jest cudowny !!! , KOSCIOL-moja wiara jest troche skomplikowana, bo podobno kosciol nie uznaje reiki, metody silvy i innych ingerencji umyslowych -ale uwazam, ze to tylko ograniczenia przez kanon a czysta nauka przekazana przez Jezusa jest jak najbardziej za rozwojem czlowieka Smile poczulam niesamowite przeplywy energii, w calym ciele -najwiecej w czakrze korony i 3oku, piekny spiew niesamowitego chlopaka sprawil , ze gardło też rozwibrowało - chorek z bebnami i cala masa innych instrumentow -to jest to Smile jak koncert.
Ale nadal czuje takie oslabienie ogólne, spowolnienie reakcji :/
w koncu głodówki nie planowałam i nie chcialam robić tak aby moja podswiadomosc bała się oczyszczań pamiętając nieprzyjemne skutki. Bo pozniej jest ciężko- zaczyna się więcej jeść :/ planowalam tylko soczki, hmm moze jutro wróce do soczku z wodą ale nadal uważam, ze najwazniejsze jest BYC TU I TERAZZZ !!! bo planowanie -jutro nie zjem, za tydzien zrobie glodowke -cofa nas od tego co juz mamy- zobaczcie jak zachowujecie sie przed ?? , wczoraj pytalam little ghost, czy duzo je, bo planuje glodowke od jutra i rzeczywiscie Smile tak sie broni podswiadomosc, jesli tak jest to lepiej stosować delikatne metody albo POPROSTU ZACZĄC !!!
Powrót do góry
deila85

PostWysłany: 2006 05 01 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszlam spac po 2am, spalam do 10 - wczoraj w nocy mialam inicjacje Reiki - wow !! to mialo moc -przed inicjacjami zalecane jest jesc lekkie potrawy a najlepiej zrezygnowac z miesa- wlasnie po to aby czystsze bylo cialko -niestety malo ludzi bierze to sobie do serca i pozniej maja ciezkie przejscia miesięcznego oczyszczania po inicjacji. Ja nigdy nie mialam zadnych takich fizycznych efektów-czuje sie wtedy naladowana energetycznie i dostrojona do wyzszych wibracji Smile

NOC- tym razem bylo ciezej-nad razen snilo mi sie jak przygotowuje zupke mleczna-z moim ukochanym sojowym mleczkiem i platkami musli -ale natychmiast powstala mysl -przeciez ja tego nie potrzebuje i odeszlam z kuchni Smile

PONIEDZIALEK- pobudka o 10, sluchanie muzyczki, suchosc w ustach, twarz tez sucha ale zeszczuplala bardzo i jest czysta, Cialko tz bardzo zeszczuplało -wczesniej wydaje mi sie, ze mialam jakies zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, bo na udach nie mialam tak jędrnej skory, mimo, ze duzo cwicze i nie mialam duzych zapasow tluszczu- teraz widze jak to znika Smile
OOO odczuwam zimno :/ to jest teraz bardzo towarzyszace mi uczucie od wczoraj -w nocy spalam pod kocem i pierzyna (ale na dworze tez bylo tylko 2stopnie) ide troche poskakac aby sie ogrzac Smile
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2006 05 01 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deila,
ciekawe są twoje opisy. Styl pisania i wartościowe informacje stanowią treść, którą możesz też zebrać w postać np. broszury i umieścić w internecie do pobrania, bo zapeene wiele osób chciałoby mieć taki plik w swoim komputerze czy nawet wydrukować borszurkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deila85

PostWysłany: 2006 05 01 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to sie nazywa wsparcie Smile DZIEKUJE !!!

Taniec, spiew Very Happy czuje sie super -troszkę jakby niewyraźna ale te zajęcia naprawdę mnie doładowały, dość dużo osób ostatnio z różnych miejsc zaczęło do mnie pisać ale troszkę mnie to zmęczyło, bo naprawde tematy podejmowane przez nie, były na poziomie 1 czakry :/ więc założyłam blokadę , powiedziałam - "niech piszą do mnie osoby, które mogą mnie czegoś nauczyć, które są na wyższym poziomie" pózniej ku mojemu zdziwieniu napisał jeszcze do mnie jakis nieznajomy męzczyzna -niesmowite wydarzenie kolejne- naprawde inteligentny i wtajemniczony w rozwoj duchowy, szkoda tylko, ze tak daleko mieszka :/ ale piszac mi maile wskazał mi drogi do tego czego szukałam od kilku lat Very Happy -linki mi podał i różne ciekawe info.

Kąpiel - z wizualizacja oczyszczającej lawendowej kaskady energii -wow!! poczulam sie cudownie,
spiew i glosne czytanie medytacji bardzo wysuszyli mi gardlo i usta ale doladowały energetycznie Smile

NAPRZEMIENNY PRYSZNIC - o tak to jest niezwykle prosta i skuteczna metoda -po 1 oczyszczająca po 2 ladująca energetycznie i się cieplutko robi.
18.05 - pierwszy łyk wody,
Powrót do góry
deila85

PostWysłany: 2006 05 02 19:23    Temat postu: PON wieczor Odpowiedz z cytatem

wybrałam sie na spacer- zachwycałam sie urokiem budzącej sie przyrody Smile odczuwałam oslabienie ale kazdy wglebszy wdech lekko mnie doladowywał,
Polozyłam sie na lekko pochyłym konarze wielkiej brzozy i wsłuchiwałam sie w cudny śpiew ptaków. Kontynuowałam spacer... po ok.4km zrobilam przerwe na polance -polozyłam się i cicho śpiewałam, nie wiadomo skad pojawil się przystojny mężczyna pytając czy wszystko w porządku Smile o jakie to bylo miłe - podziękowałam i powróciłam do swoich myśli..
Slonko powoli zaczęło sie obnizac, wiec szybko udałam sie na najwyzszy punkt, z ktorego mogłam podziwiać jak chowa się za horyzont Smile patrząc w Slonko czułam jak solarna energia przenika moje ciało i natychmiastowo znikło osłabienie... zaczęłam biec ale po ok. 1,5 dystansie poczułam ból-jakis kamyk sie przesuwał. Dalej spacerkiem do domu, wypiłam ok. 200ml wody strukturowanej, kąpiel, czytanie i do łóżeczka. W sumie na łonie natury spędziłam ponad 3h Smile ale to było przyjemne. Ok. 2 poszlam spać
Powrót do góry
deila85

PostWysłany: 2006 05 02 19:35    Temat postu: WTOREK- KRYZYS Odpowiedz z cytatem

wzcoraj postanowiłam, ze powróce do soczkow i tak dokoncze oczyszczanie, tymczasem o 6.30 obudził mnie straszny ból w okolicach wątroby i jakby jelita grubego. Obracałam sie z boku na bok -szukałam idealnej pozycji aby nie powodować nacisków na wątrobę i ułatwić zanieczyszczeniom przemieszczenie sie. Męczyłam sie- wizualizowałam ładowanie wątroby światłem na chwilkę zasnęłam ale znów obudził mnie ból. Tym razem w innym miejscu. Chciało mi sie bardzo pić -100ml wody, Postanowiłam ciepłem rozluźnić wątrobę -wzięłam prysznic -strumien ciepla skierowany na bolące miejsce i delikatnie masowałam i okrężnymi ruchami -> później naprzemienny prysznic -CO ZA ULGA Smile powróciłam do łóżeczka wypiłam jeszcze wodę i już łatwiej zasnęłam -2h spania i niestety musiałam iść do Urzedu Skarbowego :/ ah ta biurokracja -spacer był męczący byłam bardzo osłabiona i ciągle bóle powracały. Po powrocie wzięłam kolejny prysznic, poleżałam 1h wdychajac swieze powietrze. Wróciłam do łóżka - leżałam , chwilami zasypiałam. 16 znow Mama mowi, zebym poszla na pocztę :/ ból zniknął ale byłam osłabiona - > papieki załatwione, troche pospacerowałam - dzisiaj czuję, ze muszę dużo pić i bardzo mi się chce Smile wypiłam ok. 600ml,
19.30 Smile jest super, czuję się dobrze mam trochę powolne ruchy ale nic nie boli Very Happy
Ten kryzys spowodował, ze jednak nie wróciłam do soczków, zeby nie zaburzyć oczyszczenia ale jutro chyba to zrobię Smile
Powrót do góry
deila85

PostWysłany: 2006 05 03 12:33    Temat postu: ŚRODA Odpowiedz z cytatem

Smile Smile Smile sny -zdarzały sie motywy o jedzonku- naprawde takim ktore lubie-jak owocki, jogurty, platki ale pozniej znow ta mysl -przeciez ja tego nie potrzebuje Smile
Pobudka 10 (spalam od 1-wczorajsze bóle jednak mnie wyczerpały) W nocy wypilam duzo wody-ok. 200ml. DZISIAJ CZUJE SIE SUPER !!! Smile "uwolniły się" jakieś zlepki żółci.
Slonko jest piękne, więc lecę nacieszyć sie widokiem kwatów
Powrót do góry
deila85

PostWysłany: 2006 05 03 20:16    Temat postu: WYJSCIE !!! Odpowiedz z cytatem

ok. 15 wypiłam soczek pomarańczowy (z kartonika ale bez cukru i innych dodatkow-teraz i tak pomarancze za dobrze nie wygladają :/ ) z wodą ( nie jest najlepszy do tego ale poprostu intuicja mi podpowiadala, ze tego wlasnie potrzebuje) cudowny soczysty smak pomarańczy mniam Smile po ok 2h. wyszly z mojego jelitka nieciekawe zanieczyszczenia -i pomyslec, ze jeszcze tyle tego bylo.
O 19 -wolniutko zjadlam rzadki kefir Smile
czulam jak szybko sie przswaja i energia cieplna natychmiast rozchodzi się po ciałku.

EFEKTY CALOŚCI - FIZYCZNE - spadek wagi (jeszcze nie wiem ile) ciałko zeszczuplało, bardziej uwidoczniły się rysy twarzy, wzrosła gibkość -elastyczność ściegien-, lepsze ukrwienie ciałka,
skóra teraz trochę sucha ale nawet podczas biegu ograniczyło się wydzielanie potu -skóra czysta Smile ,

poczucie lekkości, radości, wolności -CHCE SIĘ LATAĆ Smile
Energetycznie- znaczny wzrost przepływu, nie ma wyraźnych zastojów energetycznych, uwrażliwienie na energię, wyostrzenie zmysłów,
Ząbki-białe, świeży oddech, spowolnienie tętna, (zapewne cisnienia tez ale nie sprawdzałam) i wiele innych

W N I O S K I ----->
1 - NAPRAWDĘ WARTO Smile
2 - WIESZ JUŻ TYLE, ABY SAMEMU SPROBOWAĆ !!!
3 - DZIELENIE SIĘ SWOIMI DOSWIADCZENIAMI NAPRAWDĘ POMAGA TOBIE -(motywacja) i INNYM.
Powrót do góry
deila85

PostWysłany: 2006 08 25 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlugo mnie tu nie bylo Smile
hmm, teraz nadszedl czas wielkiego rozwoju. Kazdy dzien przynosi nowe doswiadczenie. Czasem jest to po prostu niezwykle dobrze wykonane zajecie, typu remont pokoju, malowanie lazienki, (dawno tego nie robilam), ostatnio zaskakujace oswiadczyny nieznajomego 8letniego chlopca Smile albo nauczenie sie grania na fortepianie utworu -"dla Elizy" (teoretycznie nie umiem grac). Moje "Aniolki" prowadza mnie roznymi sciezkami a ja staram sie wyciagac odpowiednie nauki z nich.
Jestem w Anglii, niby sa to praktymi niezbedne do dalszych studiow ale naprawde ucze sie jak zyc Smile
Szczegolnie podoba mi sie tutejszy kosciol -cos niesamowitego-uzdrawianie jest normalne. Jak cos komus dolega po mszy sie modla za niego. Niesamowita energia przeplywa. Ludzie nawet mdleja ale efekty oczywiscie sa. Oni sa jakby blizej Boga- dzieki temu, ze nie oddzielaja sie afirmacjami typu - "Panie nie jestem godzien abys przyszedl do mnie..."
Kazania to juz w ogole, jak przemowa oswieconych ludzi Smile z pasja, miloscia, ludzie wychodza odmienieni, lepsi napelnieni tak pozytywna energia, ze starcza na caly tydzien Smile
Kazde kazanie ma takie przeslanie, ze zaluje, ze nie mam kamery. Ostatnio na przyklad bylo o uzdrawianiu Smile , budowaniu wiary, zaufaniu <-- jak duze pieniadze ciagna z innych "nauczyciele uzdrawiania" ? a to jest cos naturalnego Smile

Wczesniej kazanie dotyczylo czlowieka jako jednostki - NIE ZAMYKAC SIE W PUDELKU !! , Anthony Robbins pisal -"jesli uwazasz, ze mozesz cos zrobic, lub ze nie mozesz, ZAWSZE MASZ RACJE !!" Pastor dal przyklad siebie, kiedy jako 16letni chlopak dostal przekaz od Boga, ze bbedzie pastorem. Poszedl w niedziele na msze, stanal przed ludzmi-zamurowalo go ale po pewnym czasie wykrztusil z siebie - "Bracia zostalem powolany, bede pastorem !!" po tym podszedl do niego jeden ze starszych duchownych i powiedzial -"nie nadajesz sie!, zyj tak jak Twoj dziadek i ojciec, rob to co oni, nigdy nie zostaniesz pastorem" po wielu latach sluchajac jego niesamowitych kazan, smutno sie robi na mysl, ze moglby pracowac gdzies w fabryce... moglby wziac do serca slowa doswiadczonego "medrca" ale nie dal sie zamknac w pudelku Smile
NIE POZWOLCIE SIE OGRANICZAC PRZEZ INNYCH, Ty najlepiej czujesz co jest dobre dla Ciebie i wiesz, ze potrafisz jesli tylko bedziesz CHCIEC.

Mieszkam aktualnie z niesamowita angielska rodzina, ktora przekazuje mi wiele Smile ale to czego wczesniej mi brakowalo byla pewnosc -- ze potrafie, JUST GET IT ON !!, i to jest piekne, dlatego wlasnie ostatnio robie zapomniane akrobacje na trampolinie, maluje obrazy-pokoje, spiewam, gram, gotuje staram sie przekraczac bariery- dzisiaj przeplynelam 1,5 dlugosci basenu wszez, nastepnym razem chcem go przeplynac wzdluz.

NIE MA GRANIC MOZLIWOSCI, SA TYLKO BARIERY DO POKONANIA !!

Czas przygotowania "lozeczka" jutro wyjezdzam na 4 dni to explore London Smile kocham poznawac nowe miejsca,
Pozdrawiam wszystkich WOJOWNIKOW SWIATLA Wink
Powrót do góry
deila85

PostWysłany: 2006 08 25 00:45    Temat postu: piekny zachod :) Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Maja

PostWysłany: 2006 08 25 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy super Deila, super opisy i wnioski Very Happy

"NIE MA GRANIC MOZLIWOSCI, SA TYLKO BARIERY DO POKONANIA !! "

za które sama jestem odpowidzialna Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deila85

PostWysłany: 2007 06 29 18:40    Temat postu: :) WITAM PONOWNIE Odpowiedz z cytatem

Dosc dawno nic nie pisalam, zwykle z powodu braku neta Smile
Wiele sie zmienilo w moim zyciu, ale mysle, ze na lepsze.
Przeszlam kryzys i dzieki temu jestem na wyzszym poziomie.
Obecnie staram sie skonczyc studia licencjackie. Juz 5 raz koncze prace, dlatego wlasnie-bez mojego swiadomego wyboru zaczelam kolejna glodowke. W niedziele mialam problemy ze spaniem, wiec o 4 rano poszlam biegac Smile wschod slonca, rzeskie powietrze, juz o 6 powietrze zmienilo sie strasznie mimo tego, ze dopiero kilka samochodow wyjechalo na ulice.
W kazdym razie w pon. nie bylo szansy nic zjesc, caly dzien i noc pisalam, nastepnego dnia to samo, postanowilam znalezc sok marchwiowy, zeby jakos obudzic trawienie, ale po drodze nie bylo nic takiego :/ w sumie pomyslalam-ciekawe, bez zadnych planow minely 3 dni, pierwszy kryzys minal, wiec ciagne to dalej Very Happy

Tym razem mimo braku czasu skupiam sie bardzo na sferze duchowej-psychicznej, mentalnej. tzn. przeprowadzam medytacje-relaks calego ciala, ładowanie białym światłem, afirmacje -niesamowite Very Happy normalnie powinnam sie kiepsko czuc, tymczasem przebieglam 4km, tanczylam, czytalam, i poszlam na cudowny masaz Smile
Dzis poczulam jak watroba sie oczyszcza, a masazysta powiedzial -"Ania skup sie na woreczku zolciowym i watrobie, bo one teraz potrzebuja energii Smile"
Powrót do góry
deila85

PostWysłany: 2007 07 01 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minely kolejne dni... tym razem bylo zupelnie inaczej. Przedwczoraj poczulam glod-co bylo dla mnie szokiem, bo podczas tamtych 19dni nic takiego nie mialo miejsca. W nocy snilo mi sie, ze jem pyszne warzywka. W dzien tez sie odzywala chec na warzywka, szczegolnie gdy wiedzialam, ze caly stol w kuchni zastawiony jest owocami i warzywami Sad Poprosilam moich przewodnikow o pomoc-i juz kolo 1szej w nocy z lewej strony glowy czulam silne napiecie energetyczne-jakis blok puscil w nocy i nie mialam juz snow zwiazanych z jedzeniem. Kolejna reakcja mojego organizmu, ktora mnie zaskoczyla bylo przebudzenie o 3 w nocy-przewracalam sie z boku na bok, wiec juz o 4 wzielam ksiazke i tak juz do przebudzenia ukochanego czytalam. Nastepnego dnia o 4.30 sie obudzilam, ale tym razem bylam troche oslabiona, wiec stwierdzilam, ze wszelkie aktywne dzialania zostawie na pozniej. Wczoraj bylam oslabiona-czulam ogien w brzuchu i glowie, a zimno w stopach i dloniach-dziwne, nawet zmierzylam temperature, ku memu zaskoczeniu wyszlo 37,2
Dzis postanowilam zakonczyc glodowke, poniewaz czulam juz oslabienie-brak checi do treningu i ciezkiej nauki, ktora mnie czeka, poniewaz juz w srode mam obrone :/ dokladnie 7 dni wyszlo.
Podrecznikowo przeprowadzilam poczatek wyjscia Smile wg. Malachowa -skorka chleba natarta czosnkiem, zjadlam jeszcze dodatkowo czosnek-ale pieklo :/ po 20min zsiadle mleko-mniam Smile poczulam ogien w brzuchu, a po 2h wyszlo ze mnie full brudow, zolci, jakis dziwnych niezidentyfikowanych obiektow Smile co mnie przekonalo, ze dobrze zrobilam konczac to, poniewaz te brudy inaczej by we mnie siedzialy, moze to one psuly moje samopoczucie, postaram sie przeprowadzic idealne odzywianie regenerujace, a pozniej zrobic krotkie uzupelnienie Smile
Powrót do góry
deila85

PostWysłany: 2007 07 01 21:00    Temat postu: POZIOM ENERGETYCZNY Odpowiedz z cytatem

POWER Smile nastapilo jakby rozlaczenie umyslu z cialem fizycznym. Cialko oslabione, a umysl Very Happy wszelkie medytacje, wizualizacje, afirmacje mialy znacznie silniejsze dzialanie. Weszlam w inny stan swiadomosci. Intuicja sie rozbudzila bardziej, a przede wszystkim zmysly-co bywalo meczace, podczas spaceru miastem-kazde autko wydawalo inny "zapach" Smile jedzonko tez z daleka bylo czuc, szlam i myslalam- tu maja nalesniki, tu frytki, jajko smazone, itd.
Powrót do góry
deila85

PostWysłany: 2007 07 02 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rano juz mialam full energii w ciele fizycznym, gorzej z moja motywacja do nauki :/ chwila czytania i dluuga przerwa na taniec Smile ale odlot.
Przerwy na zarei sa dluzsze nic nauka Smile,
Rano -krotki trening i ok. 12salatka z tartej mlodej marchwi z sokiem z pomarancza, kolo 15gotowana mloda kapustka z cebulka mloda-mam chec na ostre-mimo tego, ze piecze, po chwili znow mi sie chce Smile ogolnie jest ok, choc mam chec tez na inne warzywka-ksiazka przewiduje zupe z kielkow przenicy Sad ale gdzie ja je teraz znajde? tym bardziej placem z nich zrobiony. wracam do cebulki-zagryzam ja sucharkiem z ciemnego chleba-nie powinno sie podobno skrobii, ale jakos mi to pasuje Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: