Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grzyb Candida

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dasendrije

PostWysłany: 2012 10 07 10:55    Temat postu: Grzyb Candida Odpowiedz z cytatem

Opisywałem swoje dolegliwości w internecie i ludzie są zgodni, że mam grzyba candida rozprzestrzenionego po organiźmie:
Od jelita, przez nerki, wątrobę do zatok.

Jelito źle działa, nerki źle, wątroba źle, zatoki są zarośnięte i czuję się, jakbym miał zawalone ropą zatoki, jednak to nie to, co dowiodłem sobie różnymi sposobami oczyszczania zatok, które dawały krótkotrwały efekty.

Czy ktoś ma z tym doświadczenie?
Czy głodówka może go zwalczyć, ale co najwyżej 3 dniowa, bo mam taką rodzinę, że więcej bym chyba nie zdołał ukrywać się z postem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pielgrzym

PostWysłany: 2012 10 07 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z grzybem candida dobrze walczyc przy pomocy ziol. Latwo dostepna i bardzo skuteczna roslina to Piolun (Artemisa Absinthium), napar z suszu mozesz pic dwa razy dziennie. Rano pijesz na czczo, przed snem kiedy zoladek juz pusty po ostatnim posilku. Okres dwoch, trzech tygodni stosowania konsekwentnie kuracji ziolowej wraz z poprawa dieta (ograniczasz do minimum mozliwego dla ciebie spozycia cukru, weglowodanow i produktow mlecznych) prawdopodobnie przyniesie Ci wiele korzysci i poprawe stanu zdrowia. Smile
Powrót do góry
Bacchante

PostWysłany: 2012 10 08 04:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj to, proszę, i wyciągnij wnioski:
http://www.bioslone.pl/candida-albicans

Uważaj, żeby poprzez proces usuwania grzyba nie narobić sobie kłopotów. Czasami organizm wykorzystuje pasożyty, grzyby, wirusy i inne "patogeny", aby nie dopuścić do rozprzestrzeniania się w organizmie innych, niebezpieczniejszych "patogenów" - np. candida może hamować rozwój gronkowca złocistego, który kiedy nie ma konkurencji - jest groźniejszy dla organizmu niż candida.
Zamiast gasić ogniska, znajdź przyczynę pożaru.
Warto zacząć od zwracania uwagi na to co wkładasz do organizmu.
Strona na którą Cię skierowałam zawiera dużo wartościowych informacji na temat jak doprowadzić ciało do takiego stanu, aby nie było już placem zabaw candidy.
Powrót do góry
Wojan

PostWysłany: 2012 10 09 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bacchante nie strasz , nie strasz... Laughing
a co do candidy to może wzmocnij się na każdym poziomie obojętnie jaką metodą, wzmocnij ciało i psychikę. Mi pomogła woda, owoce , trochę warzywa, sport, medytacja, świadome oddychanie. Ogółem to żyj bardziej naturalnie, kochaj siebie i szanuj. Idea
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 10 09 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie czytałeś mojego tematu na temat leczniczych właściwości wody utlenionej przyjmowanej doustnie to radzę zerknąć:

http://forum.niejedzenie.info/viewtopic.php?t=2483

Jeżeli masz na myśli " Candida albicans " to powinno załatwić sprawę.

Dobrze by było abyś poddał się badaniom które jednoznacznie stwierdzą czy przypuszczenia są słuszne.
Powrót do góry
Bacchante

PostWysłany: 2012 10 10 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli cokolwiek jest nie tak z organizmem, to fajnie jest właśnie zrobić generalny porządek. Jesteśmy na forum inedii, więc większość z Was ma świadomość, że jeśli ciało nie funkcjonuje prawidłowo to trzeba mu stworzyć warunki do tego, aby samo się naprawiło - odciążyć organizm poprzez post. Przed śniadaniem woda utleniona, srebro koloidalne, piołun, natamycyna, boraks... a na śniadanie kanapka z serem i kawa z mlekiem i z cukrem...
Musiałby ktoś porządnie zaprogramować ciało, żeby grzybica nie nawracała.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: