Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głód mój przyjaciel ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2018 07 26 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,0 kg
Po deszczu zostało już tylko wspomnienie i znowu to podlewanie kortu i ogrodu. Ale co zrobić. Trochę mi waga skoczyła po prostu trochę sobie pofolgowałem w jedzeniu Sad Nadal biorę lit i te tabletki na Parkinsona. Ręce prawie się mi nie trzęsą Smile Powoli kończy nam się lipiec jak ten czas leci. Mam problem z internetem (Neostrada), zrywa mi czasami połączenie i to jest wkurzające. Mam umowę do listopada i zastanowię się co dalej robić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pablo1961

PostWysłany: 2018 08 02 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,2 kg
Nareszcie po suszy już zostało tylko wspomnienie. Pada dosyć często i rzadko muszę podlewać kort i ogród Smile We wtorek byłem u dentystki na kolejnej wizycie. Został mi podobno jeszcze jeden ząb do plombowania. Wczoraj byłem w kinie na filmie "Mamma Mia"super zabawa przez prawie 2 godziny.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 08 09 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,4 kg
No to mamy upały. Na szczęście można się do nich przyzwyczaić Smile W poniedziałek byłem u mojego lekarza psychiatry, pogadaliśmy trochę okazało się, że on też gra w tenisa w Kielcach. Przepisał mi lekarstwa i dał skierowanie na badanie krwi między innymi na poziom litu. Czuję się w miarę dobrze, w te upały piję sporo piwka i jakoś daję radę.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 08 16 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,3 kg
Upały się już skończyły i mamy bardzo przyjemną pogodę Smile Wczorajszy świąteczny dzień minął mi bardzo fajnie. Po południu pograłem trochę w tenisa, noga prawie nie bolała. Popiwkowałem trochę i czułem się bardzo bobrze. We wtorek byłem u dentystki i zaplombowała mi zęba. Jak na razie wszystkie zęby mam wyleczone Smile
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 08 24 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,6 kg
Wczoraj nie napisałem na forum bo coś się na nim poprzestawiało i było zablokowane. W niedzielę moja żona wyjechała na Węgry na tydzień i mam trochę spokoju w domu przez parę dni. Dużo gram w tenisa korzystając z dobrej pogody. Kort trzeba polewać bo jest bardzo sucho. Ale podobno idą deszcze.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 08 30 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,9 kg
Dzisiaj forum działa w porządku tak więc mogę spokojnie coś napisać w ten kolejny czwartek. Wczoraj byłem u lekarki neurolog na kontroli odnośnie tego mojego nieszczęsnego Parkinsona. Przebadała mnie dokładnie i zapisała leki. Biorę je sumiennie bo pomagają mi na te moje trzęsące się ręce. W niedzielę nieźle popadało i trawa się zazieleniła. Ostatnio dużo gram w tenisa i gra mi się coraz lepiej. Tylko ten Achilles trochę pobolewa. Żona w niedzielę wróciła z tych Węgier i jest trochę raźniej w domu Smile Wczoraj byliśmy u znajomych i oglądnęliśmy na DVD pierwszą część filmu Mamma Mija. bardzo mi się podobał, fajna muzyka. Rozpisałem się trochę dzisiaj Smile
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 09 06 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 95,1 kg
Piszę trochę później ponieważ mój internet od rana wariował i nie mogłem się połączyć. Rano przeszła nad moim miastem burza i polało solidnie. Od rana dziwnie się czuję. Tak mi się porobiło, że zacząłem żuć protezy zębowe które noszę. Jest to bardzo wkurząjące bo nie mogę tego żucia zatrzymać i się trochę denerwuję. Mam nadzieję, że to niedługo minie Smile Wydaję mi się że jest to na tle nerwowym. Wczoraj grałem dużo w tenisa i potem czułem ból w biodrach. Na szczęście mija on w nocy i na drugi dzień jest wszystko w porządku.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 09 13 06:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 95,2 kg
Dzisiaj wstałem o 6 rano prawie równo ze wschodem Słońca Smile Internet chodzi, tak więc zaczynam pisać. Te dni tak szybko lecą. Rano jadę na kort bo już o tej porze ktoś wynajmuje kort i trzeba go przygotować do gry. Dzisiaj o 16-tej gram mecz z dobrym zawodnikiem tak więc sobie nieźle pogram. Pogoda dopisuje jest ciepło i słonecznie Smile To moje ,,żucie,, protezy jakby trochę mniejsze ale jest trochę wkurzające. Mam nadzieję, że po jakimś czasie ustąpi. Achilles trochę boli bo dużo gram ale da się wytrzymać.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 09 20 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,8 kg
Wreszcie piszę ponieważ internet co trochę się zawieszał. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko ok. Nadal wstaję około 6 rano i dobrze się czuję Smile od paru dni mamy słoneczną pogodę. Muszę codziennie podlewać ogród i kort. Cieszę się że trochę waga spadła. Sumiennie biorę tabletki od depresji i Parkinsona. Ręce prawie już się nie trzęsą Smile a i do depresji mi daleko. Moja żona jutro wylatuje do Tajlandii na 10 dni Smile Będę miał trochę spokoju.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 09 27 05:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,2 kg
Właśnie minęła 5 rano a ja nie mogę spać Confused Wczoraj byłem z kumplami na bilardzie i była do tego wódeczka Smile W niedzielę moja żoneczka wyjechała na 10 dni do Tajlandii. Dni szybko mijają i korzystam z tej krótkiej "wolności". Wczoraj rano były u nas tylko 2 stopnie Celsjusza, na dachach samochodów był szron. Parę dni temu w nocy bardzo wiało i rozerwało mi plandeki na korcie Crying or Very sad Będę musiał zamienić je na nowe. W tenisa gram codziennie tylko noga trochę jeszcze boli. Wrzesień się kończy, jak ten czas leci. Codziennie wypijam parę piwek i bardzo dobrze się czuję Smile No to do następnego ...czwartku.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 10 04 07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,6 kg
No to mamy już październik, po upałach pozostało tylko wspomnienie Sad Nareszcie mogę spokojnie pisać, ponieważ internet mam z Plusa i chodzi bardzo dobrze Smile Moja żona wróciła z tej wycieczki w poniedziałek i przywiozła mi super koszulkę. Wczoraj była u nas okropna pogoda wiało i padał deszcz. Może dzisiaj uda się pograć trochę w tenisa. Wczoraj także byłem rano oddać krew do analizy (Lit, TSH, i coś tam jeszcze). Staram się wstawać o 6 rano (bez budzika) po prostu budzę się sam tak rano. Dzięki temu dzień wydaje się sporo dłuższy chociaż o 18.30 jest już ciemnawo. W piątek idę z żoną i ze znajomymi na słynny już "Kler". Udało się nam zdobyć bilety Smile Lecą te dni szybko jeden za drugim.
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2018 10 04 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2018 10 04 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Kaos za mordkę. Pozdrawiam Cię serdecznie !
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2018 10 04 13:43    Temat postu: zdjęcia Odpowiedz z cytatem

Pablo, a zdjęcia jakieś twoje umieściłbyś tutaj?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kaos

PostWysłany: 2018 10 04 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, ja też Cię pozdrawiam Very Happy ,
czytam z przyjemnością Twoje posty, masz ostatnio taki dobry, luźny flow...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2018 10 05 07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi JMW. Chętnie wstawiłbym jakieś fotki ale po prostu tego nie potrafię Sad Porozmawiam w tej sprawie z moim synem który mieszka obecnie w Warszawie. Może mi wytłumaczy jak to zrobić Smile Pozdrawiam Ciebie bardzo gorąco JMW Smile
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 10 11 07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 94,2 kg
A więc po kolei. W piątek byłem z żoną i ze znajomymi na "Klerze". Te 2 godziny seansu minęły bardzo szybko, aktorzy zagrali swoje role znakomicie. Film zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, chociaż reżyser jako ateista nie mógł zrobić innego filmu. Pokazał ekstremalne losy 3 księży i było w tym bardzo dużo prawdy. W sobotę zrobiłem na moim korcie mały turniej deblowy Smile Było dużo tenisa, pieczonych kiełbasek i piiiiwa. W niedzielę na mszy głowa trochę bolała Sad Od paru dni mamy bardzo ładną pogodę tylko robi się już sucho i trzeba lać kort i rośliny wokół domu. Teraz za oknem mamy mgłę. Wczoraj odebrałem wyniki badania mojej krwi. Kreatyninę, mocznik i TSH mam na szczęście w normie, tylko Lit spadł mi do poziomu 0,39 mmol/l. To dziwne ponieważ łykam te tabletki litowe sumiennie. Jutro mam wizytę u mojego lekarza psychiatry i ciekawe co na to powie. Dni lecą jeden za drugim nic na to nie poradzę Confused
Aha, bym zapomniał że "przypadkiem" znalazłem w sieci bardzo ciekawą rozmowę:
https://www.youtube.com/watch?v=DXQ3UZE4I2g&t=11s
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2018 10 18 05:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 93,6 kg
Znowu się budzę tak rano i nie mogę już spać, tak więc odpalam kompa i zaczynam pisać. W piątek byłem u lekarza który jak zobaczył moje wyniki litu to zwiększył mi jego dawkę i w przyszłym tygodniu mam iść na powtórne badanie krwi. Pogoda od wielu już dni słoneczna ale jest bardzo sucho. Trzeba podlewać kort i krzaki naokoło domu. W sobotę znowu były na moim korcie meczyki deblowe, było ognisko, kiełbaski i piwko. Oszczędzałem się trochę i na drugi dzień głowa nie bolała Smile Za parę dni zapowiadają załamanie się pogody i deszcze. Trudno ale w końcu mamy 18 październik.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Skocz do: