Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dziś zaczynam 22.05.07r

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek

PostWysłany: 2007 05 22 11:56    Temat postu: dziś zaczynam 22.05.07r Odpowiedz z cytatem

pogoda wymarzona na rozpoczecie glodówki 29 st za oknem hi:-)jestem przciwnikiem lewatyw mysle ze wystarczy duzo ruchu i sporo wody wypitej na początku i będzie ok...i pytanie dlaczego to robię?kilka razy probowalem po kila dni okolo tygodnia bywalo roznie ale nawazniejsze i najpiekniejsze uczucie jaki mi towarzyszylo to poczucie Wolności))))
Polecam wszystkim książkę Lecznicza Głodówka autor G.P Małachow
A teraz plan ...nastawienie psychiczne mam świetne ) nawet dziś jak zobaczylem jak pani w sklepie zajada chipsy popijając colą to pomyślalem o rany...hihi planuje 40 dni
liczę na doping odezwę sie za jakiś czas...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nala

PostWysłany: 2007 05 22 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powodzenia w takim razie.
40 dni...w Pana Jezusa sie zabawiasz? Razz
ale bez lewatyw moze byc ciezko...zreszta sam Malachow jest ich zwolennikim. o wiele ciezej sie przechodzi wstepny okres postu z balaganem w jelitach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
marek

PostWysłany: 2007 05 22 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w nic się nie zabawiam)jesli to idę za przykladem ...a Małachow był uczniem Brega ...)
ogolnie jest ciezko nie z powodu ze mam ochote na jedzenie itp jest ciezko z powodu ludzi mam kontakty towarzyskie i jest trudno unikać sytuacji do .....hihihi ale dam radę)))))wiem ze samotnośc w takich dniach jest konieczna ja musze to przezyc w towarzystwie wiec jest ze tak powiem niekomportowo ale czuje ze muszę to zrobić)))pozdrawiem wszystkich)))))
Powrót do góry
Tryt

PostWysłany: 2007 05 22 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe niedługo także będę pościć. To tylko mogę życzyć wytrwałości w poście.
Powrót do góry
marek

PostWysłany: 2007 05 22 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję za życzliwe slowa poparcia wlaśnie popijam sobie wodę żrodlanąSmile
póki co jest super)no tak to dopiero 1 dzień )
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2007 06 26 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jak Marku?
Powrót do góry
marek

PostWysłany: 2007 07 04 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porażka niestety wplyw srodowiska rodzina ....wytrzymalem 2 tyg to wychodzenie z glodowki też wymaga widzę treningu wyszlem na pomidorach ale za duzo zjadlem pierwszego dnia coż ponowie probę za jakiś czas następnym razem zdam relację dopiero po zakonczeniu)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: