Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MMS / dwutlenek chloru / choryn sodu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał

PostWysłany: 2020 09 20 17:18    Temat postu: MMS / dwutlenek chloru / choryn sodu Odpowiedz z cytatem

Witam,

Chcę zapoczątkować wymianę informacji a może też doświadczeń na temat owego kontrowersyjnego związku chemicznego.

Pamiętam, ponad 10 lat temu zainteresowałem się jego działaniem, po pobieżnym zbadaniu tematu odstawiłem go na później.

Wróciwszy do tematu po czasie zauważyłem, że zmieniła się radykalnie globalna opinia na ten temat, ludzie stojący za propagowaniem MMS zostali uciszeni a internet i FDA zgodnie uznali MMS za oszustwo i przekręt.

Trafiłem dzisiaj na coś takiego:

https://www.msn.com/en-us/news/us/bolivias-senate-approved-miracle-mineral-solution-e2-80-94-a-toxic-bleach-with-no-medical-use-e2-80-94-as-a-treatment-for-covid-19/ar-BB16PfBA

oraz stronę: clo2cures.org

gdzie Andreas Kalcker aktualny główny propagador tematu twierdzi, że dwutlenek chloru to magiczna substancja uzdrawiającą chorych na Covida.

JMW, ty w swoje książce napisałeś, że chloryn sodu (NaClO2) ma prawie magiczne działanie. Skąd o tym wiesz?

A ten nasz Andreas Kalcker twierdzi znowu, że NaClO2 to szkodliwy wybielacz a ClO2 jest owym magicznym środkiem..

Jest tyle sprzecznych informacji na ten temat, że aż mnie to bardzo zainteresowało.

Piszcie co wiecie, jestem bardzo ciekaw!

Swoją drogą, Michał jestem i witam wszystkich serdecznie. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2020 09 20 20:38    Temat postu: działa Odpowiedz z cytatem

Michale, skopiowałem tutaj:
http://servilo.website.pl/teksty/m/
dwa pliki. Wedle mojej opinii, to dobre opracowania, bo treściwe, a zastosowanie zawartych tam informacji przynosi oczekiwane wyniki.

Ja sam testowałem wielokrotnie na mnie i na innych bliskich mi ludziach. Z naszego doświadczenia wynika, że to działa przy zapaleniach, np. gardła.
Tak czy inaczej, warto samemu próbować.

Jest tutaj w temacie sporo nieporozumień, jako że nie każdy zna chemię wystarczająco. Sam związek, NaClO2, oczywiście, że jest trucizną. Zjedzenie go spowodowałoby wręcz wypalenie śluzówki i śmierć w bólach.

Jednak jeżeli zrobisz roztwór bardzo niskoprocentowy i dodasz do niego słaby kwas (np. ocet, sok z cytryny), to wydzieli się ClO2 -- też szkodliwy, żrący gaz.

Jednak sęk jest w tym, że w roztworze niskoprocentowym NaClO2 będzie tego gazu malutko, w malutkim rozcieńczeniu. Taki roztwór możesz wypić. To mili- albo nawet mikro- procenty. Dla ciała jednak wystarczająco, żeby gaz przedostał się do płynów ustrojowych, m.i. do krwi. Tam, stykając się z drobnoustrojami, utleniania je, co w skrócie można uznać za unieszkodliwienie ich czy nawet, jak to określają, śmierć. Resztę ciało już wydali.
Stąd środek ten jest niewiarygodnie skuteczny w usuwaniu bakterii malarii, i nawet dość szeroko stosowany.

Powyżej opisałem nie zbyt jasno i bardzo skrótowo -- proponuję, poczytaj załączone pliki. No i mam nadzieję, że podzielisz się obserwacjami z doświadczeń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Michał

PostWysłany: 2020 10 17 05:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JMW,
dzięki wielkie za linki i rozwinięcie tematu. Będę badał temat dalej po powrocie do Polski - to już w ten weekend. Teraz nie mam do tego niestety warunków. Jeśli znasz się na chemii lepiej, jak sądzisz jakie działanie miałyby lewatywy z dodatkiem MMS? Trafiłem na sporo informacji o nowych metodach leczenia zakażeń pasożytami w ten sposób jak i kuracji dla dzieci z autyzmem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2020 10 17 08:28    Temat postu: spróbuj Odpowiedz z cytatem

Michał napisał:
Jeśli znasz się na chemii lepiej, jak sądzisz jakie działanie miałyby lewatywy z dodatkiem MMS?
Jest to pomysł warty próby, aczkolwiek istnieje pewne, (małe, moim zdaniem) ryzyko. Sam nie próbowałem więc nie wiem. Przypuszczam, że może to dać dodatkowe pozytywne działanie w porównaniu do lewatywy z czystej wody.
Gdybyś postanowił przeprowadzić kilka prób, to daj znać o wynikach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: