Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jestem Bogiem / Limitless (2011) - NZT-48

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
2345

PostWysłany: 2011 06 18 10:31    Temat postu: Jestem Bogiem / Limitless (2011) - NZT-48 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
opisy filmu- Jestem Bogiem

Wyobraź sobie narkotyk, który czyni Twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie spodziewa się niczego. Zażycie specyfiku pozwala mu osiągnąć sukces o jakim zawsze marzył. Ceną, jaką przychodzi mu zapłacić, są: bóle głowy, omdlenia, utraty świadomości, niekontrolowane wybuchy przemocy...

Wczoraj obejrzalem film. Spodziewalem sie czegos w rodzaju przestrogi przed zazywaniem narkotykow, ale ku mojemu zaskoczeniu dostalem cos innego.
Glowny bohater dzieki nowemu eksperymentalnemu lekowi (narkotykowi) o roboczej nazwie NZT-48 otrzymuje dostep do 100% mozliwosci swojego mozgu i praktycznie staje sie geniuszem. Takie wlasciwosci ma NZT-48, niestety jest tez druga strona medalu. Jak juz sie zacznie to nie ma odwrotu bo inaczej...umrze sie, ewentualnie ciezko zachoruje.
Moje zaskoczenie wzielo sie stad, ze ow bohater staje sie wielkim wygranym a nie przegranym. Dzieki swoim nowym mozliwosciom potrafi znalezc wyjscie z kazdej opresji i wykiwac kazdego, wydaje sie, ze nikt nie jest w stanie z nim wygrac.

Dzisiaj pogooglowalem sobie troche w poszukiwaniu informacji o filmie i znalazlem ta strone: http://www.theclearpill.com/ Ten sam aktor, ktory gral w filmie, reklamuje lek na tej stronie.
Jestem ciekaw czy to jest jakis zart czy moze na prawde cos takiego istnieje a film jest czyms w rodzaju kampanii reklamowej???
Wielu ludzi polasiloby sie na taki wynalazek, a dla wiekszosci z nich nie byloby juz odwrotu.

Czyzbym zaczynal nowa teorie spiskowa? Very Happy

Reklame filmu znalazlem na kanale youtube o tematyce gier komputerowych prowadzonym przez amatorow, wedlug relacji innych uzytkownikow taka sama reklama jest tez na wielu innych podobnych kanalach - ale sobie znalezli miejsce na reklame takiego filmu
Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mat

PostWysłany: 2011 06 18 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem ten film jakieś dwa miesiące temu. Też się spodziewałem zakończenia z przestrogą. A tu się okazuje, że film wykłada kawa-na-ławe korzyści i koszty i pokazuje, jakiego wyboru dokonał bohater i za jaką cenę. Bardzo inspirujące.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JMW

PostWysłany: 2011 06 19 08:23    Temat postu: podobny efekt Odpowiedz z cytatem

Chyba już gdzieś o tym wspomniałem, że:
- istnieją takie substancje w przyrodzie (sok roślin) o bardzo podobnym działaniu, które jednak nie uszkadzają ciała tak, jak pokazane w tym filmie;
- są też takie substancje syntetycznie zrobione przez chemików;
- biały, zielony i czerwony proszek złota działa podobnie, tak samo i silniej;
- patrzenie w Słońce o wschodzie daje podobny wynik (bo mocno pobudza szyszynkę) aczkolwiek w mniejszym stopniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
RS

PostWysłany: 2011 06 21 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu był temat o proszkach: "ORMUS - biały proszek złota - manna - chleb bogów"
http://niejedzenie.info/forum/viewtopic.php?t=627&highlight=orm
Powrót do góry
krzysztof

PostWysłany: 2011 06 21 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM Surprised

Strona główna ORMUS
http://www.subtleenergies.com/ormus/
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.subtleenergies.com/ORMUS/&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.subtleenergies.com/ORMUS/index.htm%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3D03d

Artykuły
http://www.subtleenergies.com/ormus/tw/articles.htm
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.subtleenergies.com/ORMUS/tw/articles.htm&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dwww.subtleenergies.com/ORMUS/tw/articles.htm%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3Dy0d

POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY Surprised
Powrót do góry
Krzysiek11

PostWysłany: 2013 01 22 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile
Mam do Was pytanie w związku z białym proszkiem złota, czy wiecie gdzie można kupić (ze sprawdzonego zródła) biały proszek złota.
Joachimie czy znasz jakieś sklepy,osoby które zajmują się sprzedażą ORMUS, ORME
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2013 01 22 21:15    Temat postu: BPZ Odpowiedz z cytatem

Sprzedających jest sporo, znajdziesz ich w internecie,
ale co to w rzeczywistości jest i jak działa -- wielki znak zapytania.
Ja nie znam godnych polecenia.
Powrót do góry
Przemek

PostWysłany: 2013 01 24 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba już gdzieś o tym wspomniałem, że:
- istnieją takie substancje w przyrodzie (sok roślin) o bardzo podobnym działaniu, które jednak nie uszkadzają ciała tak, jak pokazane w tym filmie;
- są też takie substancje syntetycznie zrobione przez chemików;
- biały, zielony i czerwony proszek złota działa podobnie, tak samo i silniej;
- patrzenie w Słońce o wschodzie daje podobny wynik (bo mocno pobudza szyszynkę) aczkolwiek w mniejszym stopniu.[quote]
Skąd to wiesz Joachimie, empiria czy przypuszczenia w stylu: "no to powinno tak działać" i cóż to za substancje w przyrodzie ?? Możesz podać ich nazwy??
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2013 01 24 21:25    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Przemek napisał:
Skąd to wiesz Joachimie
Widzę, doświadczenie lub informacje.

Przemek napisał:
cóż to za substancje w przyrodzie ?? Możesz podać ich nazwy??
Jest tego sporo. Różnią się zawartością tych czynnych substancji. Najbardziej popularne to np. nie plantacyjne:
korzeń rzen-szen, winogrona, kurkuma, korzeń podbiału, nasiona cedru, owoce dzikiej róży.
Wiele z nich to owoce, korzenie lub nasiona.

Weź roślinę, którą podejrzewasz o dużą zawartość tych substancji, ugryź i poczuj. Skup cię na czuciu, nie na myśleniu. Poczujesz i będziesz wiedział, jak na ciebie działa.

Na bazarze, w sklepie raczej takich nie znajdziesz -- te są bardzo zubożone. Szukaj w lesie, głęboko, na stepie, na pustyni, w dżungli, w górach -- z dala od przemysłu.
Powrót do góry
bezpostaciowy

PostWysłany: 2013 01 30 02:28    Temat postu: Re: odp Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Najbardziej popularne to np. nie plantacyjne:
korzeń rzen-szen, winogrona, kurkuma, korzeń podbiału, nasiona cedru, owoce dzikiej róży.

Dzika róża wydaje się być dla mnie chyba najbardziej osiągalna w Polsce.
Rozumiem, że chodzi o jej owoce (a nie korzenie, liście itp.), więc dosyć trudno będzie dostać tego większe ilości.
Czy są jakieś sposoby, żeby wzmocnić efekty działania tych substancji?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2013 01 30 09:48    Temat postu: Re: odp Odpowiedz z cytatem

Owoce dzikiej róży można teraz kupić, bo na zebranie za późno. Zbiera się je od września do listopada.
Powrót do góry
Pielgrzym

PostWysłany: 2013 01 30 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam od tygodnia na wsi we wschodniej Francji, robiac spacerek zauwazylem, ze lokalni farmerzy mieli zwyczaj obsadzac ogrodzenia pastwisk dzika roza wlasnie. Nawet teraz, w srodku zimy moge znalezc na nich mnostwo owocow z czego sie bardzo ciesze! Smile Faktycznie, wystarczy sprobowac a cialo odrazu podpowiada, ze to wartosciowy pokarm, potwierdzam!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: