Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"ŻYCIE BEZ CHORÓB"- Makary Sieradzki - książka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysztof

PostWysłany: 2009 05 16 18:49    Temat postu: "ŻYCIE BEZ CHORÓB"- Makary Sieradzki - książka Odpowiedz z cytatem

WITAM Surprised

tutaj można poczytać książkę "ŻYCIE BEZ CHORÓB"- Makarego Sieradzkiego:
http://vk.com/doc217065441_324828179?hash=daf071245da8dc5cb5

Dodać wypada ( wklejam z innego forum ):
"Nie wiem czy znacie postać Makarego Sieradzkiego? Wielki człowiek! W latach powojennych komuniści zrujnowali jemu całkowicie zdrowie. W słynnym procesie pokazowym (razem z rotmistrzem Witoldem Pileckim, wielkim bohaterem) otrzymał wyrok dożywocia. Kiedy po 10 latach (amnestia '56 roku) opuścił więzienie to według wszystkich lekarzy zostało mu tylko kilka m-cy życia. Stało się inaczej. Dzięki głodówkom oraz spartańskiej diecie, przeżył. A jaka była jego dieta? Była to dieta witariańska (wyłącznie surowe owoce i warzywa). Może to właśnie w tym tkwiła jego tajemnica? Enzymy! A tak wyglądał przeciętny dzień Sieradzkiego:
Śniadanie: mały kubek mleka
2 godz. później większy kubek soku (zwykle jabłkowy, czasami z warzyw)
Obiad: surówki owocowo-warzywne
Kolacja: brak
Całość: 900-1500 kalorii.

Według teorii J.Kwaśniewskiego ( wiecie tego od "mięska" plus tłuszczyk odzwierzęcy czyli dieta optymalna - to mój dopisek Smile ) nie miał on prawa dożyć 80 lat. On nie tylko dożył 80-ki ale dożył w idealnym zdrowiu prawie do setki. I prawdopodobnie przeżyłby i 100 lat gdyby nie zamach na jego życie jakiego najprawdopodobniej dokonali UB-ecy przeciwko którym toczył się proces w wolnej już Polsce a w którym to procesie Sieradzki był głównym świadkiem oskarżającym. Zginął na przejściu dla pieszych kiedy opuszczał salę sądową, przejechany przez "nieznanych sprawców".

Makary Sieradzki zmieniał dietę z lakto-owo (mleko-jajka) na czysto roślinną czyli wegańsko-witariańską"

POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY Surprised

edycja: uaktualnianie linku do książki

Ostatnio zmieniony przez krzysztof dnia 2018 06 10 18:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hunab-ku

PostWysłany: 2009 05 17 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super ....
Ach te programy.
Moja matka właśnie wczoraj mi powiedziała, wracając z kościelnego chóru, że jej koleżanka z rzędu przed nią, która samymi owocami i jarzynami się zaczęła żywić ... na trzustkę do szpitala pojechała ....
Oj ta moja matka ....
Dzięki niej i jej koleżankom ciągle widzę jak programy świtnie działają .. zabijają czasem nawet ....
A może często ....
A może zawsze ...........
Cholera .... zawsze Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
pyzka

PostWysłany: 2009 05 18 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez pyzka dnia 2011 08 17 16:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2009 05 19 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może ja napiszę ... jak mi się chce obecnie jeść.
Rano cały ananas lub melon.
Obiad sałata lodowa z dynią, pomidorem, ogórkiem, papryką ... oliwą z sokiem z cytryny, bazylia.
Kolacja ... nic.
Czasem piwo pszeniczne
Czesem kawa
Czasem herbata jakaś cudaczna.
Niedzielami w manufakturskim sushi jem warzywa z tofu i zupę z miso ...
No i jakaś "lepsza-gorsza" kawa.
No tak mi się chce.
jak ktoś mię czekoladką uraczy ... to już nie ten smak co kiedyś, co jak pożerałem je tonami ... łoj nie są już takie dobre ...
Very Happy
I dobrze Very Happy
No w każdym razie jakoś tak Very Happy
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2009 05 19 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Acha ... i ważę 103 kilo Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2009 05 19 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mózg także się może otłuścić ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hunab-ku

PostWysłany: 2009 05 20 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chyba raczej nie ...
Mało miejsca jest między tkanką mózgową, oponami i czachą.
Na pewno układ nerwowy może być w otłuszczonej tkance.
Mózg ... z tego co ze Studiów Medycznych pamiętam ... może się stłuścić ... tak jak wątroba ... ale do końca to tłuszcz nie jest.
Ale co tam mózg ... niepotrzebny on do niczego jest.
Wcale go w czaszce być nie musi ... aby żyć ... bywały też takie przypadki Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: