Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

JMW na youtube

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wideo, film, zdjęcie, dźwięk i podobne pliki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2010 10 10 13:59    Temat postu: JMW na youtube Odpowiedz z cytatem

Skopiowałem i krótko opisałem kilkadziesiąt filmików, które zrobiłem z materiału nagranego przez SMTV.
Mój kanał na youtube:

http://www.youtube.com/joachimwerdin

Gdybyś zauważył błędy ortograficzne czy inne, proszę, napisz mi, żebym poprawił. Robiłem to szybko, w przerwach między innymi zajęciami, więc może być trochę błędów.

Zostały jeszcze 4 filmiki do skopiowania, z ostatniego seminarium z zeszłego roku, to może też potrwać kilka dni, bo te są dłuższe.

Sam robi tłumaczenia do filmików, napisy w języku angielskim.
Jeżeli masz ochotę zrobić napisy w innym języku, do jednego, kilku czy wszystkich filmików, to zapraszam do współpracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Pablo1961

PostWysłany: 2010 10 13 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super robota Very Happy Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Waldek B

PostWysłany: 2012 05 18 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prana - kosmiczna energia życia http://www.youtube.com/watch?v=fDoAwk6E1H0

Joachimie, w powyższym wywiadzie wspomniałeś o tym, że znasz przypadki ludzi, którzy po przejściu na inedię przyspieszyli procesy starzenia się swojego organizmu. Czy możesz rozwinąć tą wypowiedz? Z tego co słucham i czytam ludzie opisują zazwyczaj odmłodzenie lub przynajmniej pozbycie się chorób...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JMW

PostWysłany: 2012 05 18 20:26    Temat postu: inedia czy jeszcze nie-inedia Odpowiedz z cytatem

Właściwiej powiedziane byłoby: przypadki ludzi, którzy zmuszając się do inedii, czynią ciału szkodę, która wyraża się m.i. przyspieszonym procesem starzenia się ciała.
Właśnie takich ludzi spotkałem. Zmuszali ciało do życia bez jedzenia, mimo że to ciało nie było w stanie właściwie funkcjonować zupełnie bez spożywania czegokolwiek.
Jeżeli człowiek umie utrzymać ciało we właściwym funkcjonowaniu, kiedy zupełnie pozbył się jedzenia i picia, to jest pełny stan inedii. Taki stan nie postarza ciała; wręcz przeciwnie, odmładza go poprzez naprawę już wyrządzonych szkód.
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2012 10 25 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herbata przez ch mi sie rzucila w tekscie pod ekranem Smile
Dzieki, ze wreszcie jasno powiedziales, ze na diecie owocowej, zwlaszcza w naszym klimacie, latwo sobie mozna za szkodzic. To wazne, zeby po hurra-optymizmie, jednak wyraznie wyartykulowac konkretne ostrzezenia. To samo z inedia 'w ogole' i z procesem 21-dniowym.
Wlasnie sie dowiedzialam od mojego znajomego, ze dwoch dobrych znajomych odwiedza teraz na cmentarzu. 2 lata ponoc byli 'niejedzacy'. Uwazasz, ze to mozliwe, zeby przez tak dlugi czas nie zauwazyc, ze cos jest nie tak? Nie ciagnelam tematu, ale jak sobie przypomne swoje doswiadczenia, to dochodze do wniosku, ze jest to mozliwe Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emanuel

PostWysłany: 2016 03 23 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę widząc coraz większą aktywność JMW na kanale youtube.
Jestem podekscytowany na wiadomość o każdym nowym filmie. Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=vr9wGauaS4o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kobra

PostWysłany: 2016 03 26 01:16    Temat postu: filmy Joachima Odpowiedz z cytatem

He he, fajne uściski: )
Powrót do góry
Matek

PostWysłany: 2016 03 27 01:38    Temat postu: rozmowa Odpowiedz z cytatem

Czteroczesciowa rozmowa z Joachimem na kanale YT Esther Lee - tutaj czesc pierwsza:

https://www.youtube.com/watch?v=pJAUGBCHnsc

Joachim mowi po angielsku, jest tez duzo chinskiego oczywiscie, ale bardzo sympatyczne sa te panie, w ogole taka mila energia bije z tej rozmowy:)

Joachimie, czy masz w takim razie zamiar przeprowadzic sie do Chin?Smile
To budujace, ze widzisz w narodzie chinskim szanse na uratowanie ludzkosci. Ogromny narod z wielka kultura, wiec na pewno odegra duza role w rozpoczynajacych sie zmianach.

Ja z kolei spogladam w strone Matenki Rosji, i w ogole calej Slowianszczyzny. Slowianie i Chinczycy razem - to jest potega!Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2016 03 27 15:48    Temat postu: Re: rozmowa Odpowiedz z cytatem

Matek napisał:
Joachimie, czy masz w takim razie zamiar przeprowadzic sie do Chin?:
Tak, przenoszę się tutaj stopniowo. Właściwie określając miejsce, przenoszę się na Tajwan, chociaż jeszcze nie postanowiłem gdzie.

Matek napisał:
To budujace, ze widzisz w narodzie chinskim szanse na uratowanie ludzkosci.
Tak to obecnie rysuje się. Ja z Chińczykami pracuję od setek lat, dlatego znam ich tak dobrze i widzę w nich nadzieję. Chińczycy wywodzą się z rasy smoków, chociaż obecnie są w bardzo zdegenerowanym stanie. M.In. dlatego tutaj jestem i nauczam ich, przypominając podstawowe informacje.

Matek napisał:
Ja z kolei spogladam w strone Matenki Rosji, i w ogole calej Slowianszczyzny.
Oczywiście, rasa ludzi Światłości, czyli wiedzy ze świadomości. Dlatego jesteśmy Słowianami, bo nas interesuje strona Światła, nie Ciemności.
Powrót do góry
Kobra

PostWysłany: 2016 03 29 01:05    Temat postu: Słowianie i Chińczyczy Odpowiedz z cytatem

Ach, więc Joachim jednak przenosi się na Tajwan. A ja miałem nadzieję, że pozostanie w naszej ojczyźnie: )

Powiada się, że to charakteryzuje rasę Słowian - to, że opiekują się innymi narodami. Dawniej, zanim sens wielu słów został wypaczony, ludzi takich jak Joachim nazywano Arystokratami (Arystokrata - Aри сто крат, Ari sto krat, czyli Aria stukrotny).

Ciekawie byłoby posłuchać Joachima w temacie ludzi z rasy smoków i Słowian - ich pochodzenia i wspólnych relacji. Z tego, co wiem, z Chińczykami swego czasu prowadziliśmy zawzięte wojny, ale u źródeł, tj. na początku pobytu na ziemi, byliśmy przyjaciółmi.

Niech żyje przymierze Niedźwiedzia i Smoka!: )
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wideo, film, zdjęcie, dźwięk i podobne pliki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: