Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

księżniczkę warto posłuchać

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Audio, wideo, zdjęcia, artykuły, prezentacje itp.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2012 01 06 12:23    Temat postu: księżniczkę warto posłuchać Odpowiedz z cytatem

No, no, dziewczyna wie co mówi, chociaż nie wszystko mówi i nie do końca prawdę -- tylko tyle jej pozwolili. Tak czy inaczej, warto ją posłuchać, jeżeli rozumiesz mówiony angielski. Poproś kogoś o tłumaczenie, jeżeli nie znasz.
Chociaż ważniejszy jest w tym jej przekaz energetyczny, pełen Miłości.
http://www.youtube.com/watch?v=EQJXu4HNGJQ
albo tutaj
http://www.youtube.com/watch?v=XzLVEU5fbtc

Kto przetłumaczy na polski?

------------------------------
dodatek:
Powyższe odnośniki zostały zablokowane.

Już przetłumaczone na polski
http://www.youtube.com/watch?v=RHteGa_VALA

Tutaj jest jej strona na FB:
http://www.facebook.com/pages/Princess-Kaoru-Nakamaru-of-Japan/125768390816998

Ostatnio zmieniony przez JMW dnia 2012 01 07 11:36, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa

PostWysłany: 2012 01 06 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=XKZVpAT7EH0 to jest chyba oryginalne wideo Smile
Powrót do góry
rugwa

PostWysłany: 2012 01 06 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babka mówi bardzo wyraźnie, zrozumiale i rzeczowo. Z tego, co zrozumiałam 22 grudnia tego roku nastąpią na Ziemi 3 dni i noce kompletnej ciemności i nie uchronią nas od tego żadne schrony. Co możemy zrobić, by sobie poradzić, to odnieść się do energii miłości w sobie, którą pozostawił w nas nasz stworzyciel. Energia ta pozwala pozbyć się nam ciemności w nas pozostawiając złote światło, jest to też nieśmiertelna część naszej istoty, a w zasadzie jest to nasza istota, która wędruje niezmieniona przez wszystkie nasze człowiecze i nieczłowiecze wcielenia. Jeśli coś błędnie zrozumiałam, proszę mnie poprawić.
A swoją drogą w niesamowitą ciekawość wprawia mnie wiadomość o 3 dniach i nocach ciemności, czy naprawdę to nastąpi, a jeśli tak, to jak to przeżyję? Odczuwam w związku z tym faktem bardziej dziecięcą ekscytację aniżeli strach Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pielgrzym

PostWysłany: 2012 01 06 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozna by o to zapytac ludzi mieszkajacych od polnocnej skandynawii wzwyz - oni tam miesiace w ciemnosci siedza Smile
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 01 06 22:38    Temat postu: podczas spotkania Odpowiedz z cytatem

Opowieści / przepowiednie / ujawnianie dotyczące 3 dób ciemności pojawiają się od dawna. Wielu ludzi wierzy / mówi, że zdarzy się to pod koniec tego roku.
Czy tak będzie czy nie -- zobaczysz we właściwym czasie.
Jeżeli zdarzy się tak, będzie to rodzaj przemiany, która spowoduje, że mała część obecnie stąpających po Ziemi istot pozostanie w tej rzeczywistości po tych 3 dobach.

Jak zachować się, co robić itp. -- opowiem w czasie Trzeciego Spotkania Towarzyskiego, jeżeli ten temat wypłynie. Bo jest trochę do powiedzenia tego, co warto wiedzieć, żeby zadziałać świadomie.
Powrót do góry
Wyspa

PostWysłany: 2012 01 06 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy link w pierwszym poście już jest zdjęty za prawa autorskie hmm Confused
Powrót do góry
Wyspa

PostWysłany: 2012 01 07 03:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeniosłem film z youtuba na vimeo aby nie ryzykować warnem.
http://vimeo.com/34697777

Ostatnio zmieniony przez Wyspa dnia 2012 01 07 11:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 01 07 11:28    Temat postu: ukrycie Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
Pierwszy link w pierwszym poście już jest zdjęty za prawa autorskie hmm Confused
Właśnie, szybka reakcja / atak -- typowe działanie sił ciemności. Mało że księżniczka to jeszcze za dużo powiedziała. Ale poszło w świat.

Skopiuj sobie to i roześlij wszystkim znajomym, bo też może szybko zniknąć.
Powrót do góry
arahdalum

PostWysłany: 2012 01 07 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobnie o tym okresie opowiada Drunvalo Melchizedek w drugim tomie swojej książki "Pradawna tajemnica kwiatu życia" - ale podaje więcej szczegółów, z którymi, moim zdaniem, warto się zapoznać.

Streszczę w skrócie zawartość tego rozdziału.

Opisuje Melchizedek scenariusz kosmiczny, który jest jakby szkieletem scenariusza, który może wystąpić na Ziemi. Oczywiście mogą wystąpić dowolne modyfikacje w ramach tego scenariusza.

Zdaniem Melchizedeka, zanim rozpocznie się ostatni etap przejścia Ziemi w inny wymiar, nastąpi okres (od 3 miesięcy do 2 lat) chaosu, braku bezpieczeństwa, szaleństwa a może nawet wojen. Jednakże ten etap, dzięki pracy wielu wysoko rozwiniętych istot, może nie nadejść.

Następnie Ziemia wejdzie w około 6-cio godzinny etap rozpadu materii i starych struktur. Będzie to czas, w którym świat z naszego wymiaru oraz świat z wyższego wymiaru zaczną się nawzajem przenikać. Będzie można wtedy zauważyć niezwykłe światła, obiekty i refleksy świetlne w niewyobrażalnych do tej pory kolorach i formach.

Lepiej będzie nie dotykać takich obiektów. Ponieważ pochodzą one z wyższego wymiaru, mogą one wciągnąć dotykającą osobę w swój, wyższy, wymiar. Takie zbyt gwałtowne przejście może odbić się niekorzystnie na procesie przejścia.

Na tym etapie zaczną rozpadać się np. domy wykonane z materiałów syntetycznych, syntetyczne wytwory cywilizacji, itp. Najlepiej zatem będzie przeczekać ten etap na łonie przyrody (np. w lesie), lub domu zbudowanym z całkowicie naturalnych materiałów (glina, słoma).

Następny etap to mniej więcej trzy ziemskie doby ciemności. W tym czasie Ziemia będzie przechodziła przez Wielką Próżnię z aktualnego wymiaru do wyższego wymiaru. Będzie to okres najczarniejszej ciemności, nie będzie można zobaczyć nawet swojego ciała. Poczucie czasu przestanie istnieć, więc te trzy, stare ziemskie doby mogą się wydać subiektywnymi setkami lat, w zależności od stanu rozwoju danej istoty.
Tak sobie myślę, że będzie to taki stan deprywacji sensorycznej, dzięki której istoty będą w stanie skontaktować się z zawartością swojej podświadomości i ją wyczyścić lub też nie.

Następny etap to nagłe pojawienie się nieopisanego światła. Po przyzwyczajeniu się oczu do tego blasku istoty odkryją, że znajdują się w nowym świecie. Będą to narodziny danej jednostki w nowym, wyższym wymiarze.

Wymiar ten rządzić się będzie innymi, niż dotychczasowe, prawami. To, co istota sobie pomyśli, będzie natychmiast manifestowało się w tym świecie. Zatem osoby, które w swojej podświadomości posiadają pokłady strachu, nienawiści i innych niskich emocji poczują się zagrożone. Pomyślą sobie np. że ktoś chce je zabić. I natychmiast pojawią się "Man in black" z karabinami, którzy chcą pozbawić je życia. Zatem te osoby zapragną mieć broń i amunicję, żeby się bronić. Od razu pojawi się przed nimi cały arsenał. No i zaczną strzelać, co zaowocuje utratą ich życia.

Natomiast osoby zharmonizowane doznają w tym świecie wyższych uczuć, nauczą się (czy też przypomną sobie) nowego sposobu bycia.

Nasze przygotowania do tego okresu przejścia mają polegać przede wszystkim na oczyszczeniu naszych umysłów i odblokowaniu zastałych energii stosując najprzeróżniejsze techniki - zarówno starożytne, jak i nowoczesne.

Przy okazji chciałem podzielić się z Wami innym ciekawym linkiem. Jest to wykład Paramahamsy Nithyanandy, który również opowiada o okresie przejścia. Co prawda w nieco odmienny sposób, ale można wyekstrahować pewne elementy wspólne, np. stosowanie różnych technik oczyszczania umysłu - on, zdaje się, szczególnie zwraca uwagę na technikę odkotwiczania.

Cztery linki do czterech części jego wykładu:

http://www.youtube.com/watch?v=9DqERnJODKo

http://www.youtube.com/watch?v=rqFJwTu68YQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=aCKjyY0JFik&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=tt7uxh8vh6g&feature=related
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 01 08 20:44    Temat postu: hm, podejrzane Odpowiedz z cytatem

"To szalona kobieta -- napisał do mnie mój znajomy Japończyk z Japonii -- ona twierdzi, że jej ojcem jest ukryty (czyli z nieprawego łoża -- domyślam się) syn cesarza Maiji."

Sprawdziłem tutaj drzewo rodziny cesarskiej, i rzeczywiście, nie ma jej tam:
http://en.wikipedia.org/wiki/Imperial_House_of_Japan

Mimo tego, coś jest w jej przekazie. Ciekawe.
Powrót do góry
Mat

PostWysłany: 2012 01 09 02:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arahdalum napisał:

Następny etap to mniej więcej trzy ziemskie doby ciemności. W tym czasie Ziemia będzie przechodziła przez Wielką Próżnię z aktualnego wymiaru do wyższego wymiaru. Będzie to okres najczarniejszej ciemności, nie będzie można zobaczyć nawet swojego ciała. Poczucie czasu przestanie istnieć, więc te trzy, stare ziemskie doby mogą się wydać subiektywnymi setkami lat, w zależności od stanu rozwoju danej istoty.
Tak sobie myślę, że będzie to taki stan deprywacji sensorycznej, dzięki której istoty będą w stanie skontaktować się z zawartością swojej podświadomości i ją wyczyścić lub też nie.

To mi się kojarzy ze starożytnymi misteriami, gdy adepta przed inicjacją duchową wsadzano na trzy dni do trumny i pod ziemię. O ile kiedyś tylko osoby wybrane i przygotowane przez to przechodziły, to być może teraz będzie to dotyczyć wszystkich ludzi, a ci którzy przeżyją, będą gotowi do inicjacji duchowej.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 01 09 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ... mam nadzieję, że porozmawiamy o tych 3 ciemnych dniach na naszym spotkaniu szerzej.
Ja już się nie mogę doczekać tego momentu, choć będę musiał z domu się ewakuować, bo ekologiczny on ci nie jest Smile
A poza tym ... ciekawe co się dziać będzie wtedy z fabrykami, elektrowniami, zakładami .... bo właśnie jeden pacjent uświadomił mi, że takich "bomb" mamy setki wokół siebie. na przykład zakłady produkujące wełnę mineralną do ociepleń zużywają tyle prądu, że kładzie się specjalne kable prosto od elektrowni, aby je zasilać ... ale jeżeli prądu zabraknie przez 2 dni (na te 2 są zawsze przygotowani), to niezatrzymany proces technologiczny (którego w 2 dni się zatrzymać nie da) grozi eksplozją mogącą zmieść z powierzchni ziemi całkiem sporą wieś Exclamation
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 01 10 08:01    Temat postu: elektrownie jądrowe Odpowiedz z cytatem

(poza tematem)
To prawie nic, hunab-ku, w porównaniu z grubo ponad setką elektrowni atomowych na Ziemi. One produkują prąd ale ich sprzęt (np. pompy, podnośniki prętów) wymaga też zasilania prądem. Jeżeli jest awaria, która powoduje że generator nie pracuje, to elektrownia wybucha, jak te w Fukuszimie, które spowodowały i nadal powodują zniszczenia środowiska tysiące razy większe niż ta w Czernobylu. Więcej chyba nie trzeba opisywać?
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 01 10 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra ludzie , normalnie masakra Smile Za rok będziecie chyba czuli olbrzymi zawód, jakby ukochana przez was osoba od was odeszła i was zdradziła. Normalnie nie jestem sobie w stanie wyobrazić , jak wy to sobie wszystko wytłumaczycie że życie dalej się toczy i że daliście się nabrać na cały ten przemysł komercyjny pod hasłem "2012".

Swoja drogą widzę że "księżniczka" ma jakąś słabość do krwawych dyktatorów. Sadam Husajn, Mubarak o ile dobrze rozpoznałem, Kadafi.

http://www.youtube.com/watch?v=XKZVpAT7EH0
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 01 11 19:22    Temat postu: Re: elektrownie jądrowe Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
(poza tematem)
To prawie nic, hunab-ku, w porównaniu z grubo ponad setką elektrowni atomowych na Ziemi. One produkują prąd ale ich sprzęt (np. pompy, podnośniki prętów) wymaga też zasilania prądem. Jeżeli jest awaria, która powoduje że generator nie pracuje, to elektrownia wybucha, jak te w Fukuszimie, które spowodowały i nadal powodują zniszczenia środowiska tysiące razy większe niż ta w Czernobylu. Więcej chyba nie trzeba opisywać?

Tak i kurczedebele nic już nie mozna z tym zrobić ....
Bo jakiś tam zakłada może i zdąży się wyłączyć ... ale elektrownia to proces na wiele miesięcy ..
Kurdę no trzeba stąd spadać Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 01 11 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiektr napisał:
Masakra ludzie , normalnie masakra Smile Za rok będziecie chyba czuli olbrzymi zawód, jakby ukochana przez was osoba od was odeszła i was zdradziła. Normalnie nie jestem sobie w stanie wyobrazić , jak wy to sobie wszystko wytłumaczycie że życie dalej się toczy i że daliście się nabrać na cały ten przemysł komercyjny pod hasłem "2012".

Swoja drogą widzę że "księżniczka" ma jakąś słabość do krwawych dyktatorów. Sadam Husajn, Mubarak o ile dobrze rozpoznałem, Kadafi.

http://www.youtube.com/watch?v=XKZVpAT7EH0

No wiesz ... będę się cieszył jak uda mi się na 5 wymiar załapać ... bo z tego co przypuszczam "wielu przejdzie, ale niewielu w nim zostanie" że tak Biblią pojadę.
Rozumiem Cię doskonale, że można to odbierać ... tak jak piszesz ... ale to nie jest tak ... przynajmniej dla mnie.
Koniec Świata i ten temat rozwinął mnie nieprawdopodobnie i jestem wdzięczny całemu TEMU CHŁAMOWI NEW AGE, że dowiedziałem się tyle ile wiem.
Jak końca Świata nie będzie ... to nic ... nic ... bo nic mi nie odbierze mojej obecnej świadomości ... tak różnej od tej ... sprzed 6 lat.
Jak Koniec Świata będzie ... to też będzie fajnie, bo to żaden koniec tylko zwykły Smile skok ewolucyjny do innego wymiaru ... i jak będzie ... to będzie super.
Wielu ludzi o tym mówi, wielu to już czuje ... więc prawdopodobieństwo jest duże ... jak nawet widzę po moich pacjentach na fotelu i ich podnoszącej się świadomości własnego zniewolenia i sensu istnienia.
Choć jak RA podaje ... będzie to przewymiarowanie dla niewielu, może 15-20% pozytywnie lub negatywnie zorientowanych ... Reszta nadal, zresztą z własnej chęci będzie się nadal bawiła na podobnej "Ziemi"
I znów tak jak Biblia podaje ... "jeden będzie w polu obok drugiego i zniknie, jeden będzie w pracy obok drugiego i zniknie" ... jakoś tak tam jest napisane ...
Krzychu .... tak czy siak będzie dobrze ... choć wolałbym, żeby było lepiej Smile
A co do krwawych dyktatorów ... Husajna czy Kadafiego ... to wiesz ... zdania są podzielone. To co się obecnie dzieje w Iraku ... a co było za Husajna ... nie pozostawia wątpliwości, kto jest krwawym dyktatorem. A ludzi popierających Kadafiego na ulicach były miliony ...
Historii Mubaraka nie znam ... ale skoro księżniczka go odwiedziła, to taki zły być nie może.
Z tego co pamiętam też z Kadafim cała Europa szła do pewnego czasu ręka w rękę ... do czasu jak skończył budować wodociąg ...
Ale zdania są podzielone, a ja nie stoję po żadnej stronie (przynajmniej staram się nie stać)
Ale tak czy siak ...
Jak Końca Świata nie będzie spotkamy się przy jakimś surowym piwie na 4, może 5 Spotkaniu Towarzyskim u Joachima lub gdzieś ...
JA STAWIAM Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2012 01 11 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
Jak Końca Świata nie będzie spotkamy się przy jakimś surowym piwie na 4, może 5 Spotkaniu Towarzyskim u Joachima lub gdzieś ...

A, no to pięknie, jak stawiasz, to ja zapraszam, na początek stycznia. A piwko może być na gorąco, z ziołami, bo być może w tym czasie niska temperatura na dworze.
No i zapewniam was, że jednak ten koniec świata nie spełni się każdemu. Co niektórym na pewno tak, bo przecież każdy buduje swój świat a jest ich, równoległych, praktycznie tyle, że trudno policzyć; można wprost powiedzieć, że nieskończenie wiele.
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 01 12 01:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się koniec świata nie spełni na pewno. Zamarzył mi się dom z gliny i nie mam zamiaru się przenosić do piątego wymiaru, bo nawet nie wiem czy tam jest glina.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 01 30 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
hunab-ku napisał:

A, no to pięknie, jak stawiasz, to ja zapraszam, na początek stycznia. A piwko może być na gorąco, z ziołami, bo być może w tym czasie niska temperatura na dworze.
No i zapewniam was, że jednak ten koniec świata nie spełni się każdemu. Co niektórym na pewno tak, bo przecież każdy buduje swój świat a jest ich, równoległych, praktycznie tyle, że trudno policzyć; można wprost powiedzieć, że nieskończenie wiele.

Słowo się rzekło Smile
Ty zapraszasz ... ja stawiam ... "koniec świata" zaczyna się chwiać w posadach Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Audio, wideo, zdjęcia, artykuły, prezentacje itp. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: