Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Inedia - moja droga do zdrowia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Muuman882

PostWysłany: 2017 12 10 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zielenina 6 grudzień 2017 to już końcówka naci pietruszki. Na działce został mi już tylko jarmuż.

W tym roku czyli 2017. Zjadłem b. dużo zieleniny chyba przez pozostałe 34 lat swojego życia razem wzięte nie zjadłem tyle zielonych liści co w tym roku. Często jadłem po 2 główki sałaty dziennie, po 2 spore miski liści, niekiedy nawet i 3. Odczuwam b duże polepszenie samopoczucia, mniejsza depresja. Duża poprawa stanu/pracy umysłu, taka jasność rozumowania, sposób myślenia, pojmowania, lepsze skupienie. Duże dawki chlorofilu chyba faktycznie mają moc wyciągnięcia z autyzmu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muuman882

PostWysłany: 2017 12 13 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

13-12-2017 Waga 44kg, na czczo w slipach. Nie pamiętam nawet już kiedy ostatnio robiłem chociaż 1 dzień postu, bez jedzenia. Dlaczego tego już nie robię? 1 Bardzo mała waga ciała. 2 Mam problem trwać na 100% surowym weganizmie (raw vegan), możliwe że to wciąż przez nasilony detoks organizmu. W każdym razie czasami pojawia się większe osłabienie, ale już nie tak często jak kiedyś.
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2018 01 14 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

+/- od października 2017 aż do 25-12-2017 praktycznie codziennie jadłem gotowaną dynię. Dziś jest 14-01-2018 a ja cały czas (prawe 3tyg) bez gotowanego jedzenia. Nieźle jak na tą porę roku. Jem głównie jabłka, gruszki, jarmuż i kiszoną kapustę.
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2018 01 28 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczyna coś do mnie docierać, chyba już wiem jak... Poprzedni rok to był mój ostatni słaby rok...

Sungazing - "A jeżeli oko wasze będzie zwrócone tylko na moją chwałę, całe wasze ciała będą wypełnione światłem, i nie będzie w was ciemności, a to ciało, co jest wypełnione światłem, pojmuje wszystkie sprawy” (NiP 88:67)."
Słoneczna karma - film dokumentalny https://youtu.be/6i-6KhWSlCk?t=22m28s

To najlepsze lekarstwo na choroby duchowe. Ciemność pierzcha w obecności światła.
Metafora duchowej ciemności
Bóg nie zmusi nas jednak do przyjęcia Jego światła.
Jeśli jest nam wygodnie w ciemności, nasze serca zapewne nie doznają przemiany.
Aby mogła się ona dokonać, musimy w aktywny sposób wpuścić światło.
Skopiowane z https://www.lds.org/liahona/2017/11/general-priesthood-session/bearers-of-heavenly-light?lang=pol
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2018 01 30 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30-01-2018 Dziś zjadłem gotowane (pierwsze gotowane jedzenie od świąt Bożego narodzenia, 5 tygodni na surowym całkiem nieźle jak na mnie) ziemniaki z sola himalajska i pieprzem cayenne. Od paru dni miałem je w głowie, zazdrościłem nawet rodzinie widząc jak oni jedzą ;D gdy już je jadłem to okazały się niespecjalne (może dlatego że bez octu jabłkowego i innych przypraw)... ale zjadłem cały 1L garnek, skoro już ich tyle ugotowałem w sumie to pewnie zjadłbym i więcej... lubię jeść ziemniaki.

27-01-2018
waga 45kg (w majtkach, na czczo, po lewatywie z moczu)
28-01-2018
waga 44kg (w slipach, na czczo), rano pochmurnie bez sungazingu
29-01-2018
waga 43kg (w slipach, na czczo), rano pochmurnie
dziś się nawet nie ważyłem
byłem tez oddac krew na badanie pod kątem wit D, chciałem tez na methemoglobine ale okazało się ze u nas tego nie robią. Podobno do tego badania pobiera się krew inaczej.

Moje przemyślenia na temat filmu słoneczna karma i patrzenia w słońce
1 Jedzenie emocjonalne...
Mam ostatnio ciężkie/niskie myśli/emocje chciałbym czasem nawet zrobić komuś, a nawet sobie krzywdę... takie mam czasem myśli... wtedy w okolicy serca mam dziwne uczucie, uczucie rozdzieranego serca, czarnej dziury w sercu która mnie zżera, to się dzieje gdy mam bardzo negatywne myśli...
Czy zjadłem ziemniaki by obniżyć swoje wibracje? W filmie jest właśnie mowa o tym że nie da się żyć na świetle mając w sobie negatywne emocje, bo to cię zniszczy od środka...

2 Im bardziej pusty jesteś tym więcej światła wchłoniesz?
Z jednej strony post/niejedzenie, woda, soki owoce, chlorofil/zielenina...
Z drugiej skrobia/ziemniaki/kasze, mąka, fasola, grzyby, mleko, mięso... czy ta grupa może ograniczać obieg światła w naszym organizmie?
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2018 02 10 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złe emocje/myśli... i tak już je sporo zmieniłem/poprawiłem? 8 lat bez pracy ma swoje plusy... zmiana diety też w tym pomaga. Już 5 lat bez mięsa, warto też odstawić cebule, czosnek i ostre przyprawy... ale wciąż mam problemy z dłuższą medytacja, łatwo się rozpraszam.
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2018 02 21 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten film budzi we mnie ciekawość do grzybków/psychodelików
Bobby's Perspective: MUSHROOMS SAVED MY LIFE | CURE SUICIDAL DEPRESSION AND TERMINAL ILLNESS
https://youtu.be/7GtOxGJYCoI?t=9m57s
Mam swoje życzenie śmierci od paru lat... i nie wiem za bardzo jak to zmienić. Jak zmienić swoje myśli na lepsze/pozytywniejsze. Grzybów mam u siebie pod dostatkiem, czemu nie?
Powrót do góry
Kobra

PostWysłany: 2018 02 22 21:27    Temat postu: grzyby Odpowiedz z cytatem

Grzyby to ciekawe istoty (nie tylko psychodeliczne). Podejrzewam, że kluczową jest kwestia odpowiedniej dawki, umiaru itd.

Muuman, czy Twoje 'życzenie śmierci' to stan chroniczny?

Są różne sposoby. Pewnego ranka obudziłem się w podłym nastroju (coś na zasadzie, że żyć się odechciewa). Pomyślałem, że walnę w niego z grubszej rury i strzeliłem sobie uderzeniową dawkę nadtlenku wodoru (17 kropli czystego perhydrolu na szklankę wody). Efekt był natychmiastowy. Po pół godzinie zaczęło lekko mdlić, a potem samopoczucie poprawiło się już na stałe. W sumie polecam (przynajmniej raz na jakiś czas).

Przyroda jest jeszcze doskonalsza, tak że... Pozdrowienia dla Ciebie, Muuman.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Muuman882

PostWysłany: 2018 02 23 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często to mam po prostu, widzę w jakim stanie jest moje ciało (słabe i wychudzone), moje zęby (większość pokruszone) życie w uszkodzonym ciele nie jest fajne i się wszystkiego odechciewa, po co to robie?... mój stan jest już stabilny, w sumie tez już mnie nic nie boli, wcześniej np. zapalenie okostnej, w 3 zębach nie mam plomby, parę lat codziennego bólu brzucha bez środków przeciwbólowych, 8 lat jestem trzeźwy, ale... widzę że cała ta zmiana to nie jest "magiczna fasolka" która Cię naprawi w sekundę...

tej wiosny lato i jesień przypilnuje codziennego sungazingu i uziemiania zobaczę co to da... czy moje łaknienie zaniknie i dam radę przez jakiś czas funkcjonować bez jedzenia
29-01-2018 badanie wit 25(OH)D wynik 43ng/ml
deficyt 0-10
niedobór 10-20
hipowitminoza 20-30
poziom pożądany 30-100
poziom toksyczny >100

nie wiem czy jest sens robić drugie badanie ponieważ od tego czasu było nie wiele słońca, w sumie tylko zobaczę jak szybko mój organizm zużywa wit D wciągu miesiąca/dwóch, poza słońcem nie mam innego żródła tej wit. 2lata jestem weganem i jej nie suplementuję.

06-02-2018
sungazing 7:26-7:49, krążenia rąk po 100, przysiady 60, temp -12C,
sungazing 16:06-16:23, krążenia rąk, trochę rozciągania
17-02-2018
sungaizng 7:17-7:41, krążenia rąk, rozciaganie, 60 przysiadów, temp -3C
19-02-2018
sungazing 8:08-7:33, temp -6c, krążenia rąk, 60 przysiadów
sungazing 16:40-16:48, slucham medytacji na komórce... nie wiem czy to dobry pomysl używać urządzeń elektronicznych podczas sungazingu...
20-02-2018
sungazing 7:08-7:33, temp -7c zimno, zachurzone troche

W każdym razie jeśli zacznę brać grzyby to pewnie to tu opiszę.
Kobra co ty bierzesz? nie mam pojęcia co to jest nadtlenek wodoru i jak to może działać na ludzi. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2018 02 23 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniało mi się, 1x się zrobiłem jaglanką z marihuaną...
Powrót do góry
Kobra

PostWysłany: 2018 02 24 00:28    Temat postu: zdrowie Odpowiedz z cytatem

Kasz jaglana z konopią? Dobre: )

Nadtlenek wodoru to zwykła woda utleniona! Z pozoru wydaje się to mało naturalne, pić taki chemiczny produkt, ale z tego co pisze dr Nieumywakin - organizm sam produkuje nadtlenek wodoru (z wody i tlenu cząsteczkowego), aby następnie wyzyskać z niego tlen atomowy (aktywny biologicznie). Ponieważ na skutek różnych niekorzystnych czynników (jak zanieczyszczenie środowiska i organizmu) wytwarzanie nadtlenku w organizmie jest ograniczone, dr Nieumywakin zaleca przyjmowanie go z zewnątrz. To tak w skrócie. Była kiedyś już o tym mowa na forum.

Zresztą - jest trochę tych różnych cudownych leków. Teoretycznie nic prostszego przywrócić ciało do pełnego zdrowia, no ale w praktyce to wiadomo...

Pewnie wiesz, Muuman, że wielu z tych, którzy dziś leczą i uzdrawiają innych, dawniej było cherlawych, miało poważne problemy zdrowotne czy wręcz otarło się o śmierć. Wszystkie lekcje są po coś.

Powodzenia na drodze do pełnego zdrowia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Muuman882

PostWysłany: 2018 03 04 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

notatki dla mnie
PorozmawiajmyTV - Aleksander Berdowicz - 23.09.2013
wzmianka o procesie 21dni
https://www.youtube.com/watch?v=biAg47P3hxk
Alex Berdowicz w NTNS - " METODA SEDONA"
nauka odpuszczania...
https://www.youtube.com/watch?v=oABrVbx9uyU
SEKRET - Prawo przyciągania - The Secret - dubbing PL (cały film po polsku )
https://www.youtube.com/watch?v=sJtKMKHB1pQ
komentarz o filmie sekret Porozmawiajmy.TV - Programowanie rzeczywistości - Paulina Moskalik
https://www.youtube.com/watch?v=kVt5SvnQ3dY
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: