Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głód mój przyjaciel ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2019 05 23 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 97,1 kg
Dzisiejszej nocy obudziłem się około pierwszej, pokręciłem się z godzinkę, walnąłem jedno piwko i poszedłem znowu spać. Obudziłem się o siódmej, oczywiście duuża kawa i do czwartkowego pisania. W piątek byłem na wizycie u mojego lekarza od psyche. Było bardzo miło, pogadaliśmy dużo, powiedziałem mu o tym moim gorszym samopoczuciu parę tygodni temu. Co do niskiego poziomu Litu to powiedział, żeby się tym tak bardzo nie przejmować. Następną wizytę mam w lipcu i znowu mam zrobić badanie krwi (Lit). W piątek wieczorem przyjechał w odwiedziny do domu mój syn z nową dziewczyną. Byli do niedzieli, w sobotę zrobiliśmy na korcie ognisko i pograliśmy trochę. Mieliśmy szczęście bo akurat nie padało Smile Od niedzieli pada prawie codziennie ale na szczęście omijają nas te nawałnice.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pablo1961

PostWysłany: 2019 05 30 04:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 96,2 kg
Chyba budzę się blisko wschodu słońca (4:22). To fajnie, dzień jest taki długi i ta cisza poranna Smile Co do mojej wagi to bardzo ciekawa rzecz. Wczoraj późnym wieczorem zjadłem obfitą kolację a tu taka waga Confused Fakt, że wczoraj pograłem solidnie w tenisa może to tłumaczyć. Dni lecą jeden za drugim mam dużo roboty i się nie nudzę. Pogoda się trochę ustabilizowała i jest sucho od paru dni. Teraz na termometrze jest 10 stopni - brrr. W sobotę będziemy mieli już czerwiec i nie można na to nic poradzić. Leki moje kochane biorę regularnie i samopoczucie mam dobre.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2019 05 31 02:28    Temat postu: post Odpowiedz z cytatem

Pablo,
Post, post leczniczy, około 1 tygodnia na początek. Potem zrób sobie tydzień delikatnego jedzenia i kolejny post, dwa tygodnie. Potem dwa tygodnie delikatnego jedzenia i post ok. 3 tygodni.
Lekami się trujesz. Zamiast leków, proponuję, rośliny, np. agava.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pablo1961

PostWysłany: 2019 06 01 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi JMW !
Jak na razie ja po prostu bardzo lubię jeść. Jestem od niego uzależniony. Może w przyszłości się to zmieni i wezmę się za posty. Wszystko jest jeszcze możliwe, wszak nie jestem jeszcze taki stary Smile Wiem, że leki mnie zatruwają ale muszę je brać bo inaczej pożegnałbym się z moją rentą (700 zł) Embarassed
Powrót do góry
Matek

PostWysłany: 2019 06 04 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, Pablo, niezły z Ciebie as:)
to może rentę nadal bierz, a leki wyrzucaj do kibla:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaos

PostWysłany: 2019 06 05 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2019 06 06 06:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 96,1 kg
No to mamy już czerwiec Smile najdłuższe dni w roku, jest ciepło i sucho. Gram dużo w tenisa, na kort jeżdżę rowerkiem i dni mijają jeden za drugim. Wypijam parę piwek dziennie i czuję się dobrze Smile Co do leków to lit biorę regularnie bo na początku lipca będę miał badanie jego poziomu we krwi. Wizytę u lekarza mam 12 lipca. Dzisiaj moja żoneczka wyjeżdża na parę dni odwiedzić koleżankę. Będzie parę dni wolności Laughing Wczoraj odwiedził mnie mój dobry kolega Staszek, posiedzieliśmy prawie do 23. Spało mi się bardzo dobrze aż do 6-tej. Co do liczby wyświetleń to jestem w szoku - licznik wskazuje już ponad 100 000 Shocked
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2019 06 09 14:53    Temat postu: najbardziej popularny Odpowiedz z cytatem

Pablo1961 napisał:
Co do liczby wyświetleń to jestem w szoku - licznik wskazuje już ponad 100 000 Shocked
Stałeś się najbardziej popularnym uczestnikiem forum.
Gratulacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pablo1961

PostWysłany: 2019 06 13 03:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 95,9 kg
Dzięki JMW za gratulacje Smile Licznik rzeczywiście szybko bije i na forum jest coraz więcej gości. Obudziłem się jak zwykle w nocy, duchota w domu straszna przez te upały. Za niecałą godzinę będzie wschód Słońca i zacznie się kolejny upalny dzień. We wtorek moja żona wróciła do domu z wycieczki. W sobotę na korcie była super impreza - było wszystko jak należy: debelki, piwko, ognisko itd. Dzisiaj już 13-ty dni lecą jak szalone, już za tydzień będzie Boże Ciało.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2019 06 20 04:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 95,3 kg
I znowu kolejny, tym razem świąteczny czwartek Smile Kilkanaście minut temu był wschód Słońca. Niestety niebo jest trochę zachmurzone dlatego zostałem w domu. Wczoraj o dziwo wieczorem trochę popadało Smile Generalnie w moim regionie jest susza, trawniki wypalone, krzewy trzeba podlewać żeby nie uschły. W sobotę szykuje się niezła impreza na korcie Smile Czuję się dobrze, biorę ten lit. Na początku lipca będę miał badanie krwi. Już jutro będziemy mieli pierwszy dzień lata i najdłuższy dzień w roku. Jak ten czas szybko leci Sad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

Skocz do: