Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kontakt z JMW

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Techniczne, Pytania, Propozycje.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2021 02 02 10:23    Temat postu: kontakt z JMW Odpowiedz z cytatem

Możesz pozostać w łączności ze mną na Telegramie, gdzie dużo częściej rozsyłam informacje. Telegram jest bezpłatną, niecenzurowaną i bezpieczną aplikacją, gdzie nie jesteś szpiegowany i dane o tobie nie są zapisywane.
Między innymi z tych powodów zamknąłem moje konta na Skype i WhatsApp.

Telegram możesz zainstalować na telefonie lub komputerze.
Gdyby nie udało się dodać mnie do twojego Telegrama, to podaj mi numer twojego telefonu w formacie międzynarodowym.

Znajdziesz mnie tutaj:
https://t.me/joachimwerdin

Jeżeli chcesz, to możesz podać odnośnik do twojego konta na Telegram czy na Signal.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JMW

PostWysłany: 2021 02 14 21:21    Temat postu: Telegram -- kanał do książek JMW Odpowiedz z cytatem

Założyłem publiczny kanał na Telegram

Bezpłatne książki autorstwa Joachim M Werdin. Pobierz bezpłatnie, wypowiedz się na temat zamieszczonych treści, napisz swoje sugestie, wskaż na miejsca wymagające poprawienia itp.

https://t.me/s/JMW_ksiazki

Można przeglądąć w przeglądarce, bez posiadania Telegram.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Techniczne, Pytania, Propozycje. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: