Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

syfy...:(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karola

PostWysłany: 2006 08 09 16:17    Temat postu: syfy...:( Odpowiedz z cytatem

witam:)
moze mi ktos wytlumaczyc pewna sprawe?
mam problem z wagrami, nie moge sie ich pozbyc, szczegolnie na czole i nosie ( to tzw. strefa T)
Odzyiam sie zdrowo, dbam o siebie jednak nie moge sie ich pozbyc. Prawie ich nie widac, ale ja wiem ze one tam sa i tak mnie to drazni ze sama je sobie usuwam a potem mam cala czerwona twarz...Sad
Nie rozumiem tego , inne osoby wpychaja w siebie fastfoody, zanieczyszczaja swoje ciala i maja gladka, czysta skore. Czy to zalezy od ps?
Od jakiegos czasu afirmuje sobie, ze bez wzgledu na to co jem mam czysta i gladka skore, ze uwalniam sie od calego syfu w moim ciele, od zachlannosci na syf i jakos nic z tego nie wychodzi.........
Juz nie wiem jak sie do tego zabrac.
Jesli macie jakies rady, wskazowki bardzo prosze piszcie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maja

PostWysłany: 2006 08 10 12:05    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Karol, a po co się znęcać nad sobą, drapać, wydłubywać, wyciskać . jeśli Kochasz , to Kochasz kogoś takim jaki jest, tym czym jesteś w całej swej istocie , a nie tylko ciele fizycznym. Tak pokochaj siebie, poznawaj siebie od wewnątrz, a na pewno znajdziesz cudów sto. Każdy kij ma 2 końce i każda "wada" może być zaletą i odwrotnie Wink

Odręż się, skóra będzie ci wdzięczna za to i na pewno szybko zacznie sie z tego powodu cieszyć.

Afirmacje pomagają ci trwać, być wytrwałą, ale przede wszystkim odpręż się, puść napięcie i uwież w afirmacje, że jesteś cudowną boską istotą , którą zawsze możesz odkrywać, poznawać i nią się radować.

Odżywianie na pewno wspomaga, ale zdrowe ciało to nie tylko odżywianie.

Powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Karola

PostWysłany: 2006 08 14 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki:)
Powrót do góry
Tryt

PostWysłany: 2006 09 01 01:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauwazylem ze wlasnie zdrowe odzywanie ma wplyw na syfki gdy sie dobrze odzywialem to wychodzily, teraz troche gorzej sie odzywiam Sad i mam ich mniej:) . Jednak przekaze kilka rad ktore mi niedawno pomogly zminimalizowac ilosc wagrow. Po pierwsze energiczne nacieranie twarzy- co pomoglo w oczyszczeniu, po drugie wykorzystalem oczyszczajace wlasciowsci zimnej wody-bylem przekonany i wizualizowalem jak woda przyciaga(wyciaga) wszystkie syfy lub mnie oczyszcza z nich, po trzecie zauwazylem ze dopowiednie cwiczenia fizyczne sa pomocne(naciagajace twarz)- w moim wypadku 3 ryt tybetanski. Jak cos mi sie przypomni to dopisze, mam nadzieje ze choc troche pomoglem Smile
Powrót do góry
wraithc88

PostWysłany: 2008 01 30 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha tak najlepiej pokochaj siebie takim jakim jestes, niewazne ze mozna sie poprawic znaczaco i byc soba DUZO bardziej niz sie jest. Moze wreszcie jakies sensowne odpowiedzi zamiast aksjomatow. Kocham siebie gdy mam spiaczke, ale to ze nie moge zyc to sie nie liczy. Genialni jestescie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maja

PostWysłany: 2008 01 30 23:37    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

tak... pokochać siebie, poznać, odkryć, zaakceptować, odprężyć.
Każda " choroba" , "dysfunkcja" jest odbiciem tego, co blokujemy, co odsuwamy od siebie, co być może jeszcze nas rani, co być może kierujemy negatywnego w świat- a potem wraca do nas.

Uznać...że tacy też jesteśmy...dalej możemy tylko popracować, poczuć, że mamy też wpływ na zmianę. Właśnie poznając. Nie walczyć ze sobą ale pokochać.

Poprawić dalej życie to kolejny cel . Poprzez miłość, może być zrealizowany i dokonać się. Na pewno jest wiele możliwości... każdy wybierze dla siebie to, co dla niego jest najbardziej bliskie.
Powrót do góry
SamTen

PostWysłany: 2008 02 19 00:33    Temat postu: Re: syfy...:( Odpowiedz z cytatem

Karola napisał:
mam problem z wagrami (...) Odzyiam sie zdrowo

To odżywiaj się zdrowiej Razz
A tak serio: co dla Ciebie znaczy "odżywiam się zdrowo"? To znaczy jak?
Kłopoty skórne najprawdopodobniej oznaczają, że organizm nie nadąża się oczyszczać. Wątroba nie wyrabia, zaśmiecona okrężnica... Standardową radą na trądzik jest: duuuużo surówek. Tu nie chodzi o te witaminy a w każdym razie nie tylko. Chodzi o oczyszczenie jelita grubego. Trzeba je wymieść od środka. Jak nie lubisz jeść dużo owoców to dosypuj sobie otrębów do tego co jesz. Doskonale sprzątają.
Oczywiście kilkudniowa głodówka połączona z lewatywą zapewne wygładziłaby Ci buźkę natychmiast. Tyle, że jak wrócisz do jedzenia, to kropeczki wrócą na twarz.
Widziałem to na przykładzie osoby z łojotokowym zapaleniem skóry. Po tygodniowej diecie wg dr Dąbrowskiej (bardzo niskokaloryczna dieta - je sie tylko warzywa i surówki) buźka gładziutka jak przysłowiowa pupcia niemowlęcia. Po powrocie do starych nawyków żywieniowych wróciły i stare problemy.

Reasumując: nie wierzę, że odżywiasz się zdrowo. Zmień odżywianie na zdrowe, to skóra się też zmieni na zdrową.
Powodzenia!
Smile Wink Very Happy
Powrót do góry
wraithc88

PostWysłany: 2008 02 21 02:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochac siebie czy nie, ale poczucie estetyki jest zakodowane w instynkcie. Pokochaj siebie sikajaca w majtki, a pogadamy nad mozliwosciami bezwarunkowej milosci do wad. Oczywiscie chodzi mi o nietrzymanie moczu a nie o jakies wyzwiska :p Niektorzy starsi ludzie tak maja ^^
Powrót do góry
pyzka

PostWysłany: 2008 02 21 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez pyzka dnia 2009 08 27 10:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
SamTen

PostWysłany: 2008 02 22 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

new_model napisał:
A bez lewatywy też pomoże czy nie?

Jak bez lewatywy to polecam dietę dr Dąbrowskiej. To znaczy tylko owoce i warzywa. Np. na śniadanie surówka, na obiad warzywa na parze.
Chodzi o to by dostarczyć bardzo niewielką ilość kalorii ale jednocześnie cały czas przepychać treść przez jelita.
Jak zaczniesz pić tylko wodę i nie zrobisz lewatywy, to to co się stanie z tym co masz w tej chwili w jelitach?

Pozdrawiam Smile Wink Very Happy
Powrót do góry
wraithc88

PostWysłany: 2008 02 23 02:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tylko lewatywa ;) To naprawde nie boli ;) Prysznic z odkrecana sluchawką kazdy ma :D
Powrót do góry
pyzka

PostWysłany: 2008 02 24 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez pyzka dnia 2009 08 27 10:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sten

PostWysłany: 2008 05 18 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do tego kup sobie paczuszkę soli dr Nony, dodaj łyżkę onej do kąpieli,
ssij grudkę soli tejże jedną rano, drugą wieczorem. Cały koszt ok. 20.-złp.
Powrót do góry
vapaus

PostWysłany: 2009 12 12 00:10    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

od roku nie jem nic gotowanego tylko zdrowa zywosc i mam ten problem co ty wiec tym wypadku oczyszcznie musi byc duzo mocniejsze
Powrót do góry
a.nia
Gość

PostWysłany: 2009 12 14 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez a.nia dnia 2011 10 15 23:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2009 12 14 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy chyba tylko o sobie piszesz raczej ... bo im więcej intersuję się surowizną ... tym w większy podziw wprawia mnie wygląd i sprawność psychofizyczna 60-70 latków, którzy od 20-30 lat są na surowiźnie ... i to nie tylko gości z jołtuba, ale wielu znajomych znajomych. Żadne tam im równowagi nie w głowie ... po prostu super ciała ... pełne radości i witalności.
Powrót do góry
a.nia
Gość

PostWysłany: 2009 12 15 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez a.nia dnia 2011 10 15 23:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Fakir

PostWysłany: 2009 12 16 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
To znaczy chyba tylko o sobie piszesz raczej ... bo im więcej intersuję się surowizną ... tym w większy podziw wprawia mnie wygląd i sprawność psychofizyczna 60-70 latków, którzy od 20-30 lat są na surowiźnie ... i to nie tylko gości z jołtuba, ale wielu znajomych znajomych. Żadne tam im równowagi nie w głowie ... po prostu super ciała ... pełne radości i witalności.

zarzuć proszę jakimiś linkami z YT z takimi ludzkimi proszę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
vapaus

PostWysłany: 2010 03 19 17:59    Temat postu: proste Odpowiedz z cytatem

glodowka na przemienna 1 dzien jesz drugi poscisz minimum 2 tygodne mi pomoglo

Ostatnio zmieniony przez vapaus dnia 2011 02 05 20:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2010 03 19 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakir napisał:
hunab-ku napisał:

zarzuć proszę jakimiś linkami z YT z takimi ludzkimi proszę Smile

Qrczę dopiero teraz zobaczyłem wpis Sad

Jeden z lepszych to:
Surowa Dieta Paula Nissona

http://www.youtube.com/watch?v=jLN0JI_9jXk

9 części
Powrót do góry
Wyspa

PostWysłany: 2010 03 19 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paul Nison ma genialne poczucie humoru! Laughing Również polecam ten film Laughing Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hunab-ku

PostWysłany: 2010 03 20 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czuję się świetnie jak widzę ludzi, takich jak on ... szczęśliwych, zdrowych, pełnych zapału ... nie poddających się ... szukających i do tego pełnych dystansu do tylu negatywnych zjawisk, którymi można by tłumaczyć własne nieszczęście, latać po sądach, żalić się, opluwać ...

Jest dobrze !!!
Pozdrowionka!
Powrót do góry
Fakir

PostWysłany: 2010 03 22 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem wykład Paula , naprawdę świetna porcja pożytecznych informacji i entuzjazmu... polecam każdemu kto jeszcze nie widziałSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
hunab-ku

PostWysłany: 2012 08 12 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze trochę Paul'a Nisson'a

1.
http://www.youtube.com/watch?v=gwzKsU0EXeI&feature=g-vrec

2.
http://www.youtube.com/watch?v=DhmEmMW9PfQ&feature=related

3.
http://www.youtube.com/watch?v=IW0muDMlzak&feature=relmfu

Oczywiście robiłem to pesto i jest świetne. Polecam do wszystkiego ... oczywiście tylko surowego Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: