Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

''cud'' urynoterapii nie u wszystkich cudem..?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Surowo Roślinożerna

PostWysłany: 2016 03 19 16:40    Temat postu: ''cud'' urynoterapii nie u wszystkich cudem..? Odpowiedz z cytatem

Chciałam zapytać osoby mające jakieś doświadczenia w temacie urynoterapii. Istnieją bowiem różne opinie na ten temat, a być może ktoś z Was sam doświadczył. Co sądzicie o urynie- czy to jest zwykła wydalina zawierająca toksyny, czy jednak ciecz o idealnej strukturze zawierająca korzystne substancje dla naszego organizmu ( hormony enzymy, substancje aktywne, witaminy i minerały).
U mnie wyglądało to tak. Odżywiam się od kilku miesięcy frutariańsko, a od grudnia wprowadziłam urynoterapię- piłam, wcierałam w skórę twarzy odparowany (wg Małachowa najlepszy), a w skórę głowy stary., przepłukiwałam zatoki świeżym (netti), lewatywy z odparowanego także stosowałam, bo podejrzewałam u siebie pasożyty. Trądzik miałam od ok.19 roku życia (mam 31 lat), a po przejściu na surowiznę bardzo ładnie wygoiła mi się skóra twarzy (co prawda przejście na surowiznę rozpoczęłam postem Daniela wg dr Dąbrowskiej i już wtedy była wyraźna poprawa) Zaczęłam przygodę z urynoterapią, przede wszystkim chciałam wyregulować gospodarkę hormonalną i jednocześnie pozbyć się pasożytów. Od czasu wprowadzenia urynoterapii bardzo pogorszyła mi się cera- mam nawrót ostrego trądziku z bolesnymi ropnymi, dużymi krostami na całej twarzy, z oczu wypływa ropa. Kiedy nie stosuję uryny to ropy w oczach nie ma, a pryszcze są mniej zaognione. I stąd właśnie pojawiły się moje wątpliwości co do tego, czy nie wprowadzam ponownie do organizmu toksyn, zanieczyszczeń i bakterii i stąd to pogorszenie? Czytałam książkę Małachowa, Cybulskiej, Amstronga- piszą, że organizm się oczyszcza i to takie kryzysy ozdrowieńcze mogą być, ale jakoś zaczęłam w to wątpić, ponieważ w dni kiedy robię suche głodówki (1x w tygodniu od miesiąca), cera wygląda dużo lepiej i pryszcze się chowają, a oczyszczanie organizmu jest na w te dni silniejsze jak sądzę..., dlatego ogarnęło mnie zwątpienie w cud urynoterapii i jej rzekome działanie oczyszczające na organizm.. Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2016 03 22 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy filmik Confused
https://youtu.be/KE9J19-pV0k
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kobra

PostWysłany: 2016 03 27 00:08    Temat postu: uryna Odpowiedz z cytatem

Surowo Roślinożerna,

o urynie było kiedyś nieco pisane na forum, ale najczęściej mało entuzjastycznie. Ja akurat należę do gorących zwolenników codziennego stosowania tego środka. Z tym, że używam wyłącznie świeżego moczu - bezpośrednio wydalonego. Nie korzystam też przy tym z żadnych sztucznych naczyń - zbieram urynę w dłonie. Cóż, w warunkach cywilizacyjnych mężczyźni mają w tym względzie wygodniej: )

Jeśli odparowana uryna działa na Ciebie tak ostro, to - niezależnie od tego, czy jest to kryzys wynikający z oczyszczania, czy też reakcja na toksyny - używaj po prostu moczu świeżego. Moim zdaniem taki jest najlepszy: ciepły, naładowany rodową siłą. Najlepsze dla nas jest to, co występuje w przyrodzie, a moczu odparowanego w przyrodzie nie ma - to już coś w rodzaju alchemii, z którą trzeba uważać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krzysztof

PostWysłany: 2016 03 27 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Surprised

Pozytywnie też było:
http://niejedzenie.info/forum/viewtopic.php?p=13248#13248
Co 3 lata jest organizowany światowy kongres-konferencja poświęcona urynoterapii.

pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: