Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kochane Słoneczko!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hunab-ku

PostWysłany: 2011 03 28 12:27    Temat postu: Kochane Słoneczko! Odpowiedz z cytatem

Na przecudownym spotkaniu u Joachimka, w którym miałem przyjemność uczestniczyć, dowiedzieliśmy się o zbawiennej mocy Słońca na nasze ciało. Informacja, jak to informacja ... trzeba było mi ją sprawdzić Smile w kwestii wzroku chociażby.
I tak ... oczy mam już całkiem niezłe (przestałem nosić okulary w trakcie surowego jedzenia), ale czasami, szczególnie rano ... jakbym miał gorszą ostrość widzenia. Ostrość ta zwykle po 4-5 pacjencie mi już się poprawia, aby przed wieczorem znów się pogorszyć.
Jak wyszedłem z domu, właśnie słoneczko wyłaniało się z nad jednego domu. Wiem, że to trochę za późno ... ale postanowiłem sobie spojrzeć w tarczę Słońca przez 7 sekund ... przecież i tak wszystko wróci do normy jakby co Smile
No i .....
Rewelacja.
Po 1-2 minutach ustąpił jeden "mroczek" w oku po Słońcu ... a potem w pracy ostrość widzenia REWELACYJNA !!!
Bosko!
Dzięki Joachim !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maja

PostWysłany: 2011 03 28 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hunabku, czy ty jesteś witarianinem?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 03 28 19:47    Temat postu: patrzenie w słońce -- "sungazing" Odpowiedz z cytatem

hunab-ku, no żeby tak szybko, tylko po jednym spojrzeniu w słońce, to bym nie uwierzył, może to więcej sugestia. Z tego co do mnie doszło w postaci informacji i z mojego doświadczenia, to patrzenie w słońce, oczywiście po czasie dostosowawczych treningów, trwające co najmniej 10 minut, stale, dopiero powoduje trwałą poprawę ostrości widzenia.
Ale, oczywiście, każdy jest inny i może w twoim przypadku właśnie stało się inaczej.
Tutaj sporo wartościowych informacji na ten temat:
http://solarhealing.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hunab-ku

PostWysłany: 2011 03 28 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maja ... z małymi wyjątkami (czas urlopowych wyjazdów) tak ... jestem surojadem.

Joachim ... skoro Ty się dziwisz, to ja tym bardziej. Tym bardziej, że jestem pewien jak mi oczy pracowały .... Smile
No i jeszcze ... tak dla próby ... zerknąłem na Słońce po 1-2 sekundy na każdą gałkę około 14-ej (zanim się zachmurzyło) ... i znowu ... mroczki 5-10 sekund i poprawa ostrości ... ale już na krócej.

Zobaczymy co będzie jutro rano Smile

Dzięki za stronkę Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: