Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomóżcie...
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Początkujący

PostWysłany: 2004 01 13 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, Sandra.

Z tego widać, że się chyba łudzę. Wszystko przede mną...

Skoro to tak jest, to będę czyścił jeszcze kilka razy, nawet bez tego USG. Zresztą za tym moim drugim razem nie wytrzymałem raz i zjadłem sobie trochę szynki na dzień przed głównym zabiegiem. Być może w ten sposób zepsułem całą kurację.

Więc: najpierw jelito, później citrosept i później znowuż wątroba... Ehhh Wink

A te gorące kąpiele, złagodzenia - naprawdę trzeba to robić, czy się obejdzie?

Czytam już Pielgrzyma :p

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sandra

PostWysłany: 2004 01 13 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkujący napisał:
Więc: najpierw jelito, później citrosept i później znowuż wątroba... Ehhh Wink

A te gorące kąpiele, złagodzenia - naprawdę trzeba to robić, czy się obejdzie?

Czytam już Pielgrzyma :p

Pozdrawiam

Ho!
Zmiękczanie organizmu jak najbardziej. Choć sama bez tego nie próbowałam, więc nie mam porównania. Ale łatwiej się przez to wszystko przechodzi po kąpieli po ogrzaniu wątroby...
Fajnie tez zobic sobie kuracje po poscie, na przyklad po kilku dniach od wyjscia z postu i przygotowywac sie caly dzien...tzn...
od rana nic nie jesc albo zjesc cos lekkiego ale tak do 14 i potem pic gorzka sol, jedna powiedzmy przed piciem oliwy, nastepna pomiedzy i takze z rana po wszystkim...i rano oczyscic jelito.
To sa takie niuanse, ale potrafia poteznie wplynac na przebieg oczyszczania...
Sandra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Początkujący

PostWysłany: 2004 01 13 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to robilem wg przepisu z Tombaka, tego z Jak zyć długo i zdrowo. Tam trzeba przeprowadzić bodajże 5 kąpieli przed głównym zabiegiem.

Jak na razie pracuję nad sobą od czerwca`2003. Myślałem, że skończę w rok, ale teraz nie jestem już tego taki pewien. Najlepiej wyszedłem chyba na nastwieniu kręgosłupa, bo przedtem byłem naprawdę strasznie pogięty. Ciekawe, ile mi to jeszcze zajmie... Małachow podobno straszy, że to wszystko trwa kilka lat nawet... Trudno, co ma być - to bedzie...
Powrót do góry
Światełko

PostWysłany: 2004 01 13 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczatkujacy co by tu ci napisac

ja zwracam uwage na to nazywasz sie poczatkujacy jest pytanie czy zawsze chcesz byc poczatkujacym

grunt to od samego poczatku sie nastawic ze ja wiem czyli ze ty wiesz i ze cala wiedza jest w tobie wszystko

oczywiscie moze to byc jak ten budda zasypany kamieniami a pod spodem zloto tak wiec to zloto jest jedyne jest wynalezienie sposobu na to jak sie do tego zlota ktorym kazdy jest dostac

metod moze byc tyle ile jest osob na ziemi oczywiscie moga byc jakies tam pasujace dla wiekszosci z tym ze najlapiej kazda informacje jest dobrac do siebie i opracowac stworzyc dla siebie jakas najbardziej skuteczna metode

dawac sobie czas

pamietac o tym ze sie jest wiedza i wszystko jest wewnatrz albo przypominac sobie o tym ile jest sie w stanie

pzebudzeie swiadomosc wiedza to sa slowa i kazdy badaje im znaczenie nawet slowo milosc tak samo

dobrze jednak ze czesto milosc slowo jest kluczem ktoro naprawde otwiera wiele drzwi

milosc (slowo ktoro) JEST

milosc ( ktora) ZWYCIĘŻA
Powrót do góry
JO

PostWysłany: 2004 01 13 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chciałbyś się oczyścić, oczyścić swój organizm z toksyn i pasożytów. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać, to polecam Ci lekturę "Kuracja życia metodą dr Clark". Dr Clark opisuje, jak unikać zatrucia organizmu i poszczególnych narządów, jak w prosty sposób takie zatrucia wykryć, a także jak, w równie prosty sposób, pozbyć się pasożytów (robaki, bakterie, grzyby, wirusy), które zagnieżdżają się w zanieczyszczonych określonymi toksynami organach.
Niebagatelne znaczenie odgrywa tu odpowiednia dieta, dbałość o ogólnie pojętą higiene (również żywieniową) oraz regularne zabiegi usuwania siejących spustoszenie pasożytów.
Bez specyficznych zatruć, nie ma pasożytów, a bez określonych pasożytów nie ma danej choroby.
Post leczniczy eliminuje zatrucia, a w konsekwencji i pasożyty.

Zatrucie rtęcią pochodzi najczęściej z amalgatowych wypełnień zębów. Najbezpieczniejsze są sztuczne kompozyty bez żadnych dodatków metali.

Wątrobę można czyścić co 2 tygodnie. Nie trzeba tak komplikować tego procesu, jak to jest przedstawione w co poniektórych źródłach.
Aby pozbyć się alergii i uzyskać wyraźne efekty lecznicze w większości z cięższych chorób, z wątroby musi wyjść około 2000 kamieni. Kamienie te blokują drogi żółciowe oraz stanowią źródło reinfekcji, również tej wywołującej gnicie w jelitach.
Jak w prosty sposób przeprowadzać oczyszczanie wątroby, opisane jest w poniższym linku (ornityna nie jest konieczna do przeprowadzenia tego zabiegu):
http://www.medi-flowery.dk/leverpl.html

PS. Pomimo 4tygodniowego postu nie pozbyłem się kamieni z wątroby (widzę to teraz, gdy co 2 tygodnię oczyszczam wątrobę i wychodzi masa kamieni).
Powrót do góry
Zosia
Gość

PostWysłany: 2004 01 13 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki ze piszecie Laughing
Poczatkujacy, czy ktos cie goni? Wyluzuj troszke Very Happy , nie wszystko od razu. Ja lubie gorace krotkie kapiele i masaz skory recznikiem.
Pamietaj, ze z potem tez wychodzi sporo brudkow Very Happy
Sandra ma racje, watrobe warto by oczyscic minimum 4 razy.
Ja jestem bardzo zadowolona poniewaz czuje wyraznie, ze organizm jest lzejszy, zdrowszy i mam energie do pracy ( do wszystkiego )
A wiele mlodych ludzi zachowuje sie ociezale jak staruszki.
Piszcie Very Happy , ja chetnie slucham!
Powrót do góry
Początkujący

PostWysłany: 2004 01 13 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, Światełko!
Dzięki, JO!

Hmm... a do niedawna myślałem, że oczyszczanie wątroby już się dla mnie skończyło. No nic - wracam do tego tak szybko, jak tylko bede mógł.

-----------------------
Edit:

heh, ale szybko sie toczy akcja na forum!
Dzięki i Tobie, Zosiu.
Ja też jestem b. rad, że się ruch zrobił. I w ogóle chciałbym Wam wszystkim podziękować: już dowiedziałem się rzeczy, których inaczej nigdy mnógłbym się nie dowiedzieć.

Ale - racja, troche za szybko bym wszystko chciał mieć zrobione.

Ja po nastawieniu kręgosłupa i tym 2-miesięcznym ssaniu oleju też czuję się, jakbym unosił się w powietrzu, a przedtem byłem chyba najbardziej ociężałą osobą w mojej klasie. Ruchu miałem sztywne, mało płynne itd. Teraz, jak patrze na te ruchy, to sam jeszcze nie dowierzam, ale to fakt! Oczyszczanie organizmu to chyba najlepsza rzecz, za jaką się kiedykolwiek zabrałem.

A co sądzicie o srebrze koloidalnym? Warto się tego napić? Albo czy w ogóle można?
Powrót do góry
Początkujący

PostWysłany: 2004 01 17 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej? mam takie pytanie: czemu po piciu soku z cytryn bolą mnie zęby? Nie rozpuszczam ich w ten sposób przypadkiem?
Powrót do góry
Sandra

PostWysłany: 2004 01 17 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkujący napisał:
ej? mam takie pytanie: czemu po piciu soku z cytryn bolą mnie zęby? Nie rozpuszczam ich w ten sposób przypadkiem?

Wink Ej!
Watpie żeby sie rozpuszczaly, oczywiście można sprawdzić...pij, pij i patrz czy jeszcze coś Ci wystaje z dziąseł...
Może masz wrażliwe i kwas cytrynowy je drażni...też owego czasu miałam wrażliwe zęby, na zimne lub gorące...przeszło samo, choć dentystka przepisała do wsmarowywania jakąś maść...
Nie wiem co Ci poradzić...prócz unikania cytrynowego soku...choć jeśli zamiatasz wątrobę no to...pozostaje przebolec?
Powrót do góry
Początkujący

PostWysłany: 2004 01 17 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo ja regularnie piję taki sok: 1 cytryna, 1 mały burak i reszta, do pełna, marchwii. razem 1 szklanka. smakuje super, ale bez cytryny to juz gorzej. mozna dodac troche pietruszki czy selera.

w tombaku pisze, ze cok z cytryn regeneruje tkanke kostna, ale tombak w ogole jest zakochany w cytrynach. mi tam "regeneruje" te zeby juz dosyc dlugo.

kiedys pilem duzo soku z cytryn i chyba wyplukalo mi próchnice z zęba, ale sam juz nie jestem pewien...
Powrót do góry
Początkujący

PostWysłany: 2004 01 17 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to srebro koloidalne - to warto to? bo brzmi zachecajaco. pilem juz ziola na lambie (vernikadis) (bo mialem te lapmbie) i znowu bede musial, bo sie odradzają, ale to chyba tylko w jelitach dziala. naprawde w organizmie jest az tyle tych pasozytow, grzybow itd.? to srebro je zlikwiduje?
Powrót do góry
Zosia
Gość

PostWysłany: 2004 01 19 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam zielonego pojecia Wink ale odzywam sie Wink
Ja tez jestem zakochana w cytrynach, woda z sokiem cytr. i lodem to moj ulubiony napoj Very Happy dnia codziennego.
Pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Światełko

PostWysłany: 2004 01 19 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do likwidacji pasożytów w organiźmie dobre może być uządzenie Zapper ( dr. Clark - Kuracja Życia)

polecam się tym zainteresować jeżeli Cie to interesuje
Powrót do góry
Początkujący

PostWysłany: 2004 01 19 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz sie zainteresowalem, ale to, co czytalem, to w sumie tylko informacje reklamowe producenta. Myślicie, ze ten Zapper serio działa?

A ADR-4? Jak to oceniacie? Bo jak dzwoniłem do producenta (to się wysyłkowo kupuje), to się dowiedziałem, że to jest najlepsza rzecz na Ziemi itd...
Powrót do góry
Początkujący

PostWysłany: 2004 01 28 01:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koniec kuracji solą!

przez calą ww. kuracje schodzila ze mnie tylko woda i to niezbyt milego zapachu - wiec chyba czesc przynajmniej kamieni kałowych sie rozpuscila. ale pod koniec kuracji bylo bez zmian, wiec chyba jeszcze... hmm... w sumie caly czas mam małą otylosc brzuszną, chociaz mam niedowage. z tą niedowagą to mi akurat dobrze, po co mam dźwigac więcej Very Happy tak czy inaczej, z jelitem jeszcze spraw chyba nie zalatwilem. teraz przerwa do konca sesji i na przerwe semestralną - i za ok. 3 tygodnie dalej bede cos próbował.

ten citrosept chyba pomaga, bo nalotu na jezyku jest jakby mniej, ale i tak czuję straszną gorycz w ustach po dluzszym czasie po jedzeniu i ten niemiły zapach... stwarza mi to problemy "socjalne", wiec zaszalalem i kupilem to srebro koloidalne. wczoraj zaczelem pic ale to musi troche potrwac, bo butelka just duza. no i citroseptu tez jeszcze troche zostalo.

poza tym lambie mi wróciły chyba! ehh... jak ja kocham te pocieszne robaczki :>
mam juz ziola, od jura zaczynam pic. ostatnio lambie mialem 4-5 mieś. temu. mialem nadzieje, ze se poszly. a to tez byla ciekawa historia:

mialem od 1,5 roku w przestepnych porach roku straszne problemy trawienne, az zyc sie odechciewalo. poszedlem do lekarza, gastroskopia,... ZAPALENIE BLONY SLOZOWEJ ZALADKA I DWUNASTNICY. "Czemu", pytam. bo odzwiernik miedzy tymi organami sie nie domyka. co robic? nic, z wiekiem takie rzeczy sie pojawiają. "jak se radzic?", pytam. 2 razy do roku zazywac [jakies tam farmaceutyki], do konca zycia. jesc czesto ale mało, nie pomidorów, cytrusów itd...

//// bogu dzieki, ze sie z tym nie pogodzilem. przykre, ze wiele osob ma tez "klopoty z tym odzwiernikiem" i nigdy sie nie dowiedzą, ze istnieje inna medycyna, niz farmaceu..., sorry, konwencjonalna.

po prostu mialem lambie i one zajadaly moją zółc w najlepsze. życie przyszle zawdzieczam Ojcu, ktory kupil Tombaka i pewniej Pani, ktora zdiagnozowala te lambie wahadelkiem.

chcialbym w przyszlosci skonczyc drugi fakultet i - co sie z tym w praktyce wiąze - wyjechac musialbym gdzies do akademika czy gdzies... a w akademikach lazienki sa jedna na 2 pokoje, wiec... oj, ciezko...

po tej sesji, jak sie zacznie 2 semestr, to bedzie tzw. "luzik", poza tym moze wreszcie sie ociepli - wiece bede mogl sprobowac tez glodowki. tak z 5-7 dni za pierwszym razem, mysle. przy okazji wątrobe pewnie oczyszcze...

teraz chyba possam jeszcze olej przez tydzien-dwa, tak sobie.

pozdrawiam i dzieki jeszcze raz za wszystkie rady!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: