Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

oczyszczanie wątroby + kapiele w soli

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sportowiec

PostWysłany: 2011 04 28 19:48    Temat postu: oczyszczanie wątroby + kapiele w soli Odpowiedz z cytatem

witam
co tydzien przeprowadzam oczyszczanie wątroby oliwa z oliwek plus sok z cytryny do tego wypijam sól gorzka i kąpie sie często w soli z morza martwego albo zwykłej soli przy ostatnim oczyszczaniu 3 z kolei do którego dołączyłem duże ilości soli do wody w kąpieli dostałem dziwnego kataru tylko w lewej dziurce w sumie to sączy mi się z niej żółta flegma tak jakby oczywiście z każdym oczyszczaniem wychodzą zielone miękkie jak plastelina kamienie czuje że ta wydzielina z nosa to też zintensyfikowanie oczyszczania polecam kąpiele solne po nich wychodzę z wanny jakieś 1 kg lżejszy i uzupełniam płyny sokami pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sportowiec

PostWysłany: 2011 04 29 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spotkałem sie również z opiniami ze te zielone kamyczki to zemuglowana oliwa z oliwek którą wypiliśmy podczas oczyszczania że to nie są żadne złogi
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 29 20:09    Temat postu: to fakt Odpowiedz z cytatem

Te opinie są faktem. Tak wygląda oliwa, która przeszła przez przewód pokarmowy. Zbryliła się głównie pod wpływem żółci.
Tutaj masz opis skutecznego sposobu na całkowite oczyszczanie wątroby:
http://servilo.website.pl/teksty/Watroba.doc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sportowiec

PostWysłany: 2011 04 29 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nierozumiem jmw właśnie o tym oczyszczaniu mówię i skoro twierdzisz ze to oliwa zbrylona to zgadzasz sie z tym ze to nie są kamienie zółciowe którymi tak sie wszyscy zachwycają jako dowód ze sie ich pozbyliśmy...wiec czemu wysyłasz mi linka do tego właśnie oczyszczania hehe wyjaśnisz?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 30 08:04    Temat postu: wyjaśnienie Odpowiedz z cytatem

Oprócz tych bryłek oleju z żółcią, proces oczyszczania wątroby i woreczka żółciowego zachodzi.
W procesie oczyszczania wątroby, woreczka i kanałów żółciowych wypijasz nadmiar oleju i bierzesz substancje żółciopędne i rozszerzające drogi żółciowe właśnie po to, żeby to wszystko przeczyścić.
Wyobraź sobie maszynę składającą się z wielu kanałów, kanalików, otworów, przestrzeni. Jak to najlepiej oczyścić. Użyć płynu (np. wody, oleju) pod ciśnieniem większym, niż normalnie taka maszyna pracuje. Oczyszczanie wątroby jest właśnie takim procesem.
Nadmiar oleju nie jest strawiony tylko wychodzi w postaci takich bryłek. Ale równocześnie ze zbrylonym olejem wychodzą zanieczyszczenia, których jest dużo mniej zazwyczaj więc możesz ich nie widzieć.
Jeżeli chcesz je zobaczyć, to wypróżniaj się na sitko i potem przemyj jego zawartość. Całkiem możliwe, że najdziesz coś, co wygląda jak kamyki, piasek, śluz, grudki itp. W internecie możesz znaleźć zdjęcia, co ludzie wydalili, co zobaczyli po przemyciu sitka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sportowiec

PostWysłany: 2011 04 30 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko jmw też tak myślałem i zwracam uwagę właśnie na te skrzepy co wychodzą i zapach stolca bo to one wskazują na to czy kuracja sie udała ja dziś juz po 4 oczyszczaniu przeprowadzałem je co tydzień i daje sobie chyba luz już na jakiś czas ,całą procedurę zacząłem 2 godziny wcześniej tak żeby po wypiciu mikstury jeszcze iść do wanny z magnesem a potem sie poruszać bo moim zdaniem kładzenie sie spać po wypiciu tego powoduje że mikstura stoi w żołądku i zawsze budziłem sie z mdłościami dziś było ok spałem dobrze no i oczywiście sól gorzka niezawodna zacząłem ją pic już od wczoraj
Powrót do góry
krzysztof

PostWysłany: 2011 04 30 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAJ Sportowcu Surprised

temat z forum o oczyszczaniu wątroby
http://niejedzenie.info/forum/viewtopic.php?p=9331#9331

POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sportowiec

PostWysłany: 2011 04 30 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i krzysiu?Smile widziałem już to
Powrót do góry
Niko

PostWysłany: 2012 01 27 11:13    Temat postu: Problem po oczyszczeniu wątroby Odpowiedz z cytatem

Witam
Po moim 9 oczyszczeniu wątroby wystąpił pewien problem. Oczyszczanie robiłem na początku grudnia. Jednak po nim nie poczułem się tak dobrze jak przy wcześniejszych. Nastąpił znaczny spadek sił, czułem się jak by mnie duch opuścił. To trwało około miesiąca Około 2 tygodnie temu zacząłem odczuwać ból w okolicy wątroby tak jak by coś schodziło, siły wróciły, jasność umysłu się poprawiła jednak nadal odczuwam jakby blokadę na wątrobie, która doprowadziła do zapalenia żołądka i problemów z trawieniem. Miałem robione wszystkie badania usg i testy wątrobowe jedynie Bilirubina jest trochę podwyższona ale lekarz stwierdził, że to nic szczególnego. Teraz się zastanawiam co mogło pójść nie tak i jak ten problem rozwiązać. Sugestie mile widziane.
Powrót do góry
iluke

PostWysłany: 2012 09 28 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć witajcie,
ja przeprowadzam czyszczenie wątroby już 12 raz - warto.

Około 5-6 lat temu zacząłem odstawiać różne pokarmy, oczyszczać się, reprogramować, uwalniać, przebaczać i żyć świadomiej.
Zrobiłem wtedy kilka razy czyszczenie wątroby wg. Michała Tombaka, ale było bardzo wymagające ze względu na odruch wymiotny przy piciu oliwy z cytryną. Przeprowadziłem 4-6 niepełnych oczyszczeń i dopiero rok temu zaznajomiłem się z książką Anderea Moritza - Niezwykłe oczyszczanie wątroby. Przeczytałem, dopracowałem i zacząłem robić co miesiąc.

Pierwsze 8 czyszczeń przyniosło małe efekty, może dwa kamyczki za tym czy tamtym razem, ale ogólnie nic. Dopiero z dziewiątym poleciało (zdjęcie w pliku) duużo dużych... za 10 nic.. za 11 pół garści... i za 12 znowu nic.

Bardzo polecam tą metodę, między innymi ze względu na komfortowość.

Jeżeli ktoś jest chętny książki, instrukcji i zdjęcia, to poproszę o maila.
(lub podopowiedź serwisu, gdzie mógłbym to zuploadować)
Mój mail: lmrowka11@gmail.com

Pozdrawiam,
Łukasz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: