Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zaczerwienione policzki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karola

PostWysłany: 2005 10 27 18:12    Temat postu: zaczerwienione policzki Odpowiedz z cytatem

hejka:)
ja znowu przychodze z problemem;)
otoz mam taki klopot, ze ciagle jestem czerwona(mam zaczerwienione policzki). Zawsze tzn. rano, wieczorem doslownie zawsze, juz nie wspominam o sloncu ktore powoduje ze jestem czerwona jak burak....Sad
z czego to moze wynikac?
moze jakies stny zapalne?
tyle ze ja odkad pamietam bylam czerwona...
chcialabym sie tego jakos pozbyc i wreszcie miec normalna, naturalna "blada" cere

moglibyscie cos poradzic?
Pozdrowka:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2005 10 28 21:04    Temat postu: Re: zaczerwienione policzki Odpowiedz z cytatem

Karola napisał:
moglibyscie cos poradzic?

1. Kochaj swoje ciało właśnie takie.
2. Kochaj swoje ciało bez powodu.
3. Kochaj siebie.
... reszta do ciebie przyjdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kartofelek

PostWysłany: 2005 10 30 07:05    Temat postu: Re: zaczerwienione policzki Odpowiedz z cytatem

Nie zgodze sie z tymi okresleniami - trzeba dazyc do codziennego udoskonalania siebie poprzez rozwoj intelektualny i duchowy. Nalezy sie starac kazdego dnia, kazdej chwili, by byc lepszym - czasem tylko pozwalac sobie na momenty 'odetchniecia'. A kochac przede wszystkim nalezy innych - w szczegolnosci, tych ktorzy bladza i nie wiedza/widza jak postepowac. To tyczy sie rowniez tych, ktorzy nic poza wlasnym czubkiem nosa nie widza!
Powrót do góry
jaras

PostWysłany: 2005 10 30 10:21    Temat postu: Re: zaczerwienione policzki Odpowiedz z cytatem

kartofelek napisał:
...trzeba dazyc do codziennego udoskonalania siebie poprzez rozwoj intelektualny i duchowy...

dopoki nie poznasz i nie pokochasz siebie - nie poznasz i nie pokochasz drugiego czlowieka, nie mozna zrozumiec drugiego czlowieka jesli nie rozumie sie siebie, w innych dostrzegac sie bedzie jedynie "wrogow" - ukazujacych to co w nas samych jeszcze dobrze nie gra...

niesmialosc to taka forma pychy, ktora podpowiada, ze wszyscy na mnie patrza, wszyscy sie mna interesuja, zapomina sie, kim sie jest dla wszystkich... Wink
Powrót do góry
kartofelek

PostWysłany: 2005 10 31 18:37    Temat postu: Re: zaczerwienione policzki Odpowiedz z cytatem

Odpowiem na to tak - wole wzorowac sie na sw Augustynie. Mowil "bo we mnie jest milosc" i byla!! slowo czynem w tym przypadku sie stalo!!
podobnie jest z postrzeganiem czasu - sw Augustyn wiedzial czym jest czas. Natomiast nawet nasi dzisiejsi jajoglowi czyli naukowcy nadal nie wiedza czym on jest, bowiem nie otworzyli oczu na jedyna i absolutna PRAWDE!
A proces poznania siebie samego mozna uznac zakonczony dopiero w momencie smierci.
Powrót do góry
jaras

PostWysłany: 2005 11 02 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skad wiec wzieli sie swieci? przeciez to nie jest fanaberia...

zanim dojdzie sie do smierci, jest takie cos jak przebudzenie duchowe, wielu ludzi odbywa tzw. inicjacje
wtedy w czlowieku odbywa sie proces zwiazany z miloscia wlasna, ktora promieniuje na innych, i inni zaczynaja kochac siebie itd.
a czym jest milosc to mozna poczytac w nowym testamencie, od siebie dodam - nie mozesz podzielic sie czyms, czego sam jeszcze nie masz... bacz na to, aby twoja wiez z Bogiem byla wlasciwa...

prawde powiedziawszy to jest cytat z mojej osobistej Wielkiej Ksiegi
Powrót do góry
kartofelek

PostWysłany: 2005 11 03 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaras napisał:
skad wiec wzieli sie swieci? przeciez to nie jest fanaberia...

prawde powiedziawszy to jest cytat z mojej osobistej Wielkiej Ksiegi

dlatego nie sadze, bysmy musieli sie osobistymi Ksiegami zajmowac
Powrót do góry
jaras

PostWysłany: 2005 11 05 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaras napisał:
nie mozesz podzielic sie czyms, czego sam jeszcze nie masz... bacz na to, aby twoja wiez z Bogiem byla wlasciwa...

to jest cytat z mojej WK
Powrót do góry
Anusia

PostWysłany: 2005 11 11 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jedna Księga Madrości i widzę, że jaras z niej czerpie i pieknie i napewno warto się tym zajmować. Kazda madrość czerpana ze Źródła warta jest pokazania. Dzięki jaras. Prawdą jest co piszesz, nie dasz nic czego nie masz sam. Ale tak faktycznie to mamy wszystko, trzeba do tego dojrzeć, aby to znów przejawiać.
Pozdrawiam Ania
Powrót do góry
Światełko

PostWysłany: 2005 11 12 13:16    Temat postu: Re: zaczerwienione policzki Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
kochaj siebie
... reszta do ciebie przyjdzie.

dobrze Joachimie
dziekuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
jaras

PostWysłany: 2005 12 10 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dostrzegam w tym zdaniu taka wskazowke - nie wybiegaj przed samego siebie to bedzie ok Wink
Powrót do góry
irriz

PostWysłany: 2006 01 03 23:56    Temat postu: Re: zaczerwienione policzki Odpowiedz z cytatem

kartofelek napisał:
Odpowiem na to tak - wole wzorowac sie na sw Augustynie. Mowil "bo we mnie jest milosc" i byla!! slowo czynem w tym przypadku sie stalo!!

gratuluje wyszukanych 'idoli' :]
a to ze "slowo czynem sie ... stalo" to nic nadzwyczajnego!
wiele osob potrafi kochac:)

kartofelek napisał:
podobnie jest z postrzeganiem czasu - sw Augustyn wiedzial czym jest czas.

Skad ta pewnosc?

kartofelek napisał:
Natomiast nawet nasi dzisiejsi jajoglowi czyli naukowcy nadal nie wiedza czym on jest, bowiem nie otworzyli oczu na jedyna i absolutna PRAWDE!
A proces poznania siebie samego mozna uznac zakonczony dopiero w momencie smierci.

hej o co Ci chodzi o czas czy proces poznania samego siebie bo nie widze zwiazku:/
a z tego co piszesz to wynika ze wyznajesz dosc oryginalna 'absolutna PRAWDE'
ja na przyklad nie zgodze sie ze 'proces poznania siebie samego' konczy sie w chwili smierci.. ale to juz MOJA PRAWDA!
pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: