Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 11 24 10:40    Temat postu: Pytanie Odpowiedz z cytatem

------------------------

Ostatnio zmieniony przez Rafał dnia 2013 04 09 13:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2012 11 24 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanie do ludzi majacych doswiadczenie ze swiadomymi snami.

Czy mozna uzyskac wiarygodne informacje na pytania Rafala - poprzednich wcielen, smierci itd. przy pomocy Lucid Dreamingu?

Pytam bo ostatnio spontanicznie zyskalem swiadomosc we snie - niestety dosc szybko "wybilem" sie z tego snu - wiec nie zdarzylem sam przetestowac wielu spraw...

Temat jednak mnie zafascynowal - odczucie w tym snie bylo 100procent jak w realu + nieograniczone mozliwosci (ja latalem)

Nie wiem jednak czy swiadomy sen moze byc zrodlem tylko zabawy czy tez konkretnej wiedzy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2012 11 24 21:31    Temat postu: Re: Pytanie Odpowiedz z cytatem

Rafał napisał:
Mówiłeś że pamiętasz poprzednie wcielenia a pamiętasz może to co było pomiędzy ?
Tego nie pamiętam, jedynie, że to trwało krótko, bo chciałem kontynuować niedokończone.

Rafał napisał:
W ogóle możesz cokolwiek powiedzieć na temat śmierci na podstawie swoich doświadczeń ?
Hm, nad tym nie zastanawiałem się, bo ten temat mnie nie interesuje. Gdybyśmy siedzieli razem i rozmawiali, to zapewne sięgnąłbym po informacje z moich doświadczeń i opowiedział ci. Jednak pisać tego teraz nie chce mi się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
rugwa

PostWysłany: 2012 11 25 02:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaos napisał:
a ja mam pytanie do ludzi majacych doswiadczenie ze swiadomymi snami.

Czy mozna uzyskac wiarygodne informacje na pytania Rafala - poprzednich wcielen, smierci itd. przy pomocy Lucid Dreamingu?

Można jak najbardziej uzyskać wiarygodne informacje na w.w. tematy drogą świadomego śnienia Smile

Kaos napisał:
Nie wiem jednak czy swiadomy sen moze byc zrodlem tylko zabawy czy tez konkretnej wiedzy...

Świadomy sen może być zarówno źródłem zabawy jak i konkretnej wiedzy, to zależy od tego, czego oczekujesz. Możesz np. przed snem zadać nurtujące cię pytanie i wyrazić intencję, że we śnie dostaniesz na nie odpowiedź - jestem przekonana, że tak się właśnie stanie - bez względu na to czy sen był świadomy czy też nie. Kluczem jest tu oczywiście zapamiętanie sennego doświadczenia:)
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2012 11 25 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki serdeczne rugwa,
rozpoczalem nauke swiadomego snienia i jestem mocno zmotywowany Smile
mam nadzieje ze wkrotce zweryfikuje twoje slowa wlasnym doswiadczeniem.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: