Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

--

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gisan
Gość

PostWysłany: 2007 10 18 14:31    Temat postu: -- Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 05:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2007 10 20 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gisanku! Najdroższy!

Człowiek jest w tej uprzywilejowanej sytuacji, że ma możliwość przeżycia własnej inkarnacji tak jak chce. Jednym z elementów ograniczających to "chcenie" są plany, które podejmujemy się zrealizować przed inkarnacją.
Jeżeli zaplanowaliśmy sobie to, że mamy doświadczać tylko materii, bez żadnych "duchowych pierdół" to raczej tak się dzieje.
Jeżeli zaplanowaliśmy sobie to, że w tej inkarnacji będziemy "ocierać się o duchowość" poprzez kościół, czy też poprzez coś innego to raczej tak będzie
Jeżeli jednak zaplanowaliśmy sobie, że w tej inkarnacji doświadczymy tego, iż duch panuje nad materią to tak na pewno będzie.

Roślina, zwierze nie ma na celu doświadczyć panowania ducha nad materią. Ma na celu inne doświadczenia. Międzyinnymi te i których piszesz.

Co do Myśli.

To Ty jesteś Panem Myśli, a nie one Twoim. To jest tak jakbyś miał niewytresowanego psa. TYLKO OD CIEBIE ZALEŻY CZY JE WYTRESUJESZ. Jeżeli masz taką chęć - to droga stoi otworem, jak nie to i tak nic się nie stanie, albowiem Twoje chęci, to realizacja Twojego planu inkarnacyjnego.

Ale Gisan, zastanów się czy przypadkiem, to że jednak coś wiesz o tym, o czym tu piszemy nie jest daną Ci przez Siebie wcześniej "możliwością", którą czas wykorzystać.

I na koniec jeszcze jedno. Myśli to potęga. Gdyby nie myśli, nie było by nic. Na nich się wszystko opiera. To one powodują ewolucję.
JEŻELI NIE ZAPANUJESZ NAD NIMI TWOJA EWOLUCJA I TAK TRWA. JAK JE POSKROMISZ MOŻESZ BYĆ JEJ TYLKO BARDZIEJ ŚWIADOMYM NA TEJ PŁASZCZYŹNIE , NA KTÓREJ TU I TERAZ SIĘ ZABAWIASZ i kireunkować gdzie TY sobie tego życzysz.

Spróbuj nie myśleć przez 5 sekund.
Udało się? I kto tu jest Panem?

Pozdrawiam Gisanku. I tak wszystko jest PO TWOJEJ MYŚLI - I TAK !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gisan
Gość

PostWysłany: 2007 10 26 04:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2007 10 27 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, Gisaneczku nudny się już robisz Very Happy Very Happy Very Happy
Ale nie masz racji, że "nie masz racji" Very Happy Very Happy Very Happy
Albowiem kto w TWOIM ŻYCIU, W TWOJEJ PERSPEKTYWIE może mieć rację? Tylko TY ją masz. Nawet jeżeli uważasz że TWOJĄ RACJĄ JEST BRAK RACJI.
I tu nie chodzi o to czyje jest na wierzchu. Bo tak naprawdę każdy człowiek to inny Wszwechświat. TEGO SIĘ NIE POWINNO PORÓWNYWAĆ.
Gisan, dziękuje Ci za te doświadczenia, które dla nas/mnie zbierasz. Jeszcze raz napiszę, że ja nie podjąłbym sie tak ciężkiego wyzwania inkarnacyjnego jak Ty. Moje lekkie i przyjemne życie jest dla mnie cudowne i nic innego nie dałbym rady przeżyć.
Pozdrówka
Powrót do góry
gisan
Gość

PostWysłany: 2007 10 27 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2007 10 29 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy - Gisaneczku - przypominam Ci, że te buzie to żart.

Masz ciężką inkarnację i absolutnie traktuję Ciebie i Twoje problemy poważnie. Chciałbym Ci jakoś pomóc, ale nie wiem tylko jak. Może czasem jakiś żart Cię rozweseli. Mam nadzieję.
Pisz o swoich odczuciach. Mam nadzieję, że wszyscy wyciągamy niezłą lekcję czytając to co piszesz. To bardzo istotne.

Sam nie wiesz jak blisko Ci do PRZEBUDZENIA. Ostatnie odcinki tej wędrówki są najgorsze.

A teraz "do rzeczy"

Po tym 10 dniowym poście w 08'2007 bardzo nie chciało mi się czegokolwiek w siebie wkładać, ale te piękne wakacje, które planowaliśmy z żoną zmusiły mnie do "powrotu" do jedzenia.

Wygląda to tak:

09'2007

Jadłem róznie - jedzenie w hotelu na Cyprze i na włoskim, większym od Titanica statku, gdzie codziennie od 7.00 do 2.00 w nocy żarcia było tyle, że nie jestem w stanie tego opisać. Codziennie inne klimaty - greckie, włoskie, chorwackie potrawy.
Ale oczywiście jadłem wszystko bez mięsa.

Od 02.10.2007

rano - jabłko, pomarańcz
po południu - albo koktajl z jabłka, pomarańczy, banana, kiwi, albo lekki obiad typu ryż z marchcewką, albo kasza z masłem, albo kluski z sosem pomidorowym.
Owszem mam/miałem jeszcze czasem ochotę na czekoladę, ale wczoraj po słodkim niedobrze mi się zrobiło i chyba to na tyle jeśli chodzi o jedzenie słodyczy
2-3 zielone herbaty/24h

INNE RZECZY PO PROSTU MI NIE SMAKUJĄ

Czasem jeszcze kawę wypiję.

Ale to już właściwie przeszłość, albowiem od 01.11.2007 (polskie święto ludzkich szczątków na cmentarzach) zaczynamy z żoną kolejną głodówkę, z której mam nadzieję, zrobię początek mojej Inedii. Oczywiście data ta wiąże się z właściwą głodówce fazą księżyca, ale też to chyba jakiś znak - śmierć, święto zmarłych - święto śmierci mojego pochłaniania "gęstych chmur atomowych".

Oczywiście wszystko czego doświadczę będę opisywał na forum.

To tyle na teraz.

Gisan - czy zgodziłbyś się, abym Ci zprezentował jedną książkę - chciałbym abyś przeczytał Eckharta Toll'a "Potęga Teraźniejszości". Mogę Ci ją przesłać?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: