Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Seminarium w Chinach, po polsku.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2018 12 25 10:35    Temat postu: Seminarium w Chinach, po polsku. Odpowiedz z cytatem

Mieszkam i nauczam w Chinach prawie dwa lata. Z Polski dostaje wiele zapytań od ludzi zainteresowanych uczestnictwem w moich seminariach. W związku z tym planuję zorganizować seminarium w języku polskim w Chinach, w roku 2019.
Jeżeli chcesz uczestniczyć, poinformuj mnie tutaj na forum albo, skuteczniej, znajdź mnie na WeChat (komunikator na telefon).
Jeżeli interesuje cię zawartość seminarium, możesz spojrzeć na materiały, które używam do nauczania Chińczyków w Chinach.
TUTAJ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Janek Zadolny

PostWysłany: 2018 12 31 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy są prezentacje dostępne gdzieś w języku polskim?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2018 12 31 17:56    Temat postu: na razie nie ma Odpowiedz z cytatem

Na razie nie mam materiałów po polsku.
Powrót do góry
Matek

PostWysłany: 2019 01 03 00:12    Temat postu: materiały Odpowiedz z cytatem

Fajne te materiały! Dzięki!
Moją uwagę zwróciły też zdjęcia - czy ten ogród i plony to Twoje, Joachimie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2019 01 20 15:16    Temat postu: plony Odpowiedz z cytatem

Tak,moje, z przed kilku lat.
Powrót do góry
Fakir

PostWysłany: 2019 03 04 22:13    Temat postu: Materiały w youtube. Odpowiedz z cytatem

W youtube można znaleś obszerne fragmenty seminariów w jezyku polskim - prowadzobych przez Joachima.

Jochachim ciesze się że masz się dobrze .widze ze mimo tego że jesteś już kilka dobrych lat starszy wim Twoje fizyczne ciało jest silniejsze niż w pierwszej dekadzie xxi wieku.( to moje wrazenie).
Możesz napisać dlateczego pokazane na tym video https://youtu.be/0C9BQyRN7_M cwiczenia sa ważne wg Ciebie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: